A kategorija

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
hali gali halid
Posts: 2779
Joined: 08/10/2007 22:45

#1 A kategorija

Post by hali gali halid »

Zdravo, da li neko zna koliko košta polaganje za ovu kategoriju, gdje se sve u Sarajevu moze polagati, i tako to?
AdnanSA
Posts: 1404
Joined: 31/01/2007 20:45
Location: City

#2 Re: A kategorija

Post by AdnanSA »

Pitaj u auto školama. Mene je koštalo 400 KM prije par godina a već sam imao Bi C.
Post Reply