Autopraonice

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

twomad
Posts: 181
Joined: 26/10/2021 10:14

#76 Re: Autopraonice

Post by twomad »

dječak sa šibicama wrote: 20/01/2022 22:50 Sad su aktuelne nano pjene, koliko sam vidio odlicno odradi prljavstinu. Na zapadu to imaju po praonicama, kod nas jos nisam vidio, ali moze se u kucnoj varijanti oprati auto.
Imaju dvije samouslužne za koje ja znam u Sarajevu da imaju tu nano pjenu, jedna je kod kružnog u Boljakovu kad se izađe prema Rajlovcu pa s desne strane a druga na Mojmilu, s tim da je pjena na ovoj praonici na Mojmilu niđe veze, ako je iole zaprljanije auto nema skoro pa nikakvog efekta. Ova u Boljakovu je dosta ozbiljnija i solidno skine prljavštinu samo ti treba bar 3 marke da je ispereš skroz :D

Od ovih regularnih, GTD koristi nekakvu pjenu samo što oni uzmu ofrlje isprskaju auto pa onda onaj trči okolo spužvom i trlja, valjda da uštede na pjeni a i kao što reče neko od forumaša iznad pokvarili su se u odnosu na to kako su ranije radili, zadnji put kad sam bio kod njih i kad sam izvukao auto na sunce izgledalo je kao da nije ni oprano.
Post Reply