A kategorija
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
hali gali halid
- Posts: 2779
- Joined: 08/10/2007 22:45
#1 A kategorija
Zdravo, da li neko zna koliko košta polaganje za ovu kategoriju, gdje se sve u Sarajevu moze polagati, i tako to?
-
AdnanSA
- Posts: 1404
- Joined: 31/01/2007 20:45
- Location: City
#2 Re: A kategorija
Pitaj u auto školama. Mene je koštalo 400 KM prije par godina a već sam imao Bi C.
