61 GODISNJI DECKO OSTAO BEZ DZEPARCA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
kucuk
Posts: 243
Joined: 31/03/2007 20:50

#1 61 GODISNJI DECKO OSTAO BEZ DZEPARCA

Post by kucuk »

Oglusivsi se o mamina pravila, 61 godisnji decko je ostao bez hevticnog dzeparca i kljuca od kuce.
Posto mama nije bila zadovoljna sa kaznom, koju je sama odredila, stvar se zakomlikovala pa je dosla i do policije. Mama i decko su morali poci u policijsku stanicu.
U stanici je mama izjavila da je decko neposlusan, ne pita kad izlazi, ne kaze kad ce se vratiti, cesto se vraca u sitne sate i obicno stavlja primjedbe na hranu koju ona revnosno sprema. Sto je bio razlog za ukidanje hevticnog dzeparaca, oduzimanje kljuceva od kuce i prijava policiji.
Decko je opet u svojoj izjavi optuzio majku da uzasno lose kuha i da se previse mijesa u njegov privatni zivot.
Poslije dugotrajnih razgovora u policiji decko je ipak uspio dobiti kljuceve i obecanje da ce mu sledeceg petka biti isplacen dzeparac.

Izvor: La Sicilija (novine)
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#2

Post by zena21 »

vela havle :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#3 Re: 61 GODISNJI DECO OSTAO BEZ DZEPARCA

Post by Dori »

kucuk wrote:Oglusivsi se o mamina pravila, 61 godisnji decko je ostao bez hevticnog dzeparca i kljuca od kuce.
Posto mama nije bila zadovoljna sa kaznom, koju je sama odredila, stvar se zakomlikovala pa je dosla i do policije. Mama i decko su morali poci u policijsku stanicu.
U stanici je mama izjavila da je decko neposlusan, ne pita kad izlazi, ne kaze kad ce se vratiti, cesto se vraca u sitne sate i obicno stavlja primjedbe na hranu koju ona revnosno sprema. Sto je bio razlog za ukidanje hevticnog dzeparaca, oduzimanje kljuceva od kuce i prijava policiji.
Decko je opet u svojoj izjavi optuzio majku da uzasno lose kuha i da se previse mijesa u njegov privatni zivot.
Poslije dugotrajnih razgovora u policiji decko je ipak uspio dobiti kljuceve i obecanje da ce mu sledeceg petka biti isplacen dzeparac.

Izvor: La Sicilija (novine)
Ne kontam :?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#4

Post by mIRCerka »

dena :lol: :lol: :lol: fakat ne kontas?
User avatar
Motokultivator
Posts: 875
Joined: 22/06/2007 15:02
Location: Negdje u blizini ilmihala

#5

Post by Motokultivator »

Allah Salamet. Gluho i coravo bilo :D :D :D :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#6

Post by mIRCerka »

sram ga i stid bilo, vracat se kuci u 4 ujutro./...
fakat, gdje bude deda u ta doba? Na gerijatriji, lupaju se duplim infuzijama sa limunom....
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#7

Post by realna do boli »

Ja ne znam da li da se smijem ili placem :-) ...ne zna se ko je gori ,mati sto ga trpi ili on sto trpi majku.Ali ,zivot pise tragikomedije.
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#8

Post by joint union »

a pise li koliko mu mater ima godina :shock: ?
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#9

Post by Dori »

Ma kontam ja to sve...ali opet ne kontam....pa koliko je onda mami :?
User avatar
Motokultivator
Posts: 875
Joined: 22/06/2007 15:02
Location: Negdje u blizini ilmihala

#10

Post by Motokultivator »

Ovo kad sam procito, pala mi je na pamet jedna bivsa komsinica (odselila). Ona je radila ankete po mahali za kablovsku televiziju, poodavno. I dosla na vrata, kad otvara neki stari dedo i ona se dere. Ja sam za kablovsku. Kad taj stari, tise tise, probudices mi babu :D :shock:
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#11

Post by realna do boli »

Odluce baba i deda da malo obnove sjecanja na mladost.
Dogovore se da ce opet kao nekadada se nadju pred kinom.
Otisao deda i ceka i ceka..babe nikad.
Sav bjesan vrati se kuci i s vrata povika: baba gdje si ti bona ?
A ona ce mrtva hladna: nije mi dala mama .
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#12

Post by Dori »

realna do boli wrote:Odluce baba i deda da malo obnove sjecanja na mladost.
Dogovore se da ce opet kao nekadada se nadju pred kinom.
Otisao deda i ceka i ceka..babe nikad.
Sav bjesan vrati se kuci i s vrata povika: baba gdje si ti bona ?
A ona ce mrtva hladna: nije mi dala mama .
:lol:
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#13 Re: 61 GODISNJI DECKO OSTAO BEZ DZEPARCA

Post by pinkzelena »

kucuk wrote:Oglusivsi se o mamina pravila, 61 godisnji decko je ostao bez hevticnog dzeparca i kljuca od kuce.
Posto mama nije bila zadovoljna sa kaznom, koju je sama odredila, stvar se zakomlikovala pa je dosla i do policije. Mama i decko su morali poci u policijsku stanicu.
U stanici je mama izjavila da je decko neposlusan, ne pita kad izlazi, ne kaze kad ce se vratiti, cesto se vraca u sitne sate i obicno stavlja primjedbe na hranu koju ona revnosno sprema. Sto je bio razlog za ukidanje hevticnog dzeparaca, oduzimanje kljuceva od kuce i prijava policiji.
Decko je opet u svojoj izjavi optuzio majku da uzasno lose kuha i da se previse mijesa u njegov privatni zivot.
Poslije dugotrajnih razgovora u policiji decko je ipak uspio dobiti kljuceve i obecanje da ce mu sledeceg petka biti isplacen dzeparac.

Izvor: La Sicilija (novine)

a koliko mama od "dečka" ima godina :shock: :? :?
ja bolesti ...ccc..
User avatar
van Basten
Posts: 7534
Joined: 21/09/2006 02:59

#14

Post by van Basten »

pa ako je njemu 61, onda je ona između 75 i 100, valjda :lol: :lol: :lol: odavno se ovako ne ismijah kao čitajući ovaj tekst :lol: :lol: :lol:
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#15

Post by pinkzelena »

van Basten wrote:pa ako je njemu 61, onda je ona između 75 i 100, valjda :lol: :lol: :lol: odavno se ovako ne ismijah kao čitajući ovaj tekst :lol: :lol: :lol:

ako joj je 75.. onda se sigurno dobro drzi za svoje godine,pa kad ih raja vidi..kontaju..brat i sestra..
User avatar
van Basten
Posts: 7534
Joined: 21/09/2006 02:59

#16

Post by van Basten »

pinkzelena wrote:
van Basten wrote:pa ako je njemu 61, onda je ona između 75 i 100, valjda :lol: :lol: :lol: odavno se ovako ne ismijah kao čitajući ovaj tekst :lol: :lol: :lol:

ako joj je 75.. onda se sigurno dobro drzi za svoje godine,pa kad ih raja vidi..kontaju..brat i sestra..
a ako joj je 100 a još uvijek redovno sprema klopu kako li se tek onda dobro drži za svoje godine :D
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9882
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#18

Post by Bosanac sa dna kace »

ja svasta :lol: :lol: :lol:
kucuk
Posts: 243
Joined: 31/03/2007 20:50

#19

Post by kucuk »

Tradicija se ne da.
Bajrin najmladji
Posts: 103
Joined: 08/07/2007 18:44
Location: Moje-mjesto-je-Bačevo

#20

Post by Bajrin najmladji »

Meni nije smiješno. Koliko samo naših 30+ živi sa roditeljima i neće nikada imati svoj stan, posao, osamostaliti se, vjenčati se, dobiti djecu...
User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#21

Post by gospodar kuglastih munja »

Bajrin najmladji wrote:Meni nije smiješno. Koliko samo naših 30+ živi sa roditeljima i neće nikada imati svoj stan, posao, osamostaliti se, vjenčati se, dobiti djecu...
To su krivi sami roditelji sto su pravili potkrovlja sa sinove i snahe. Da je famElija na okupu... :D
Post Reply