Akcija BIHAMK-a, istina ili ne?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator: Bobi

Post Reply
chuchumbamayumbe

Akcija BIHAMK-a, istina ili ne?

Post by chuchumbamayumbe » 13/12/2006 22:44

Pozdrav!
Da li je neko od vas čuo za BIHAMK-ovu akciju podjele dječijih sjedalica? Ja sam nedavno pročitao u novinama da će se to desiti, ali nigdje nikakve reklame, obavještenja, ništa slično?
Također, u toku je podjela besplatnih mjerača dubine šare na gumama i pritiska u gumama, što opet, pretpostavljam, slabo ko od članova i zna?
Čini mi se da BIHAMK žestoko, imaju nekakvih certifikata, ovo, ono, a krajnje su neprofesionalni. LAfo nedavno odem na Plandište za ovu Zimsku akciju, ma, ništa pod milim Bogom... Kaže mi da mi je dobar akumulator, ono niđe veze, trebali provjeriti signalizaciju, pitam ih ja, oni kažu da li ti rade sva svjetla, ako rade nema potrebe da provjeravamo...
Ja imam poprilično loša iskustva sa njima, a vi?
Samo mi nemojte zaboraviti odgovorit na pitanje za sjedalice, pošto imam malo dijete, i zašto da kupujem, ako mogu besplatno dobiti, a ko da gledam da će sjedalice završiti na pijaci i tome slično! :x

Spiker

Post by Spiker » 21/12/2006 09:06

Istna je. Samo ako budu sve radili ''transparentno'' kao do sada mala je sansa da dobijes sjedalicu prije nego je djete preraste. Djele i mjerac pritiska u gumama sa mjeracem dubine sare. Zvao sam BIHAMK glede sjedalica i lik je bio krajnje smusen. Rekao je da imaju skedalice ali da nema pojma kako ih dijeliti. Mozda je nekome palo na pamet da ih proda.
Isto su se reklamirali da dijele djaba 2 l tekucine za stakla. Odes i dobijes samo litar.
Jaran otisao u HR i tamo mu sve naplatili iako trube da su potpisali ugovor sa HAK-om.
Ne vrijedi biti clan dok u BIHAMk-u sjede papci. Otidji tamo i samo ih cuj kako zavijaju kada govore. Poslije toga ne moras im traziti licnu kartu da vidis od kuda su se dovukli u nasu drzavu.

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 22/12/2006 18:19

Poslao sam im mail i dobio odgovor da ce po pitanju sjedalica javnost biti blagovremeno informisana putem medija... Znaci, da ja svaki dan kupujem Avaz i pratim da li ce se i kada oni udostojiti da ih podijele?! A ko da gledam da nece, zavrsice sjedalice kod nekog gazde u radnji, sve im neprofesionalno. :x

Spiker

Post by Spiker » 23/12/2006 21:23

Takvi su.
Nakon sto ih je Avaz dobro oprao oni se slizali sa njima. Sve je to goli interes.
Prosle godine sam dao lovu za medjunarodnu saobracajnu dozvolu a oni je ispisali rukom pa mi se ljudi smijali u Austriji.
Zar papci nisu culi za printer?

Post Reply