Aliekspress pomoc

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#1 Aliekspress pomoc

Post by taureg71 »

zanima me sljedece, porucio sam 31.8. igracku za klinca sa aliekspresa, nisam je jos dobio i necu vjerujem , placeno je pay palom, pokrenuo sam dispute na aliekspresu, sami su mi sugerisali...cekam dalje sta ce biti...je li ne moram da ganjam novac preko pay pala ??? dovoljan je dispute preko alija ??? hvala
ST11
Posts: 677
Joined: 09/03/2015 12:24

#2 Re: Aliekspress pomoc

Post by ST11 »

AliExpress i PayPal? Mozda sam nesto promasio, ali ja ne vidim mogucnosti placanja sa PayPalom.
http://activities.aliexpress.com/adcms/ ... ethods.php
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3 Re: Aliekspress pomoc

Post by Alfons Kauders »

ST11 wrote:AliExpress i PayPal? Mozda sam nesto promasio, ali ja ne vidim mogucnosti placanja sa PayPalom.
http://activities.aliexpress.com/adcms/ ... ethods.php
Imas pravo - nema Paypala.

Narucivao sam metar stvari kod njih i nikad se nije desilo da nesto ne dodje. Jednom sam otvorio dispute, zato jer je kasnio mobilni... Pa je stigao u naredna 2 dana i bezze izvinio se ljudima i zatvorio dispute.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#4 Re: Aliekspress pomoc

Post by taureg71 »

auh ladno si u pravu, puno sam narucivao sa raznih sajtova pa sam pogrijesio, nista onda, tema nek se zakljuca,....hvala
ST11
Posts: 677
Joined: 09/03/2015 12:24

#5 Re: Aliekspress pomoc

Post by ST11 »

Otvarao sam dispute nekoliko puta, jer u Slo. ne udje nista sa oznakama Nike ili Adidas, ili ako nesto tek lici na proizvode tih brandova. Recimo tene za najdrazu bez njihove kvakice, koje su licile na model Nike, na carini su zaplijenili i slali mi dopis u kome su me obavijestili, da su fake. Ja sam te papire fotografisao i dodao dispute zahtjevu (bili su u Slo. jeziku) i za tri dana dobio sam vracen novac na TR. Znaci, otvori dispute, obrazlozi situaciju i sigurno ces dobiti vracen novac.
Locked