Auto do 7000km
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
hipisizik
- Posts: 145
- Joined: 31/07/2009 21:56
#1 Auto do 7000km
Ljudi dajte savjet koje auto se moze za te pare kupiti..Meni se cini da je fiat bravo po godistu i cijenu najbolji, ali malo sam skeptik prema talijanskim 'zalizanim' inzenjerima:)..Vidim po oglasima da se cijena benzinaca krece oko 6000, a dizela oko 7500..prosjecno godiste je oko 2000. Neko mi kaze da su dobri ti fiatovi 1.9 dizel JTD motori, a drugi kazu da zbog mržnjenja pred zgradom i problema s hladnocom uzmem benzin
Svako misljenje bih cijenio.
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#2 Re: Auto do 7000km
Evo ti link teme, AUTO do 8000 km, to je skoro pa isto kao do 7000 km, uzivaj elaborirajuci temu.
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =4&t=74185
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =4&t=74185
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#4 Re: Auto do 7000km
hipisizik wrote:Ljudi dajte savjet koje auto se moze za te pare kupiti..Meni se cini da je fiat bravo po godistu i cijenu najbolji, ali malo sam skeptik prema talijanskim 'zalizanim' inzenjerima:)..Vidim po oglasima da se cijena benzinaca krece oko 6000, a dizela oko 7500..prosjecno godiste je oko 2000. Neko mi kaze da su dobri ti fiatovi 1.9 dizel JTD motori, a drugi kazu da zbog mržnjenja pred zgradom i problema s hladnocom uzmem benzinSvako misljenje bih cijenio.
Ako si skeptik prema talijanskim(zalizanim) inzenjerima,onda lagano golfa dvicu trazi,obicni diesel moja preporuka
-
hipisizik
- Posts: 145
- Joined: 31/07/2009 21:56
#5 Re: Auto do 7000km
Pa dobro, ali..jesi li i ti skeptik? jesam li u krivu po pitanju 'zalizanih'?:)citroen wrote:hipisizik wrote:Ljudi dajte savjet koje auto se moze za te pare kupiti..Meni se cini da je fiat bravo po godistu i cijenu najbolji, ali malo sam skeptik prema talijanskim 'zalizanim' inzenjerima:)..Vidim po oglasima da se cijena benzinaca krece oko 6000, a dizela oko 7500..prosjecno godiste je oko 2000. Neko mi kaze da su dobri ti fiatovi 1.9 dizel JTD motori, a drugi kazu da zbog mržnjenja pred zgradom i problema s hladnocom uzmem benzinSvako misljenje bih cijenio.
Ako si skeptik prema talijanskim(zalizanim) inzenjerima,onda lagano golfa dvicu trazi,obicni diesel moja preporuka![]()
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#6 Re: Auto do 7000km
Ja nijesam bogomi,imao jednog talijana i bio prezadovoljan,tacnije sa Alficom........mislim da su podcijenjeni totalnohipisizik wrote:Pa dobro, ali..jesi li i ti skeptik? jesam li u krivu po pitanju 'zalizanih'?:)citroen wrote:hipisizik wrote:Ljudi dajte savjet koje auto se moze za te pare kupiti..Meni se cini da je fiat bravo po godistu i cijenu najbolji, ali malo sam skeptik prema talijanskim 'zalizanim' inzenjerima:)..Vidim po oglasima da se cijena benzinaca krece oko 6000, a dizela oko 7500..prosjecno godiste je oko 2000. Neko mi kaze da su dobri ti fiatovi 1.9 dizel JTD motori, a drugi kazu da zbog mržnjenja pred zgradom i problema s hladnocom uzmem benzinSvako misljenje bih cijenio.
Ako si skeptik prema talijanskim(zalizanim) inzenjerima,onda lagano golfa dvicu trazi,obicni diesel moja preporuka![]()
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#7 Re: Auto do 7000km
Prodajem ja Fiestu 1999. godiste, ghia. Pa ako ti se svidja to, javi 
-
hipisizik
- Posts: 145
- Joined: 31/07/2009 21:56
#8 Re: Auto do 7000km
@citroen: okej, vjerovatno cu ganjati nekog bravo-a 1.2 ili 1.4 benzin.
@Qler: hvala, ne bih fiestu.
@Qler: hvala, ne bih fiestu.
-
Marko99
- Posts: 94
- Joined: 06/11/2006 19:13
#9 Re: Auto do 7000km
Prodajem ti ja alfu 147 2001 god benzin 9500 milja dodas 2500 milje i kupis auto 
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#10 Re: Auto do 7000km
Ok drug,evo kolega prodaje fiat BRAVA 1.6 16V 99god,klima,ABS,El podizaci itd,sa par mahanica za 5000KM,mislim da je ne davno registrovana,pa ak si zainteresovan javni se na PM..hipisizik wrote:@citroen: okej, vjerovatno cu ganjati nekog bravo-a 1.2 ili 1.4 benzin.
@Qler: hvala, ne bih fiestu.
-
majstor_m
- Posts: 317
- Joined: 21/12/2009 21:16
#11 Re: Auto do 7000km
Moj jaran prodaje peugeota 206 pa ako ti odgovara javi se 
-
gurabija78
- Posts: 1242
- Joined: 03/06/2008 15:24
#12 Re: Auto do 7000km
polo 2000. god., 1.4 16V 75 KS, kupljen u Sa u salonu - 1. vlasnik, 4 vrata, servo, metalik, alu felge 14" ljetne gume, zimske gume 14" na celicnim, presao 50ak hiljada, multlock, alarm.... nije 7 milja, ali za 8.5-9 bi se moglo pricati....hipisizik wrote:Ljudi dajte savjet koje auto se moze za te pare kupiti..Meni se cini da je fiat bravo po godistu i cijenu najbolji, ali malo sam skeptik prema talijanskim 'zalizanim' inzenjerima:)..Vidim po oglasima da se cijena benzinaca krece oko 6000, a dizela oko 7500..prosjecno godiste je oko 2000. Neko mi kaze da su dobri ti fiatovi 1.9 dizel JTD motori, a drugi kazu da zbog mržnjenja pred zgradom i problema s hladnocom uzmem benzinSvako misljenje bih cijenio.
Last edited by gurabija78 on 19/03/2010 13:59, edited 1 time in total.
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#13 Re: Auto do 7000km
gurabija78 wrote:polo 2000. god., 1.4 16V 75 KS, kupljen u Sa u salonu - 1. vlasnik, 4 vrata, servo, metalik, alu felge 14" ljetne gume, zimske gume 14" na celicnim, presao 50ak hiljada.... nije 7 milja, ali za 8.5-9 bi se moglo pricati....hipisizik wrote:Ljudi dajte savjet koje auto se moze za te pare kupiti..Meni se cini da je fiat bravo po godistu i cijenu najbolji, ali malo sam skeptik prema talijanskim 'zalizanim' inzenjerima:)..Vidim po oglasima da se cijena benzinaca krece oko 6000, a dizela oko 7500..prosjecno godiste je oko 2000. Neko mi kaze da su dobri ti fiatovi 1.9 dizel JTD motori, a drugi kazu da zbog mržnjenja pred zgradom i problema s hladnocom uzmem benzinSvako misljenje bih cijenio.
Za ove pare mozes kupiti auto,a ne polo
-
gurabija78
- Posts: 1242
- Joined: 03/06/2008 15:24
#14 Re: Auto do 7000km
to neka provala?citroen wrote:gurabija78 wrote:polo 2000. god., 1.4 16V 75 KS, kupljen u Sa u salonu - 1. vlasnik, 4 vrata, servo, metalik, alu felge 14" ljetne gume, zimske gume 14" na celicnim, presao 50ak hiljada.... nije 7 milja, ali za 8.5-9 bi se moglo pricati....hipisizik wrote:Ljudi dajte savjet koje auto se moze za te pare kupiti..Meni se cini da je fiat bravo po godistu i cijenu najbolji, ali malo sam skeptik prema talijanskim 'zalizanim' inzenjerima:)..Vidim po oglasima da se cijena benzinaca krece oko 6000, a dizela oko 7500..prosjecno godiste je oko 2000. Neko mi kaze da su dobri ti fiatovi 1.9 dizel JTD motori, a drugi kazu da zbog mržnjenja pred zgradom i problema s hladnocom uzmem benzinSvako misljenje bih cijenio.
Za ove pare mozes kupiti auto,a ne polo![]()
