12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

koliko treba po vamo odlezati "xx" za ovaj cin

ne treba nista
26
19%
neka odlezi pritvor
10
7%
od 1-3 godine
13
10%
od 3-5 godina
9
7%
od 5-10 godina
28
21%
dozivotnu robiju
16
12%
treba ga objesiti
33
24%

Total votes: 135

jeza u ledja

#401 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by jeza u ledja » 17/12/2009 07:13

Nisam sudija, i pokusavam biti realan. Da je njemu 16, 17 pa hajde....Al 20?!? :shock: :x

Dozivotna robija. :oops:

Daisy

#402 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Daisy » 18/12/2009 18:51

Na zapadu se upravo karaju vec od 12-ete. Nadji u Americi nevinu trebu od 14 godina i tvoj sam dozivotni rob.[/quote]

ma nemoj, a kod nas se eto ne "karaju" nikako. Samo krivi zapad.

Bellica

#403 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Bellica » 18/12/2009 20:01

oliver kahn wrote:Cilj ove teme je da udjemo u psihu toga momka koji je vrsio "sex" sa djevojcicom od 12 godina.
Ja ne mogu da zamislim uopste taj trenutak vrsenja toga cilja,jer je ipak to momak od 20 godina koji ima svoje vrsnjakinje
i koje su razvijene i mentalno i psihicki,a sa druge strane ima djevojcicu koja tek ulazi u tu fazu.
Mislim da nekako mogu shvatiti razloge vrsenja sex.a ljudi starijih od 50 godina koje uopste ne odobravam.
Ti razlozi otprilike mogu biti:
-nedostatak sex.a
-zelja za sex sa nekim mladjim,a ne shvatajuci da je pretjerao sa tim i da je otisao predaleko
-slab kontakt sa djecom,a samim tim gubitak identiteta dijete
To je pedofilija i to je svima jasno,ali ovo nije,ovo je puno vise od toga jer je pitanje psihe teze.
Ja cu iznijeti neke banalne razloge,i uci u njegovu psihu:
-velika zelja za sex.om
-mozda nije fizicki dobar,pa samim tim imao je odbacivanje vrsnjakinja
Stvarno ne znam vise,ali eto volio bi da mi i vi date svoje misljenje o ovome i "razloge njegovog sex.a" sa djevojcicom

Ovo se nazalost desilo i desavat ce se , samo sto se nakon 50-tog puta nece podici ovolika prasina. Za ove stvari kao i za sve oblike maloljetnicke delikvencije su krivi roditelji, vaznija im karijera od odgoja djeteta, pa to je nesto neoprostivo, ti roditelji su sad nasli vremena da tuze ovog momka mladog tatu, a nisu odvojili dovoljno vremena da nauce dijete kako se prave djeca i da upustanje u polne odnose nije nimalo bezazleno. Nadalje, novo vrijeme je dovelo do "modernog" razmisljanja i ponasanja, pa na TV-u se ne moze pogledati nista osim pjevacica koje ne lice ni nasto, glumica, manekenki koje su oskudno odjevene i koje se slikaju svakave, najcesce oskudno odjevene i koje se zalazu za slobodu govoreci da je sve to normalno i moderno. Kako se svi momci ugledaju na Edward-a Cullena tako se sve cure ugledaju na Britney, Evu, Seku, Cecu i ostale. Ovdje nikako ne bih govorila o pedofiliji, to je nesto drugo, jer na kraju, gdje se momak od 20 godina upoznao s curicom od 12 godina, zna se sta rade curice u tim godinama, tad se uci, ide se na casove stranih jezika, na sekcije, na treninge... Dalje, u skoli treba uvesti seksualni odgoj, ali pravi i ozbiljni, a ne da djecu uce kako su jajnici vanjski zenski polni organi (ovo se desilo mojoj sestri, tako joj je rekla profesorica biologije), a kad sam ja otisla na roditeljski i pitala razrednika da li im ja mogu objasniti to sto profesorica nije znala, mogu li probati da ih necemu naucim, da im objasnim da postoji kontracepcija, da odnosi nisu bezazleni, da abortusi nikako nisu bezazleni, razrednik je cutio, a ostali roditelji su se crvenili, nije im se svidjela ideja. Negdje sam procitala da je curica dobrovoljno imala odnos s ovim momkom i ne vidim razlog za paniku ili raspravu. Valcer se igra u dvoje tako da je dijete obostrana "krivica" osim kad je curica nesvjesna i kad je silovana. Djeci treba vise edukacije, vise interesantnih sekcija i nekih vannastavnih aktivnosti i trebaju im roditelji koji ce biti s njima, koji ce ih usmjeravati i koji ce znati da ih saslusaju kad je potrebno. Pa i ja sam imala 12 godina, mnogi od nas su imali 12 godina, ali nismo bili ovakvi, naprotiv, znalo se da se u skolu ne moze doci nalakiranih noktiju, da se poslije skole peru ruke, tusira se, presvlaci, radi se zadaca, ide se na neki trening ili kurs. A da bi se ovo postiglo neko se mora pobrinuti, ili roditelji ili obrazovni sistem. Jer kako je pocelo, ubrzo ce stvarno djeca radjati djecu, legalizovat ce se odnosi s maloljetnicama i postat cemo prava pravcata Evropa.

luciferino

#404 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by luciferino » 18/12/2009 20:49

Eeeee lijepa Amerika, necemo mi nikada biti Amerika.

Evo samo par primjera sta sve hodi ovom planetom. A nemojte misliti da je to tamo negdje daleko i da toga u Bosni nema. U Bosni izgleda jedino ne postoji dobar pravosudni sistem, a svega ostalog ima.

To Catch a Predator
http://www.youtube.com/watch?v=nvysdk9C ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=_cnuez3E ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=yBN6PjCa ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=pi6ClqJp ... re=related

Roditelji, cuvajte svoju djecu.

srebrenica

#405 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by srebrenica » 18/12/2009 23:26

"Daisy"

Ja kazem da se i kod nas "karaju' , ali @salter071 tvrdi suprotno. U buduce se njemu obracaj jer frajer u kuci ima dva advokata. Izgleda da je izasao iz zagusljive sobe, uzeo cista zraka ( ima li toga u Saraj'vu) i ne vraca se na forum.

Kladim se na 10.000 KM da ce ova mala iz Tuzle biti ponovo trudna sljedece godine.

Troll_Happens

#406 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Troll_Happens » 19/12/2009 09:46

srebrenica wrote:"Daisy"

Ja kazem da se i kod nas "karaju' , ali @salter071 tvrdi suprotno. U buduce se njemu obracaj jer frajer u kuci ima dva advokata. Izgleda da je izasao iz zagusljive sobe, uzeo cista zraka ( ima li toga u Saraj'vu) i ne vraca se na forum.

Kladim se na 10.000 KM da ce ova mala iz Tuzle biti ponovo trudna sljedece godine.
:thumbup: :run:

zelenashica

#407 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by zelenashica » 19/12/2009 10:36

srebrenica wrote:"Daisy"

Uopšte nije upitno kako ti to kažeš "karanje"...upitno je to što ih "karaju"punoljetne osobe koje su pred zakonom odgovorne,punoljetne...... :x

A klađenje na ovakvu žalost je krajnje bolesno jarane..... :roll:

domovinabih

#408 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by domovinabih » 19/12/2009 12:01

Postupak 20.togodišnjaka, je za osudu bez ikakve sumnje. Međutim, nije ni ta 12.togodišnjakinja izgleda nevinašce, ako je do ovog čina došlo dobrovoljno, jer nije osoba od 12 godina blesava, ni nepismena. Za postupak mladića treba konkretna krivična odgovornost, a da se ovakve i slične pojave, (silovanja i sve vrste seksualnog nasilja), "sasjeku", treba akcija cijelog društva, ako je to u današnjoj, ovako podjeljenoj državi uopće moguće. Trebaju se pored roditelja, čija je uloga u eri modernih tehnologija/interneta, objektivno, dosta sužena, uključiti škole, (nažalost, sve su više obrazovne, a sve manje odgojne ustanove), vjerske zajednice, (manje bavljenja "visokom" politikom, više konkretnim problemima vjernika), te naravno pravosuđe, oštrijim sankcijama, kao i ostali segmenti društva !!!

semmy

#409 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by semmy » 20/12/2009 12:18

ja cu samo reci da svaki roditelj treba svoje dijete provjeravati ( sto pregledati mobitel - poruke i sve sta se u njemu nalazi, skolsku torbu pa i sve ostalo ), pricati o svemu s njima, pa i prvoj mjesecnici, prvoj simpatiji, prvom poljupcu...

imam sina koji ce u januaru abd napuniti 11 godina...dijete se zaljubilo, na sedmom nebu je, pubertet ga puca pravo...s obzirom da mi s njim jako puno pricamo i u nas ima povjerenje pa nam sve govori i sve sto ga zanima pita, sjeo je sa mojim suprugom i pitao ga kako da pita djevojcicu iz razreda da se kao zabavljaju..bez imalo stida i srama mu je jako puno stvari pojasnjeno i objasnjeno....i oni su sad kao u vezi...cak mi je juce priznao da je poljubio u obraz...
vidjaju se samo kad su u skoli jer su u istom razredu...sreca u svemu je sto oboje imaju jako puno obaveza sto zbog skole sto zbog sportskih aktivnosti pa ne razmisljaju trenutno o drugim stvarima, sto ce naravno nekad doci na red...i sad vi meni recite da moje dijete nije normalno i da je bolesno...ja ipak mislim da su oboje normalni i da su zdrave licnosti kojima treba objasnjenje, prica i ljubav roditelja....
pa ljudi moji danas su djeca razvijenija i zrelija nego sto smo mi bili u njihovim godinama...moje dijete nema srama da me pita sve sto vidi a nije mu jasno i sve sto ga zanima sto je za mene u njegovim godinama bilo tabu jer sam se ja tada igrala sa barbikama i nisu mi mnoge stvari padale na pamet...nisam u osnovnoj skoli nosila minjake niti stikle niti sam se sminkala sto danas vidim na svakoj drugoj curici u osnovnoj skoli...sto danas svaka curica nije vise curica sa 11/12 godina jer je dobila prvu mjesecnicu...

o slucaju o kojem je tema veliku krivicu pored ovog momka imaju i roditelji djevojcice a bogami i ona sam jer nije silovana i dobrovoljno je legla u krevet s ovim momkom od 20 godina kojem je jako lako mogla reci da ima i 15/16 godina...da li vi mozete danas prepoznati curicu od 12 ili curicu od 15 godina, nemozete jer sve zele da su starije pa se tako ponasaju a i tako se i oblace....

anjusha
Location: u 206 koraka, duzini tog sokaka koje nikad ne brojim

#410 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by anjusha » 20/12/2009 13:01

FUJ svima koji se upustaju u "kladjenja" i spekulacije slicne vrste iznad gore- FUJ!

Posto mi to sve jako lici na zagovaranje pedofilije, svima OPOMENA PRED BAN i ko sljedeci progovori o toj temi na taj nacin direktno ce dobiti ban bez vremenskog trajanja!

Sezam

#411 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Sezam » 20/12/2009 14:01

po cijenu bana:

Pa zar je trebalo 17 stranica pedofilskih gadosti od sljededcih PEDOFILA:

@kijameta
@ el-=saik
@srebrenica
@ jedan 001`

da im se priprijeti banom?

Ne samo da ih treba banirati, trebaju im se objaviti prava imena i adrese gdje zive, a posto pretpostavljam da ih vecina zivi izvan BiH, treba obavjestiti policije zemalja u kojima zive, neka ih posjete, neka im malo procackaju kompjutere, pa kad ih stave na listu PEDOFILA u tamosnjim zemljama, onda nek se klade do mile volje i optuzuju 12godisnjakinje sto ne koriste kontracepciju.

Ovaj mi se sajt zgadio samo zbog ove teme.

FUJ!

Loulou

#412 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Loulou » 20/12/2009 15:44

Nije tema, ali nije ni daleko od nje; naprotiv.
semmy wrote: imam sina koji ce u januaru abd napuniti 11 godina...dijete se zaljubilo, na sedmom nebu je, pubertet ga puca pravo...s obzirom da mi s njim jako puno pricamo i u nas ima povjerenje pa nam sve govori i sve sto ga zanima pita, sjeo je sa mojim suprugom i pitao ga kako da pita djevojcicu iz razreda da se kao zabavljaju..bez imalo stida i srama mu je jako puno stvari pojasnjeno i objasnjeno....i oni su sad kao u vezi...cak mi je juce priznao da je poljubio u obraz...
vidjaju se samo kad su u skoli jer su u istom razredu...sreca u svemu je sto oboje imaju jako puno obaveza sto zbog skole sto zbog sportskih aktivnosti pa ne razmisljaju trenutno o drugim stvarima, sto ce naravno nekad doci na red...i sad vi meni recite da moje dijete nije normalno i da je bolesno...ja ipak mislim da su oboje normalni i da su zdrave licnosti kojima treba objasnjenje, prica i ljubav roditelja....
Ti i tvoj suprug, ste kao roditelji napravili veliku stvar samim tim što se vaše dijete osjeća ugodno s vama to sve podijeliti. To nije sigurno došlo preko noći, nego je rezultat svih vaših dosadašnjih roditeljskih napora. Puno djece se, nažalost, ne osjeća ugodno i nešto manje od toga podijeliti sa svojim roditeljima u strahu od njihove rekacije - bilo to ismijavanje, prijetnje, zabrane ili nešto četvrto, peto... Ne nalazeći potporu i sugovornike u svojim roditeljima, okreću se "alternativnim izvorima"...
Tvoje dijete je sasvim normalno i ni malo bolesno, a s takvim roditeljima ima predispozicije da izraste u stabilnu ličnost.

srebrenica

#413 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by srebrenica » 20/12/2009 22:41

anjusha wrote:FUJ svima koji se upustaju u "kladjenja" i spekulacije slicne vrste iznad gore- FUJ!

Posto mi to sve jako lici na zagovaranje pedofilije, svima OPOMENA PRED BAN i ko sljedeci progovori o toj temi na taj nacin direktno ce dobiti ban bez vremenskog trajanja!
Evo prijavljujem se za BAN dobrovoljno. Imate moje odobrenje da javno objavite moju adresu i prijavite me policiji zemlje u kojoj zivim.
Prdi mi se koliko dugo ce BAN trajati, ionako ste odavno postali zuti ( ko govno).

Podizem ulog na kladionici na 15.000 KM da ce tuzlanka roditi sljedece godine, da ce mali od ove kulturne koja mu je je vec sve objasnila dobiti sidu, a njegova simpatija postati prostitutka #1 u gradu.

srebrenica

#414 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by srebrenica » 20/12/2009 22:54

semmy wrote:ja cu samo reci da svaki roditelj treba svoje dijete provjeravati ( sto pregledati mobitel - poruke i sve sta se u njemu nalazi, skolsku torbu pa i sve ostalo ), pricati o svemu s njima, pa i prvoj mjesecnici, prvoj simpatiji, prvom poljupcu...

imam sina koji ce u januaru abd napuniti 11 godina...dijete se zaljubilo, na sedmom nebu je, pubertet ga puca pravo...s obzirom da mi s njim jako puno pricamo i u nas ima povjerenje pa nam sve govori i sve sto ga zanima pita, sjeo je sa mojim suprugom i pitao ga kako da pita djevojcicu iz razreda da se kao zabavljaju..bez imalo stida i srama mu je jako puno stvari pojasnjeno i objasnjeno....i oni su sad kao u vezi...cak mi je juce priznao da je poljubio u obraz...
pa ljudi moji danas su djeca razvijenija i zrelija nego sto smo mi bili u njihovim godinama...moje dijete nema srama da me pita sve sto vidi a nije mu jasno i sve sto ga zanima sto je za mene u njegovim godinama bilo tabu jer sam se ja tada igrala sa barbikama i nisu mi mnoge stvari padale na pamet...nisam u osnovnoj skoli nosila minjake niti stikle niti sam se sminkala sto danas vidim na svakoj drugoj curici u osnovnoj skoli...sto danas svaka curica nije vise curica sa 11/12 godina jer je dobila prvu mjesecnicu...

o slucaju o kojem je tema veliku krivicu pored ovog momka imaju i roditelji djevojcice a bogami i ona sam jer nije silovana i dobrovoljno je legla u krevet s ovim momkom od 20 godina kojem je jako lako mogla reci da ima i 15/16 godina...da li vi mozete danas prepoznati curicu od 12 ili curicu od 15 godina, nemozete jer sve zele da su starije pa se tako ponasaju a i tako se i oblace....
Imas li kcerku?
Ako imas objasni i njoj sve o sexu jer ti je to jaca strana.
Bosanski mizerluk- sin neka kara, a kcerku niko ne smije dirati.
Procitaj svoj tekst nekoliko puta i vidi sto si napisala. Mozda ce ti biti jasno. Cuj-puca ga pubertet u 10-oj godini!!! Da li njeg spuca kaish po guzici umjesto puberteta. Eto ti pedofila-treniranog.

Black swan

#415 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Black swan » 20/12/2009 23:03

s 11 ljubi curu u obraz :shock: :shock:

nisam smio pogledati u oči žensku osobu negdje do pred kraj srednje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :skoljka: :roll: :roll: :roll:

mrtva kokoš

#416 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by mrtva kokoš » 20/12/2009 23:33

sjoo zoomketa sto se raspuco, u 5 min dvojica zaplatise...
hay sad neka neko nesto kaze :D

semmy

#417 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by semmy » 20/12/2009 23:51

komi wrote:s 11 ljubi curu u obraz :shock: :shock:

nisam smio pogledati u oči žensku osobu negdje do pred kraj srednje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :skoljka: :roll: :roll: :roll:
pa rekoh vremena se mijenjaju...ja sam tada igrala gume i barbika...a danasnja djeca su puno odraslija i drugacija od nas u nase vrijeme...ne vidim zasto je to ruzno sto je poljubio u obraz i sto sve prica s nama raoditeljima o takvim stvarima...
srebrenica wrote:
Imas li kcerku?
Ako imas objasni i njoj sve o sexu jer ti je to jaca strana.
Bosanski mizerluk- sin neka kara, a kcerku niko ne smije dirati.
Procitaj svoj tekst nekoliko puta i vidi sto si napisala. Mozda ce ti biti jasno. Cuj-puca ga pubertet u 10-oj godini!!! Da li njeg spuca kaish po guzici umjesto puberteta. Eto ti pedofila-treniranog.
nemam a mozda abd rodim za koji mjesec kcerkicu pa cu s njom kad bude vrijeme pricati isto kao i sa sinom...pocet cu je odgajati cim se rodi da zna granice sta smije kao beba a sta ne..da u svakoj godini svog odrastanja zna sta moze i smije a sta ne...djeca se odgajaju od rodjenja....kao sto sam i sa sinom uradila koji danas sa nama kao roditeljima komunicirara prijateljski i bez ikakvog stida i srama trazi savjet za sve sto zeli uraditi...
za mene nece biti tabu tema njena prva mjesesnica kao sto je to za mnoge roditelje...nekad su curice dobivale mjesecnice sa 14/15 pa i 16 godina, danas se to pomjerilo na 11/12 godina i mislim da ih vec tada treba usmjeravati na pravi put onoga sto smiju a sta nebi smjeli i nebi trebali da rade do nekih odredjenih godina..
ne kontam zasto vidis pedofila u mom sinu koji se vec sada upucuje na pravi put sta treba a sta ne...sta je normalno a sta ne...naravano da ga puca pubertet u 10-toj godini, sad ti rekoh granice su se pomjerile sa svim....
da je majka ove djevojcice o kojoj je tema s njom pricala o stvarima o kojim ja sa svojim sinom pricam mislim da ne bi doslo do trudnoce....za mene kao sto sam vec rekla veliku krivicu nose i njeni roditelji..
corolla02 wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Majka tuzlanskog pedofila izvršila samoubistvoIz Tužilaštva i MUP-a TK nisu željeli iznositi detalje o ovom samoubistvu
Autor: E. H.16.12.2009. 07:31
Klinički centar u Tuzli: Djevojčici urađen abortus
Foto: ArhivŠokantna priča o 12-godišnjoj djevojčici, učenici osnovne škole iz Tuzle, koja je u četvrtom mjesecu trudnoće dovezena u tuzlansku bolnicu kako bi bio urađen abortus, dobila je svoj još tragičniji nastavak.

Dva dana nakon što je pritvoren tuzlanski pedofil S. K. (21), s kojim je djevojčica zatrudnjela, njegova majka izvršila je samoubistvo. Iako se to teško može sa stopostotnom sigurnošću utvrditi, istražitelji pretpostavljaju da bi motiv samoubistva moglo biti upravo hapšenje i pritvaranje sina zbog seksualnog odnosa sa 12-godišnjim djetetom.

Tijelo nesretne Tuzlanke pronađeno je obješeno u podrumu zgrade u kojoj je živjela, prekjučer oko deset sati. Da je u svojoj nakani bila odlučna, pokazuje i to da se i noć ranije pokušala objesiti, ali je u posljednjem trenutku spašena.

- Ono što mogu reći jeste da se u ovom slučaju nesporno radi o samoubistvu te da je ta žena i noć ranije pokušala izvršiti suicid - kazao je dežurni kantonalni tužilac Hajrudin Mujanović.

Osim potvrde identiteta, koji ne objavljujemo jer bi to posredno moglo otkriti identitet djevojčice, iz Tužilaštva i MUP-a TK nisu željeli iznositi dodatne detalje o ovom samoubistvu, kao ni o istrazi koja se vodi protiv pritvorenog S. K.

On se, nakon hapšenja, branio činjenicom da je 12-godišnjakinja dobrovoljno pristala na seksualne odnose. No, to ga, s obzirom na to da se i prema domaćem zakonu i prema Konvenciji UN-a osoba od 12 godina smatra djetetom, ne oslobađa krivične odgovornosti.

Roditelji djevojčice znali?Vijest o trudnoj 12-godišnjakinji izazvala je šok u Tuzli. U komentarima na internet-portalima koji su prenijeli ovu vijest, više osoba, prema svemu sudeći dobro upućenih, napisalo je da su roditelji djevojčice upozoravani od komšija na odnose između nje i S. K.

Također, navodi se i da je S. K. u posljednje vrijeme vrlo često boravio kod roditelja djevojčice.

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme ... amoubistvo
ovo je tuga pregolema :(
ovo boldirano je grozota, znaci znali su i sad krivicu svaljuju samo na momka...uzas...a tek kolika je tuga sto mu je majka izvrsila samoubistvo....

Black swan

#418 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Black swan » 21/12/2009 00:14

ne mijenjaju se vremena nego uvijek postoje oni koji su prvi i oni koji su zadnji. U svemu

ljudi su u svakom vremenu isti
a nebo je svugdje plavo

samo što bi u normalnoj zemlji ovo bilo sankcionisano kad bi neki komšija pozvao policiju
a došli bi i socijalni radnici...

a u nas svi sve znaju i niko ništa... :roll:

elSaik

#419 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by elSaik » 15/01/2010 11:28

Možda nije uredu što "oživljavam" temu na kojoj je rasprava okončana prije 20 dana, ali MORAM.

Evo jednog primjera gdje odjednom nemamo nikakvih "stravičnog" događaja u kojem je "perverzna i nastrana životinja" izvršila čin koji će ostaviti "traumatične" posljedice i zauvijek obilježiti dijete... Odjednom!

http://www.sarajevo-x.com/svijet/regija ... /100115024
Otac star 56 godina
14-godišnja djevojčica u Hrvatskoj rodila dijete
Djevojčica stara svega 14 godina, koja je ostala trudna sa udovcem od 56 godina, jučer se porodila u jednom o dalmatinskih porodilišta, javljaju hrvatski mediji. Djevojčica je rodila muško dijete šest dana prije roka. Policija je, međutim, protiv njenih roditelja podnijela krivične prijave, pišu jutros hrvatski mediji.

- Sretna sam i presretna, najsretnija na svijetu. Jedva čekam da moje dijete i njezino dijete dođu kući - izjavila je majka djevojčice, sada 40-godišnja baka, koja ne razmišlja o tome da je otac njenog unučeta 56-godišnji komšija koji čeka suđenje zbog spolnog odnosa s djetetom.

- Ne želim u svojoj sreći oko novog člana obitelji ni o čemu drugom misliti osim o unučetu i svom djetetu - izjavila je ona.

Svom komšiji, dobrostojećem poduzetniku i udovcu, roditelji djevojčice nisu oprostili što je iskoristio naivnost njihove kćeri, a njima nije oprostila policija.

Umjesto čestitke zbog prinove, policija je baku i 37-godišnjeg djeda osumnjičila za krivično djelo zapuštanja i zlostavljanja djeteta te su protiv njih tužilaštvu proslijedili krivičnu prijavu.

nellington

#420 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by nellington » 15/01/2010 11:31

U Hrvatskoj jeste bilo napisa o šoku, stravičnom događaju i td... Jeste da je djevojčica prvo imala 13, pa 14, pa opet 13 godina... ali se pričalo.

elSaik

#421 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by elSaik » 15/01/2010 11:33

Sezam wrote:po cijenu bana:

Pa zar je trebalo 17 stranica pedofilskih gadosti od sljededcih PEDOFILA:

@kijameta
@ el-=saik
@srebrenica
@ jedan 001`

da im se priprijeti banom?

Ne samo da ih treba banirati, trebaju im se objaviti prava imena i adrese gdje zive, a posto pretpostavljam da ih vecina zivi izvan BiH, treba obavjestiti policije zemalja u kojima zive, neka ih posjete, neka im malo procackaju kompjutere, pa kad ih stave na listu PEDOFILA u tamosnjim zemljama, onda nek se klade do mile volje i optuzuju 12godisnjakinje sto ne koriste kontracepciju.

Ovaj mi se sajt zgadio samo zbog ove teme.

FUJ!
Čuj molim te, pedofil, što smatram da je apsurdno da se momak naziva silovateljem, monstrumom, zločincem, a da se ona koja je dobrovolj stupila u odnos i njeni roditelji koji su sve to posmatrali prikažu žrtvama. :-)
Last edited by elSaik on 15/01/2010 11:37, edited 1 time in total.

elSaik

#422 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by elSaik » 15/01/2010 11:37

nellington wrote:U Hrvatskoj jeste bilo napisa o šoku, stravičnom događaju i td... Jeste da je djevojčica prvo imala 13, pa 14, pa opet 13 godina... ali se pričalo.
Pričati se mora. I osuditi. Ja govorim o novinarskom pristupu i izvještavanju. O profesionalnosti, s jedne strane, i etiketiranju, sa druge.

nellington

#423 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by nellington » 15/01/2010 11:58

Licemjerstvo, drug, licemjerstvo. A što se ovog iznad i njegovih stavova tiče... Džaba je sa takvim ulaziti u prepirku, protiv fiks ideja ne možeš ništa.

Post Reply