Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Priglavke
Posts: 491
Joined: 02/03/2013 13:13

#1001 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Priglavke »

Chmoljo wrote: 15/09/2023 17:07
ami8 wrote: 15/09/2023 17:04

Možeš li obrazložiti na osnovu kojih parametara si donijeo zaključak da Đoković nije niti blizu Džordana ili Alija. Po dužini karijere, zarađenom novcu, broju titula... po čemu?
Harizmi, uticaju na društvo i pop kulturu, ali najviše po uticaju na sam sport.

MJ i Ali su sinonimi za košarku i boks. Đoković za tenis nije.

Marketinški rečeno: vrijednost brenda im nije ni probližno ista.
Hajde,molim te objasni kako Djokovic nije sinonim za tenis. Hmmmm ... Mozda i nije, ali je sinonim za grend slem.
Last edited by Priglavke on 16/09/2023 11:29, edited 1 time in total.
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#1002 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by konoplja »

Priglavke wrote: 16/09/2023 11:11
Chmoljo wrote: 15/09/2023 17:07

Harizmi, uticaju na društvo i pop kulturu, ali najviše po uticaju na sam sport.

MJ i Ali su sinonimi za košarku i boks. Đoković za tenis nije.

Marketinški rečeno: vrijednost brenda im nije ni probližno ista.
Hajde,molim te objasni kako Djokovic nije sinonim za tenis.
Vjerovatno tako sto kad neko kaze tenis pomisli se na Federera. Ali Roger je od 2011 osvojio samo 3 Grand Slama, a Nole 23. Druge su dekade njihove dominacije. Rafa je uspjehe provukao na obe dekade. Prije 2011 ima 9 GS, a nakon 13. Mislim da je raja na forumu vecinom starija pa na te uspjehe Federera gleda tako i poistovjecuje Federera sa tenisom, ali mladji ljudi sigurno vise na Rafu i Noleta gledaju kao sinonim za tenis.
Tesko je ljudima promijeniti favorite i poglede. Meni Ali nije neki sinonim za boks. Velik je, legendaran, ali kad neko kaze boks ja pomislim na Tysona Furya ili Floyda ili Lomachenka ili Pacquiao :mrgreen:
Vrijeme ce svoje reci. Ja mislim da ce se od sada na Novaka gledati kao sinonim za tenis.
Priglavke
Posts: 491
Joined: 02/03/2013 13:13

#1003 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Priglavke »

konoplja wrote: 16/09/2023 11:28
Priglavke wrote: 16/09/2023 11:11

Hajde,molim te objasni kako Djokovic nije sinonim za tenis.
Vjerovatno tako sto kad neko kaze tenis pomisli se na Federera. Ali Roger je od 2011 osvojio samo 3 Grand Slama, a Nole 23. Druge su dekade njihove dominacije. Rafa je uspjehe provukao na obe dekade. Prije 2011 ima 9 GS, a nakon 13. Mislim da je raja na forumu vecinom starija pa na te uspjehe Federera gleda tako i poistovjecuje Federera sa tenisom, ali mladji ljudi sigurno vise na Rafu i Noleta gledaju kao sinonim za tenis.
Tesko je ljudima promijeniti favorite i poglede. Meni Ali nije neki sinonim za boks. Velik je, legendaran, ali kad neko kaze boks ja pomislim na Tysona Furya ili Floyda ili Lomachenka ili Pacquiao :mrgreen:
Vrijeme ce svoje reci. Ja mislim da ce se od sada na Novaka gledati kao sinonim za tenis.
Znaci po tebi, ne mogu obojica biti sinonimi za tenis,nego samo jedan.
User avatar
ElRe
Posts: 11137
Joined: 12/12/2011 11:28

#1004 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by ElRe »

Đoković u svijetu tenisa kao brend nema nikakvu težinu, niti će ga se ko, izuzev Srba, sjećati i pominjati kad završi karijeru.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1005 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote: 15/09/2023 17:07
ami8 wrote: 15/09/2023 17:04

Možeš li obrazložiti na osnovu kojih parametara si donijeo zaključak da Đoković nije niti blizu Džordana ili Alija. Po dužini karijere, zarađenom novcu, broju titula... po čemu?
Harizmi, uticaju na društvo i pop kulturu, ali najviše po uticaju na sam sport.

MJ i Ali su sinonimi za košarku i boks. Đoković za tenis nije.

Marketinški rečeno: vrijednost brenda im nije ni probližno ista.
Novak apsolutno jeste na istom nivou skupa sa felpsom, tom bradyem ili boltom. Kakav ba marketing, pricamo o velicini igraca. U pravu je novak 100%. Rogera su sa manje uspjeha dizali u nebo i stavljali u grupu sa ovim gore opisanim
User avatar
ElRe
Posts: 11137
Joined: 12/12/2011 11:28

#1006 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by ElRe »

Kakvu veličinu ima Djoković?
Ok, osvojio je te sve titule, veliki broj uslijed povreda RF ili Nadala bez prave konkurencije. Svi vide da je on pored tenisera, velika kaljuža van terene. Zbig toga nikada neće biti cijenjen.
I zbog hordi četnika diljem Australije i Sjeverne Amerike nikada neće biti omiljeni igrač tokom turnira.
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#1007 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by konoplja »

Priglavke wrote: 16/09/2023 11:45
konoplja wrote: 16/09/2023 11:28
Vjerovatno tako sto kad neko kaze tenis pomisli se na Federera. Ali Roger je od 2011 osvojio samo 3 Grand Slama, a Nole 23. Druge su dekade njihove dominacije. Rafa je uspjehe provukao na obe dekade. Prije 2011 ima 9 GS, a nakon 13. Mislim da je raja na forumu vecinom starija pa na te uspjehe Federera gleda tako i poistovjecuje Federera sa tenisom, ali mladji ljudi sigurno vise na Rafu i Noleta gledaju kao sinonim za tenis.
Tesko je ljudima promijeniti favorite i poglede. Meni Ali nije neki sinonim za boks. Velik je, legendaran, ali kad neko kaze boks ja pomislim na Tysona Furya ili Floyda ili Lomachenka ili Pacquiao :mrgreen:
Vrijeme ce svoje reci. Ja mislim da ce se od sada na Novaka gledati kao sinonim za tenis.
Znaci po tebi, ne mogu obojica biti sinonimi za tenis,nego samo jedan.
Ma ne. Mozda sam se lose izrazio. Mislim da moze vise ljudi biti sinonim za sport. Sve zavisi kad je neko poceo gledati sport. Vrijeme i prostor. :mrgreen: Mislim neki klinac koji je poceo gledati tenis 2011. godine kao desetogodisnjak vjerovatno bolje gleda na Novaka i Rafu nego na Federera. O Rogeru je samo slusao kako je uspjesan i velik, a gledao je kako ga ova dvojica mlate redovno i ruse mu rekorde.
Ako se iskljuce uspjesi i brojevi onda je to sve jako subjektivno.
Naravno, objektivnom racunicom Novak je najuspjesniji, za mene je najbolji i najveci, a mislim da ima i karizmu.
Priglavke
Posts: 491
Joined: 02/03/2013 13:13

#1008 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Priglavke »

ElRe wrote: 16/09/2023 11:58 Kakvu veličinu ima Djoković?
Ok, osvojio je te sve titule, veliki broj uslijed povreda RF ili Nadala bez prave konkurencije. Svi vide da je on pored tenisera, velika kaljuža van terene. Zbig toga nikada neće biti cijenjen.
I zbog hordi četnika diljem Australije i Sjeverne Amerike nikada neće biti omiljeni igrač tokom turnira.
Ne znam, stari, nisam mu u gace zavirivao,pa da mogu reci.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45811
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1009 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Priglavke wrote: 16/09/2023 11:11
Chmoljo wrote: 15/09/2023 17:07

Harizmi, uticaju na društvo i pop kulturu, ali najviše po uticaju na sam sport.

MJ i Ali su sinonimi za košarku i boks. Đoković za tenis nije.

Marketinški rečeno: vrijednost brenda im nije ni probližno ista.
Hajde,molim te objasni kako Djokovic nije sinonim za tenis. Hmmmm ... Mozda i nije, ali je sinonim za grend slem.
Šta je to Novak donio revolucionarno u tenisu osim alternativne medicine?

Najpopularnijim sportom, fudbalom, prodefilovali su strašni igrači i sportisti, veliki ljudi, genijalci, legende.

Pa opet nisu sinonimi za taj sport.

Kako rekoh, Jokić je mnogo interesantniji i ako održi ovaj tempo duži niz godina, i ostane ovakav kakv jeste, a to mislim da hoće jer je momak u potpunosti spontan i neizvještačen, po meni daleko značajniji od novaka.

Iako je srbin. :evil:
Priglavke
Posts: 491
Joined: 02/03/2013 13:13

#1010 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Priglavke »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 12:49
Priglavke wrote: 16/09/2023 11:11

Hajde,molim te objasni kako Djokovic nije sinonim za tenis. Hmmmm ... Mozda i nije, ali je sinonim za grend slem.
Šta je to Novak donio revolucionarno u tenisu osim alternativne medicine?

Najpopularnijim sportom, fudbalom, prodefilovali su strašni igrači i sportisti, veliki ljudi, genijalci, legende.

Pa opet nisu sinonimi za taj sport.

Kako rekoh, Jokić je mnogo interesantniji i ako održi ovaj tempo duži niz godina, i ostane ovakav kakv jeste, a to mislim da hoće jer je momak u potpunosti spontan i neizvještačen, po meni daleko značajniji od novaka.

Iako je srbin. :evil:
A sta je to trebao da donese pa da ga ti svrstas u sinonime? 2020 Novak Djokovic, je kreirao PTPA (Professional Tennis Association Players)... .Sta su revolucionarno uradili Nadal i Roger?

Objektivno, Jokic veca sportska faca od Novaka?! Mislim da se zezas!!!!
Jos da dodam, tenis je mnogo teze igrati i biti u vrhu nego bilo koji ekipni sport !
Last edited by Priglavke on 16/09/2023 13:47, edited 1 time in total.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1011 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Sta je donio novo felps? Plivao brze od ostalih. Bolt? Trcao brze od ostalih. Brady? Pobjedjivao vise od ostalih. E to je isto i novak donio. Jednostavno je bolji od svih prije

Cuj jokic :lol: pa jedva je bolji od protivnika danas u svom naponu. Ne mogu se porediti

Postenije bi bilo reci novak je srbin. Da se zove nedzad bio bi najbolji sportista mlijecnog puta nekima
User avatar
sagosen
Posts: 826
Joined: 24/08/2015 02:44

#1012 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by sagosen »

ElRe wrote: 16/09/2023 11:49 Đoković u svijetu tenisa kao brend nema nikakvu težinu, niti će ga se ko, izuzev Srba, sjećati i pominjati kad završi karijeru.
da, lik je toliko nebitan u svijetu tenisa da ga se niko nece sjecati godinu dana nakon sto zavrsi karijeru, i zamisli jos pije cetnicku rakiju..pametnom dovoljno :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45811
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1013 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Bodkin wrote: 16/09/2023 13:38 Sta je donio novo felps? Plivao brze od ostalih. Bolt? Trcao brze od ostalih. Brady? Pobjedjivao vise od ostalih. E to je isto i novak donio. Jednostavno je bolji od svih prije

Cuj jokic :lol: pa jedva je bolji od protivnika danas u svom naponu. Ne mogu se porediti

Postenije bi bilo reci novak je srbin. Da se zove nedzad bio bi najbolji sportista mlijecnog puta nekima
Sreća pa je Jokić albanac.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1014 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 14:10
Bodkin wrote: 16/09/2023 13:38 Sta je donio novo felps? Plivao brze od ostalih. Bolt? Trcao brze od ostalih. Brady? Pobjedjivao vise od ostalih. E to je isto i novak donio. Jednostavno je bolji od svih prije

Cuj jokic :lol: pa jedva je bolji od protivnika danas u svom naponu. Ne mogu se porediti

Postenije bi bilo reci novak je srbin. Da se zove nedzad bio bi najbolji sportista mlijecnog puta nekima
Sreća pa je Jokić albanac.
Ima i ta mjesta. Ali postoje dobri srbi i losi srbi. Jokic nije javna licnost. Ako nista ne govoris, niko ti nista ne moze ni zamjeriti
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#1015 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by konoplja »

Bodkin wrote: 16/09/2023 14:56
Chmoljo wrote: 16/09/2023 14:10

Sreća pa je Jokić albanac.
Ima i ta mjesta. Ali postoje dobri srbi i losi srbi. Jokic nije javna licnost. Ako nista ne govoris, niko ti nista ne moze ni zamjeriti
Ma glupo ih je porediti. Jedan je objektivno najuspjesniji i najbolji u svom sportu, drugi nije ni blizu toga. Odlican je Jokic, ali daleko od toga da ga se proglasava goatom kosarke.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59097
Joined: 03/08/2010 19:04

#1016 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

pa tek mu je 28 godona a ima dvije mvp titule,malo li je
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45811
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1017 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Da se ne zaboravi, priča je krenula da je Novak rame uz rame sa Alijem i MJ.

Jednim koji je bio dio pokreta za građanska prava i drugog koji umnogostručio popularnost sporta kojeg je igrao.

Kao i uvijek, priča se navodi na mlin kao da je rečeno nešto što nije, da je Novak beznačajan, da nije popularan i slično. To niko nije rekao, al kao da je bitno, zar ne?

Bitno je još jednom potcrtati da je sve to zato što je Srbin :lol:

A što je najgore i svima ostalima na dunjaluku smeta što je Srbin. Bu - hu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45811
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1018 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

konoplja wrote: 16/09/2023 15:06
Bodkin wrote: 16/09/2023 14:56

Ima i ta mjesta. Ali postoje dobri srbi i losi srbi. Jokic nije javna licnost. Ako nista ne govoris, niko ti nista ne moze ni zamjeriti
Ma glupo ih je porediti. Jedan je objektivno najuspjesniji i najbolji u svom sportu, drugi nije ni blizu toga. Odlican je Jokic, ali daleko od toga da ga se proglasava goatom kosarke.
Naravno da je daleko, niko to nije tvrdio. Ali jokic je na pocetku i igra na netipican nacin, ko i Doncic. Drugaciji su od onoga sto smo navikli u NBA.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45811
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1019 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Bodkin wrote: 16/09/2023 14:56
Chmoljo wrote: 16/09/2023 14:10

Sreća pa je Jokić albanac.
Ima i ta mjesta. Ali postoje dobri srbi i losi srbi. Jokic nije javna licnost. Ako nista ne govoris, niko ti nista ne moze ni zamjeriti
Cuj nije javna licnost :lol: jes, totalni je anonimus. Ocito ko ne cetnikuje nije ni srbin. Jel ga boli kurac za pravoslavnim ekstremizmom propituje se njegovo srpstvo jer se drugima ne gadi.

U kome li je problem.

Al treba reci i to da siru svjetsku javnost boli dupe za sliki sa drazevacom, ali sasvim sigurno imaju svoj sud o vakcinaciji i alternativnim stavovima.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 20177
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1020 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by teskeredzic_22 »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 15:37
Spoiler
Show
Bodkin wrote: 16/09/2023 14:56

Ima i ta mjesta. Ali postoje dobri srbi i losi srbi. Jokic nije javna licnost. Ako nista ne govoris, niko ti nista ne moze ni zamjeriti
Cuj nije javna licnost :lol: jes, totalni je anonimus. Ocito ko ne cetnikuje nije ni srbin. Jel ga boli kurac za pravoslavnim ekstremizmom propituje se njegovo srpstvo jer se drugima ne gadi.

U kome li je problem.

Al treba reci i to da siru svjetsku javnost boli dupe za sliki sa drazevacom, ali sasvim sigurno imaju svoj sud o vakcinaciji i alternativnim stavovima.
Šteta koju Novak Đoković čini svojim stavovima i aktivnostima van sportskih terena je nemjerljiva.
Čovjek s toliko uticaja nema ni trun odgovornosti , ponaša se kao da prodaje ćevape na autopijaci Stup.
To govori da je jako neobrazovan i da (nadam se) nije svjestan gluposti koju čini i koju će tek činiti kad završi vrhunsku profesionalnu karijeru jer će imati mnogo više vremena.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59097
Joined: 03/08/2010 19:04

#1021 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

teskeredzic_22 wrote: 16/09/2023 15:45
Chmoljo wrote: 16/09/2023 15:37
Spoiler
Show

Cuj nije javna licnost :lol: jes, totalni je anonimus. Ocito ko ne cetnikuje nije ni srbin. Jel ga boli kurac za pravoslavnim ekstremizmom propituje se njegovo srpstvo jer se drugima ne gadi.

U kome li je problem.

Al treba reci i to da siru svjetsku javnost boli dupe za sliki sa drazevacom, ali sasvim sigurno imaju svoj sud o vakcinaciji i alternativnim stavovima.
Šteta koju Novak Đoković čini svojim stavovima i aktivnostima van sportskih terena je nemjerljiva.
Čovjek s toliko uticaja nema ni trun odgovornosti , ponaša se kao da prodaje ćevape na autopijaci Stup.
To govori da je jako neobrazovan i da (nadam se) nije svjestan gluposti koju čini i koju će tek činiti kad završi vrhunsku profesionalnu karijeru jer će imati mnogo više vremena.
:thumbup:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1022 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 15:37
Bodkin wrote: 16/09/2023 14:56

Ima i ta mjesta. Ali postoje dobri srbi i losi srbi. Jokic nije javna licnost. Ako nista ne govoris, niko ti nista ne moze ni zamjeriti
Cuj nije javna licnost :lol: jes, totalni je anonimus. Ocito ko ne cetnikuje nije ni srbin. Jel ga boli kurac za pravoslavnim ekstremizmom propituje se njegovo srpstvo jer se drugima ne gadi.

U kome li je problem.

Al treba reci i to da siru svjetsku javnost boli dupe za sliki sa drazevacom, ali sasvim sigurno imaju svoj sud o vakcinaciji i alternativnim stavovima.
Naravno da nije. Covjek se ne pojavljuje u medijima skoro nikad osim ako ne mora. Novak je ambasador par brendova. Al eto, njima ne smeta sto nije htio da se vakcinise. Niti smeta raznim glumcima i sportistima da budu u njegovom boksu

Da je imao kikseva, imao je. Ona slika sa rakijom je retardirana. To sto voli srbiju nije nista lose. Pravoslavni ekstremizam je u ocima posmatraca. Tvoja osjetljivost je na prvu vjerovatno. Za mene je ekstremizam to sto rade kod nas u pravoslavnom talibanatu. I tu se nikad necemo sloziti

Ali preskocis kao i uvijek svu lovu za dobrotvorne svrhe naravno. I to sto je redovno u bosni, tacnije federaciji
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1023 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

konoplja wrote: 16/09/2023 15:06
Bodkin wrote: 16/09/2023 14:56

Ima i ta mjesta. Ali postoje dobri srbi i losi srbi. Jokic nije javna licnost. Ako nista ne govoris, niko ti nista ne moze ni zamjeriti
Ma glupo ih je porediti. Jedan je objektivno najuspjesniji i najbolji u svom sportu, drugi nije ni blizu toga. Odlican je Jokic, ali daleko od toga da ga se proglasava goatom kosarke.
To i ja govorim i sve sto ide uz to. Plus sto je u timskom sportu. I sto zivi van spotlighta
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#1025 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Student_u_Ostavci »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 12:49
Priglavke wrote: 16/09/2023 11:11

Hajde,molim te objasni kako Djokovic nije sinonim za tenis. Hmmmm ... Mozda i nije, ali je sinonim za grend slem.
Šta je to Novak donio revolucionarno u tenisu osim alternativne medicine?

Najpopularnijim sportom, fudbalom, prodefilovali su strašni igrači i sportisti, veliki ljudi, genijalci, legende.

Pa opet nisu sinonimi za taj sport.

Kako rekoh, Jokić je mnogo interesantniji i ako održi ovaj tempo duži niz godina, i ostane ovakav kakv jeste, a to mislim da hoće jer je momak u potpunosti spontan i neizvještačen, po meni daleko značajniji od novaka.

Iako je srbin. :evil:
Gluho bilo šta čovjek napisa :-)

Jesi ti svjestan da porediš najvećeg tenis igrača svih vremena sa likom koji je tek osvojio prvi NBA prsten u 27oj godini? :lol:
Post Reply