Auto do 4000E

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
collapse
Posts: 73
Joined: 09/02/2009 12:16

#1 Auto do 4000E

Post by collapse »

Zdravo svima , kao sto naslov kaze jel moze koja preporuka koje auto da uzmem sa cijenom oko 4000 eura. Prednost VW,Audi
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#2 Re: Auto do 4000E

Post by maxell_sarajevo »

Preporuke se placaju ovdje :D
User avatar
collapse
Posts: 73
Joined: 09/02/2009 12:16

#3 Re: Auto do 4000E

Post by collapse »

Aha na koji broj racuna nije nigdje navedeno :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4 Re: Auto do 4000E

Post by drndalo »

VW Golf 4 TDI
User avatar
collapse
Posts: 73
Joined: 09/02/2009 12:16

#5 Re: Auto do 4000E

Post by collapse »

I zaboravi dodat bez golfova , jednostavno ih ne volim ;), mozel se nac dobar passat za te pare mozda da uvoz ?
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#6 Re: Auto do 4000E

Post by frngla »

za te pare imate super civare iz grupe limex-audi (pocincana karoserija)
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#7 Re: Auto do 4000E

Post by shibonja »

Za te pare neces naci nista sto valja, skupi jos 5 milja pa se javi da ti dajemo prijedloge :D
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#8 Re: Auto do 4000E

Post by shlauf »

VW Golf Trendline 1.4 TSI
3.000 € zadnja cena!
bencinski motor, 1390 ccm, 90 kW / 123 KM

Image

1.registracija: 11 / 2009
Prevoženih km: 10000

P.S. GOLF je GOLF :D :D :D :D


Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9 Re: Auto do 4000E

Post by O'zone »

shlauf wrote:VW Golf Trendline 1.4 TSI
3.000 € zadnja cena!
bencinski motor, 1390 ccm, 90 kW / 123 KM

Image

1.registracija: 11 / 2009
Prevoženih km: 10000

P.S. GOLF je GOLF :D :D :D :D


Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
Kila kita, gumeni čekić i par dana automatski penju vrijednost na 10 000 € :mrgreen:
User avatar
collapse
Posts: 73
Joined: 09/02/2009 12:16

#10 Re: Auto do 4000E

Post by collapse »

Eto sad nema auta za 4 hiljade eura , ko nema sta rec pametno nek ne pise nista i ko nikad nije ni kupovao svoje auto...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#11 Re: Auto do 4000E

Post by Bakir1 »

audi a6 2,5 tdi redni petak,strava auto
User avatar
olensoner
Posts: 1164
Joined: 24/01/2008 19:34

#12 Re: Auto do 4000E

Post by olensoner »

Bakir1 wrote:audi a6 2,5 tdi redni petak,strava auto
Dobar auto, ali naci C4 TDI da je presao manje od 300 tisucica kilometara je skoro nemoguca misija :mrgreen: . Ali auto kao auto je odlican, pogotovo ako ima quattro, kod mene je u porodici bio jedan C4 2.5TDI quattro, jedino su ga ''ramena'' prednja zezala, nekoliko puta mijenjali, a drugih problema nikakvih...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#13 Re: Auto do 4000E

Post by Bakir1 »

ja sam se vozio u jednom sa 850.000 km 96 godina automatik,ide bolje od puno novijih automobila,a zvuk petaka milina,ja od njega i od E300 td W124 ili E34 2,5 tds nikada ne bih bjezao :D
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#14 Re: Auto do 4000E

Post by zambaklija »

evo dodaš još 6 milja i imaš ovo:

Image
Aufbau:

4/5-Türer

(5 Sitze)

Kilometerstand: 97.000 km

Erstzulassung: 03/2006

Leistung: 77 kW (105 PS)

Kraftstoff:

Diesel

Verbrauch:

5,0 l/100 km

(kombiniert)

HU-Prüfung: 09/2012

Außenfarbe: Schwarz Metallic

Fahrzeugbeschreibung des Anbieters

Zu dem Fahrzeug gibt es noch ein Satz Winterreifen

* ABS
* Airbag
* Alufelgen
* Beifahrer Airbag
* Bordcomputer
* Elektr. Fensterheber
* ESP
* Klima
* Klimaautomatik
* Navigationssystem



* Nebelscheinwerfer
* Radio/CD
* Seitenairbags
* Servolenkung
* Sitzheizung
* Tempomat
* Traktionskontrolle
* Wegfahrsperre
* Zentralverriegelung

Auf dem Fahrzeug wurde folgendes erneuert:-Kratzer und Dellen wurden beseitigt-Bremsklötze NEU-Kupplung NEU
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#15 Re: Auto do 4000E

Post by vnm »

Bakir1 wrote:audi a6 2,5 tdi redni petak,strava auto
ja mislim da je tesko naci da je u iole dobrom stanju.
oni koji jesu se obicno ne prodaju, a oni koji nisu prodaju se da bi se vlasnik koji nema love da ga odrzava kutarise.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#16 Re: Auto do 4000E

Post by Bakir1 »

vnm wrote:
Bakir1 wrote:audi a6 2,5 tdi redni petak,strava auto
ja mislim da je tesko naci da je u iole dobrom stanju.
oni koji jesu se obicno ne prodaju, a oni koji nisu prodaju se da bi se vlasnik koji nema love da ga odrzava kutarise.
sve se moze naci kada se trazi,ja sam imao kod prijatelja 2,2 turbo C4 quattro jedva na jedvite jade za 9 otisao a auto perfektan,2.5 je svaki puno presao ali sta ima veze tom motoru nema smrti,bitnije je stanje lima i unutrasnjosti od stanja motora i ovjesa ;-)
User avatar
collapse
Posts: 73
Joined: 09/02/2009 12:16

#17 Re: Auto do 4000E

Post by collapse »

zambaklija, nazalost nemam jos 6 milja, moze li se nac kakav passat za 4k , euro3 uvoz ? Sto se tice Audi C4 top su auta sto se tice brzine ( za svoju tezinu ) kao i udobnost je na vrhunskom nivou, imao sam iskustvo sa njim al je bio benzinac i nije bio moj pa tako neznam kakav je za odrzavanje
User avatar
dottore
Posts: 1359
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#18 Re: Auto do 4000E

Post by dottore »

zambaklija wrote:evo dodaš još 6 milja i imaš ovo:

ttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs563.ash2/148498_163910690306595_144229015608096_379849_1106736_n.jpg
Aufbau:
4/5-Türer
(5 Sitze)
Kilometerstand: 97.000 km
Erstzulassung: 03/2006
Leistung: 77 kW (105 PS)
Kraftstoff:
Diesel
Verbrauch:

5,0 l/100 km
(kombiniert)
HU-Prüfung: 09/2012
Außenfarbe: Schwarz Metallic
Fahrzeugbeschreibung des Anbieters

Zu dem Fahrzeug gibt es noch ein Satz Winterreifen
Auf dem Fahrzeug wurde folgendes erneuert:-Kratzer und Dellen wurden beseitigt-Bremsklötze NEU-Kupplung NEU
znam da imaju problema sa ovim, ali... :skoljka:
nije nagurao ni na 100 000...ima nekih sejtana unutra....bjezi od ovoga...i to jos 10 000€... blah..
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19 Re: Auto do 4000E

Post by Bakir1 »

collapse wrote:zambaklija, nazalost nemam jos 6 milja, moze li se nac kakav passat za 4k , euro3 uvoz ? Sto se tice Audi C4 top su auta sto se tice brzine ( za svoju tezinu ) kao i udobnost je na vrhunskom nivou, imao sam iskustvo sa njim al je bio benzinac i nije bio moj pa tako neznam kakav je za odrzavanje
nista skuplji od passata za odrzavanje slican nacin ogibljenja i ramena tako da....
a passata u malo losijem stanju imas i kod nas za 8 tdi,ili malo bolje stanje 1,6 - 1,8 t - 2,0 pa biraj :-D
User avatar
Zvek
Posts: 1494
Joined: 16/10/2010 19:58

#20 Re: Auto do 4000E

Post by Zvek »

http://autobazar.autovia.sk/skoda-octav ... -m5-884521 malo spustis i za toliko dodas za plin i miran si :)
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#21 Re: Auto do 4000E

Post by zambaklija »

dottore wrote:
zambaklija wrote:evo dodaš još 6 milja i imaš ovo:

ttp://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs563.ash2/148498_163910690306595_144229015608096_379849_1106736_n.jpg
Aufbau:
4/5-Türer
(5 Sitze)
Kilometerstand: 97.000 km
Erstzulassung: 03/2006
Leistung: 77 kW (105 PS)
Kraftstoff:
Diesel
Verbrauch:

5,0 l/100 km
(kombiniert)
HU-Prüfung: 09/2012
Außenfarbe: Schwarz Metallic
Fahrzeugbeschreibung des Anbieters

Zu dem Fahrzeug gibt es noch ein Satz Winterreifen
Auf dem Fahrzeug wurde folgendes erneuert:-Kratzer und Dellen wurden beseitigt-Bremsklötze NEU-Kupplung NEU
znam da imaju problema sa ovim, ali... :skoljka:
nije nagurao ni na 100 000...ima nekih sejtana unutra....bjezi od ovoga...i to jos 10 000€... blah..

ŠTOOO???
Bila mu otišlla švungšajba i promijenili cijeli kuplung,ima i ADAC certifikat,bolje i sigurnije nemože barem u švabiji,šta bi bolje????
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#22 Re: Auto do 4000E

Post by zambaklija »

collapse wrote:zambaklija, nazalost nemam jos 6 milja, moze li se nac kakav passat za 4k , euro3 uvoz ? Sto se tice Audi C4 top su auta sto se tice brzine ( za svoju tezinu ) kao i udobnost je na vrhunskom nivou, imao sam iskustvo sa njim al je bio benzinac i nije bio moj pa tako neznam kakav je za odrzavanje

e pasat sa euro3 za te pare moreš samo NAŽALOST sanjati,to ti poljaci sve pokupiše
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23 Re: Auto do 4000E

Post by Bakir1 »

isto je normalno da su i diskovi erneuert na 97000 km,pa ko je i kako vozio taj auto majke ti :lol:
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#24 Re: Auto do 4000E

Post by zambaklija »

Bakir1 wrote:isto je normalno da su i diskovi erneuert na 97000 km,pa ko je i kako vozio taj auto majke ti :lol:

ma nisu diskovi već pakne,žemska vozila :-)
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#25 Re: Auto do 4000E

Post by Bakir1 »

to sve objasnjava :lol:
i kvacilo i diskovi (nemas pakne na tom autu druze :lol: )
Post Reply