Auto CD/Radio Pioneer DEH-670 HITNO

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator: Bobi

Post Reply
terapija

Auto CD/Radio Pioneer DEH-670 HITNO

Post by terapija » 08/04/2007 22:45

Pozdrav, prijatelj koji se ne razumije bas u tehiku donio mi je ovo cudo, (polovno i naravno bez kabla) i zeli da ga prikljucim u njegovog Golfa :) Na net-u ne mogu da pronadjem raspored pin-ova. (Radio ima izlazni interfejs sa 10-pinova kao i poseban izlaz za eksterno pojacalo)

Zato imam molbu za bilo koga ukoliko ima doticni radio da mi posalje taj raspored. Bio bih veoma zahvalan.

ado-šampion

Post by ado-šampion » 08/04/2007 22:56

Kako se desilo da CD Player dođe bez kabla, tj. iso priključka?!

Neelix

Post by Neelix » 08/04/2007 23:42

ado-šampion wrote:Kako se desilo da CD Player dođe bez kabla, tj. iso priključka?!

zaboravi se prilikom chupanja :D

Sarayman

Post by Sarayman » 09/04/2007 00:47

Neces dobiti nista kad kupujete ukraden CD player! :x :x :x :x

Znas li ti da je neko zaplak'o zbog njega?

Mozes li spavati sa takvim playerom u vlastitom autu?

I ko mu da informaciju, gori je i od njega i od jarana mu..

Abu FEED el-Castro

Post by Abu FEED el-Castro » 09/04/2007 01:02

Sarayman wrote:Neces dobiti nista kad kupujete ukraden CD player! :x :x :x :x

Znas li ti da je neko zaplak'o zbog njega?

Mozes li spavati sa takvim playerom u vlastitom autu?

I ko mu da informaciju, gori je i od njega i od jarana mu..

Sve potpisujem, osim u slučaju da postoji nekakav (ne)moguć ubjedljiv razlog da nije to sto mislimo da jest. :o

whow

Post by whow » 09/04/2007 01:52

Trgovina protuzakonito stecenom ( ukradenom) imovinom je krivicno djelo za koje su predvidene kazne zatvora, tako da bi i ti i tvoj prijatelj mogli/trebali da slusate muziku u nekoj od kazneno popravnih ustanova. Ne vjerujem da neka legalna trgovina prodaje stereo bez kablova , ako sam pogresio izvinjavam se mada mi se cini da se radi o vrucoj robi.

terapija

Post by terapija » 09/04/2007 09:17

Hebo vas ja pa i da sa sam ukrao sta vas briga, :) sta vam je.
I ne zanima me odakle je, uglavnom ZNAM da je kupljen polovan na auto-pijaci, a ako je ukraden nije moj problem, ja sam samo htio pomoci prijatelju, koji je ocigledno u neznanju, zaboravio da trazi kabal :)

Ako imate zaista korisnu informaciju, pomozite. Ako cemo se i dalje prepucavati
odoh na neki strani forum, mozda su susretljiviji ljudi ;)

Ponavljam jos jednom, nije mi ni na kraj pameti bilo, da je to mozda nekome ukradeno, a kamoli da ja tako nesto uradim. Ugledah maloprije 5 odgovora, kontam super neko ima isti uredjaj pomoci ce mi, kad tamo ispadoh kriminalac No.1 na forumu...

Neelix

Post by Neelix » 09/04/2007 09:29

:D ma sve "moralisti" moj ti....

a sve se bojim da shaner neki njima ne ponudi ukradeni beton auto cd za 5 banki, da bi rekli necu ja :oops: :D

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 09/04/2007 09:40

Proguglaj, sigurno ces naci raspored ili da se mozda obratis onima u elektronik centru, sigurno ce ti pomoci uz "skromnu" finansijsku nadoknadu! Diskrecija zagarantovana.
Auto pijaca je puna ukradenih stvari, ja mislim da je tamo pola robe šana...ja sam uzeo Yamaha DVD za 30km (kosta oko 400km), doduse bez daljinskog, ko ga jebe. Bolje i to nego Bira.
Društvo, država nam propada, najveći lopovi su u vlasti, svuda oko vas je kriminal a vi držite predavanja o moralnosti. Fino brate skineš pločicu sa muzike i poneses je sa sobom i nema problema, a ne ko što većina raje radi, da ostavlja muziku ispod sjedišta.

terapija

Post by terapija » 09/04/2007 09:50

Ovdje se uopste ne radi o posebno "vrucem" uredjaju, ima mu minimalno 5-6 godina (mozda i vise, samo ne bih da se ofiram jer ne znam tacno)
Ne podrzava MP3, nema display-a u 1001 boja i equilizera, jedino mozda podrzava RDS, i trenutno nov ne vrijedi ni 50KM ukoliko se naravno jos moze naci. Covjek je stariji, jednostavno zeli normala muziku u autu, nema tu pojacala i ostalih fazona, ...

Googlam po net-u od jucer, nisam uspio naci nista blize od DEH 770 ali on ima 9-pinski izlaz.

Izgleda da mi valja opet do electronic centra, mozda se moze povoljno narucutu taj kabl, da ne lemim bez veze..

whow

Post by whow » 09/04/2007 18:06

chuchumbamayumbe wrote:Proguglaj, sigurno ces naci raspored ili da se mozda obratis onima u elektronik centru, sigurno ce ti pomoci uz "skromnu" finansijsku nadoknadu! Diskrecija zagarantovana.
Auto pijaca je puna ukradenih stvari, ja mislim da je tamo pola robe šana...ja sam uzeo Yamaha DVD za 30km (kosta oko 400km), doduse bez daljinskog, ko ga jebe. Bolje i to nego Bira.
Društvo, država nam propada, najveći lopovi su u vlasti, svuda oko vas je kriminal a vi držite predavanja o moralnosti. Fino brate skineš pločicu sa muzike i poneses je sa sobom i nema problema, a ne ko što većina raje radi, da ostavlja muziku ispod sjedišta.

Pa sto je tvoja poenta :-) . Kada taj isti tip "pokupi" tvoj stereo ili mozda citavo auto onda neces biti tako ravnodusan prema kriminalu i kriminalcima. Terminologija tipa " drzava nam propada , lopovi na vlast" je jeftin izgovor koji nitko ko razmislja svojom glavom nece kupiti. Nama je uvijek drzava bila kriva za sve sto nam se desavalo.

terapija

Post by terapija » 09/04/2007 19:00

Dosta zachatavanja MODERATOR molim te zatvori ovo :)

I hvala na "pomoci" pojedinim moralistima.

Ipak sam uspio nabaviti dio (PC3 414) koji mi treba, hvala za tip, za electronic centar chuchu.

pozdrav od kradljivca auto-elektronike :( :( :(

bianconero

Post by bianconero » 09/04/2007 20:32

e pička ti se ogadila

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 09/04/2007 22:32

whow wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Proguglaj, sigurno ces naci raspored ili da se mozda obratis onima u elektronik centru, sigurno ce ti pomoci uz "skromnu" finansijsku nadoknadu! Diskrecija zagarantovana.

Pa sto je tvoja poenta :-) . Kada taj isti tip "pokupi" tvoj stereo ili mozda citavo auto onda neces biti tako ravnodusan prema kriminalu i kriminalcima. Terminologija tipa " drzava nam propada , lopovi na vlast" je jeftin izgovor koji nitko ko razmislja svojom glavom nece kupiti. Nama je uvijek drzava bila kriva za sve sto nam se desavalo.

Ma eto, kriva je moja mama za kompletnu situaciju!
Nego sta nego je drzava (i oni koji njom upravljaju) kriva, a da ne spominjem one koji glasaju za njih ili one koji uopste ne glasaju.
Ja vozim auto od 2500km tako da mi ga niko nece ukrasti, muziku ponesem sa sobom i mirno spavam.
Nisam ravnodusan prema kriminalu i kriminalcima, ne rise, molim te...To nije tacno.
Ti kupuj u Robotu i ostalim radnjama, pij kafe u Štrosmajerovoj, njihove su gazde cvjećke i nisu kriminalci...

Post Reply