.

Forum za humanitarne akcije.
Necko Hadzibajric

#1 .

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 17:21

...........
Last edited by Necko Hadzibajric on 31/07/2014 22:23, edited 2 times in total.

DaysleepeR

#2 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by DaysleepeR » 29/07/2014 18:38

jadna ti majka odlikaš a tako nepismen

BTW. Kanton stipendira odlične učenike tako da ako jesi, ne trebaju ti donacije

Necko Hadzibajric

#3 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 19:01

DaysleepeR wrote:jadna ti majka odlikaš a tako nepismen

S postovanjem;
Zelim da se izvinem na gramatickim greskama, jer dok sam ovo pisao zivot mi jee bio u hausu a i sada je. Naime, stipendiranje ucenika od strane Kantona pocinje pocetkom semestra, a meni je potreban novac za sam upis na fakultet. Da vam Allah oprosti ovu uvredu koju ste izrekli u samom pokusaju pisanja. Amin. Bajram Serif Mubarek Olsun.

DaysleepeR

#4 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by DaysleepeR » 29/07/2014 19:14

Necko Hadzibajric wrote:

S postovanjem;
Zelim da se izvinem na gramatickim greskama, jer dok sam ovo pisao zivot mi jee bio u hausu a i sada je. Naime, stipendiranje ucenika od strane Kantona pocinje pocetkom semestra, a meni je potreban novac za sam upis na fakultet. Da vam Allah oprosti ovu uvredu koju ste izrekli u samom pokusaju pisanja. Amin. Bajram Serif Mubarek Olsun.
uplata za upis na fakultet se vrši od septembra do sredine oktobra...

našao sam te i na facebooku, nisam uvjeren da si iskren i govoriš istinu, žao mi je...
Last edited by DaysleepeR on 29/07/2014 19:20, edited 1 time in total.

Necko Hadzibajric

#5 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 19:20

uplata za upis na fakultet se vrši od septembra do sredine oktobra...[/quote]
Uplata se vrsi od 01. do 22. septembra i to mozete provjeriti i na stranici Fakulteta Zdravstvenih Studija u Sarajevu. Uvjerite se svojim ocima. Da mi ne treba pomoc ne bih je ni trazio tako da zli ljudi neka se sklone sa mog posta jer takvih imam mnostvo oko sebe ;)

Necko Hadzibajric

#6 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 19:24

DaysleepeR wrote:
Necko Hadzibajric wrote:

S postovanjem;
uplata za upis na fakultet se vrši od septembra do sredine oktobra...

našao sam te i na facebooku, nisam uvjeren da si iskren i govoriš istinu, žao mi je...
Da imam profil na facebook i tako da ako vec zelite pomoci a nevjerujete meni, slobodno upitajte moje prijatelje, nista ne krijem i svi znaju da mi treba pomoc i toga se ne stidim.

bitanga_sa_otesa

#7 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by bitanga_sa_otesa » 29/07/2014 19:26

svi imaju mnostvo prevaranata ,klosara i mamipara oko sebe ,tako da ne ocekuj da ti neko previse vjeruje...

daxon

#8 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by daxon » 29/07/2014 19:27

Gdje ti vidiš nepismenost?
Momak je izrazito pismen, dok sam čitao njegov upis, prvo što sam primijetio je pismenost.
No, kada si već pomenuo pismenost, tvoj upis je prilično nepismen, dakle, veliko slovo na početku rečenice, zatim zarez nakon "majka", zatim zarez ispred veznika a, te tačka na kraju rečenice (Jadna ti majka, odlikaš, a tako nepismen.)
To je priličan broj pravopisnih grešaka u tako maloj rečenici, naročito za nekoga ko druge proziva u vezi sa pismenosti.

Necko Hadzibajric

#9 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 19:34

bitanga_sa_otesa wrote:svi imaju mnostvo prevaranata ,klosara i mamipara oko sebe ,tako da ne ocekuj da ti neko previse vjeruje...
U potpunosti se slazem sa vama. Znam da je takva situacija i toga mi je zao. Zaista jeste. Naime, nisam od onih koji su lezi hljebu da te jedem, vec ja radim, pokusavam da pomognem svojoj majci. Vec neko vrijeme skupljam aluminijum i prodajem na otpadu... Ali se borim i nece me biti stid i ruku da pruzim ali ja cu ostvariti svoj san. Cinjenica je da, logicki ako se razmislja, da je neka prevara ili nesto ne bih dao sve svoje podatke i ostalo. Ko hoce da povjeruje povjerovat ce, ko nece i ne mora. Hvala :)

Necko Hadzibajric

#10 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 19:35

daxon wrote:
Momak je izrazito pismen, dok sam čitao njegov upis, prvo što sam primijetio je pismenost.
No, kada si već pomenuo pismenost, tvoj upis je prilično nepismen, dakle, veliko slovo na početku rečenice, zatim zarez nakon "majka", zatim zarez ispred veznika a, te tačka na kraju rečenice (Jadna ti majka, odlikaš, a tako nepismen.)
To je priličan broj pravopisnih grešaka u tako maloj rečenici, naročito za nekoga ko druge proziva u vezi sa pismenosti.
Zaista Vam hvala, ne mogu da vjerujem da jos ima ovakvih osoba. Mnogo mi znaci vasa odbrana, kamo srece da imamo mnostvo ovakvih oko sebe . :*

satira

#11 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by satira » 29/07/2014 19:45

napisala bih svasta nesto, al bolje je da sutim. necu zalazit u to da li si iskren ili ne.
nece ti niko ovako 'naslijepo' uplatiti novac. obrati se nekoj televiziji, novinama.. nek naprave prilog o tebi.

il se fino zaposli kao konobar il radi na gradjevini, stedi novac i sljedece godine pokusaj upasti u redovne.
cijena studiranja nije samo upisnina, tu su i ostali troskovi.

(ponovi malo ć,č,đ,dž) :D

Necko Hadzibajric

#12 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 19:54

satira wrote:napisala bih svasta nesto, al bolje je da sutim. necu zalazit u to da li si iskren ili ne.
nece ti niko ovako 'naslijepo' uplatiti novac. obrati se nekoj televiziji, novinama.. nek naprave prilog o tebi.

il se fino zaposli kao konobar il radi na gradjevini, stedi novac i sljedece godine pokusaj upasti u redovne.
cijena studiranja nije samo upisnina, tu su i ostali troskovi.

(ponovi malo ć,č,đ,dž) :D
Pokusavao sam sve, radio sam i kao konobar, opekao se nije mi bilo placeno. U porodici radim samo ja, majka je invalid u desnoj ruci, sav teret je na meni, mislim, halal olsun, za svoju majku mi nista nije tesko.. Poslao sam i pismo za emisiju Ispuni mi zelju, nadam se da ce doci i napraviti prilog o meni, zaista bi to bilo od pomoci :/

DaysleepeR

#13 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by DaysleepeR » 29/07/2014 19:57

daxon wrote:
ja nisam odlikaš, a on je daleko od pismenog momka

Necko Hadzibajric

#14 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 20:10

DaysleepeR wrote:
daxon wrote:
ja nisam odlikaš, a on je daleko od pismenog momka
Proklet bio !!

crvenebrigade

#15 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by crvenebrigade » 29/07/2014 20:10

Kod ovakvih stvari - apela za pomoc trebalo biti veoma oprezan. Ne bih zelio da se ogrijesim i povrijedim osobu koja je napisala ovaj post u kojem trazi pomoc i podrsku ali mislim da ovakav nacin i pristup vise nije primjeren.

Slazem se sa prethodnicima koji su veoma lucidno primjetili da je "momak" veoma lose pismen za osobu koja "trazi lovu" (a ne trza se bas nesto uraditi kako bi istu zaradio?!?) za upis na fakultet i samim tim opravdano izaziva sumnju u tacnost onoga sto je napisao.

Svi smo mi vise puta prevareni, da ne kazem namagarceni tako da uvijek u ovakvim i(li) slicnim situacijama pristupamo sa krajnjim oprezom, nevjeicom i mozda zbog takvog odnosa neki se put i ogrijesimo, ili povrijedimo one kojima je nasa pomoc potrebna i neophodna za minimum egzistencije. :bih:
Last edited by crvenebrigade on 29/07/2014 20:15, edited 1 time in total.

smijesni_ste

#16 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by smijesni_ste » 29/07/2014 20:15

Pisao je već na forumu, nije izgledalo kao šuplja...

http://www.klix.ba/forum/molim-vas-pomo ... 27667.html

Necko Hadzibajric

#17 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 20:18

crvenebrigade wrote:Kod ovakvih stvari - apela za pomoc trebalo biti veoma oprezan. Ne bih zelio da se ogrijesim i povrijedim osobu koja je napisala ovaj post u kojem trazi pomoc i podrsku ali mislim da ovakav nacin i pristup vise nije primjeren.

Slazem se sa prethodnicima koji su veoma lucidno primjetili da je "momak" veoma lose pismen za osobu koja "trazi lovu" (a ne trza se bas nesto uraditi kako bi istu zaradio?!?) za upis na fakultet i samim tim opravdano izaziva sumnju u tacnost onoga sto je napisao.

Svi smo mi vise puta prevareni, da ne kazem namagarceni tako da uvijek u ovakvim i(li) slicnim situacijama pristupamo sa krajnjim oprezom, nevjeicom i mozda zbog takvog odnosa neki se put i ogrijesimo, ili povrijedimo one kojima je nasa pomoc potrebna i neophodna za minimum egzistencije. :bih:
Niste dobro procitali, ono sto sam napisao. Radim, skupljam aluminijum, pokusavam imati svjez hljeb na stolu, ali to je nedovoljno da bi mogao ustedjeti za fax.

crvenebrigade

#18 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by crvenebrigade » 29/07/2014 20:25

Necko Hadzibajric wrote:
crvenebrigade wrote:Kod ovakvih stvari - apela za pomoc trebalo biti veoma oprezan. Ne bih zelio da se ogrijesim i povrijedim osobu koja je napisala ovaj post u kojem trazi pomoc i podrsku ali mislim da ovakav nacin i pristup vise nije primjeren.

Niste dobro procitali, ono sto sam napisao. Radim, skupljam aluminijum, pokusavam imati svjez hljeb na stolu, ali to je nedovoljno da bi mogao ustedjeti za fax.
Ja cu ti pomoci koliko mogu, ali od srca. :thumbup:

bull21

#19 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by bull21 » 29/07/2014 20:26

Već je neko kačio profile i slike od ovog malog. Nisi ti sine čist.

Necko Hadzibajric

#20 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 20:27

smijesni_ste wrote:Pisao je već na forumu, nije izgledalo kao šuplja...

http://www.klix.ba/forum/molim-vas-pomo ... 27667.html
Pa zaista nije ne istina. Mozete me dodati i na mom facebook profilu, ako treba mozemo se licno upoznati.. Nije mi stalo do toga da nekoga prevarim, jer su mene varali cijeloga zivota. Pomoc mi je neophodna, borba uvijek. Neki ljudi to ne shvataju. Moju pricu mozete pogledati na ekskluziva.ba oni su je objavili. Ne zelim da me netko smatra onim sto nisam.

Necko Hadzibajric

#21 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 20:30

bull21 wrote:Već je neko kačio profile i slike od ovog malog. Nisi ti sine čist.
Moje slike su mogli kaciti ljudi koji su zeljeli pomoci, moji pricu su objavili Free Bosnia u Americi, kao i ekskluziva.ba. Ljudi su serovali moje postove, i na facebooku i diljem svijeta. u Americi je vec skupljeno $345, a samo vi izmisljate lazi i gluposti.Takodjer sam na vise mjesta na forumu postavio svoju pricu da bi ljidi mogli primjetiti.

bull21

#22 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by bull21 » 29/07/2014 20:32

Jes' eto ja profitiram što izmišljam. Što ne mogu šuplje. Odjebaus u troskoku ba.

Necko Hadzibajric

#23 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 20:43

bull21 wrote:Jes' eto ja profitiram što izmišljam. Što ne mogu šuplje. Odjebaus u troskoku ba.
Mogu reci samo da je ovo jako jadno i podlo sto ste pokusali da ucinite. Cestitam ;)

bull21

#24 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by bull21 » 29/07/2014 20:44

A šta smo tačno pokušali učiniti? Već sam ti na prethodnoj temi (jebote imaš ih sto) tražio dokaz da si upisan na fax. Što bih ja davao ikome novac na riječ? Hoćeš pare? Zaradi ih. Najlakše je pružiti ruku i tražiti. Pa dokad više da vas drugi hrane i školuju?

Necko Hadzibajric

#25 Re: Sarajlije i svi ostali, Pomozite molim vas

Post by Necko Hadzibajric » 29/07/2014 20:53

bull21 wrote:A šta smo tačno pokušali učiniti? Već sam ti na prethodnoj temi (jebote imaš ih sto) tražio dokaz da si upisan na fax. Što bih ja davao ikome novac na riječ? Hoćeš pare? Zaradi ih. Najlakše je pružiti ruku i tražiti. Pa dokad više da vas drugi hrane i školuju?
Dokaz da sam primljen na fakultet mozete pronaci na stranici fakulteta zdravstvenih studija.... Kliknite na Smjer Laboratorijska Tehnologija vanredi dodatni i uvjerite se treci sam po redu... http://www.fzs.unsa.ba/bs/upis/novosti

Locked