12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply

koliko treba po vamo odlezati "xx" za ovaj cin

ne treba nista
26
19%
neka odlezi pritvor
10
7%
od 1-3 godine
13
10%
od 3-5 godina
9
7%
od 5-10 godina
28
21%
dozivotnu robiju
16
12%
treba ga objesiti
33
24%

Total votes: 135

oliver kahn

#1 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by oliver kahn » 12/12/2009 19:59

Cilj ove teme je da udjemo u psihu toga momka koji je vrsio "sex" sa djevojcicom od 12 godina.
Ja ne mogu da zamislim uopste taj trenutak vrsenja toga cilja,jer je ipak to momak od 20 godina koji ima svoje vrsnjakinje
i koje su razvijene i mentalno i psihicki,a sa druge strane ima djevojcicu koja tek ulazi u tu fazu.
Mislim da nekako mogu shvatiti razloge vrsenja sex.a ljudi starijih od 50 godina koje uopste ne odobravam.
Ti razlozi otprilike mogu biti:
-nedostatak sex.a
-zelja za sex sa nekim mladjim,a ne shvatajuci da je pretjerao sa tim i da je otisao predaleko
-slab kontakt sa djecom,a samim tim gubitak identiteta dijete
To je pedofilija i to je svima jasno,ali ovo nije,ovo je puno vise od toga jer je pitanje psihe teze.
Ja cu iznijeti neke banalne razloge,i uci u njegovu psihu:
-velika zelja za sex.om
-mozda nije fizicki dobar,pa samim tim imao je odbacivanje vrsnjakinja
Stvarno ne znam vise,ali eto volio bi da mi i vi date svoje misljenje o ovome i "razloge njegovog sex.a" sa djevojcicom
Last edited by oliver kahn on 13/12/2009 11:51, edited 1 time in total.

chuchumbamayumbe

#2 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by chuchumbamayumbe » 12/12/2009 20:09

Ne znam sta je u njegovoj psihi, ali mi ni tvoj komentar nije bas legao.
Niti je on za mene kakav momak, niti ga tako posmatram.
Zelim mu sve najgore u zivotu, a poslije toga dabogda se vjecno patio u paklu!
A za djevojcicu nemam rijeci sta bih rekao, zaprepasten sam. Abortirati (gdje ce dijete od 12 godina abortirati), roditi (gdje ce dijete od 12 godina radjati)...Stvarno sam bez teksta!
I jedva cekam da se javi neki bilmez da kaze da je normalno da se klinke, ne znam vise ni sta su ono govorili na onoj temi od neki dan, sa 14-16 godina.
Eto, ako je to vama normalno, dabogda vam djeca radjala sa 14-16 godina i vi skupa sa njima uzivali u unucima.

pure_love

#3 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by pure_love » 12/12/2009 20:15

oliver,momak je 20 godina,mladji ne moze biti,prije toga je bio u godinama kada se zeli biti stariji,,dakle to da zeli sex s nekim mladjim da se osjeca bolje odmah otpada

pure_love

#4 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by pure_love » 12/12/2009 20:18

chuchumbamayumbe wrote:Ne znam sta je u njegovoj psihi, ali mi ni tvoj komentar nije bas legao.
A za djevojcicu nemam rijeci sta bih rekao, zaprepasten sam. Abortirati (gdje ce dijete od 12 godina abortirati), roditi (gdje ce dijete od 12 godina radjati)...Stvarno sam bez teksta!
I jedva cekam da se javi neki bilmez da kaze da je normalno da se klinke, ne znam vise ni sta su ono govorili na onoj temi od neki dan, sa 14-16 godina.
Eto, ako je to vama normalno, dabogda vam djeca radjala sa 14-16 godina i vi skupa sa njima uzivali u unucima.
slazem se s vecinom

nasa "majka priroda" je takva da ona ne gleda sta je socioloski prihvaceno,djevojcica od 12 godina moze biti "zrela" fizicki i moze se zaljubiti,"upaliti" zelju za sexom itd,ali je zato imala roditelje koji su trebali voditi neku brigu...da su to cinili nebi se ovo dogodilo

ovdje prvenstveno krivim mladica,pa onda roditelja...omjer je 60% za mladica 9 40% za roditelje :x
Last edited by pure_love on 12/12/2009 20:19, edited 1 time in total.

oliver kahn

#5 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by oliver kahn » 12/12/2009 20:19

pure_love wrote:oliver,momak je 20 godina,mladji ne moze biti,prije toga je bio u godinama kada se zeli biti stariji,,dakle to da zeli sex s nekim mladjim da se osjeca bolje odmah otpada
nisi me dobro razumijo to sam naveo kao razlog kod ljudih starijih od 50 godina,
procitaj razumno tekst

felipe kajetano

#6 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by felipe kajetano » 12/12/2009 20:21

Nema sta tu da se konta...frajer je tipicni pedofil/bolesnik i jedino ispravno rjesenje je kastracija..jer ne vjerujem da ce i ta mala moci poslije ovoga da ima potomstvo..

chuchumbamayumbe

#7 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by chuchumbamayumbe » 12/12/2009 20:26

pure_love wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Ne znam sta je u njegovoj psihi, ali mi ni tvoj komentar nije bas legao.
slazem se s vecinom

nasa "majka priroda" je takva da ona ne gleda sta je socioloski prihvaceno,djevojcica od 12 godina moze biti "zrela" fizicki i moze se zaljubiti,"upaliti" zelju za sexom itd,ali je zato imala roditelje koji su trebali voditi neku brigu...da su to cinili nebi se ovo dogodilo

ovdje prvenstveno krivim mladica,pa onda roditelja...omjer je 60% za mladica 9 40% za roditelje :x
Ma jok drug, sada ce se neko ovdje naci i reci da je normalno da se djeca sa 12 godina seksaju, ali da su roditelji krivi jer su ih trebali uputiti kako se zastititi i sve.
Znas, normalno je sa 14 da se klinke "kreshu u strast" kako rece jedan na jednoj temi, i bice mu skroz normalno ako i njegovo cheljade to isto bude radilo, ali ce se takvi roditelji pobrinuti da njihova djeca unaprijed saznaju sve sto treba da znaju. Pretpostavljam da ce sa 12 nosati u djackoj torbi, pored uzine, i kondome, a mozda i piti pilule, ko zna.
Valjda je to sada kul?!
Valjda sam ja staromodan i primitivan?!

pure_love

#8 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by pure_love » 12/12/2009 20:37

felipe kajetano wrote:Nema sta tu da se konta...frajer je tipicni pedofil/bolesnik i jedino ispravno rjesenje je kastracija..jer ne vjerujem da ce i ta mala moci poslije ovoga da ima potomstvo..

mala je unistila zivot prije nego sto ga je pocela zivjeti

oliver kahn

#9 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by oliver kahn » 12/12/2009 20:38

felipe kajetano wrote:Nema sta tu da se konta...frajer je tipicni pedofil/bolesnik i jedino ispravno rjesenje je kastracija..jer ne vjerujem da ce i ta mala moci poslije ovoga da ima potomstvo..
Znao sam da mnogi nece shvatiti ovu temu,i sam cilj ,a to je misljenja drugih o tim i razmisljati zasto je to uradio...
Evo vidis ja se ne slazem sa tobom da je on pedofil,jer po meni se pedofilom mogu nazvati oni koji vrse blud nad mladom osobom a koji su potpuno sazrijeli,a to je po meni 30 godina.
Razumljivo je to da je on punoljetan vec dvije godine,ali da li je i sazriji to sihurno nije.
Evo da li moze razog biti zato sto je iz neke porodice koja nije obrazovana,pa je normalno da on sam teze shvata neke stvari.
Ovaj razlog iskljucuje i to da je bolesnik.
Ne zelim da me pogresno shvatite,i da mislite da ja to odobravam sto je apsulutno netacno,ali zelim samo da prodikutujemo ovo i naucimo svi nesto.

pure_love

#10 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by pure_love » 12/12/2009 20:39

chuchumbamayumbe wrote:
pure_love wrote:
slazem se s vecinom

Ma jok drug, sada ce se neko ovdje naci i reci da je normalno da se djeca sa 12 godina seksaju, ali da su roditelji krivi jer su ih trebali uputiti kako se zastititi i sve.
Znas, normalno je sa 14 da se klinke "kreshu u strast" kako rece jedan na jednoj temi, i bice mu skroz normalno ako i njegovo cheljade to isto bude radilo, ali ce se takvi roditelji pobrinuti da njihova djeca unaprijed saznaju sve sto treba da znaju. Pretpostavljam da ce sa 12 nosati u djackoj torbi, pored uzine, i kondome, a mozda i piti pilule, ko zna.
Valjda je to sada kul?!
Valjda sam ja staromodan i primitivan?!

haman takav vakat dosao,sad tek razumijem svoje roditelje koji mojim sestrama nisu dali izlaziti sve do 17,pa i tada tek do odredjenog vremena,,dok si mlad i lud kontas kako ces biti daleko od toga,,ali Bogami su oni upravu bili.Cuj da djetetu das kondom :-) hajd ako je 18+ ali sve ostalo
Last edited by pure_love on 12/12/2009 20:43, edited 1 time in total.

felipe kajetano

#11 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by felipe kajetano » 12/12/2009 20:41

pure_love wrote:

Nije ona nego bolesni idiot

felipe kajetano

#12 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by felipe kajetano » 12/12/2009 20:47

oliver kahn wrote:
Znao sam da mnogi nece shvatiti ovu temu,i sam cilj ,a to je misljenja drugih o tim i razmisljati zasto je to uradio...
Evo vidis ja se ne slazem sa tobom da je on pedofil,jer po meni se pedofilom mogu nazvati oni koji vrse blud nad mladom osobom a koji su potpuno sazrijeli,a to je po meni 30 godina.
Razumljivo je to da je on punoljetan vec dvije godine,ali da li je i sazriji to sihurno nije.
Evo da li moze razog biti zato sto je iz neke porodice koja nije obrazovana,pa je normalno da on sam teze shvata neke stvari.
Ovaj razlog iskljucuje i to da je bolesnik.
Ne zelim da me pogresno shvatite,i da mislite da ja to odobravam sto je apsulutno netacno,ali zelim samo da prodikutujemo ovo i naucimo svi nesto.
On nije pedofil :? :? :? ...vodi ga kuci...Stari nema se sta tu razglabati o uzrocima njegovog devijantnog ponasanja..neke socio-patologije i mrsimudologije...jedino ako je zaostao u razvoju ili nesto sl. onda ga dijelom amnestira od ovoga...

Ljuska_u_BaklaFi

#13 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Ljuska_u_BaklaFi » 12/12/2009 20:48

Nemam ja vishe zeludac za ove stvari, samo razapinjemo jedni druge. Jedno je istina, da sve oblike svoga ponashanja nosimo iz kuche a to nema nikakve veze sa obrazovanjem roditelja....chak stavishe, prije bi mogao biti osiljeno dijete nekih intelektualaca, nego neobrazovanih ljudi.....neki su suvishe okupirani penjanjem na stepenicama karijere, makar to znachilo cijeli sprat nizhe na stepenishtu porodice, a odatle nam i svi ovi problemi koje svakodnevno gledamo a Bogami i ucestvujemo, a ucestvujemo jer ne radimo nishta povodom toga... :shock: :?

Black swan

#14 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Black swan » 12/12/2009 20:50

drugovi ne osudjujem nikoga niti opravdavam

meni su svi ispod 22 djeca

žao mi je DJECA su i po ponašanju i po razmišljanju i po svemu što se tiče ozbiljnosti...ima tu poneko zreo... ali brate većina...

današnje generacije su posebne.. ja bih uveo da si maloljetan do 21. godine...

moja generacija je prerano odrasla zbog rata a ove sada generacije zbog tranzicije i divljanja medija koje nude samo sex...su zbunjene :skoljka:

mada opet kad se sjetim... bilo je u školi priča da su se neke cure u 6. osnovne intimnizirale sa mladićima iz srednje škole... tako da ne znam

Klodovik

#15 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Klodovik » 12/12/2009 20:51

Ako su podaci na ovom linku tačni... U Španiji je age of consent 13 godina. Kao i u Japanu u nekim situacijama. Albanija, Italija, Estonija, Hrvatska, Lihtenštajn... 14 godina.

http://www.avert.org/age-of-consent.htm

Wikipedia za nas kaže ovo: The age of consent in Bosnia and Herzegovina is 14. This is not expressly stated in legislation, although Article 207 (Sexual Intercourse with a Child) reads "Whoever performs sexual intercourse or equivalent sexual act on a child, shall be punished by imprisonment for a term between one and eight years" and Article 2(8) reads "A child, as referred to in this Code, is a person who has not reached fourteen years of age".

U Vatikanu je age of consent 12 godina.

Bolje je da prestanem googlati. Neki podaci su zaista za ne povjerovati.

pure_love

#16 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by pure_love » 12/12/2009 20:52

felipe kajetano wrote:
pure_love wrote:

Nije ona nego bolesni idiot

ne znam sta bi ja njemu da sam ja otac :roll:

Black swan

#17 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Black swan » 12/12/2009 20:54

koliko je ovakvih slučajeva u kojima ne dođe do začeća

mene baš zanima gdje jedan momak od 20 upoznaje dijete od 12 :?

felichi

#18 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by felichi » 12/12/2009 21:01

to je ona druga slika,
Pit ... i to je Amerika

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#19 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by ladyblue18 » 12/12/2009 21:03

A gdje se ovo desilo? Negdje kod nas? :-?

oliver kahn

#20 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by oliver kahn » 12/12/2009 21:03

Najlakse je reci treba ga ubiti,objesiti,on je nenormalan...
Dokle cemo mi balkanci stajati na tom vrhu,i kada cemo gledati dalje...
Ne zelim da pametujem,ali samo zelim da svi razmislite,procitate sta su svi napisali o ovome i onda date svoje misljenje...
On se rodio isto kao mi,on je covjek isto kao mi,on je momak isto kao mi...
ali zasto je to uradio,zar je toliko tesko razmisliti o tome,a ne govoriti prvo sto vam padne na um.

Haris.ba

#21 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Haris.ba » 12/12/2009 21:06

oliver kahn wrote:Cilj ove teme je da udjemo u psihu toga momka koji je vrsio "sex" sa djevojcicom od 12 godina.
Jesi ti psihijatar, psiholog? I šta dobijamo "ulaženjem" u psihu bolesnika? Da ga "razumijemno", da možda za budućnost možemo po nekim obrascima ponašanja proskribirati naše poznanike?

U društvu gdje redovno staromudani voze haman - maloljetnice po Stojčevcu(a policiju više zanima šta ja koji to prijavljujem radim na Stojčevcu), gdje u skoro svakom lokalu možete naći za šankom dedicu koji plaća piće curicama (za početak), roditeljima koji se crvene kada ih djete pita o menstruaciji i prvim mokrim gaćama(a često i fizički prijete djeci - što je autoput ka razvijanju seksualne deformacije), roditeljima koji ne žele da njihova djeca imaju časove o seksualnosti...ništa nije čudno.

Black swan

#22 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by Black swan » 12/12/2009 21:07

otiđite na trosjed hr i na dernek ba i gledajte curice 1998. godište kako se slikaju i u kakvim pozama

SenSen

#23 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by SenSen » 12/12/2009 21:14

ladyblue18 wrote:A gdje se ovo desilo? Negdje kod nas? :-?
Ako je to taj slucaj o kojem sam ja juce citala, onda se desilo u Bugarskoj, gdje je ilegalno imati seks sa djecom ispod 14 godina. Tako de ce "mladi otac" u zatvor... Btw, ja sam negdje procitala da je u B&H dozvoljeno od 16 godina. To je bilo davno, tako da ne mogu linkati..

samoti

#24 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by samoti » 12/12/2009 21:16

Ljuska_u_BaklaFi wrote:Nemam ja vishe zeludac za ove stvari, samo razapinjemo jedni druge. Jedno je istina, da sve oblike svoga ponashanja nosimo iz kuche a to nema nikakve veze sa obrazovanjem roditelja....chak stavishe, prije bi mogao biti osiljeno dijete nekih intelektualaca, nego neobrazovanih ljudi.....neki su suvishe okupirani penjanjem na stepenicama karijere, makar to znachilo cijeli sprat nizhe na stepenishtu porodice, a odatle nam i svi ovi problemi koje svakodnevno gledamo a Bogami i ucestvujemo, a ucestvujemo jer ne radimo nishta povodom toga... :shock: :?
:thumbup: :thumbup:

samoti

#25 Re: 12.togodisnjakinja zatrudnila sa 20.togodisnjakom

Post by samoti » 12/12/2009 21:19

i ne samo da nece imati potomstvo, nego ce, ako sve ovo prezivi, ostati emotivno hendikepirana za cijeli zivot.

Post Reply