3. međunarodni paintball turnir

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
dushmanka_sa
Posts: 2094
Joined: 15/03/2008 03:22
Location: ...Gdje mi je srce...tu mi je dom...

#1 3. međunarodni paintball turnir

Post by dushmanka_sa »

POZIV NA ZABAVU
U Fojnici će biti održan međunarodni paintball turnir
Paintball klub Avantura Sarajevo ove godine po treći put organizuje međunarodni paintball turnir pod nazivom STT 2012. Turnir će se održati 19. i 20. maja u Fojnici u sklopu kompleksa Aquareumal. Planirano je da se takmičenje održi u dva dijela: profesionalni i amaterski, a za sve učesnike će biti osigurane vrijedne nagrade.

Prvog dana će se nadmetati profesionalne ekipe iz Srbije, Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine. Ukupno 20 timova od po tri čovjeka. Nagradni fond za ovaj dio turnira iznosi 1.000 eura, a kotizacija za učešće je 50 eura po timu.

Treba naglasiti da će ovaj dio turnira biti izuzetno atraktivan s obzirom na to da nastupaju i ekipe koje su do sada osvajale mnoge međunarodne turnire. Osim novčanih nagrada i pehara za tri prvoplasirane ekipe, svim učesnicima će biti dodijeljene i zahvalnice za učešće.

Drugog dana snage će odmjeriti amateri i ljubitelji paintballa. Nagradni fond za ovaj dio turnira iznosi 500 eura, a kotizacija za učešće je 30 eura po timu. Za sve koji se odluče prijaviti i učestvovati Udruženje Avantura je osiguralo adekvatnu opremu. Također, sve vrijeme trajanja turnira (oba dana) bit će organizovana mala škola paintballa za djeci i omladinu.

Paintball klub Avantura poziva sve zainteresovane da se prijave i učestvuju na turniru. Prijave je moguće izvršiti putem emaila udruž[email protected] ili putem FB stranice.

Također, istim putem je moguće dobiti i dodatne informacije.

Svi su pozvani i više nego dobrodošli da se zabave i budu namazani svim bojama.

http://www.klix.ba/sport/u-fojnici-ce-b ... /120409038


Evo ako ko hoće da se puca ima i amaterski dio. :D :-D
User avatar
milivoje
Posts: 2084
Joined: 30/07/2006 11:59
Location: rajvosa, ba

#2 Re: 3. međunarodni paintball turnir

Post by milivoje »

Šta hoću li?

Prijavio se davnoooooooo :)
mirzarb
Posts: 129
Joined: 16/05/2011 11:37

#3 Re: 3. međunarodni paintball turnir

Post by mirzarb »

Super.. Samo nek se nešto dešava :)
Mogli ste nam izbaciti i cijene onih kuglica pa ko planira da ide da može izračunati sebi trošak :)

:bih:
User avatar
dushmanka_sa
Posts: 2094
Joined: 15/03/2008 03:22
Location: ...Gdje mi je srce...tu mi je dom...

#4 Re: 3. međunarodni paintball turnir

Post by dushmanka_sa »

Udruženje AVANTURA je odlučilo da uradi jednu posebnu akciju uoči 3. međunarodnog paintball turnira STT 2012 a sve u cilju popularizacije paintballa kao sporta tako da

IDUĆIH 10 EKIPA KOJE SE ODLUČE ZABAVITI I DRUŽITI UZ PAINTBALL IMAJU EXTRA POPUST:
- MASKIRNI KOMBINEZON
- ZAŠTITNA MASKA
- ZAŠTITNE RUKAVICE
- ŠTITNIK ZA PRSA
- PAINTBALL MARKER
- 200 KUGLICA

ZA SAMO 18 KM!!!!!!

Evo sa njihove FB stranice novost.
amyxy
Posts: 181
Joined: 28/11/2007 13:31

#5 Re: 3. međunarodni paintball turnir

Post by amyxy »

:D
mogu li i ja!
Post Reply