100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
karanana
Posts: 47262
Joined: 26/02/2004 00:00

#51 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by karanana »

Haris.ba wrote:Ne smijem puno. Valja mi mozda sa dragom u Mostar kod njenih. :D Ali mislim da nema vise dvolicnijih navijaca od Velezovih. Ja otvoreno kazem da je glavni problem moga Zelje uprava. Uredu svi ostali problemi. Ali glavni problem smo MI. A Velezu uvijek neko drugi problem. Ma da nam je sve uredjeno ko u Engleskoj, rodjeni bi se opet bunili npr. zbog polozaja mjeseca pri utakmicama...

Ja simpatisem Celik kao klub. Drugo je sto ima govana medju njihovim navijacima (nije niko savrsen). Ali sad cu navijati da vac Celik pobijedi. Kukate sto se "hrvatski" klubovi dogovaraju, a vi podmecete noge klubovima koji su vas simpatisali. Ne volim pitare. Ali nije bilo posteno on sto ste radili kad im je trebalo za prvo mjesto.
navijat ces da celik pobjedi koga? deder malo pogledaj raspored i ko igra protiv koga, pa probaj ponovo. kome smo to podmetnuli nogu? pa jesmo im dali bod u vrapcicima kad su bili sampioni. mislim da su jedini tim koji je dole uzeo bod te godine.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24892
Joined: 08/09/2005 20:08

#52 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Haris.ba »

karanana wrote:navijat ces da celik pobjedi koga?
Orasje.Brzo pisao. Orasje da pobijedi Celik. Pisali su ostali, pa sam pisao po kontekstu.
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#53 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by samo_ti »

Nikom Celik nece dati bodove...ni Orasju ni Borcu.... :wink:

pa taj Velez je "dzaba" dobio Celikovog igraca - Čolica ( sad vam najbolji )....i dole vam je pusteno....pa ste jedne godine na Bilinom dobili 3 boda samo da ostanete....pa sjecate li se Robijasa koji su dolazili u Kakanj navijati za Velez ( kada ste trebali uci u prvu ligu ) i jos tako tih stvarcica .....

a vi vazda dole nase docekate na noz...od igraca do navijaca...ali et....zato se poklopite i sutite , Celik dobija Orasje....

vidim evo se neki vec brinu i za Borac ( a bilo bi vam posteno vratiti za proslu godinu - SARAJEVU ) znali ste dici frku , trku , pola grada bruji....samo nedaj Celiku da ide u Kup Uefa ....navijaci prijetili igracima ovo ono....

ali sve se vraca , sada smo mi u mogucnosti da vam vratimo za to , pa vidjet cemo :dance:
User avatar
karanana
Posts: 47262
Joined: 26/02/2004 00:00

#54 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by karanana »

neki od komentara navijaca zrinjskog na ovu temu:
napisao zelja123, Svibanj 08, 2009
West je u pravu.Svaki pravi ljubitelj nogometa u mostaru nebi volio da ispane vehlez.rivalitet na stranu i vama bi trebalo biti drago sto je prvak iz mostara

...
napisao dinamovolim, Svibanj 08, 2009
Treba dobiti Orašje i pomoći Veležu.Ljudi pa mi smo jedan grad i mi se moramo ponašati tako.Šta mi dobijamo ako Velež ispane?

...
napisao Jug, Svibanj 08, 2009
I ja bi volio da vehlež ostane, kako mi je sjela prošla pobjeda pod bijelim brijegom još me drži, koji je ono bio gušt, neopisivo, gledati njihove sjebane face neprocjenjivo, a tek pobjeda u vrapčićima...

...
napisao TORCIDA MOSTAR, Svibanj 08, 2009
Treba dobiti ORAŠJE i ja se slažem,ali ne radi para nego da čujemo opet čuveni vjerski pozdrav na početku derbija u VRAPČIĆIMA,nastranu šala koliko god se MI mrzili ipak bi bilo pusto bez GRADSKOG derbija i ja mislim da tako razmišlja barem90% nas VATRENIH NAVIJAČA U MOSTARU.
eh, sad podjebavaju li ili ne, ne znam, ali imam osjecaj da su vise iskreni nego sto podjebavaju. iskreni su jer znaju da je velez ipak velez i da ima dobra atmosfera na dvije tekme u mostaru kad je derbi.

i nakon ovih komentara jos mi je draze jer mi ujedinjavamo ovu zemlju, ne po nacionalnoj osnovi jer nas muslimani ne prihvataju kao muslimanski tim i zele nam sve najgore, nego zemlju ujedinjavamo na sportski nacin, na nacin, da oni sa kojima smo imali najvece bitke u proteklom ratu, u finom broju zele da vide velez u ligi i iduce godine, zbog sportsko-navijackih razloga.
User avatar
valter.ba
Posts: 1767
Joined: 29/04/2008 09:55

#55 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by valter.ba »

Ne bi ova tema bila otvorena da fudbalska mafija nije opet stupila na scenu. Posusje je ocigledno prodalo utakmicu a policija ni q... da mrdne. I tako se sve opet zavrtilo oko nacionalnog balansa, dobro poznati scenario :sad: Ne zelim ulaziti u navijacka prepucavanja ali zelim reci da navijam za Zelju ali volim i Sarajevo i Velez od srca. Meni je veci problem od ovoga to sto je politika odlucila da Velez pored svog rodjenog stadiona igra i trenira po nekakvim livadama. Pa kako onda moze i napraviti neki rezultat? Treba Velezu pomoci da se vrati pod Bijeli Brijeg, a Zrinjski neka placa koristenje istog stadiona Velezu ili neka prave svoj hram fudbala. Ocigledno je da je Velez prodat politickim igrama a ovo je samo krajnji rezultat. Treba dizati frku i nabijati pritisak svim klubovima kako bi odigrali posteno do kraja prvenstva. Celik je klub sa velikom tradicijom i mislim da ni u snu nece prodati utakmicu. To mozemo ocekivati samo od ovih seoskih baraba i zemljoradnickih zadruga :D Nadam se i da ce se konacno policija poceti mjesati u svoj posao jer i slijep vidi da ovdje nesto nije u redu :lol: :lol: :lol: NAPRIJED RODJENI :thumbup:
uriel
Posts: 10
Joined: 04/12/2008 15:49
Location: Ispred laptopa...
Contact:

#56 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by uriel »

BocaJuniors wrote:evo kako se u komsiluku rješava problem regularnosti

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=359442
Ma dobro, šta da ti kaže... sad bi recimo i FA trebao kazniti Manchester, jer imaju običaj igrati sa rezervnim igračima. Da ne govorim o Arsenalu, kada Wenger izvede klince na teren.
ekvivalent
Posts: 461
Joined: 28/12/2008 21:05

#57 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by ekvivalent »

pOZz wrote:
ekvivalent wrote:
pOZz wrote:Zaboraviti šta se sve dešavalo u Orašju i oko Orašja je po meni žalosno. Treba govna da ispadnu, jednom za sva vremena! Poslat' ih u Prvu ligu FBiH pa nek' se guze sa Posušjem.

Robijaši, da hoće, mogu uticati na to da Čelik odigra pošteno ali... Bagra je to.
bas me zanima hoces li se izvinut za ovo bagra u subotu?
a u ostalom se slazemo
treba orasje izbacit
Nemam namjeru jer nije to samo razlog gore napisanog. Nakupilo se toga od rata, i previše...

Ima do kraja još i Borac... I to će biti veoma zanimljivo.
velis nakupilo se?
a znas li sto se nakupilo?
vjerovatno sto smo mi bagra a vi vrhunska gospoda :lol: , sto bi stovana pitarka-sa volila kazat "malogradjanski papci" :-)
pa je to zato,sta li
nego kad smo takva bagra moglo bi se i sredit da protiv borca bude zanimljivo :wink:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#58 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by The 51st State »

velis nakupilo se?
a znas li sto se nakupilo?
vjerovatno sto smo mi bagra a vi vrhunska gospoda :lol: , sto bi stovana pitarka-sa volila kazat "malogradjanski papci" :-)
pa je to zato,sta li
nego kad smo takva bagra moglo bi se i sredit da protiv borca bude zanimljivo :wink:
realno skepticizam navijaca sarajeva naspram te utakmice je sasvim opravdan, iskreno mene bi iznenadilo da ne bude "zanimljivoa", ko sto ti kazes.
veliki_ah
Posts: 1083
Joined: 28/09/2008 23:42

#59 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by veliki_ah »

a to ima razlog da ne bude 'zanimljivo'? Hocemo li to opet o 'svebosnjackim bratskim dogovorima', koji treba da postoje samo kad treba zelji,sarajevu i velezu, a ostale ko jebe? jel?
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#60 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by The 51st State »

veliki_ah wrote:a to ima razlog da ne bude 'zanimljivo'? Hocemo li to opet o 'svebosnjackim bratskim dogovorima', koji treba da postoje samo kad treba zelji,sarajevu i velezu, a ostale ko jebe? jel?
pa ja ti rekoh, vama vase, a nas sta briga, ako nismo u stanju sami da izborimo evropu i ne trebamo ici, sigurno ne ocekujemo da to uradimo uz vasu pomoc.
veliki_ah
Posts: 1083
Joined: 28/09/2008 23:42

#61 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by veliki_ah »

Posteno. Al nemoj onda da unaprijed prozivas o 'zanimljivostima'.
ekvivalent
Posts: 461
Joined: 28/12/2008 21:05

#62 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by ekvivalent »

The 51st State wrote:
velis nakupilo se?
a znas li sto se nakupilo?
vjerovatno sto smo mi bagra a vi vrhunska gospoda :lol: , sto bi stovana pitarka-sa volila kazat "malogradjanski papci" :-)
pa je to zato,sta li
nego kad smo takva bagra moglo bi se i sredit da protiv borca bude zanimljivo :wink:
realno skepticizam navijaca sarajeva naspram te utakmice je sasvim opravdan, iskreno mene bi iznenadilo da ne bude "zanimljivoa", ko sto ti kazes.
konfuziras brate sad te nije briga
sad si ope' skeptican :-)
no medjutim sta god vi mislili o zenickom klubu celik ce sezonu zavrsiti onako kako odgovara velezu i sarajevu :wink:
uostalom ne bi bilo prvi put da pomognemo i vama i velezu
evo tebi kao navijacu fk torpedu domaci zadatak
sjeti se kako je zavrsena utakmica u zenici izmedju celika i torpeda one godine kad ste bili prvaci :wink:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#63 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by The 51st State »

ova diskusija ima dva puta, jedan se zavrsava sutra u slucaju pobjede sarajeva, a drugi na bilinom polju nakon zadnjeg kola, pozicije su svakako jasne. ;-)
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#64 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Mobile_Disco »

Ko se sjeca zadnjeg kola prosle godine na Kosevu.. Prijetnji igracima, da se kojim slucajem ne pusti tekma Celiku da ne odu kojim slucajem u kup uefa, listickih dolara, pjesmica sa sjevera kako nam nedaju titulu.. :dance:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#65 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by JThomas »

jeb'o majku, kad pogledam jednu činjenicu...ja još uvijek pratim ovo takmičenje, i ni ne namjeravam ga prestati pratiti :roll: :oops:

šta ti je reći budala :skoljka:
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#66 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Rauber »

Mobile_Disco wrote:Ko se sjeca zadnjeg kola prosle godine na Kosevu.. Prijetnji igracima, da se kojim slucajem ne pusti tekma Celiku da ne odu kojim slucajem u kup uefa, listickih dolara, pjesmica sa sjevera kako nam nedaju titulu.. :dance:
Ko je kome prijetio molim te ? Prvi put cujem za ovo, za pjesmu znam ali prijetnje :?
A uostalom ko ste to vi da bi vam Sarajevo pustalo bodove , vi izgleda navikli da vam pustaju kad treba za opstanak pa sad kontate normalno je da se i za evrope pogura :roll:
A listicki dolari su plod vase maste,kad ne mozete posteno dobiti onda su fol drugi platili da vas zaebu... Fuj cime se sve sluzite.
User avatar
Compact
Posts: 1730
Joined: 28/08/2008 20:37
Location: Alipašino polje

#67 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Compact »

JThomas wrote:jeb'o majku, kad pogledam jednu činjenicu...ja još uvijek pratim ovo takmičenje, i ni ne namjeravam ga prestati pratiti :roll: :oops:

šta ti je reći budala :skoljka:
Pratiću ga dok sam živ, i ko god kaže da ne prati laže!

Što se tiče priče hrvatski, bošnjački ili srpski klubovi, šuplja priča 100%

Prije dvije godine kada smo igrali protiv Veleža u Mostaru, (1:1) moglo se vidjeti koliko pije vode priča o tzv "ustaškim, četničkim i balijskim" klubovima!

Tada smo sa Svinjskim i Slavijom igrali trku za šampiona, ali je bratski i bošnjački Velež ( kojeg smo isti mi ispratili prije par godina u prvu ligu 1:3) zagrizao kao lud, čak su nas tukli na terenu i van njega!

Da bi stvar još čudnija bila, na kladionicama je izbačen par Velež-Sarajevo. Ne bih da me pogrešno shvatite, ali ako je politika u pitanju onda je logičnije da nama Velež pusti kontra Svinjskog, jel tako???

Međutim cijeloj Hercegovini je bilo čudno, čak i navijačima Veleža zašto se njihov klub ponio tako prema bratskom Sarajevu koje u ljetnim periodima bude i suorganizator Crvene večeri za sakupljanje priloga za Velež.

Odgovor je jednostavan, Svinjski je dao lovu, a mi smo igrali na patriotsku! :-)

Kada se da lova onda više ne pije priča o rušenju Starog mosta, izrešetanih zidova ulice čuvenog Šantića, ili logora Heliodrom. Moji prijatelji to sve padne u zaborav kada se izbroje novčanice (ili kada se igra pošteno :D )!

Idemo dalje! Prošla sezona! Bodovi trebaju Čeliku za Evropu, kao i Uskom! Naravno ako je politika u pitanju red je onda da Sarajevo pripazi Zenicu, što se i desilo!

Pripazili smo ih sa 3:0 i nismo im dali da pređu centar! :D

Oni se nama neće svetiti jer će pobijediti Borca zato što ćemo im platiti, a oni će se kleti u poštenje! :-)

E sada Vas ja pitam ima li mjesta priči o politici, i tzv "ustaško-četničko-balijskim" klugovima, ili su u pitanju dvije stvari:

POŠTENJE ili LOVA, meni je ipak ovo drugo logičnije! Toliko.

p.s. i na Grbavici slijedi paženje kao Veležu i Čeliku :D :bih:
Last edited by Compact on 08/05/2009 23:51, edited 1 time in total.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#68 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by JThomas »

što misliš da nema onih koji ne prate?

pa pogledaj posjetu, sve će ti se kazati...
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#69 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Mobile_Disco »

Compact wrote:
JThomas wrote:jeb'o majku, kad pogledam jednu činjenicu...ja još uvijek pratim ovo takmičenje, i ni ne namjeravam ga prestati pratiti :roll: :oops:

šta ti je reći budala :skoljka:
Pratiću ga dok sam živ, i ko god kaže da ne prati laže!

Što se tiče priče hrvatski, bošnjački ili srpski klubovi, šuplja priča 100%

Prije dvije godine kada smo igrali protiv Veleža u Mostaru, (1:1) moglo se vidjeti koliko pije vode priča o ustaškim, četničkim i balijskim klubovima!

Tada smo sa Svinjskim i Slavijom igrali trku za šampiona, ali je bratski i bošnjački Velež ( kojeg smo isti mi ispratili prije par godina u prvu ligu 1:3) zagrizao kao lud, čak su nas tukli na terenu i van njega!

Da bi stvar još čudnija bila, na kladionicama je izbačen par Velež-Sarajevo. Ne bih da me pogrešno shvatite, ali ako je politika u pitanju onda je logičnije da nama Velež pusti kontra Svinjskog, jel tako???

Međutim cijeloj Hercegovini je bilo čudno, čak i navijačima Veleža zašto se njihov klub ponio tako prema bratskom Sarajevu koje u ljetnim periodima bude i suorganizator Crvene večeri za sakupljanje priloga za Velež.

Odgovor je jednostavan, Svinjski je dao lovu, a mi smo igrali na patriotsku! :-)

Kada se da lova onda više ne pije priča o rušenju Starog mosta, izrešetanih zidova ulice čuvenog Šantića, ili logora Heliodrom. Moji prijatelji to sve padne u zaborav kada se izbroje novčanice (ili kada se igra pošteno :D )!

Idemo dalje! Prošla sezona! Bodovi trebaju Čeliku za Evropu, kao i Uskom! Naravno ako je politika u pitanju red je onda da Sarajevo pripazi Zenicu, što se i desilo!

Pripazili smo ih sa 3:0 i nismo im dali da pređu centar! :D

E sada Vas ja pitam ima li mjesta priči o politici, i tzv ustaško-četničko-balijskim krugovima, ili su u pitanju dvije stvari:

POŠTENJE ili LOVA, meni je ipak ovo drugo logičnije! Toliko.

p.s. i na Grbavici slijedi paženje kao Veležu i Čeliku :D :bih:
Kratko al veoma jasno :D
User avatar
Compact
Posts: 1730
Joined: 28/08/2008 20:37
Location: Alipašino polje

#70 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Compact »

JThomas wrote:što misliš da nema onih koji ne prate?
pa pogledaj posjetu, sve će ti se kazati...
Naravno da nisam mislio praćenje po stadionima, već onako! Nema čovjek u BiH koji ne zna raspored narednog kola i stanje na tabeli!
ekvivalent
Posts: 461
Joined: 28/12/2008 21:05

#71 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by ekvivalent »

Rauber wrote:
Mobile_Disco wrote:Ko se sjeca zadnjeg kola prosle godine na Kosevu.. Prijetnji igracima, da se kojim slucajem ne pusti tekma Celiku da ne odu kojim slucajem u kup uefa, listickih dolara, pjesmica sa sjevera kako nam nedaju titulu.. :dance:
Ko je kome prijetio molim te ? Prvi put cujem za ovo, za pjesmu znam ali prijetnje :?
A uostalom ko ste to vi da bi vam Sarajevo pustalo bodove , vi izgleda navikli da vam pustaju kad treba za opstanak pa sad kontate normalno je da se i za evrope pogura :roll:
A listicki dolari su plod vase maste,kad ne mozete posteno dobiti onda su fol drugi platili da vas zaebu... Fuj cime se sve sluzite.
a cime se to sluzimo
listicki dolari su realnost sinko moj
al to je i razumljivo bili ste u takvoj banani da vam je svaka marka bila vazna
doduse ni banjalucke marke nisu sugave dale bi se dobro potrosit :wink:
al mi nismo udbasi ko neki :wink:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#72 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by JThomas »

Compact wrote:
JThomas wrote:što misliš da nema onih koji ne prate?
pa pogledaj posjetu, sve će ti se kazati...
Naravno da nisam mislio praćenje po stadionima, već onako! Nema čovjek u BiH koji ne zna raspored narednog kola i stanje na tabeli!
ma nema vraga...

moj stari je mene počeo voditi na utakmice, i vodio me godinama, sad ne zna ni koji je željo ni koje je sarajevo ni ko je šampion. kad kažeš da ideš na utakmicu, raja koja nisu navijači te gledaju k'o da si malouman i čude se "kako to da možeš pratiti ovaj naš fudbal"...na derbi jebeni ode četverocifrena cifra ljudi, niko o njemu i ne priča, reakcije tipa "a zar je bio derbi?"...
User avatar
Compact
Posts: 1730
Joined: 28/08/2008 20:37
Location: Alipašino polje

#73 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Compact »

JThomas wrote: ma nema vraga...
moj stari je mene počeo voditi na utakmice, i vodio me godinama, sad ne zna ni koji je željo ni koje je sarajevo ni ko je šampion. kad kažeš da ideš na utakmicu, raja koja nisu navijači te gledaju k'o da si malouman i čude se "kako to da možeš pratiti ovaj naš fudbal"...na derbi jebeni ode četverocifrena cifra ljudi, niko o njemu i ne priča, reakcije tipa "a zar je bio derbi?"...
Kod mene punac sakuplja članke iz novina, i lijepi postere po zidu k'o da je u pubertetu! Nisam do sada sretao (osim ovih zadnjih mjeseci kad sretnem željovca i pitam šta ima, odgovori mi da ne prati želju već Čelsi, ovo, ono :-) ), ljude da nisu informisani o rezultatima i tabeli! Kada smo osvojili titulu grad ja bio pun navijača, a vala i stadion! Sjeti se Genka i ludnice po gradu!
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#74 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by JThomas »

na stadionu vam bilo 18.000 ljudi na proslavi titule.

hajde zaredaj po ulici pa pitaj slučajnim uzorkom ljude ko je aktuelni šampion BiH, ako će svaki treći znati da je modriča sijeci me popola...
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#75 Re: 100 000 KM za pobjedu na Bilinom polju

Post by Rauber »

ekvivalent wrote:
Rauber wrote:
Mobile_Disco wrote:Ko se sjeca zadnjeg kola prosle godine na Kosevu.. Prijetnji igracima, da se kojim slucajem ne pusti tekma Celiku da ne odu kojim slucajem u kup uefa, listickih dolara, pjesmica sa sjevera kako nam nedaju titulu.. :dance:
Ko je kome prijetio molim te ? Prvi put cujem za ovo, za pjesmu znam ali prijetnje :?
A uostalom ko ste to vi da bi vam Sarajevo pustalo bodove , vi izgleda navikli da vam pustaju kad treba za opstanak pa sad kontate normalno je da se i za evrope pogura :roll:
A listicki dolari su plod vase maste,kad ne mozete posteno dobiti onda su fol drugi platili da vas zaebu... Fuj cime se sve sluzite.
a cime se to sluzimo
listicki dolari su realnost sinko moj
al to je i razumljivo bili ste u takvoj banani da vam je svaka marka bila vazna
doduse ni banjalucke marke nisu sugave dale bi se dobro potrosit :wink:
al mi nismo udbasi ko neki :wink:
Kao sto rekoh listicki dolari su plod vase prljave maste, a realnost je to da ste vi dva puta obezbjedili opstanak kupujuci utakmice u zadnjim kolima, realnost je da su radili KM-ovi na poluvremenu utakmice celik-siroki kad su vam ljudi derali guzove pa ste ih pokrali da je i vas same bilo stid, imam rodbine u ze i znam robijasa koji su realni za razliku od tebe i stidili su se te utakmice.
Druga stvar udarate u kost kad vam Sarajevski klubovi dodju, psujete majke sarajevske,sibicarske i onda kontate pustit ce vas. Nema jarane toga kod Sarajeva, mi se time ne sluzimo, mi nismo seljacka ekipa koja se prljavim radnjama sluzi i koju ne moze dobiti na kosevu i kad nam najvise treba, s koseva je nosio bodove ko god je zasluzio...
Drugi put pokusajte posteno evrope zaraditi a ne da ocekujete poklone, pa kad zijanite da vam onda neko treci bude kriv.
Post Reply