...

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Post Reply
zovemsecrveni

...

Post by zovemsecrveni » 18/06/2011 13:22

:sax:
Last edited by zovemsecrveni on 09/11/2011 22:34, edited 1 time in total.

sheikh

Re: Umjetnost preživljavanja

Post by sheikh » 20/06/2011 12:54

Mislim da je bolji naziv teme "Nacin zivota" , ali svejedno.
Sta ja znam,ja pijem alkohol i pusim cigarete :) Istina,alkohol nista specijalno,u granicama normale,cigare kutija dnevno. Glede hrane,slabo kada nosim hranu na posao,posto nisam u stanju da pravim sebi hranu ujutru,nesto na brzinu jedem u pekari i bjezim na posao. Izlasci,kafe i vikendom neke svirke,trcim kada imam vremena ili biciklo.Jbg jednom se zivi,ne volim da stedim na sebi :) :thumbup: :bih:

jazzer
Been thanked: 2 times

Post by jazzer » 20/06/2011 13:00

zovemsecrveni wrote:Kako vi preživljavate? Dajte savjete, sugestije, podijelite iskustva! :D

Što se mene tiče, kuham hranu pa nosim na posao, ne konzumiram visokotarifne robe (cigare, alkohol), umjesto odlazaka na kulturna dešavanja i u kino bavim se sportom (trčanje itd). Reklo bi se: zdravo živim! :D
Reklo bi se ''dobro si ziv ikako'' :) ..

Narucujem hranu na poslu, pusim, pijem, izlazim...

Nemam ljubavnicu pa mi je to stavka na kojoj ustedim :) . Ne znam da stedim, nije kurcenje
ali ne znam. A trebao bih nauciti, to svakako.

sheikh

Post by sheikh » 20/06/2011 13:28

trcicu trceci wrote:
sheikh wrote:Mislim da je bolji naziv teme "Nacin zivota" , ali svejedno.
Sta ja znam,ja pijem alkohol i pusim cigarete :) Istina,alkohol nista specijalno,u granicama normale,cigare kutija dnevno. Glede hrane,slabo kada nosim hranu na posao,posto nisam u stanju da pravim sebi hranu ujutru,nesto na brzinu jedem u pekari i bjezim na posao. Izlasci,kafe i vikendom neke svirke,trcim kada imam vremena ili biciklo.Jbg jednom se zivi,ne volim da stedim na sebi :) :thumbup: :bih:
na velikim si drogama, mozda i najvecim!!suoci se sa istinom

Dude,wtf???? Nije valjda grijeh :) :thumbup:

Curve

Post by Curve » 20/06/2011 14:40

ubi me hrana, imam pauzu pola sata, pa ne mogu nigdje dalje otici, vec par fast food-ova/restorancica oko posla, gdje su cijene ulalaaaaaaaaaaaa :x :x

Post Reply