Trebam pomoc

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
Teta-Čuvalica
Posts: 15
Joined: 27/01/2013 21:02

#1 Trebam pomoc

Post by Teta-Čuvalica »

Za sve ljubitelje zivotinja!Zna li iko koja je ovo rasa macke ? Kako pravilno hraniti ljubimca jer nam je receno receno da ova macka jede samo suhu i mokru hranu(kupovnu), ne pije mlijeko, samo vodu iz razloga da ne bi dobila parazite jer ima samo 5 mjeseci! http://imageshack.us/content_round.php? ... 4/z2n9.jpg
Last edited by Teta-Čuvalica on 12/09/2013 23:32, edited 2 times in total.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#2 Re: Trebam pomoc

Post by uglavnomja »

slika?
luna09
Posts: 365
Joined: 16/10/2010 21:39

#3 Re: Trebam pomoc

Post by luna09 »

Teta-Čuvalica wrote:Za sve ljubitelje zivotinja!Zna li iko koja je ovo rasa macke ? Kako pravilno hraniti ljubimca jer nam je receno receno da ova macka jede samo suhu i mokru hranu(kupovnu), ne pije mlijeko, samo vodu iz razloga da ne bi dobila parazite jer ima samo 5 mjeseci!
I meni su to rekli kad sam udomila prvu macu. I tako sam radila ali nije idealno rješenje. Kad sam udomila drugu koja je jela sve i prvoj sam počela dvati kuhano pileće meso, jetricu, grašak, hljeb, povremeno malo razblaženog mlijeka, pavlake. I sve to jedu obje s tim što je prva princeza bira samo najbolje dok druga jede sve što dokači. Ako sam meso slučajno ostavila na stolu za 5 minuta bit će pod stolom i šta mislite ko ga gricka ... druga maca ili kako je zovemo naša bitanga. I obje su hvala Bogu zdrave, s tim što je bitanga malko ali samo malko buca. Krekeri su i dalje osnovna hrana. Kesice su kao slatkiš.Ja tako radim a drugi nek kažu svoja iskustva
Post Reply