Agregat
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Dr. Oetker
- Posts: 139
- Joined: 14/02/2011 19:23
#26 Re: Agregat
Agregat je bio važan u ratu. Imaš struje za tv i rasvjetu... 
-
poslabakausipke
- Posts: 65
- Joined: 19/12/2009 23:39
#27 Re: Agregat
Plazma-agregatno stanje(to je kad ispušeš nos itsl?)Prolaznik wrote:udwarach wrote:Agregat je sasvim ispravan termin.
Shodno tome automobile dijelimo, prema agregatnom stanju, na cvrste, tecne i plinske.
Kolega, molim Vas. Budim do kraja egzaktni. Poznajemo i četvrto agregatno stanje a to je plazma.
