.

Forum za humanitarne akcije.
muminovic

#26 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by muminovic » 29/07/2014 20:55

Necko Hadzibajric wrote:
bull21 wrote:Jes' eto ja profitiram što izmišljam. Što ne mogu šuplje. Odjebaus u troskoku ba.
Mogu reci samo da je ovo jako jadno i podlo sto ste pokusali da ucinite. Cestitam ;)
Care, pokusaj dokazati ljudima da je tako kako kazes, daj im svoj profil na FB, okaci sliku da si treci na listi, sigurno ce ti mnogi pomoc.

Ponudi da se licno upoznas sa ljudima, da pomognes nekome, ili posalji svoj dopis autoru klix-a nek napravi sa tobom intervju, vjerujem da ces novac skupit bez problema.žž

Ovo si ti:

Image

*????

Necko Hadzibajric

#27 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 21:01

muminovic wrote:
Necko Hadzibajric wrote:
bull21 wrote:Jes' eto ja profitiram što izmišljam. Što ne mogu šuplje. Odjebaus u troskoku ba.
Mogu reci samo da je ovo jako jadno i podlo sto ste pokusali da ucinite. Cestitam ;)
Care, pokusaj dokazati ljudima da je tako kako kazes, daj im svoj profil na FB, okaci sliku da si treci na listi, sigurno ce ti mnogi pomoc.

Ponudi da se licno upoznas sa ljudima, da pomognes nekome, ili posalji svoj dopis autoru klix-a nek napravi sa tobom intervju, vjerujem da ces novac skupit bez problema.
Vec sam ponudio svoj facebook profil, Necko Cobra Hadzibajric, skype necko951, Adresa Hum brdo do br. 4, [email protected] email. Sta treba jos ? Evo i dokaz da sam primljen na fax , pogledajte pod lab tehnologija vanredni dodatni, http://www.fzs.unsa.ba/bs/upis/novosti , ukoliko treba sa nekim licno da se vidim neka me kontaktira, ukoliko zelite informacije iz provjerenog izvora kontaktirajte Centar za socijalni rad Stari Grad. Eto toliko ako treba jos nesto slobodno recite. Muka mi je vise !!!

Necko Hadzibajric

#28 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 21:02

muminovic wrote:
Necko Hadzibajric wrote:

Ponudi da se licno upoznas sa ljudima, da pomognes nekome, ili posalji svoj dopis autoru klix-a nek napravi sa tobom intervju, vjerujem da ces novac skupit bez problema.žž

Ovo si ti:

Image

*????
da to sam ja !

muminovic

#29 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by muminovic » 29/07/2014 21:05

Kazem ti kako generalno stoje stvari, iz razloga jer su mnogi prevareni do sada razno raznim lazima.

Tima svaki dan ljudi hodaju po gradu skupljaju pare za "pomoc", nekome, a pare sebi uzimaju.

Ne kazem da si ti jedan od njih, ali pokusaj biti skroz transparentan.

Javi se nekom od portala ponudi pricu pa nek ide clanak o tebi, vjerujem da ces brzo skupit novac.

Snake Eyes

#30 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Snake Eyes » 29/07/2014 21:08

Što nisi upisao redovni studij?

Necko Hadzibajric

#31 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 21:09

muminovic wrote:Kazem ti kako generalno stoje stvari, iz razloga jer su mnogi prevareni do sada razno raznim lazima.

Tima svaki dan ljudi hodaju po gradu skupljaju pare za "pomoc", nekome, a pare sebi uzimaju.

Ne kazem da si ti jedan od njih, ali pokusaj biti skroz transparentan.

Javi se nekom od portala ponudi pricu pa nek ide clanak o tebi, vjerujem da ces brzo skupit novac.
Ekskluziva.ba je objavila moj clanak kao i Americki portal Free Bosnia.

Necko Hadzibajric

#32 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 21:13

Snake Eyes wrote:Što nisi upisao redovni studij?
Zbog toga sto moram da radim. Mama ne moze jer je invalid u desnoj ruci, tako da vanredni studij mi jedino omogucava uporedo da radim i studiram.

Snake Eyes

#35 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Snake Eyes » 29/07/2014 21:23

Necko Hadzibajric wrote:
Zbog toga sto moram da radim. Mama ne moze jer je invalid u desnoj ruci, tako da vanredni studij mi jedino omogucava uporedo da radim i studiram.
Čudan ti je slučaj, žališ se da nakon završetka škole nisi mogao/ne možeš da nađeš posao (jednu cijelu godinu, s obzirom da ti je devetnaest) a onda moraš upisati vanredni studij jer moraš da radiš na "poslu" koji nisi mogao da nađeš?!

Ali, ako si iskren ne bih želio da ti otežam, pa...sretno!

obuzdan

#36 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by obuzdan » 29/07/2014 21:39

Necko Hadzibajric wrote:
bull21 wrote:A šta smo tačno pokušali učiniti? Već sam ti na prethodnoj temi (jebote imaš ih sto) tražio dokaz da si upisan na fax. Što bih ja davao ikome novac na riječ? Hoćeš pare? Zaradi ih. Najlakše je pružiti ruku i tražiti. Pa dokad više da vas drugi hrane i školuju?
Dokaz da sam primljen na fakultet mozete pronaci na stranici fakulteta zdravstvenih studija.... Kliknite na Smjer Laboratorijska Tehnologija vanredi dodatni i uvjerite se treci sam po redu... http://www.fzs.unsa.ba/bs/upis/novosti

Sta znaci ovo "A na sonovu molbi kandidata"? Nije da nesto supljiram nego me samo onako interesuje, bez iakkve predrasude...

basicm

#37 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by basicm » 30/07/2014 02:21

Zasto proklinjes covjeka koji je posumnjao u tvoju iskrenost? Treba da dokazes, a ne da proklinjes. Patetika i igra na emociju nije bas neki kredibilitet.

Necko Hadzibajric

#38 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 30/07/2014 17:43

Snake Eyes wrote:
Necko Hadzibajric wrote:
Čudan ti je slučaj, žališ se da nakon završetka škole nisi mogao/ne možeš da nađeš posao (jednu cijelu godinu, s obzirom da ti je devetnaest) a onda moraš upisati vanredni studij jer moraš da radiš na "poslu" koji nisi mogao da nađeš?!

Ali, ako si iskren ne bih želio da ti otežam,
pa...sretno!
Niste procitali moje prethodne postove, gdje pise da nisam mogao naci posao, upravo suprotno, radio sam, opekao se nisam bio isplacen puna 3 mjeseca. Sada skupljam aluminijum dok ne ispadne nesto bolje, ali i dalje tragam :-)

Necko Hadzibajric

#39 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 30/07/2014 17:45

obuzdan wrote:
Necko Hadzibajric wrote:
bull21 wrote:A šta smo tačno pokušali učiniti? Već sam ti na prethodnoj temi (jebote imaš ih sto) tražio dokaz da si upisan na fax. Što bih ja davao ikome novac na riječ? Hoćeš pare? Zaradi ih. Najlakše je pružiti ruku i tražiti. Pa dokad više da vas drugi hrane i školuju?
Dokaz da sam primljen na fakultet mozete pronaci na stranici fakulteta zdravstvenih studija.... Kliknite na Smjer Laboratorijska Tehnologija vanredi dodatni i uvjerite se treci sam po redu... http://www.fzs.unsa.ba/bs/upis/novosti

Sta znaci ovo "A na sonovu molbi kandidata"? Nije da nesto supljiram nego me samo onako interesuje, bez iakkve predrasude...
To znaci da smo primljeni pored ostalih uz odluku vijeca fakulteta ;-)

mobsterc

#40 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by mobsterc » 30/07/2014 17:58

Sta bi sa AU?

Code: Select all

Upravo me pozvao prof. Malcolm sa Americkog fakulteta i saopstio najljepse vijesti u mom zivota, rijecima " Cestitamo, PRIMLJENI STE. Ljudi ovo je ostvarenje mog Americkog sna, ovo je moj novi pocetak. Upravo sam postao STUDENT AMERICKOG UNIVERZITETA U SARAJEVU !!! 

Necko Hadzibajric

#41 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 30/07/2014 20:26

mobsterc wrote:Sta bi sa AU?

Code: Select all

Upravo me pozvao prof. Malcolm sa Americkog fakulteta i saopstio najljepse vijesti u mom zivota, rijecima " Cestitamo, PRIMLJENI STE. Ljudi ovo je ostvarenje mog Americkog sna, ovo je moj novi pocetak. Upravo sam postao STUDENT AMERICKOG UNIVERZITETA U SARAJEVU !!! 
Trazili mi da platim 300 KM avansa, i ja nisam imao pa morao podici papire.

Jara

#42 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Jara » 31/07/2014 00:01

Stil pisanja mi liči na ono "opljačkali su me u Parizu, šaljite pare" ili " opljačkali su me u Tirani, nemam kredita, uplaćujte...". :D

karanana

#43 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by karanana » 31/07/2014 00:41

pa kad si apliciro na americki univerzitet zar si mislio da je dzaba?

slusaj, radis, zaradjujes....ako je tvoja prica istinita i ako se ovoliko nameces da dobijes od nekoga par hiljada maraka za studiranje i ako ti je par hiljada maraka problem da se nekako isfinansiras kroz placanje na rate, kreditcic, razgovor sa naplatnom sluzbom na fakultetu.....onda ne znam sta rade stotine i hilljade drugih studenata. ne sjede ni oni na hiljadama. a ti ovdje zapeo ko da si jedini u finansijskim problemima. boze sacuvaj, ni oni nemocni ljudi sa teskim bolestima toliko ne kukaju ni ne prose za lijek.

FMDzem

#44 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by FMDzem » 31/07/2014 01:04

Neću ni ja da se ogriješim, ali meni je odma naumpo Šejk od Alipašina a.k.a Pazarac

I ja sam odustao od fakulteta jer nisam bio u prilici da plaćam i studiram ono što volim pa sam prešao na nešto jeftiniju, (duplo) jeftiniju soluciju koja ponovo nije tako loša i ima perspektive. Na kraju krajeva, zašto ne možda pokušati s tom opcijom?

dezurni_ucenik

#45 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by dezurni_ucenik » 31/07/2014 03:40

Vidim imas dva facebook profila.Ko ti je gara na coveru? :D

ćiribiribela

#46 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by ćiribiribela » 31/07/2014 03:52

Necko Hadzibajric wrote:
Necko Hadzibajric wrote: Ja sam bio aplicirao za redovne ali nisam upao. Upali su ljudi koji nisu iz BiH sa svoja 74 boda. Upali su u redovne. A ja koji sam imao 84.28, nisam jer tobozeboni imaju prednost. Svako ima svoju nafaku, kako im je tako im je, a ja cu se nastaviti i dalje boriti kao i do sada. Hvala vam svima na rijecima puno mi znace :(
Ne poklapa ti se.

dezurni_ucenik

#47 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by dezurni_ucenik » 31/07/2014 03:58

Ne zelim da te crnjacim,eto recimo skupices za upis na 1.godinu.Ali sta planiras uraditi kada dodje 2.godina ,kako ces tada platiti?

DaysleepeR

#48 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by DaysleepeR » 31/07/2014 10:33

Hoćeš li priložiti fotografiju uplatnice za troškove studiranja na kraju?

BTW. i ja sam recimo jedan od onih koji nije mogao da započne vanredni studij jer nisam imao para da platim. I mnogi od nas imaju poprilične probleme i crnjake u životu, ti si lijep momak, mlad, jak, voziš skuter, boli te briga. Ne stoji ti ova socijalna priča nikako.

Necko Hadzibajric

#49 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 31/07/2014 15:46

ćiribiribela wrote:
Necko Hadzibajric wrote:
Necko Hadzibajric wrote: Ja sam bio aplicirao za redovne ali nisam upao. Upali su ljudi koji nisu iz BiH sa svoja 74 boda. Upali su u redovne. A ja koji sam imao 84.28, nisam jer tobozeboni imaju prednost. Svako ima svoju nafaku, kako im je tako im je, a ja cu se nastaviti i dalje boriti kao i do sada. Hvala vam svima na rijecima puno mi znace :(
Ne poklapa ti se.
Ne razumijem sta mi se ne poklapa... Aplicirao sam za redovne, nisam upao, a pitali su za vanredni i rekao sam da zelim jer svakako nebiogao vanredno jer moram da radim.

Necko Hadzibajric

#50 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 31/07/2014 15:49

DaysleepeR wrote:Hoćeš li priložiti fotografiju uplatnice za troškove studiranja na kraju?

BTW. i ja sam recimo jedan od onih koji nije mogao da započne vanredni studij jer nisam imao para da platim. I mnogi od nas imaju poprilične probleme i crnjake u životu, ti si lijep momak, mlad, jak, voziš skuter, boli te briga. Ne stoji ti ova socijalna priča nikako.
Ako mislite na zuti skuter na kojem sam se slikao, nije moj vec od kolege sa posla na kojem sam radio. Stvarno ne znam sta je u pitanju pa narod ne vjeruje ali shvatam sve.

Locked