A jel ko gledo nastavak na HRT-u??

vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#26

Post by vatra i voda »

MCCCXII wrote:Da su, da nisu....ko zna šta bi bilo...ali ode je riječ o nečemu drugom, zar su Hrvati nakon svega zaslužili da im vi birate člana predsjedništva....nekome je to smišno ali opasne se igre igraju....a to nije dobro i ne brini se ja sam se potrudio da živim u slobodnoj i demokratskoj Hrvatskoj a to mi nije Bosna omogućila već Hrvatski branitelji.
A Bogati zivoga zar je bas tako.30 000 tisuca bosnaskih muslimana se boriili u odori Hravtske vojske.Od ukupnog broja stanovnistva Hrvatsku ti je branilo 60 % bosanskih muslimana( od ukupnog broja muslimana , naravski ) i 4 % hrvata .Ne virujes as ti gospe pa u Hrvatskoj je 1 % Bosnjaka ( bosanskih muslimana i jeno 90 % Hrvata pa ti racunaj ako imas 4 razreda osnovne skole .A to sto je 1/3 Hrvatske oslobodjena od Srba zato sto je 1/2 ( polovina ) Bosne data Srbima u Karadjordjevu u sporazumu Tudjman i Milosevic pa boab i Karadjiic , pa Koljevic i Tudjamn . e a sta cemo s time lipi moj Sime , moj sempija , kada tako pametno brstis da se nisi najia zelena centruna i porke blitve.....
Dzemidzic
Posts: 115
Joined: 02/08/2006 07:54

#27

Post by Dzemidzic »

branimir_s wrote:
MCCCXII wrote:Kao u CG kad su Hrvati i Albanci Crnogorcima donili nezavisnost tako se sad desilo Hrvatskom narodu u BiH a to je da im Bošnjaci izabraše prestavnika a gospodo ili drugovi nemojte zaboravit da vam nije bilo Hrvatskog naroda danas bi vjerovatno većina vas nosila šajkače i kokarde ili bi bili rasuti pi bilom svitu.
A sta mislis mali moj da smo mi zajedno sa Srbima i Crnogorcima udarili po Dubrovniku, Sisku, Zagrebu? Ko bi onda bio razasut?
Brano, komentar ti je za desetku..mada i ostali ne zaostaju.

MCCCXII lipi moj,da ti sapnem nesto..moj stari se borio u Dubrovniku, u Zengama..za slobodnu lijepu vasu. Niste mu ni penziju dali.
Da pokojni Vranjo nije sanjao banovinu..do sukoba Armije BiH i HVO-a nikad ne bi doslo.
Pitao bih te tko je ubijo generala Kraljevica iz HOS-a..i zasto?

p.s kad bih morao birati izmedzu Srbije i Hrvatske uvijek bi izabrao Hrvatsku..
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#28 Re: A jel ko gledo nastavak na HRT-u??

Post by kub lajkan »

cojek wrote:Zapjenjeni Bakir jest bio katastrofičan nema sta, mnogima je pritisak digao, no jedino sto je, barem kod mene, koliko-toliko ugasilo gnjev odmah nakon njega je bio program na HRT1. Ono je stvarno vrijedilo vidjeti. Pravo postizborno osvjezenje u pravom momentu...
U studiju Dodik i neki lik iz HR parlamenta, te neka starija koka kritičarKA, (:lol: :D)... A s druge strane direktno iz Sarajeva, glavom i bradom - Ivo Medo Jović! Sav bijesan i jos nepočešljan nakon rezultata, kivan u svoj silini jedva dočekao da u pomoć pozove Maticu... Ali avaj, novinar u studiju ga uhvati ko ping-pong lopticu i odera ga ko budalu kako mu nebi uradio ni srpski ni bošnjački Risto Djogo (pod drugim mislim na "našeg" Bakira :D) na vrhuncu karijere... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kud god on da krene ovaj mu stane na put i sasječe ga. Ovaj poludio. Novinaru svaka čast. Na vrhuncu veli Medo kako ce sve to opstruirat i kako neće prihvatiti rezultate izbora jer su Komsica izabrali bosnjaci, kad ce mu novinar sta hoces i tebe su bosnjaci izabrali, a i SAM SI ZA SEBE GLASAO!! :-D :-D :-D On kad nije kameru pojeo :D :D :D

A predstavnik Matice odmah nakon toga: "Hrvatska se neće miješati u unutarnje stvari druge drzave"!!! :lol: :lol: :lol:

Na kraju ga još nedorečenog isključi ko najvećeg levata sa linka, ostade ko popisan... hehehee
:lol:


Ono nije ni u snu mogao očekivat: maksimum koji je postigao i čime se branio je bila rečenica, upućena sad voditelju, sad ovom parlamentarcu: Vi iznosite neistinu, vi iznosite neistinu!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ima li mozda neko snimak ovoga?

Evo ja imam duplikata :D za razmjenu... recimo ono kad je IMJ napao Slavu Kukica, a ovaj odgovorio "Repliciram samo normalnim ljudima"...
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#29

Post by kub lajkan »

MCCCXII wrote:
Liv4 wrote:
MCCCXII wrote:Kao u CG kad su Hrvati i Albanci Crnogorcima donili nezavisnost tako se sad desilo Hrvatskom narodu u BiH a to je da im Bošnjaci izabraše prestavnika a gospodo ili drugovi nemojte zaboravit da vam nije bilo Hrvatskog naroda danas bi vjerovatno većina vas nosila šajkače i kokarde ili bi bili rasuti pi bilom svitu.
:shock: Opasna demagogija...
:oops: Da nam nije bilo "hrvatskog naroda" rat bi zavrsio bar godinu prije.
:-x ODBIJ!
Tu se moran složit osim šta bi rat završia još 92. jer bi Bosna šaptom pala....ah da, nije vam ovo tribalo s izborima....volio bi da se varam ali eto ne sluti na dobro za BiH.
Ako nekom ovo ne sluti na dobro, onda su to prije svega nacionalisti.

Jedan njihov ostade bez posla, a nad glavom se klati Damoklov mac... ko zna ko je sljedeci...
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#30

Post by mostarac »

MCCCXII wrote:Da su, da nisu....ko zna šta bi bilo...ali ode je riječ o nečemu drugom, zar su Hrvati nakon svega zaslužili da im vi birate člana predsjedništva....nekome je to smišno ali opasne se igre igraju....a to nije dobro i ne brini se ja sam se potrudio da živim u slobodnoj i demokratskoj Hrvatskoj a to mi nije Bosna omogućila već Hrvatski branitelji.
ja nisam clana predsjednistva birao Hrvatima nego sebi i izabrao sam da to bude Zeljko Komsic i on nije tu da predstavlja Hrvate nego sve nas zajedno.
I sto se tice ovoga demokratska Hrvatska, lako je biti demokratican kad jednom konstitutivnom narodu 1990. godine uzmes konstitutivnost, a zatim ih 500.000 protjeras pet godina kasnije i etnicki ocistis zemlju.
To je kao da masovni ubica podje da pravi humanitarne akcije misleci da ce biti human i da ce to izbrisati njegovu proslost. Medjutim Hercegovina i Krajina ce jos dugo biti sramota Hrvatske i njenih gradjana, jer je Hrvatska nazalost jos uvijek drzava u kojoj se zlocinci slave kao heroji. Istina nije u tome drasticna kao nase istocne komsije, ali nije aman nesto ni napredna i civilizovana.
I na kraju kad bi morao birati gdje bi zivio mu Hrvatskoj ili Srbiji, izabrao bi Srbiju. Beograd mi vise lezi od Zagreba ili hajmo rec manje ne lezi u danasnjoj konstelaciji snaga.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#31

Post by Grom iz vedra neba »

mostarac wrote:
MCCCXII wrote:Da su, da nisu....ko zna šta bi bilo...ali ode je riječ o nečemu drugom, zar su Hrvati nakon svega zaslužili da im vi birate člana predsjedništva....nekome je to smišno ali opasne se igre igraju....a to nije dobro i ne brini se ja sam se potrudio da živim u slobodnoj i demokratskoj Hrvatskoj a to mi nije Bosna omogućila već Hrvatski branitelji.
ja nisam clana predsjednistva birao Hrvatima nego sebi i izabrao sam da to bude Zeljko Komsic i on nije tu da predstavlja Hrvate nego sve nas zajedno.
I sto se tice ovoga demokratska Hrvatska, lako je biti demokratican kad jednom konstitutivnom narodu 1990. godine uzmes konstitutivnost, a zatim ih 500.000 protjeras pet godina kasnije i etnicki ocistis zemlju.
To je kao da masovni ubica podje da pravi humanitarne akcije misleci da ce biti human i da ce to izbrisati njegovu proslost. Medjutim Hercegovina i Krajina ce jos dugo biti sramota Hrvatske i njenih gradjana, jer je Hrvatska nazalost jos uvijek drzava u kojoj se zlocinci slave kao heroji. Istina nije u tome drasticna kao nase istocne komsije, ali nije aman nesto ni napredna i civilizovana.
I na kraju kad bi morao birati gdje bi zivio mu Hrvatskoj ili Srbiji, izabrao bi Srbiju. Beograd mi vise lezi od Zagreba ili hajmo rec manje ne lezi u danasnjoj konstelaciji snaga.
Kad bi morao birati izmedju Beograda i Zagreba?!

Ne daj Boze nikom, gluho bilo, pu pu pu...
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#32

Post by Vodenjak »

Gargamel wrote:
mostarac wrote:
MCCCXII wrote:Pa zar nije Dudaković "udarao po Zadru" ali eto kako neko reče nema dokaza ali di ima dima ima i vatre.
Sine da su Bosanci odlucili da udaraju po Hrvatskoj danas bi ti Hrvatsku sa Sljemena gledo i obuhvatio je jednim pogledom. Nego zahvali se i reci "Hvala Bosni sto nam je omogucila da Hrvatska i njen narod zive u demokratskoj (istina od Srba etnicki gotovo cistoj) Hrvatskoj.

Ovo je istina. Da je Alija prihvatio stati na stranu Miloševića protiv Hrvatske, zaplatili bi i to žestoko. Jest da bi muslimani onda tek najebali. :oops:
Ma jasta bi..
Isto kao i Sandzaklije...
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#33

Post by manijak1 »

Beograd mi vise lezi od Zagreba
:D :D .....treba tebi reprizirati :oops: bivši Zagreb da vidiš i uvidiš kakav je bivši i današnji Beograd .
MCCCXII
Posts: 20
Joined: 10/10/2006 00:05

#34

Post by MCCCXII »

vatra i voda wrote: A Bogati zivoga zar je bas tako.30 000 tisuca bosnaskih muslimana se boriili u odori Hravtske vojske.Od ukupnog broja stanovnistva Hrvatsku ti je branilo 60 % bosanskih muslimana( od ukupnog broja muslimana , naravski ) i 4 % hrvata .Ne virujes as ti gospe pa u Hrvatskoj je 1 % Bosnjaka ( bosanskih muslimana i jeno 90 % Hrvata pa ti racunaj ako imas 4 razreda osnovne skole .A to sto je 1/3 Hrvatske oslobodjena od Srba zato sto je 1/2 ( polovina ) Bosne data Srbima u Karadjordjevu u sporazumu Tudjman i Milosevic pa boab i Karadjiic , pa Koljevic i Tudjamn . e a sta cemo s time lipi moj Sime , moj sempija , kada tako pametno brstis da se nisi najia zelena centruna i porke blitve.....
E pa vrime "centruna" je prošlo a i nisan ti baš ljubitelj blitve :lol: , nego nemoj molim te u postocima moš koga zbunit....znam ja vrlo dobro za prisustvo muslimana u HV i mogu reći da mi je bila čast biti s tim ljudima, borcima s nekim od njih sam i dan danas u vrlo dobrim odnosima....ali eto mara sam "ispitati teren" :lol: , a to šta misliš da je Hrvatska oslobođena na račun Bosne...moš obisit mačku o rep....nebi Srbi tako lako puštali tzv.Krajinu da nisu ispravno procijenili snagu HV i na vrime zbrisali :lol: ...ali sve u svemu ipak smo mi bili "koalicijski partneri" i za*ebali ste stvar s Komšićem :sad:
MCCCXII
Posts: 20
Joined: 10/10/2006 00:05

#35

Post by MCCCXII »

Dzemidzic wrote: MCCCXII lipi moj,da ti sapnem nesto..moj stari se borio u Dubrovniku, u Zengama..za slobodnu lijepu vasu. Niste mu ni penziju dali.
Da pokojni Vranjo nije sanjao banovinu..do sukoba Armije BiH i HVO-a nikad ne bi doslo.
Pitao bih te tko je ubijo generala Kraljevica iz HOS-a..i zasto?

p.s kad bih morao birati izmedzu Srbije i Hrvatske uvijek bi izabrao Hrvatsku..
Zar je zbog penzije tvoj stari išao u HV :sad: iako danas mislim da ih je dobar dio išao baš zbog penzije pa zbog toga i podatak da je Hrvatsku branilo 500 000 branitelja....za pet dana i Moskva bi pala :lol: , a Kraljević i HOS su bili trn u oku Zagrebu....na žalost, e da kad već spominješ sukob HVO i Armije BiH...dok su se progonili i ubijali Hrvati iz Bosne u isto vrime muslimani su ležali po hrvatskim hotelima :?
MCCCXII
Posts: 20
Joined: 10/10/2006 00:05

#36

Post by MCCCXII »

mostarac wrote:
ja nisam clana predsjednistva birao Hrvatima nego sebi i izabrao sam da to bude Zeljko Komsic i on nije tu da predstavlja Hrvate nego sve nas zajedno.
I sto se tice ovoga demokratska Hrvatska, lako je biti demokratican kad jednom konstitutivnom narodu 1990. godine uzmes konstitutivnost, a zatim ih 500.000 protjeras pet godina kasnije i etnicki ocistis zemlju.
To je kao da masovni ubica podje da pravi humanitarne akcije misleci da ce biti human i da ce to izbrisati njegovu proslost. Medjutim Hercegovina i Krajina ce jos dugo biti sramota Hrvatske i njenih gradjana, jer je Hrvatska nazalost jos uvijek drzava u kojoj se zlocinci slave kao heroji. Istina nije u tome drasticna kao nase istocne komsije, ali nije aman nesto ni napredna i civilizovana.
I na kraju kad bi morao birati gdje bi zivio mu Hrvatskoj ili Srbiji, izabrao bi Srbiju. Beograd mi vise lezi od Zagreba ili hajmo rec manje ne lezi u danasnjoj konstelaciji snaga.
Hm...birao si sebi hrvatskog člana predsjedništva :-) , Srbi su imali mogućnost da ostanu a samim odbijanjem mirovnog plana Z4 sami su sebi potpisali presudu i mogu kriviti samo svoje rukovodstvo a i postoje dokumenti u kojima se jasno vidi da su se danima prije Oluje organizirali na napuštanje Hrvatske šta se jasno vidi i na slikama u kojima je njihova imovina "uredno zapakirana" i ukrcana na traktore i kamione a isto tako imamo slike iz Vukovara na kojima vidimo da su Vukovarci svu svoju imovinu stavili u jednu vrećeci ako su uspili sačuvat glavu....i zato ne pizdi o protjerivanju.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#37

Post by Grom iz vedra neba »

MCCCXII wrote:
Dzemidzic wrote: MCCCXII lipi moj,da ti sapnem nesto..moj stari se borio u Dubrovniku, u Zengama..za slobodnu lijepu vasu. Niste mu ni penziju dali.
Da pokojni Vranjo nije sanjao banovinu..do sukoba Armije BiH i HVO-a nikad ne bi doslo.
Pitao bih te tko je ubijo generala Kraljevica iz HOS-a..i zasto?

p.s kad bih morao birati izmedzu Srbije i Hrvatske uvijek bi izabrao Hrvatsku..
Zar je zbog penzije tvoj stari išao u HV :sad: iako danas mislim da ih je dobar dio išao baš zbog penzije pa zbog toga i podatak da je Hrvatsku branilo 500 000 branitelja....za pet dana i Moskva bi pala :lol: , a Kraljević i HOS su bili trn u oku Zagrebu....na žalost, e da kad već spominješ sukob HVO i Armije BiH...dok su se progonili i ubijali Hrvati iz Bosne u isto vrime muslimani su ležali po hrvatskim hotelima :?
Kakve samo valjas gluposti?!

Hrvati su Srbima prepustili Posavinu po kojoj su Srbi Hrvatima radili sta su htjeli. Hrvati i Srbi su cijelo vrijeme rata, prema dogovoru u Karadjordjevu saradjivali. Sukoba izmedju HVO i VRS gotovo da i nije bilo, osim na pocetku rata kada je Tudjman Milosevicu dao Posavinu. Tada se Mijo Anic sa jos nekim ljudima pobunio, jer nije mogao vjerovati sta mu je Tudjman predlozio.

Kada su Hrvati krenuli na Zepce, Srbi su im dali tenkove, koje su ovi uredno vratili nakon zavrsenog posla.

Ivica Rajic i HVO iz Kiseljaka cijelo vrijeme rata sa Srbima koji su opkolili Sarajevo, su saradjivali, cak stavise, Hrvati iz Kiseljaka su najodgovorniji za brutalno skup zivot za vrijeme opsade u Sarajevu, jer su sa Srbima nametnili visoke cijene na crnom trzistu.

Da ne pominjem, mir u Istocnoj Hercegovini izmedju Srba i Hrvata, jer je do bilo potvrdjeno dogovorom u Gracu, Boban-Karadjic, a potom u joj nekoliko "Gracova". Dok je HOS sa Kraljevicem ginuo dzaba da bi zauzeo Trebinje, Tudjman je pokusao da ga eliminise, jer je imao drugaciji dogovor s Milosevicem, a to je da ne dira Istocnu Hercegovinu, posto su vec dogovorili razgranicenje.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#38

Post by Grom iz vedra neba »

MCCCXII wrote:
mostarac wrote:
ja nisam clana predsjednistva birao Hrvatima nego sebi i izabrao sam da to bude Zeljko Komsic i on nije tu da predstavlja Hrvate nego sve nas zajedno.
I sto se tice ovoga demokratska Hrvatska, lako je biti demokratican kad jednom konstitutivnom narodu 1990. godine uzmes konstitutivnost, a zatim ih 500.000 protjeras pet godina kasnije i etnicki ocistis zemlju.
To je kao da masovni ubica podje da pravi humanitarne akcije misleci da ce biti human i da ce to izbrisati njegovu proslost. Medjutim Hercegovina i Krajina ce jos dugo biti sramota Hrvatske i njenih gradjana, jer je Hrvatska nazalost jos uvijek drzava u kojoj se zlocinci slave kao heroji. Istina nije u tome drasticna kao nase istocne komsije, ali nije aman nesto ni napredna i civilizovana.
I na kraju kad bi morao birati gdje bi zivio mu Hrvatskoj ili Srbiji, izabrao bi Srbiju. Beograd mi vise lezi od Zagreba ili hajmo rec manje ne lezi u danasnjoj konstelaciji snaga.
Hm...birao si sebi hrvatskog člana predsjedništva :-) , Srbi su imali mogućnost da ostanu a samim odbijanjem mirovnog plana Z4 sami su sebi potpisali presudu i mogu kriviti samo svoje rukovodstvo a i postoje dokumenti u kojima se jasno vidi da su se danima prije Oluje organizirali na napuštanje Hrvatske šta se jasno vidi i na slikama u kojima je njihova imovina "uredno zapakirana" i ukrcana na traktore i kamione a isto tako imamo slike iz Vukovara na kojima vidimo da su Vukovarci svu svoju imovinu stavili u jednu vrećeci ako su uspili sačuvat glavu....i zato ne pizdi o protjerivanju.
Jesil se to ti @edikamedika ponovo registrovao il si neki novi lik sa identicnim supljakom?
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#39

Post by kub lajkan »

MCCCXII wrote:...ali sve u svemu ipak smo mi bili "koalicijski partneri" i za*ebali ste stvar s Komšićem :sad:
Mi smo "koalicijski partneri" bili kad ste izazvali prvi sukob u Novom Travniku (jerbo je Refik Lendo lafo bio KOS-ovac, pa kao smeta), pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Gornji Vakuf, pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Prozor,
pa smo "koalicijski partneri" bili tokom pokolja u Ahmicima, a kad ste konacno naisli na tvrd orah (Krajisnici), onda ste generalno promijenili pricu u:
MCCCXII wrote:...dok su se progonili i ubijali Hrvati iz Bosne u isto vrime muslimani su ležali po hrvatskim hotelima :?
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#40

Post by MRAVOJED »

znači ipak se može :D a banane nisu bile rođene :D
MCCCXII
Posts: 20
Joined: 10/10/2006 00:05

#41

Post by MCCCXII »

Grom iz vedra neba wrote:
MCCCXII wrote:
Dzemidzic wrote: MCCCXII lipi moj,da ti sapnem nesto..moj stari se borio u Dubrovniku, u Zengama..za slobodnu lijepu vasu. Niste mu ni penziju dali.
Da pokojni Vranjo nije sanjao banovinu..do sukoba Armije BiH i HVO-a nikad ne bi doslo.
Pitao bih te tko je ubijo generala Kraljevica iz HOS-a..i zasto?

p.s kad bih morao birati izmedzu Srbije i Hrvatske uvijek bi izabrao Hrvatsku..
Zar je zbog penzije tvoj stari išao u HV :sad: iako danas mislim da ih je dobar dio išao baš zbog penzije pa zbog toga i podatak da je Hrvatsku branilo 500 000 branitelja....za pet dana i Moskva bi pala :lol: , a Kraljević i HOS su bili trn u oku Zagrebu....na žalost, e da kad već spominješ sukob HVO i Armije BiH...dok su se progonili i ubijali Hrvati iz Bosne u isto vrime muslimani su ležali po hrvatskim hotelima :?
Kakve samo valjas gluposti?!
Npr...koji dio teksta smatraš glupošću :)
Kada su Hrvati krenuli na Zepce, Srbi su im dali tenkove, koje su ovi uredno vratili nakon zavrsenog posla.
Dali, posudili ili iznajmili...no bilo kako bilo za ovo prvi put čujem.
Hrvati iz Kiseljaka su najodgovorniji za brutalno skup zivot za vrijeme opsade u Sarajevu, jer su sa Srbima nametnili visoke cijene na crnom trzistu.
Je*i ga ratni profiteri a takvih je bilo na svakom koraku :)
Dok je HOS sa Kraljevicem ginuo dzaba da bi zauzeo Trebinje, Tudjman je pokusao da ga eliminise, jer je imao drugaciji dogovor s Milosevicem, a to je da ne dira Istocnu Hercegovinu, posto su vec dogovorili razgranicenje.
Zar HOS nisu Hrvatske oružane snage većim dijelom sastavljene od pripadnika hrvatskog naroda a ode je ipak riječ o izboru predstavnika tog istog naroda....ili se možda varam :-?
MCCCXII
Posts: 20
Joined: 10/10/2006 00:05

#42

Post by MCCCXII »

Grom iz vedra neba wrote: Jesil se to ti @edikamedika ponovo registrovao il si neki novi lik sa identicnim supljakom?
Jel te to uvatila promaja ili ti to onako :)
MCCCXII
Posts: 20
Joined: 10/10/2006 00:05

#43

Post by MCCCXII »

kub lajkan wrote: Mi smo "koalicijski partneri" bili kad ste izazvali prvi sukob u Novom Travniku (jerbo je Refik Lendo lafo bio KOS-ovac, pa kao smeta), pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Gornji Vakuf, pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Prozor,
pa smo "koalicijski partneri" bili tokom pokolja u Ahmicima, a kad ste konacno naisli na tvrd orah (Krajisnici), onda ste generalno promijenili pricu u:
MCCCXII wrote:...dok su se progonili i ubijali Hrvati iz Bosne u isto vrime muslimani su ležali po hrvatskim hotelima :?
Zar nismo bili "koalicijski partneri" i dok su ubijani i praganjani Hrvati iz Bugojna :sad:
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#44

Post by kub lajkan »

MCCCXII wrote:
kub lajkan wrote: Mi smo "koalicijski partneri" bili kad ste izazvali prvi sukob u Novom Travniku (jerbo je Refik Lendo lafo bio KOS-ovac, pa kao smeta), pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Gornji Vakuf, pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Prozor,
pa smo "koalicijski partneri" bili tokom pokolja u Ahmicima, a kad ste konacno naisli na tvrd orah (Krajisnici), onda ste generalno promijenili pricu u:
MCCCXII wrote:...dok su se progonili i ubijali Hrvati iz Bosne u isto vrime muslimani su ležali po hrvatskim hotelima :?
Zar nismo bili "koalicijski partneri" i dok su ubijani i praganjani Hrvati iz Bugojna :sad:
Nije problem utvrditi je li starija koka ili jaje.

Ima kalendar...
vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#45

Post by vatra i voda »

MCCCXII wrote:
kub lajkan wrote: Mi smo "koalicijski partneri" bili kad ste izazvali prvi sukob u Novom Travniku (jerbo je Refik Lendo lafo bio KOS-ovac, pa kao smeta), pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Gornji Vakuf, pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Prozor,
pa smo "koalicijski partneri" bili tokom pokolja u Ahmicima, a kad ste konacno naisli na tvrd orah (Krajisnici), onda ste generalno promijenili pricu u:
MCCCXII wrote:...dok su se progonili i ubijali Hrvati iz Bosne u isto vrime muslimani su ležali po hrvatskim hotelima :?
Zar nismo bili "koalicijski partneri" i dok su ubijani i praganjani Hrvati iz Bugojna :sad:

Ma ignorisite ovog frza , vec je poslije dva posta izgubio dalmatinski govor i ikavicu ............tornjaj se , tanak si ko jufka .........
BISCANIN2
Posts: 1144
Joined: 22/09/2004 12:30
Location: Bihać

#46

Post by BISCANIN2 »

Ha ha ha sve u svemu kad se izuzme rat protiv armije bih u mostaru i i srednjooj bosni HV je ratoao punih 30 dana od kojih 29 vukovaru i 1 u dubrovniku.
Ovo su ti sve bile ruzicaste ,unpa ,zelene zone itd .
Moj rodjo zivi i radi u ZADRU U vojsci nosilac najvecih ratnih priznanja hv ,jednom dok smo prolazili pored mora tamo prema karinu a to je neki polozaj prije velebita :kaze ovo sam ti ja sve preronio pokazujuci na neki zaliv ,Reko kad si mogao toliki zaliv preroniti ,kaze na POLOZAJU .Zamisli polozaj na koji ides sa MASKOM I PEREJAMA I VODENOM PUSKOM .... :D :D :D .
Za HRVATSKU SE BORILO DO POSLJEDNJEG BOSANCA U BIHACU I BOSNI .
MCCCXII
Posts: 20
Joined: 10/10/2006 00:05

#47

Post by MCCCXII »

vatra i voda wrote: Ma ignorisite ovog frza , vec je poslije dva posta izgubio dalmatinski govor i ikavicu ............tornjaj se , tanak si ko jufka .........
Tako je najlakše zar ne?
Ah da i ne brini se za moju ikavicu :)
MCCCXII
Posts: 20
Joined: 10/10/2006 00:05

#48

Post by MCCCXII »

BISCANIN2 wrote:Ha ha ha sve u svemu kad se izuzme rat protiv armije bih u mostaru i i srednjooj bosni HV je ratoao punih 30 dana od kojih 29 vukovaru i 1 u dubrovniku.
Ovo su ti sve bile ruzicaste ,unpa ,zelene zone itd .
Moj rodjo zivi i radi u ZADRU U vojsci nosilac najvecih ratnih priznanja hv ,jednom dok smo prolazili pored mora tamo prema karinu a to je neki polozaj prije velebita :kaze ovo sam ti ja sve preronio pokazujuci na neki zaliv ,Reko kad si mogao toliki zaliv preroniti ,kaze na POLOZAJU .Zamisli polozaj na koji ides sa MASKOM I PEREJAMA I VODENOM PUSKOM .... :D :D :D .
Za HRVATSKU SE BORILO DO POSLJEDNJEG BOSANCA U BIHACU I BOSNI .
Ma lipo san ja reka da nisan bija u Bosni rata nebi ni vidija :lol: samo u to vrime smo ipak bili "koalicijski partneri" :) ....nego zar vi niste išli s maskom i perajama na položaje....a kad smo kod položaja kad sam bija na Klekovači...nemoš disat, tad bi mi maska dobro došla a i kišobran, čas kiša čas sunce a oblaci gori doli...uf koja su to vrimena bila :) , e da a one zone koje si nabrojia čini mi se da nije bilo zelenih :lol:
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#49

Post by kub lajkan »

kub lajkan wrote:
MCCCXII wrote:
kub lajkan wrote: Mi smo "koalicijski partneri" bili kad ste izazvali prvi sukob u Novom Travniku (jerbo je Refik Lendo lafo bio KOS-ovac, pa kao smeta), pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Gornji Vakuf, pa smo smo "koalicijski partneri" bili kad ste vi napali Prozor,
pa smo "koalicijski partneri" bili tokom pokolja u Ahmicima, a kad ste konacno naisli na tvrd orah (Krajisnici), onda ste generalno promijenili pricu u:
Zar nismo bili "koalicijski partneri" i dok su ubijani i praganjani Hrvati iz Bugojna :sad:
Nije problem utvrditi je li starija koka ili jaje.

Ima kalendar...

Nema replike na ovo, ha?
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#50

Post by danas »

pojela maca jezik :D
Post Reply