11.septembar , ''01 .

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Hamo.

Post by Hamo. » 12/09/2006 06:26

Nosferatu wrote:
Znas li ti da je rat - najprofitabilniji i najprogresivnije vrijeme u istoriji covjeka i jedne zemlje, koja taj rad pobjedi? Kad ti mislis - da se je Amerika nametnula - kao sila u svijetu? U periodu mira? Kad mislis - da se je ukljucila u borbu - za svjetski poredak?
rat najprofitabilnije i najprogresivnije vrijeme za pobjednika? :? jesi li mozda bio negdje na prostorima bivse jugoslavije tokom 1990-ih, npr. taj progresivni beograd, sarajevo, zagreb? znas li mozda kako je progresivno i profitabilno izgledao vijetnam nakon njegove pobjede nad amerikom?

nema veze, nisam znao da je rat tako super, nek' si nam ti rekao, bas nam takva teorija treba: stoga logican savjet je, Bosno i Hercegovino, samo treba zakuhati neki rat i u njemu pobijediti, eto odmah napretka, zato haj'te, prihvatite se profitabilna i progresivna posla! :shock: :shock: :shock:

njosferhatu je pronasao kljuc 11. septembra, sve je filmove na netu pogledao i sve forume prelistao, samo vi njega i ostale promotore alternativnih histerija pratite i sve ce bit udure :D :D :D

P.S. jeste li mozda primjetili da rijec "nosferatu" ima devet (IX) slova? :shock: a kad se kaze "nosferatu nosferatu", ta rijec se ponovi dvaput? :shock: a po federalnom zakonu kojeg je namjestio amidza bushevog dede, devet plus dva je jedanaest? :shock: (11.IX, kontas?)

a kad prdnes u ruku pa prineses nosu, tj. nosferatu, jel'de da smrdi?

Nokia__

Post by Nokia__ » 12/09/2006 06:35

bc_chupo wrote:Shvatite da je i previse da se lazira ne samo WTC i PENTAGON...nego i nebrojeni napadi nakon 9/11!!! koliko je samo unisteno kafica i diskoteka posvuda po svjetu.... samoobubilackim napadima??
Mozda je najlakse okriviti US.. ali oni nisu izveli napad....

Ne zelim da me iko pogresno shvati ali uporedimo 9/11 i srebrenicu...
9/11 oko 2.724 mrtvih a u srebrenici da ne spominjem stvarno mi je zao i previse ne usudjujem se spomenuti taj broj..., ali ono sto ja govorim..kako bi bilo da sada neko dodje sa teorijom da je BIH vojska to ucinila samo kako bi tuzili Srbiju i dobili sta ja znam velike svote novca...
jer imamo cinjenicu da je Milosevic umro a nikad jos nije dokazano da je on naredio pokolje u Srebrenici i ostalim djelovima bosne...
moze neko doc sa teorijom da je hag bio potplacen da ubije Milosevica jer nije bilo dovoljno dokaza...jednostavno ni svi svjedoci ni svi dokazi doneseni protiv njega nisu bili dovoljni da se dokaze da je on naredio masovne pokolje...
isto tako i sa Al Qaidom.... to je jedna stvarno glupa teorija da Al Qaida nepostoji...na nju jednostavno NO COMMENT !

jos jednom molim sve na forumu da se ne uvrjede ja sam bosnjak i ne mislim ovako samo dajem primjer sta bi se moglo desiti...
potpisujem. bice to fin dan kada bin laden i kradzic budu iza resetaka.

Nosferatu
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

Post by Nosferatu » 12/09/2006 06:43

Hamo. wrote:
Nosferatu wrote:
Znas li ti da je rat - najprofitabilniji i najprogresivnije vrijeme u istoriji covjeka i jedne zemlje, koja taj rad pobjedi? Kad ti mislis - da se je Amerika nametnula - kao sila u svijetu? U periodu mira? Kad mislis - da se je ukljucila u borbu - za svjetski poredak?
rat najprofitabilnije i najprogresivnije vrijeme za pobjednika? :? jesi li mozda bio negdje na prostorima bivse jugoslavije tokom 1990-ih, npr. taj progresivni beograd, sarajevo, zagreb? znas li mozda kako je progresivno i profitabilno izgledao vijetnam nakon njegove pobjede nad amerikom?

nema veze, nisam znao da je rat tako super, nek' si nam ti rekao, bas nam takva teorija treba: stoga logican savjet je, Bosno i Hercegovino, samo treba zakuhati neki rat i u njemu pobijediti, eto odmah napretka, zato haj'te, prihvatite se profitabilna i progresivna posla! :shock: :shock: :shock:

njosferhatu je pronasao kljuc 11. septembra, sve je filmove na netu pogledao i sve forume prelistao, samo vi njega i ostale promotore alternativnih histerija pratite i sve ce bit udure :D :D :D

P.S. jeste li mozda primjetili da rijec "nosferatu" ima devet (IX) slova? :shock: a kad se kaze "nosferatu nosferatu", ta rijec se ponovi dvaput? :shock: a po federalnom zakonu kojeg je namjestio amidza bushevog dede, devet plus dva je jedanaest? :shock: (11.IX, kontas?)

a kad prdnes u ruku pa prineses nosu, tj. nosferatu, jel'de da smrdi?
E moj pasha - samo se ti vrijedaj.

U nedostatku boljih argumenata - normalno blimeze da je Drugi Svjetski rat najprogresivniji za covjecanstvo bio. Jel ti znas uopste - napredak koji je ostvaren u Americi samoj? Npr. kad mislis da je izmisljen radar? Amerikanci su sa radarom dobili rat. Nuklearno oruzije - dan danas - ko ga ima - neunistvi je i ne osporiv kao sila. Kad ga je Amerika - kreirala? Prije 60 godina. Kad je unaprijeden - polje medicine i hirurgije. Polje mikrobiologije i antibiotika. Anestetika. Sterlinost. Avioni - koliko su unapredjeni. Jel ti znas da je prije 1 svjetskog - letio Zepelin - a ne avion preko okana. Za 30 godina - imao si avione koji su tenkove transportirali. Umjesto zeljeznica i brodova - razvio se je - avionski saobracaj. Gorivo - je postalo esencijalno. Rude. I sve drugo. Kljuc Americki je - Monrova doktirna - koja se je preokrenula u Drugom Svijetskom Ratu. Samo kad bi ti znao - o cemu ja pricam. Neka - ako treba - prosvjeticu ja tebe jos kojim postom. Jel ti znas uopste - da je u Americi prije 1 svjetskog rata bilo 100.000 Jugovica - koji su se kuci vratili. Sto? Zbog velike depresije. 1929 je pao Stock Market - dozivjeo kolaps. Znas sta to znaci? Sjecas se Srbije - iz rata - koja je znala dodavati po jednu nulu - svaki dan? E - to je bila Amerika. Ljudi su se bacali kroz prozore - jer su protracili sve sto su imali. Nisi mogao posla naci nigdje. Pola grada se hranilo na kuhinjama javnim. Djeca nisu centa ni penija vidjele - citavo djetinjstvo. Sjecaju se meca u kojem je Joe Louis nakaoutirao Felixa - Svapskog prvaka u teskoj kategoriji - pa je cijela nacija slavila bila - djeca se sjecaju po tome sto su im roditelji dali par cenata da idu kupiti sladoled - sto je bilo ko u ratu u BiH da ti neko donese bocu od 2 litre kole i koutiju Rafaelo cokolada sa kokoksovim orahom. Iz ovakve zemlje - Amerika je postala zemlja koja je hranila Europu poslje 2 Svjetskog rata. Znas li ti sta su Trumanova jaja u prahu? Odakle? Znas li da je sir - iz Wisconsia - dolazio pa se djelio po skolama - za uzinu - i u Jugoslaviji cak. Sta mislis - da je onakva srusena Europa - sama sebe prehranila? Pa evo ti primjera u BiH - uvozi se krompir iz Argentine, suhe sljive iz Venecuele danas. Kad to dvoje uvoze u BiH - sta je to sto mi imamo.

Sto se prdenja tice - izgleda da za tebe vrijedi ona Josipa Pejakovica "mene moja mati nije rodila. Ona kaze da me je posrala."

E, sta cu ja nepismenom covjeku dokazivati - sine dragi - kad je Juga profitirala sa Drugim svjetskim ratom - kako da nece Amerika. Pogledaj samo - sta je napravljeno u Jugi za 45 godina. I uporedi sa ovih 15 godina - sada. A, zasto smo sad zaglavili? Zato sto smo ratovali sami sa sobom. Nije ni Amerika - napredovala za vrijeme Civilnog rata - znas onaj "Sjever -Jug". To je sasvim drugi - opis konflikta od konflikta u Drugom svijetskom ratu. Al' gdje ces ti - to da razlikujes. Tvoje znanje istorije seze od 5 do 15 godina - i poslje toga - "empty space". Znas li ti samo - koliki je budzet Americke armije? Na sta se trosi majmune? Na kontrakte sa privatnim korporacijama - koje prezentiraju najnovije izume iz svijeta nauke koji su konvertirani da postanu oruzije. Od najgoreg moguceg virusa - do besplitonih letjelica, preko komaraca u kojima su kamere za osmatranje terena - do komunikacijskih cvorova i svega drugog. Sta misli - koliko ovo kosta? 437 milijardi dolara je potroseno na rat u Iraku. To znaci da je Americka drzava - nekome ove para dala - a dala ih je 10% ljudima koji ratuju i 90% korporacijama - koje obezbjeduju sve od sladoleda u kantini do bombe sa laserskim navodjenjem koje ce baciti iz aviona. Kako ne vidis da je to biznis? Kamo mozes porediti rat u Bosni - sa ratom u Iraku - koji ima 2-ge na svijetu rezerve nafte? Amerika dnevno potrosi 300 miliona gallona goriva. To je 3.6 litara po 1 stanovniku. Dnevno. 25% ove posiljke stize - sa Middle East-a. Kad je bio Hurricane Katarina - pa su neki od naftovoda i rafinerija jednako kao i platforme iz Mexickog zaljeva - kad su prestali sa radom - kolika je cijena goriva bila na benzinskim pumpama? Koje ubiljezio rekordan profit u prosloj godini? Sve kompanije koje se bave trgovinom krudog goriva. Cak je i plin - skuplji iz sezone u sezonu. I ti nasao - nas koji smo prkno i sljepo crijevo u onoj Europi - koja nece - da nas pokrene vec hoce da nas nauci lekciju a to je da nece Bosna biti nicija druga - do nasa, a dok nije nasa - bice njihova. Sama BiH - je pod kontrolom OHR-a. Mi smo kolonija u centru Europe. Nemamo svoju ni vojsku, a policija ne moze da stane u kraj sitnom mafijasu iz ulice - kamoli jednoj obucenoj vojsci. Jedini je problem - sto ovakvih kao nas - imas koliko hcoes a niko nece da se uvlaci u zemlju koja 15 godina ne moze da napravi korak naprijed jer je zaglavila u sukobu iz srednjeg vijeka. U vrijeme kad se cijela Europa - ujedinjuje - koja je ratovala do prije 50 godina - mi nasli da se dijelimo.

Jel ti sad - ista jasnije?

Nosferatu
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

Post by Nosferatu » 12/09/2006 10:05

Daysleeper - hvala ti mnogo za ovu webstranicu. Nevjerovatno je koliko materijala ima na njoj evo - proveo sam par sati. Mene inace mrzi citati preko interneta volim isprintati sve - jedino tako. A video materijal mi je mnogo manje zahmeta a lakse pratiti. Neki linkovi ne rade ali kad uzmem u obzir kako sam se patio po torrentima za neke od dokumentaraca - skidajuci 5kb/s satima - onda je ovaj streaming odlican (ne znam za ljude u BiH - kako funkcionise preko DSL-a, jel se racuna kao download ili ne? vjerovatno da, pa eto - da obratite paznju na to ako posjetite stranicu).

http://www.informationclearinghouse.inf ... e14841.htm

1h - predavanje o istoriji Afganistana od 1968 do danasnjeg dana.
"I is for Infidel, J is for Jihad, K is for Kalashnikov". -

BECHO

Post by BECHO » 12/09/2006 10:25

bc_chupo wrote:
Hamo. wrote:Ugledni forum analiticari :-?

ako ste tako efikasno apsolvirali 11. sept., fino skupili sve glasine na internetu, mozete li molim vas objasniti ko je onda pocinio napade u Spaniji 2004. godine? Londonu prosle godine? Ostrvu Bali? U Keniji prije 2001. godine?

Uzivio sam se u vasu paranoidno-alternativnu istoriju, drma sine, zacas dan prodje u kovanju teorija zavjera, super stvar! Hvala sto ste mi oci otvorili. Sad vjerujem cak i u bosansku dolinu piramida, jos samo mi ovo potvrdite: Jel'de da su za sve teroristicke napade Amerikanci krivi? :shock: :shock: :shock:
hahahahhahah :lol: :lol: :lol:

amerika je ustvari jedna globalna mreza terorizma evo neki od njihovih djela :
1993. 26. FEB.- bomb explodes at the World Trade Center in New York
04. OCT.- eighteen US serviceman killed in Somalia
1996. 25. JUN.- US military base in Saudi bombed-19 serviceman killed
1998. 07. AUG.- US embassies in Kenya and Tanzania bombed
2000. 12. OCT.- Attack on US warship in Yemen kills 17 soldiers
2001. 11. SEP.- The worst attack on US soil kills about 3.000 people
2001. 11. SEP.- Attack on PENTAGON killed about 194 people
2002. 11.APR.- Blast at Tunsian synagogue kills 17 people
2002. 12. OCT.- Bomb attacks on Bali nightclubs kill 202 people
2002. 28. NOV.- Israeli targets come under attack in Kenya
2003. 15. DEC.- Suicide bombers hit two Tuskish synagogues...about 23 people killed and more than 300 injured
2003. 20. DEC.- Two bomb attacks on British interests in Turkey...about 27 dead..and more than 4500 wounded
2004. 11. MAR.- Madrid rocked by deadly train bombings that killed about 191 people and leaving about 1.800 injured
2004. 29. MAY.- Militant shooting spree and sige kill 22 in Saudi Arabia
2005. 07. JUL.- Rush-hour bomb attack strike the heart of London...52 people die and 700 injured

i ima ih jos mrsko mi pisat...slaba ova amerika ...jarane sve sami terroristi hahahahhahahahahha

Naravno da su teroristi, i to oni pravi podmukli! :wink:

1953: U.S. overthrows Prime Minister Mossadeq of Iran. U.S. installs Shah as dictator.

1954: U.S. overthrows democratically-elected President Arbenz of Guatemala. 200,000 civilians killed.

1963: U.S. backs assassination of South Vietnamese President Diem.

1963-1975: American military kills 4 million civilians in Southeast Asia.

September 11, 1973: U.S. stages coup in Chile. Democratically elected president Salvador Allende assassinated. Dictator Augusto Pinochet installed. 5,000 Chileans murdered.

1977: U.S. backs military rulers of El Salvador. 70,000 Salvadorans and four American nuns killed.

1980's: U.S. trains Osama bin Laden and fellow terrorists to kill Soviets. CIA gives them $3 billion.

1981: Reagan administration trains and funds "contras". 30,000 Nicaraguans die.

1982: U.S. provides billions in aid to Saddam Hussein for weapons to kill Iranians.

1983: White House secretly gives Iran weapons to help them kill Iraqis.

1989: CIA agent Manuel Noriega (also serving as President of Panama) disobeys orders from Washington. U.S. invades Panama and removes Noriega. 3,000 Panamanian civilian casualties

1990: Iraq invades Kuwait with weapons from U.S.

1991: U.S. enters Iraq. Bush reinstates dictator of Kuwait.

1998: Clinton bombs "weapons factory" in Sudan. Factory turns out to be making aspirin.

1991 to present: American planes bomb Iraq on a weekly basis. U.N. estimates 500,000 Iraqi children die from bombing and sanctions.

2000-01: U.S. gives Taliban-ruled Afghanistan $245 million in "aid".

September 11, 2001: Osama Bin Laden uses his expert CIA training to murder 3,000 people

http://www.bowlingforcolumbine.com/library/wonderful/[/b]

Vozdra_123

Post by Vozdra_123 » 12/09/2006 14:53

danas wrote:
forUMASH wrote:
pss- evo i "sluzbeni naziv leta ":
United Airlines Flight 175
American Airlines Flight 11
American Airlines Flight 77
United Airlines Flight 93
:wink:

svakako da let 33 nije jedan od letova u pitanju. a ni Q ne postoji kao prefix broja leta, jer je uvijek ovaj prefiks odrednica za avio-kompaniju i uvijek ima DVA slova... UA (United Airlines); NW (NorthWest); LH (Lufthansa) i slicno. Q bi mozda mogao biti qantas, ali njihova skracenica je QF :D

uzas... :-) :-) :-) cega se sve covjek nece nagledati na ovom forumu :D
:thumbup:

kumst je u tome sto je rekao "sluzbeni" naziv leta, mozda se razlikuje od "obicnog" flight number
tako da se moze opravdati :-)

danas

Post by danas » 12/09/2006 15:02

Vozdra_123 wrote:
danas wrote:
forUMASH wrote:
pss- evo i "sluzbeni naziv leta ":
United Airlines Flight 175
American Airlines Flight 11
American Airlines Flight 77
United Airlines Flight 93
:wink:

svakako da let 33 nije jedan od letova u pitanju. a ni Q ne postoji kao prefix broja leta, jer je uvijek ovaj prefiks odrednica za avio-kompaniju i uvijek ima DVA slova... UA (United Airlines); NW (NorthWest); LH (Lufthansa) i slicno. Q bi mozda mogao biti qantas, ali njihova skracenica je QF :D

uzas... :-) :-) :-) cega se sve covjek nece nagledati na ovom forumu :D
:thumbup:

kumst je u tome sto je rekao "sluzbeni" naziv leta, mozda se razlikuje od "obicnog" flight number
tako da se moze opravdati :-)
ne postoji sluzbeni i obicni broj leta -- postoji samo broj leta koliko ja znam. svako moze to provjeriti, i svako ko je letio vise od dva puta zna kako su letovi kodirani i oznaceni; idu prvo dva slova za avio-kompaniju a onda broj leta. bas kao sto svako moze otvoriti kur'an i vidjeti sta ajet 9:11 kaze, i da tu nema ni orla ni arapa. ukratko, svako moze vidjeti budalastine i paranoju dezurnih nam ... ehem... kolega... :-)

shin

Post by shin » 12/09/2006 18:32

Beatrice_22 wrote:
ClonedAgain wrote:
Beatrice_22 wrote:naime, John Waynea mi ne dirajte :D :D :D
Elvis was a hero to most
But he never meant shit to me you see
Straight up racist that sucker was
Simple and plain
Mother fuck him and John Wayne
Cause I'm Black and I'm proud
I'm ready and hyped plus I'm amped
Most of my heroes don't appear on no stamps
Sample a look back you look and find
Nothing but rednecks for 400 years if you check
Don't worry be happy
Was a number one jam
Damn if I say it you can slap me right here
cloned, western je zanr s kojim sam pocela gledati filmove, a John Wayne, glumac, nuzan je dio toga. ne vjerujem da sve to ima ikakve veze sa 11. septembrom niti da taj dan mijenja ista u mom zivotu. nikada nisam podlijegala masovnoj histeriji i lovu na vjestice, pa necu ni danas. moze i vestern (samo da indijanci pobijede - zbog mene i Marlon Branda :D ) a moze i Ray Charles, jer Georgije nisam nikada vidjela, ali znam kakva je "Rainy Night In Georgia" upravo zbog njega...
''Wayne has frequently come under fire for extremely racist remarks he made about black people and Native American Indians in a controversial Playboy interview in May 1971. He has also been criticised for openly supporting Barry Goldwater in the 1964 presidential election, after Goldwater had voted against the Civil Rights Act, and for later supporting the segregationist Governor of Alabama George Wallace.''

Cloned, thumb up for the rhyme.

rikardoreis

Post by rikardoreis » 12/09/2006 19:56

[email protected]

Nisam dezurni paranoik...one cifre sam iskopirao sa jednog hrvatskog foruma, nisam ih provjeravao, niti vjerujem, niti ne vjerujem u njih, i to me toliko interesuje, ali moras priznat da se nesto i poklapa.

Nosferatu je vecinom u pravu, i u ovoj debati je dao najbolje argumente, a to sto ih mi iz ovih uskih, lokalnih okvira ne kontamo ili nas ne interesuju-to je druga stvar.

Amerika je glavni krivac za ovo stanje u svijetu i direktno ili indirektno sigurno ima udjela u 11.09.

danas

Post by danas » 12/09/2006 20:10

rikardoreis wrote:[email protected]

Nisam dezurni paranoik...one cifre sam iskopirao sa jednog hrvatskog foruma, nisam ih provjeravao, niti vjerujem, niti ne vjerujem u njih, i to me toliko interesuje, ali moras priznat da se nesto i poklapa.

Nosferatu je vecinom u pravu, i u ovoj debati je dao najbolje argumente, a to sto ih mi iz ovih uskih, lokalnih okvira ne kontamo ili nas ne interesuju-to je druga stvar.

Amerika je glavni krivac za ovo stanje u svijetu i direktno ili indirektno sigurno ima udjela u 11.09.
pazi, jedno je tvrditi da je amerika umijesana u 9/11 i da je americka administracija tu nesrecu dobro iskoristila za svoje (generalno negativne) geopoliticke ciljeve; nesto drugo je tvrditi da ne znamo cijelu istinu oko 9/11; nesto opet trece je gadjati se brojevima (9 i 11) koji se ponavljaju vise puta i u tome vidjeti neku logiku i konspiraciju (valjda je to to, jer ni sama ne znam sta su oni brojevi trebali da predstavljaju?!?!); a sasvim nesto cetvrto je kao dokaz te konspiracije citirati brojeve leta koji ne postoje ili navoditi izmisljene ajete iz kurana.

ja sam se konkretno osvrnula na tacke 3 i 4, koje se u tvom postu nude kao neki dokaz. meni ovo ne dokazuje apsolutno nista, osim ljudsku teznju da sve preokrene u nesto sto nama odgovara i ima smisla, pa makar svi 'dokazi' bili ocigledno lazni. kao broj leta ili kuranski ajet. jer 'vjerujemo' prije nego sto provjerimo. valjda je tako lakse.

rikardoreis

Post by rikardoreis » 12/09/2006 21:47

hej, one cifre sam ubacio cisto kao zanimljivost, a sam sebe korim sto sam bio lijen da provjerim u K'uranu.
Kazem jos jednom - te cifre mi nista ne znace.

latinalover

Post by latinalover » 12/09/2006 22:56

gledao sam sinoc centralni.....gost je bio mladen maric.................i kad prikazase video kako se urusava zgrada i one male eksplozije.....sa strana......vidi se da je tu nesto smuceno........ima dosta anomalija..........

forUMASH

Post by forUMASH » 12/09/2006 23:00

latinalover wrote:gledao sam sinoc centralni.....gost je bio mladen maric.................i kad prikazase video kako se urusava zgrada i one male eksplozije.....sa strana......vidi se da je tu nesto smuceno........ima dosta anomalija..........
....meni samo nije jasno kako niko jos nije primijetio da su avionima nedostajale elise....

bc_chupo

Post by bc_chupo » 13/09/2006 13:11

a kako li si ti primjetio :? .... ccc jedini pametan na svjetu LOL
nemam puno komentara na glupe komentare...

zunazu

#116 Re: 11.septembar , ''01 .

Post by zunazu » 06/09/2017 00:29

Srbi slave 11. septembar i pjevaju da je Bin Laden Srbin, unfuckinbelievable:

Ima u opisu videa tekst i prevod na engleski.

probook
Been thanked: 14 times

#117 Re: 11.septembar , ''01 .

Post by probook » 06/09/2017 09:41

Iskopa ti temu staru 11 godina :run:

zlo zlo
Has thanked: 96 times
Been thanked: 94 times

#118 Re: 11.septembar , ''01 .

Post by zlo zlo » 06/09/2017 09:52

Jel ovo moja rođendanska tema ili?? :lol: :lol: Ako jest, fala fala :lol: :lol:

ExNihilo
Has thanked: 19 times
Been thanked: 91 times

#119 Re: 11.septembar , ''01 .

Post by ExNihilo » 06/09/2017 09:53

Al' pogledaj ti samo tih analiza od prije 11 godina. :run:

I onda likovi dođu i vele ne znate vi kakav je ovaj forum nekad kvalitet imao. :D

Cherry-Cherry
Has thanked: 724 times
Been thanked: 104 times

#120 Re: 11.septembar , ''01 .

Post by Cherry-Cherry » 06/09/2017 10:38

ExNihilo wrote:Al' pogledaj ti samo tih analiza od prije 11 godina. :run:

I onda likovi dođu i vele ne znate vi kakav je ovaj forum nekad kvalitet imao. :D
Vaistinu :mrgreen: :lol: :lol:

Gojeni H
Has thanked: 1 time

#121 Re: 11.septembar , ''01 .

Post by Gojeni H » 07/09/2017 05:36

:lol: :thumbup:

Zaista interesantno ... cak interesantne zivotne filozofije.

Hadzi Lojo

#122 Re: 11.septembar , ''01 .

Post by Hadzi Lojo » 07/09/2017 06:23

Pun je internet izjava i studija o 11 septembru. Mnogi gradjevinski inzinjeri i specijalisti za rusenje zgrada kazu da je to bila kontrolisano rusenje.
Svi kazu da kerozin kada gori ne moze proizvesti tako visoku temperaturu da istopi celik, a to se da vidjeti na snimcima. Ali najcudnije je da eksplozije koje se vide sa strane pocinju odozgo na dole. Experti kazu da je najcudnije da djelovi jezgra objekta su pretvoreni u prasinu, a jezgro se sastojalo od betona i celika. Medjutim isto kazu da bi se onakva zgrada srusila eksplozivom potrebno je minimalno 3 mjeseca rada, sto je nemoguce da ostane neprimjetno.
Ima i teoreticara zavjere, da su navodno testirali neko najmodernije oruzje, navodno neki patent Nikole Tesle, navodno po principu njegovog elektro magnetnog topa koji razara materiju u djelice.
Neki opet govore da je pad onog meteora u Sibiru u stvari bio u stvari Teslin eksperiment prenosa bezicne elektro energije na daljinu, pa se malo preracunao i nakon toga su ti eksperimenti obustavljeni.
Interesantno za citanje budi mastu, istina ce izaci na vidjelo.
Ako Arapi msle da nisu oni to uradili onda neka to opovrgnu, ja jos nisam procitao da se neko ocitovao povodom toga, mada mislim da oni nisu sposobni za ovakve poduhvate. Nesposobni su da organizuju vlastite drzave i dopuste da ih ko djecu zavade.

insomnia78
Been thanked: 1 time

#123 Re: 11.septembar , ''01 .

Post by insomnia78 » 07/09/2017 06:59

:lol:

Post Reply