Agregat

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Dr. Oetker
Posts: 139
Joined: 14/02/2011 19:23

#26 Re: Agregat

Post by Dr. Oetker »

Agregat je bio važan u ratu. Imaš struje za tv i rasvjetu... :D
poslabakausipke
Posts: 65
Joined: 19/12/2009 23:39

#27 Re: Agregat

Post by poslabakausipke »

Prolaznik wrote:
udwarach wrote:Agregat je sasvim ispravan termin.
Shodno tome automobile dijelimo, prema agregatnom stanju, na cvrste, tecne i plinske.
:lol:

Kolega, molim Vas. Budim do kraja egzaktni. Poznajemo i četvrto agregatno stanje a to je plazma.
Plazma-agregatno stanje(to je kad ispušeš nos itsl?)
Post Reply