Ajmo rodjaci - pomozite splicaninu :D (smjestaj u Ljubuskom)

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
elf_dalmatae
Posts: 43
Joined: 17/10/2007 00:42
Location: Mirkwood
Contact:

#1 Ajmo rodjaci - pomozite splicaninu :D (smjestaj u Ljubuskom)

Post by elf_dalmatae »

Prvo, lijepi pozdrav svim korisnicima.

Nije me dugo bilo na forumu, ali evo dobih napokon net doma prije par dana i taman mi uletila jedna krizna situacija.

Da vam ne idem u detalje, kako i zasto, uglavnom - trazi se neka vrst privatnog smjestaja (kuca, stan, sobe... nesto) za 4 osobe za noc sa 19. na 20.10., u Ljubuskom.

Gledali smo po stranicama jedinih turistickih objekata koje smo iskopali na Guglu - motela Most/hotela Hum - brate cijene su ohoho - u prvi tren sam pomislio da su cijene od nekih hotela na Hvaru?!?! :-)

Mislim - Ljubuski bas i nije neka turisticka destinacija?
Al dobro, hotelski smjestaj je hotelski smjestaj, valjda su realne cijene... :)

Dakle, ako netko ima kakvu informaciju, ideju, prijedlog - bit cemo vam zahvalni.

:thumbup:

Ukoliko se takva vrst oglasavanja/reklamiranja kosi s pravilima foruma, slobodno se javite privatnom porukom :wink:

Unaprijed hvala!

P.S.

Ako znate kakav koristan link, samo dajte...
User avatar
legionarka
Posts: 812
Joined: 24/10/2005 21:24

#2 Re: Ajmo rodjaci - pomozite splicaninu :D (smjestaj u Ljubuskom)

Post by legionarka »

greska... kad ne citam... :)
sretno u potrazi
dena00
Posts: 17
Joined: 31/07/2007 16:44
Location: Mostar

#3 Re: Ajmo rodjaci - pomozite splicaninu :D (smjestaj u Ljubuskom)

Post by dena00 »

Pa evo ne znam jel ti baš mora biti Ljubuški. Najbolje ti je pogledati u Međugorju to ti je sam 10km udaljeno. Sad i nije sezona pa ne bi trebao imati problema pronaći smještaj. Ima puno privatnog smještaja, al stvarno u dobrom stanju i mislim da nije preskupo. Osim toga vama paše vjerojatno bliže glavnoj cesti a tamo je sigurno jeftinije.
elf_dalmatae
Posts: 43
Joined: 17/10/2007 00:42
Location: Mirkwood
Contact:

#4 Re: Ajmo rodjaci - pomozite splicaninu :D (smjestaj u Ljubuskom)

Post by elf_dalmatae »

Ma bilo bi pozeljno da je u Ljubuskom, jer svadba je tamo, tko ce mi u 3-4 ujutro vrludat po Medjugorju trazec smjestaj i ulicu...

Imam i ja rodbinu blizu, ali ni to ne igra, jer nisam sam nego nas je vise, tako da im ne mogu u 4 ujutro doves 4-5 ljudi... em ne mogu, em ne zelim, pravo da ti kazem.

Hvala svejedno.

Ovaj topic moderatori mogu i obrisat, stvar je sredjena drugim kanalima :run:
Post Reply