AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

xtyling

#1 AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by xtyling » 02/01/2015 20:04

Pozdrav ljudi,prije sveg Sretna svima N.G i da ste mi zivi i zdravi..

Imam 19 godina,i djevojku koja ima 17,vec godinu dana smo u vezi,i sve u svemu je lijepo kad bolje razmislim.Volimo se.Ja sam iz fine porodice,normalne jedinac sam.Moja djevojka nije te sreće,Zivi sa nanom,i ona je vanbračno dijete,njena majka nikad joj nije rekla zapravo ko joj je tata,udala se po drugi put, ne računajući moju djevojku i ima kčerku iz prvog braka..moja je djevojka i dalje ostala sa nanom.Ali bukvalo njena cijela familija koliko sam upoznat nije bas srećna,sto se tiče ljubavi sve je nekako uzburkano,i poremečeno..da ne idemo u detalje..postoji sad problem,samo mojim RODITELJIMA.Nekako u počtku nisu branili i podrzavali su je u tom smislu da joj nije lahko,i da ona nije nista kriva tome samo je nesrećno dijete,sad vec nije bas tako,imam osjećaj kad pričamo na tu temu,kao da mi hoce reci da im se ta djevojka ne svidja,da nije za našu kuču,i mama često kaze da nije to,to.I toliki je pritisak oko toga,toliko vlada negativna energija,da se bukvalno svako na svakoga dere,da jednostavno svaki put zaplačem i ako sam momak jer sam i ja osjetljiv puno.Meni je jako teško kad pričamo o tome..ja shvatam svoje roditelje,da zele meni dobro,i zele da se ne desi to i meni,kako u narodu kazu "kakva majka,takva kčerka".Znate na sta mislim.Ali ja je volim,i imam namjernu da je zenim :) ,ne zelim da nas iko rastavi i da nam bilo ko brani..ali nije jednostavno biti u vezi koju roditelji ne podrzavaju,još toliko dugo.Zelim da mi neko da savjet kakav bilo,kako bih mogao neke dileme rijesiti,ne zelim da nju sekiram,puno je osjećajna i puno smo se vezali jedno za drugo.Ne zelim da patimo oboje,zelim da sam sa njom srećan zauvijek,naravno ako bude sudbine :)
Last edited by xtyling on 02/01/2015 20:23, edited 1 time in total.

avetinja

#2 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA

Post by avetinja » 02/01/2015 20:22

xtyling wrote:Pozdrav ljudi,prije sveg Sretna svima N.G i da ste mi zivi i zdravi..

Imam 19 godina,i djevojku koja ima 17,vec godinu dana smo u vezi,i sve u svemu je lijepo kad bolje razmislim.Volimo se.Ja sam iz fine porodice,normalne jedinac sam.Moja djevojka nije te sreće,Zivi sa nanom,i ona je vanbračno dijete,njena majka nikad joj nije rekla zapravo ko joj je tata,udala se po drugi put, ne računajući moju djevojku i ima kčerku iz prvog braka..moja je djevojka i dalje ostala sa nanom.Ali bukvalo njena cijela familija koliko sam upoznat nije bas srećna,sto se tiče ljubavi sve je nekako uzburkano,i poremečeno..da ne idemo u detalje..postoji sad problem,samo mojim RODITELJIMA.Nekako u počtku nisu branili i podrzavali su je u tom smislu da joj nije lahko,i da ona nije nista kriva tome samo je nesrećno dijete,sad vec nije bas tako,imam osjećaj kad pričamo na tu temu,kao da mi hoce reci da im se ta djevojka ne svidja,da nije za našu kuču,i mama često kaze da nije to,to.I toliki je pritisak oko toga,toliko vlada negativna energija,da se bukvalno svako na svakoga dere,da jednostavno svaki put zaplačem i ako sam momak jer sam i ja osjetljiv puno.Meni je jako teško kad pričamo o tome..ja shvatam svoje roditelje,da zele meni dobro,i zele da se ne desi to i meni,kako u narodu kazu "kakva majka,takva kčerka".Znate na sta mislim.Ali ja je volim,i imam namjernu da je zenim :) ,ne zelim da nas iko rastavi i da nam bilo ko brani..ali nije jednostavno biti u vezi koju roditelji ne podrzavaju,još toliko dugo.Zelim da mi neko da savjet kakav bilo,kako bih mogao neke dileme rijesiti,ne zelim da nju sekiram,puno je osjećajna i puno smo se vezali jedno za drugo.Ne zelim da patimo oboje,zelim da sam sa njom srećan zauvijek,naravno ako bude sudbine :)
Ko prvo nemoj biti šonjo, pa plakati. Ko drugo, a jesi baksuz gluho i ćoravo bilo, kud baš na tu da naletiš. Ko treće slušaj mater.

l33t

#3 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA

Post by l33t » 02/01/2015 20:23

ko prvo nemoj slusat ovog iznad :D
polaHko sa zenidbom, ali jedini savjet je ako ste iskreni, ako je to to, sami ste sebi dovoljni :)

xtyling

#4 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA

Post by xtyling » 02/01/2015 20:25

l33t wrote:ko prvo nemoj slusat ovog iznad :D
polaHko sa zenidbom, ali jedini savjet je ako ste iskreni, ako je to to, sami ste sebi dovoljni :)
hvala ti,ne zelim zuriti sa zenidbom,imamo neke planove,mlad sam prvo posao pa tek onda ostalo ce doci na svoje,ona me potpuno razumije,i znamo sta zelimo oboje :)

avetinja

#5 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by avetinja » 02/01/2015 20:28

Zna avetinja šta priča. Ne palamudim ja ovo džabe. :D
Last edited by avetinja on 03/01/2015 15:56, edited 1 time in total.

Prolaznik

#6 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA

Post by Prolaznik » 02/01/2015 20:34

.
Last edited by Prolaznik on 05/04/2017 22:17, edited 1 time in total.

forel

#7 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by forel » 02/01/2015 20:36

xtyling wrote:Pozdrav ljudi,prije sveg Sretna svima N.G i da ste mi zivi i zdravi..

Ko prvo, također ne budi šonjo :mrgreen: , ko drugo, da prostis nit ce tvoji roditelji, nit svi ti sto su kao ''protiv'' u krevet sa tvojom djevojkom neg ti, i ti ces sa njom zivljeti i ti ces sa njom da vodis zivot ako dodje do tog stadija ozbiljnosti.Za pocetak jos si mlad, i ona isto, kako ce se sve to zavrsit, da li cete odgovarat jedno drugom, do kraja to je upitno i to ostaje sudbina.Prvo tvojoj materi bi savjetovao da malo propita stare svoje, pa da cuje da je grehota, i veliki grijeh rastavit decka i curu koji se vole.Tako da malo manje slusa gatarske price i ''kakva mater, takva kcer'', sto znaci ako je meni caca ubojica, da moram i ja bit?To sto ti mater prica je GLUPOST.Prije sveg, premladi ste i jedno i drugo, pamet u glavu i pusti vrijeme sta ce se desit.Pritisak?Ne nema tu pritiska, pritisak cinis sam sebi, tako sto pustas da ti ''odbrojavaju''.Nemas 12 godina pa da te mama i tata uce, ni 15 pa da tata obavi ''muski razgovor s tobom'' imas 19 godina, punoljetan si po zakonima ove drzave i odgovaras sam sebi.Ono sto je sudjeno bit ce, sudbinu nemozes izbjec, mnogi su tako govorili ''eh sine ova ti je cura plaha bas za te, pa nakon 2 godine il krace braka razlaz''.Danas je statistika da se svaki treci brak raspadne.Ako sad popustis, onda najbolje da ti roditelji naprave klendarski raspored zivota, pa nek ti dovedu zensku kaku oni hoce pa je zeni, radi gdje oni hoce, a onda kad nestane roditelja, onda ce ti se zivot blago receno raspast, jer neces znat ''kud dalje?'' :roll:

Jedinu stvar koju bi ti materi opravdao je da je zenska fuksa, da se drogira, da te iskoristava i takve stvari, ukoliko je cura normalna, svi smo mi imali tezak zivot, ja prvi i mnogi moji vrsnjaci su 5 godina proveli u podrumu, mnogo je djece ostalo bez roditelja, mnogi su imali nesretan zivot, ali osobe koje uspiju da oforme kakav takav zivot i ostanu normalne poslije takvih zivotnih uslova, na kraju zapravo postanu prave osobe.Ako je normalna, fina cura ne dopusti nikom da ti se u to mjesa, jednostavno ogranici pricu o njoj pred roditeljima, kad pocnu da ti nabilavaju ovako il onako il prebaci temu il prebaci se u drugu prostoriju.

Ja imam jednu zanimljivu tezu, da su nasi roditelji tako pametni kako tvrde da jesu, valjda ne bi 5 godina ratovali (ovo vrijedi za sve roditelje u BiH), ne bi 20 godina u nase ime birali one koji ce unistit zivote i perspektivu njihove djece.Roditelji cesto vise zele ''dobro sebi'' nego djetetu, jer imaju prevelike ambicije.

bosan

#8 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by bosan » 02/01/2015 20:41

Drago dijete sta ces ti njih jos prevrnuti do zenidbe :D

xtyling

#9 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by xtyling » 02/01/2015 20:48

forel wrote:

Ko prvo, također ne budi šonjo :mrgreen: , ko drugo, da prostis nit ce tvoji roditelji, nit svi ti sto su kao ''protiv'' u krevet sa tvojom djevojkom neg ti, i ti ces sa njom zivljeti i ti ces sa njom da vodis zivot ako dodje do tog stadija ozbiljnosti.Za pocetak jos si mlad, i ona isto, kako ce se sve to zavrsit, da li cete odgovarat jedno drugom, do kraja to je upitno i to ostaje sudbina.Prvo tvojoj materi bi savjetovao da malo propita stare svoje, pa da cuje da je grehota, i veliki grijeh rastavit decka i curu koji se vole.Tako da malo manje slusa gatarske price i ''kakva mater, takva kcer'', sto znaci ako je meni caca ubojica, da moram i ja bit?To sto ti mater prica je GLUPOST.Prije sveg, premladi ste i jedno i drugo, pamet u glavu i pusti vrijeme sta ce se desit.Pritisak?Ne nema tu pritiska, pritisak cinis sam sebi, tako sto pustas da ti ''odbrojavaju''.Nemas 12 godina pa da te mama i tata uce, ni 15 pa da tata obavi ''muski razgovor s tobom'' imas 19 godina, punoljetan si po zakonima ove drzave i odgovaras sam sebi.Ono sto je sudjeno bit ce, sudbinu nemozes izbjec, mnogi su tako govorili ''eh sine ova ti je cura plaha bas za te, pa nakon 2 godine il krace braka razlaz''.Danas je statistika da se svaki treci brak raspadne.Ako sad popustis, onda najbolje da ti roditelji naprave klendarski raspored zivota, pa nek ti dovedu zensku kaku oni hoce pa je zeni, radi gdje oni hoce, a onda kad nestane roditelja, onda ce ti se zivot blago receno raspast, jer neces znat ''kud dalje?'' :roll:

Jedinu stvar koju bi ti materi opravdao je da je zenska fuksa, da se drogira, da te iskoristava i takve stvari, ukoliko je cura normalna, svi smo mi imali tezak zivot, ja prvi i mnogi moji vrsnjaci su 5 godina proveli u podrumu, mnogo je djece ostalo bez roditelja, mnogi su imali nesretan zivot, ali osobe koje uspiju da oforme kakav takav zivot i ostanu normalne poslije takvih zivotnih uslova, na kraju zapravo postanu prave osobe.Ako je normalna, fina cura ne dopusti nikom da ti se u to mjesa, jednostavno ogranici pricu o njoj pred roditeljima, kad pocnu da ti nabilavaju ovako il onako il prebaci temu il prebaci se u drugu prostoriju.

Ja imam jednu zanimljivu tezu, da su nasi roditelji tako pametni kako tvrde da jesu, valjda ne bi 5 godina ratovali (ovo vrijedi za sve roditelje u BiH), ne bi 20 godina u nase ime birali one koji ce unistit zivote i perspektivu njihove djece.Roditelji cesto vise zele ''dobro sebi'' nego djetetu, jer imaju prevelike ambicije.
Jako si pametan to se da vidjeti :) ,da djevojka je zaista fina,nije ona pokvarenama ja nisam zapravo balavac,imao sam djevojaka dosta prije nje,ali da su mi godile vjerovatno od jedna od njih bi bila sa mnom.Ali ne,sa ovom se desilo tako spontano da jednostavno se razumijemo u svemu,ni njoj nije lahko da priča na tu temu,ali imam granicu.Takodje se slazem sa tobom u vezi roditelja,ja znam da mi zele dobro,ali ne mogu na taj način da mi zele,da me nasekiraju.Bukvalno mama mi zeli sve najbolje sa njom,ali nije to ono pravo osjecam ja dijete sam joj,ustvari ne znam više nis ta da mislim,nije jednostavno. :)

forel

#10 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by forel » 03/01/2015 03:41

xtyling wrote:
forel wrote:

Jako si pametan to se da vidjeti :) ,da djevojka je zaista fina,nije ona pokvarenama ja nisam zapravo balavac,imao sam djevojaka dosta prije nje,ali da su mi godile vjerovatno od jedna od njih bi bila sa mnom.Ali ne,sa ovom se desilo tako spontano da jednostavno se razumijemo u svemu,ni njoj nije lahko da priča na tu temu,ali imam granicu.Takodje se slazem sa tobom u vezi roditelja,ja znam da mi zele dobro,ali ne mogu na taj način da mi zele,da me nasekiraju.Bukvalno mama mi zeli sve najbolje sa njom,ali nije to ono pravo osjecam ja dijete sam joj,ustvari ne znam više nis ta da mislim,nije jednostavno. :)
Jednostavno je, napravio si jednu veliku gresku u koracima, licno, niti jednu djevojku nisam pominjao ''detaljno'' roditeljima, prijateljima, i '' na siroko razvezivao'' zasto?Ako planiras ozbiljnu vezu, i nesto vise kao krunu te veze, najgora stvar koja moze da ti se desi je da ti se neko mjesa u to sve.Vecina veza puca onog trena kada se trece ili pete osobe upetljaju u to.Gradis odnos, gradis vezu, izgradis i onda kad budes siguran da je to to, tog trena upoznas sve, i u korijenu sasjeces eventualne pokusaje mjesanja.U tom nekom pravcu gradim vlastiti zivot, danas je jako tesko pronaci normalnu djevojku.Najlahkse ti je rijesit se tog pritiska tako sto neces ulazit u rasprave, jednostavno postoji nesto sto se zove stereotip.Tvoja mater je zacrtala da je tvoja djevojka - taka i taka.Ti nicim koliko god pricao, dokazivao, pokazivao promjenit joj misljenje neces.To je onaj klasicni simptom stariji generacija ogranicenosti.

Licno ako je djevojka ok, ako te postuje, ako te voli, i ako imate zdrav odnos, jednostavno malo si mi ispao suvise djetinjast pricat roditeljima o njoj i te stvari.To se ne govori roditeljima...Ponekad neke stvari ostaju izmedju dvije osobe,ne djele se ni sa kim pa cak ni sa roditeljima.Prvo si ponizio svoju djevojku jer sad ce tvoja mama da tvoju djevojku sazaljeva, jer si ti na sva usta rekao ''ne zna ko joj je otac'', s obzirom posto i ja imam mamu, znam kako to ide '' e jadna ona...'' itd.A sumnjam da bi ti da te neko sazaljeva.Malo smanji djeljenje informacija, na koncu sumnjam da se i tvoja djevojka slaze da ti ''vase stvari'' djelis sa svojim roditeljima.Sta sutra spavate, odes roditeljima da kazes kako je bilo?Previse si mamin sin :D

mushkile chibira

#11 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by mushkile chibira » 03/01/2015 09:37

:run:
Last edited by mushkile chibira on 11/01/2015 20:45, edited 1 time in total.

emmir1

#12 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by emmir1 » 03/01/2015 09:43

Mene je strah ovakvog razmišljanja kod omladine, ob de zaljubio i ženio bi se odmah.

A mati mu još gaće pere i pegla.

Ne sikiraj se bolan bezveze

JaneEyre

#13 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by JaneEyre » 03/01/2015 09:58

Shvatam pritisak tvojih roditelja i shvatam koliko ti to teško pada posebno jer si jedinac i izuzetno vezan za roditelje...I sama sam se našla u takvoj situaciji te ne bih nikome na svijetu poželjela da se nađe u situaciji da se nađe pred izborom ili oni ili odabir partnera...

Ipak, mislim da u ovoj situaciji tvoji roditelji nisu u pravu, jer se radi o stvarima o kojima tvoja djevojka nije mogla da ima uticaja...Dakle, gledaj njen karakter, razmišljanja, postavljaj joj pitanja na koji način ona vidi vašu budućnost i svoju ulogu u toj vezi/braku te ćeš sa vremenom znati na čemu si...
A svoje roditelje upitaj šta bi bilo da neko od njih dolazi iz takve porodice? Da je npr. tvoja majka dozivjela ono što je doživjela tvoja djevojka? Jel to sad treba da znači da svako ko dolazi iz neke, hajmo reći, ''razorene'' porodice ne treba nikad zasnivati brak jer kao nije pogodna osoba za to? Ponekad su čak takve osobe više privržene porodici i tradicionalnim porodičnom vrijedostima jer su svjesne šta znači nedostatak istih...

Sretno u svakom slučaju!

avetinja

#14 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by avetinja » 03/01/2015 11:35

Mene više brine šta bi se desilo u tom braku, u kojem na sceni imamo muškarca koji lahko pusti suzu, i jednu žilavu djevojku. :mrgreen:

nightvision

#15 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by nightvision » 03/01/2015 11:53

avetinja wrote:Mene više brine šta bi se desilo u tom braku, u kojem na sceni imamo muškarca koji lahko pusti suzu, i jednu žilavu djevojku. :mrgreen:
zamisli, on bi svako malo bjezao kuci materi a ona bi ga isla vracati nazad. :lol:

sadie_forever

#16 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by sadie_forever » 03/01/2015 11:55

Ti si samo 19 godina,hoces li misliti tako za 5 godina? daj uzivaj

S4mpion

#17 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by S4mpion » 03/01/2015 12:11

O kakvoj ženidbi pričaš? Tebi 19, njoj 17, savjetujem da malo staneš na loptu. Naslušah se ja priča svojih jarana "ja ću ženit ovu, ona je prava", a kroz godinu-dvije stranci totalni.

Ne znam kako tvoja majka nju vidi, ali to da ona potiče iz rasturene porodice nije činjenica koju treba zanemariti, pogotovo ako imaš ozbiljne planove s njom.

avetinja

#18 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by avetinja » 03/01/2015 15:14

nightvision wrote:
avetinja wrote:Mene više brine šta bi se desilo u tom braku, u kojem na sceni imamo muškarca koji lahko pusti suzu, i jednu žilavu djevojku. :mrgreen:
zamisli, on bi svako malo bjezao kuci materi a ona bi ga isla vracati nazad. :lol:
A, ako je dovede u kuću rat. Još je svekrva od početka ne podnosi, a ko da gledam sva bi se kola na njemu lomila, što od
žene, što od majke. :lol:

emko1234

#19 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by emko1234 » 03/01/2015 16:40

Haj ti nama reci ima li tu kakvog sexa?
Ako ima, samo bubaj i uzivaj. Kakva zenidba kakvi bakraci. Kad te starci budu pitali, reci im da si mlad i da ne razmislja o necemu ozbiljnom jer je prerano.
Sto se tice cure, ona stara: gledaj mater, zeni kcerku nije daleko od istine.
Mala je imala nesrecu da odraste u nefunkcionalnoj porodici. Ne znaci to po defaultu da ce biti rospija. Ali i statistika i nauka kazu da je veca sansa da brak ili veza ne uspije s takvom osobom nego s osobom koja dolazi iz normalne i fukncionalne okoline, bez obzira jel musko ili zensko.

Moj savjet ti je prvo da ne budes pičić. Ako vec places, placi kad si sam ako ti je to nacin da se ispuses. Drugo, ovisis o tim roditeljima, a uslova da se odvojis vjerovatno nemas ko ni jedan devetenestogodisnjak. Prema tome, slusaj ih sta ti pricaju. Vremena imas, gledaj, uci i probaj skontat sam neke stvari.
I bez nekakvih dugorocnih planova po pitanju ljubavi s 19 godina, koji ti je K? Uzivaj i zivi dan za danom, jer mozda prekosutra nista nece biti kosto je danas.

amiliana

#20 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by amiliana » 03/01/2015 17:00

Gledaj ja imam 17 godina i momka 18 godina, nama je problem sto on zivi u inostranstvu i vraca se krajem januara,problem je sto mora u skolu i ja isto i ne znamo kako ce se sve odvijati ja ti predlazem da popricas sa roditeljima, znam da nece nju na grbaci da imaju i da je puno problema ali neka te pokusaju razumijeti ako je zaista voli ,i ako ti je stalo do nje.I nemoj da zuris sa zenidbom premladi ste za to ima puno bitnijih stvari u zivotu od zenidbe ,moja sestra je imala 7 godina vezu pa opet nista. Ne zuri se ima vremena

suspect_zero

#21 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by suspect_zero » 03/01/2015 18:04

Čuj ono bi se ženilo :zid: .....za kuma bi Ben tena a ona garant helo kiti :oops: :D

dpjokala26

#22 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by dpjokala26 » 03/01/2015 18:09

kod nas se kaze: "Gledaj majku, biraj kćerku." ... "Ko se ženi na brzinu, taj se kaje na tenane." ;-)

xtyling

#23 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by xtyling » 03/01/2015 18:58

eh ovako...pročitao sam sve,svi vi sto lupetate,zajebajite nekog drugog,a ne se igrati sa nečijij osječajima,negom preko noge u kuci,i daj mi to,hocu,zelim to.. nekog sto ga kostaju stvari u zivotu.Hvala svima koji su razumijeli sta im hocu reci a ima ih dosta.Nije u bukvalu da meni moji roditelji brane,ja sad cu napuniti 20 godina,i ja nikad ne bih prekinuo sa nekim,zbog nekoga,zasto ? Da se ne bi moja majka sekirala da se meni ne desi nesto poput toga ? Ne ! Ona zivi,sa nanom vec 17 godina,i ta djevojka nikad nije imala momka,jer je upravo tako savjetovana.Gledaj kceri sta se desilo nama,pa sad vidi hoces ponoviti istu gresku.Ona je to shvatila na pozitivan način i prihvatila to,i nije se vucarala po gradu sa svakim tipom,sjedila je u kuci,i nosila se sa surovom istinom,koju jedva podnosi da ne zna tko joj je otac,jebenih 17 godina !..da često pričamo o svemu,za nasu budučnost i kako sta zelimo,da li uopste zelimo da idemo dalje,ona apsolutno zeli,sve je prihvatila kako jeste u mojoj porodici.Ona je djevojka iz grada,a ja sa sela (blizu grada) .I zna sve o meni tako i ja o njoj.aaa da jedinac u majke :) ,hmm pa dosta stvari mama mi brani jer sam upravo jedinac ima samo mene.Toga sam svjestan,i svi smo svjesni.Ona meni zeli dobro to se očigledno vidi,i zeli vidim to u očima ipak je ona moja majka.A netko je napisao jesmo spvali ? e pa reci cu vam NE.Da pitao sam je ko i svaku pa koja se da povalim,ali ona to ne zeli.Ne zeli da pravi istu gresku kao sto je njena majka.Htjela me je ostaviti,ako sam sa njom bio radi toga samo.Ne nisam to sam i dokazao,uvijek ce se naci,na petlajam asta zelis za 20-30KM.Ona mojim redoteljima ne smeta.Reki su svaki put,ako tebi valja valja i nama makaer bila ciganka.Ali problem je sto zele da znaju zapravo cija je ona,od koga je,sto sam siguran da bih svaki roditelj od vas zelio da zna da se vase dijete nadje u takvoj situaciji. i bila je kod mene.Pogotovo mom starom nije jednostavno sto joj se to desilo,ali sta ces...posto više ne znam sta da pisem ni sta da mislim,jer mi je više preko glave,rekao sam vam,necu da tuzite moje roditelje jer nisu takvi,kakvi bas pisete staromodni,i tipa takvih stvari.SAMO NE ZELE,DA PATIM AKO BUDE MI ONA SUDJENA,I DA DOBRO RAZMISLIM STA CU DALJE I DA LI ZELIM,I ONI SU CAK REKLI VRIJEME CE POKAZATI SVE.Da i hoce..za sada smo sretni,i fino nam je..da li ce tako ostati to zna samo Jedan. :) Jestavno jednom riječi brinu se da ne najebem,jer sam peh u ovom zivotu,sve ide po meni itd..aa valjda budem srećan,za to treba vjera. :)

xtyling

#24 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by xtyling » 03/01/2015 18:59

dpjokala26 wrote:kod nas se kaze: "Gledaj majku, biraj kćerku." ... "Ko se ženi na brzinu, taj se kaje na tenane." ;-)
nije kod nas druze,vec svagdje je to tako,i to je istina,bas toga se i bojeee.U tome je problem :) ,a ne ne zurim sa zenidbom uopste,samo ne zelim da bude ovo sve preko klinca,jer mi stvarno nije loše.Bolje nego sa "pravim" jaranima ;)

xtyling

#25 Re: AKO MOZE PAR ISKRENIH SAVJETA,BITNO MI JE

Post by xtyling » 03/01/2015 19:01

suspect_zero wrote:Čuj ono bi se ženilo :zid: .....za kuma bi Ben tena a ona garant helo kiti :oops: :D
Prijatelju,sigurno imas svojih problema puno,cim valjas po klikxu ovdje,zato produzi :)

Post Reply