---Opal_89 wrote:Bio Arap, Nijemac, Kanadjanin, Kinez, Svedjanin... Nije uredu da im se prodaje zemlja da bi oni dizali bedeme tamo gdje su se djeca nekad igrala.
Neka su oni dosli kao turisti, i bilo je zanimljivo u pocetku kad su poceli dolaziti, al brate dragi sad su na svakom cosku k'o nekad Kinezi. I nije problem i to ako su dosli, nego je veci strah sta nose sa sobom vremenom kad se infiltriraju u nasu sredinu, kad nam udju u dzemate, skole, radna mjesta...Bosnjo kad je otisao u svijet jedino sto je odnio je nas papanluk (kojeg rijetko gdje smije prosipati) i ArgetuPitanje je sta oni donose (osim para)
Bio Srbin ili Hrvat je li u redu da im se prodaje zemlja da bi oni dizali bedeme tamo gdje su se djeca nekad igrala ?
