SP Turska 2010

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#426 Re: SP Turska 2010

Post by felipe kajetano »

burek_in_space wrote:
Ja nadjoh sliku Bosne iz '91. i chini mi se da je on na njoj. Ima na Bosninom site-u.

Breaking news za felipea, kladionichara :oops: i ostale Nadal: Djokovic 1:1 u setovima.

A sad nastavite, ja odoh u krevet, ujutru cu vas banovati. :mrgreen:
ova wiki je obicna rinaka...
Gledam sad sliku, jasta je Pesic.

znam, znam...jednim okom motrim na tiVi, isto Omer Asik :-D
User avatar
belafonte
Posts: 1218
Joined: 29/05/2006 17:54

#427 Re: SP Turska 2010

Post by belafonte »

pirmin wrote:Oplak`o sam

Image

:lol: :lol: :lol:
znači plačem

haahahahaahahahahahahahhaahahahah
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#428 Re: SP Turska 2010

Post by udrch »

Dajte mu stolicu, ne znaju oni drugačije..
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#429 Re: SP Turska 2010

Post by sofist »

udrch wrote:Dajte mu stolicu, ne znaju oni drugačije..
Vala bas, pojma nemaju. :D
User avatar
psydelija
Posts: 1846
Joined: 02/09/2010 03:46
Location: ispod pantografa

#430 Re: SP Turska 2010

Post by psydelija »

felipe kajetano wrote: @psydelija

velis Teodosic samaro po terenu :-D ?

da, i to kakva pleska...da nisu turci dobili desila bi se repriza sa akropoljis kupa srb-grc
gremlini
Posts: 101
Joined: 11/08/2010 23:06

#431 Re: SP Turska 2010

Post by gremlini »

TURKEY - SERBIA - KEREM TUNCERI STEPPED THE LINE ---- S H A M E ----- !!!!!!!!!!!

Nuclear Winter
Posts: 660
Joined: 09/06/2010 23:48

#432 Re: SP Turska 2010

Post by Nuclear Winter »

gremlini wrote:TURKEY - SERBIA - KEREM TUNCERI STEPPED THE LINE ---- S H A M E ----- !!!!!!!!!!!

Ohooo gremline,šejm,šejm,jašta je.Samo gdje je bio "šejm" u atini 1995,kad ste uz pomoć sudija pobijedili u finalu litvance sa sabonisom,marčuljonisom,a tek "šejm" iz 2005,uz pomoć grčkog toplog brata-sudije POKRALIi NEPOŠTENO pobijedili argentinu?? Nema veze,nema više bore,nema više njegovih poltrona u FIBI,sada ćete veoma često jaukati:šejm,šejm :dance:
radostan dan
Posts: 27113
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#433 Re: SP Turska 2010

Post by radostan dan »

Ja posta bogo blagi :roll:
gremlini
Posts: 101
Joined: 11/08/2010 23:06

#434 Re: SP Turska 2010

Post by gremlini »

Nuclear Winter wrote:
gremlini wrote:TURKEY - SERBIA - KEREM TUNCERI STEPPED THE LINE ---- S H A M E ----- !!!!!!!!!!!

Ohooo gremline,šejm,šejm,jašta je.Samo gdje je bio "šejm" u atini 1995,kad ste uz pomoć sudija pobijedili u finalu litvance sa sabonisom,marčuljonisom,a tek "šejm" iz 2005,uz pomoć grčkog toplog brata-sudije POKRALIi NEPOŠTENO pobijedili argentinu?? Nema veze,nema više bore,nema više njegovih poltrona u FIBI,sada ćete veoma često jaukati:šejm,šejm :dance:
Cao...Kako tako Turska je pobijedila...i ja joj cestitam...
A samo mi odgovori kad ce BiH prestati kukati u bilo kom sportu???krali su i Srbiju u mnogim sportovima u zadnje vrijeme...U kom je to sportu BiH prosla kvalifikacije???kad ce BiH uspjeti nesto da postigne vise od kvalifikacija??
jedino sto dostojno Balkan predstavljaju su Srbija,Hrvatska, a pridruzuje im se i Slovenija...
Srbija se prepoznala u kosarci,vaterpolu,odbojci...A sport je sve manje sport, vise politika i sta ti ja vec znam...
I sto vec neko prije rece pred ovom kosarkaskom reprezentacijom je buducnost...Najmladji su bili ucesnici SP, i dosta su postigli, kad se vidi kako ih je drzava poslala na SP...nikako,a svi se kite njihovim ucescem...
Pozdrav
doboj
Posts: 118
Joined: 12/01/2010 03:20
Location: tamo gdje mi je dobro

#435 Re: SP Turska 2010

Post by doboj »

Da su Srbija ,Hrvatska i Slovenija prezivjele sve ono sto je BiH prezivjela u zadnjih 20 godina ,ne bi no one puno postigle .I kada se susjedi prestanu politicki mjesati u zivot BiH,tada ce i proci kvalifikacije .Ovako ,dobro je da uopste igraju pod jedinstvenom zastavom.
Nuclear Winter
Posts: 660
Joined: 09/06/2010 23:48

#436 Re: SP Turska 2010

Post by Nuclear Winter »

ReaderDreams wrote:
Nuclear Winter wrote:
gremlini wrote:TURKEY - SERBIA - KEREM TUNCERI STEPPED THE LINE ---- S H A M E ----- !!!!!!!!!!!

Ohooo gremline,šejm,šejm,jašta je.Samo gdje je bio "šejm" u atini 1995,kad ste uz pomoć sudija pobijedili u finalu litvance sa sabonisom,marčuljonisom,a tek "šejm" iz 2005,uz pomoć grčkog toplog brata-sudije POKRALIi NEPOŠTENO pobijedili argentinu?? Nema veze,nema više bore,nema više njegovih poltrona u FIBI,sada ćete veoma često jaukati:šejm,šejm :dance:
:lol: :lol: :lol: :lol: .... djecace... pricas o reprezentaciji koja je u kosarci ( planetarno popularan ,atraktivan i masovan sport ).. i pored svega, ipak cetvrta na svjetu....A najmladji su ucesnici SP-a...
Djevojčice,hvala ti što me podmladi za nekih 25 godina :thumbup: ja sam pričao o tome kad su srbi KRALI drugima titule,konkretno litvaniji i argentini,tada je vama srbima i čika dušku sve bilo ok.Međutim kad vas neko "zvekne" po ušima onda se zadate u kuknjavu i plakanje.Tipično srpski od 1991.I djevojčice piše se svijetu sa I,mislio sam da gradivo 2-gog razreda osnovne nije toliko teško,ili je to opet neka antisrpska "zavera" :lol:
Nuclear Winter
Posts: 660
Joined: 09/06/2010 23:48

#437 Re: SP Turska 2010

Post by Nuclear Winter »

gremlini wrote:
Nuclear Winter wrote:
gremlini wrote:TURKEY - SERBIA - KEREM TUNCERI STEPPED THE LINE ---- S H A M E ----- !!!!!!!!!!!

Ohooo gremline,šejm,šejm,jašta je.Samo gdje je bio "šejm" u atini 1995,kad ste uz pomoć sudija pobijedili u finalu litvance sa sabonisom,marčuljonisom,a tek "šejm" iz 2005,uz pomoć grčkog toplog brata-sudije POKRALIi NEPOŠTENO pobijedili argentinu?? Nema veze,nema više bore,nema više njegovih poltrona u FIBI,sada ćete veoma često jaukati:šejm,šejm :dance:
Cao...Kako tako Turska je pobijedila...i ja joj cestitam...
A samo mi odgovori kad ce BiH prestati kukati u bilo kom sportu???krali su i Srbiju u mnogim sportovima u zadnje vrijeme...U kom je to sportu BiH prosla kvalifikacije???kad ce BiH uspjeti nesto da postigne vise od kvalifikacija??jedino sto dostojno Balkan predstavljaju su Srbija,Hrvatska, a pridruzuje im se i Slovenija...
Srbija se prepoznala u kosarci,vaterpolu,odbojci...A sport je sve manje sport, vise politika i sta ti ja vec znam...
I sto vec neko prije rece pred ovom kosarkaskom reprezentacijom je buducnost...Najmladji su bili ucesnici SP, i dosta su postigli, kad se vidi kako ih je drzava poslala na SP...nikako,a svi se kite njihovim ucescem...
Pozdrav
Onda kada hrvatska i srbija prestanu pokušavati preko svojih KVISLINGA i PLAĆENIKA da unište BiH kao državu.Onda kada hrvatska i srbija prestanu UZIMATI igrače iz BiH,i kada BOSANSKI srbi i hrvati prihvate BiH i sve njene institucije kao SVOJE,a ne da se uvlače u dupe beogradu i zagrebu,pokušavajući da UNIŠTE sport u BiH
Pozdrav i tebi
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#438 Re: SP Turska 2010

Post by sofist »

Najjače je ovo da je Litvanija pokradena 1995. i to govori lik koji tad nije ni znao šta je košarka. :-) :D Srbija je od 1995. dva puta bila prvak svijeta, tri puta šampion Evrope, jednom vicešampion kontinenta i Olimpijskih igara, i jednom treća na EP. Pokradoše Srbi sve, gdje god šta stigoše. :D
Nuclear Winter
Posts: 660
Joined: 09/06/2010 23:48

#439 Re: SP Turska 2010

Post by Nuclear Winter »

sofist wrote:Najjače je ovo da je Litvanija pokradena 1995. i to govori lik koji tad nije ni znao šta je košarka. :-) :D Srbija je od 1995. dva puta bila prvak svijeta, tri puta šampion Evrope, jednom vicešampion kontinenta i Olimpijskih igara, i jednom treća na EP. Pokradoše Srbi sve, gdje god šta stigoše. :D
Sine dragi 20.000 grka je tada 1995 u atini ZVIŽDALO vama na ceremoniji dodjele medalje i deralo se:LITVA JE ŠAMPION.Ta dva puta ste vi srbi UKRALI titule litvi,i argentini 2005,ali OTETO-PROKLETO,nema više borketa,džaba vam i mladost i talenat,sada pare vrte gdje bora više NEMOŽE :lol:

A najjače je da ti meni govoriš da pojma nemam šta je košarka,a ja gledao:dražena,mirzu,primorca,slavnića,dalipagića,gledao bosna-šibenka 1983 kad su tvoji roditelji sinko još uvijek u srednju školu išli.Bilo je košarke na ovim prostorima i prije 1995,ali za vas šumljake ne postoji ono prije,zato i jeste komšije vukovima i međedima u šumi.
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#440 Re: SP Turska 2010

Post by sofist »

Nuclear Winter wrote:
sofist wrote:Najjače je ovo da je Litvanija pokradena 1995. i to govori lik koji tad nije ni znao šta je košarka. :-) :D Srbija je od 1995. dva puta bila prvak svijeta, tri puta šampion Evrope, jednom vicešampion kontinenta i Olimpijskih igara, i jednom treća na EP. Pokradoše Srbi sve, gdje god šta stigoše. :D
Sine dragi 20.000 grka je tada 1995 u atini ZVIŽDALO vama na ceremoniji dodjele medalje i deralo se:LITVA JE ŠAMPION.Ta dva puta ste vi srbi UKRALI titule litvi,i argentini 2005,ali OTETO-PROKLETO,nema više borketa,džaba vam i mladost i talenat,sada pare vrte gdje bora više NEMOŽE :lol:

A najjače je da ti meni govoriš da pojma nemam šta je košarka,a ja gledao:dražena,mirzu,primorca,slavnića,dalipagića,gledao bosna-šibenka 1983 kad su tvoji roditelji sinko još uvijek u srednju školu išli.Bilo je košarke na ovim prostorima i prije 1995,ali za vas šumljake ne postoji ono prije,zato i jeste komšije vukovima i međedima u šumi.
Jeste, i bilo je ono "Litva je šampion ooo-ooo-o", a licno Kimun vodio navijanje, glavom i usnom. :D Grci su zviždali zato što nisu mogli da podnesu poraz u polufinalu od te iste Jugoslavije. :D A ta ista Jugoslavija je pobijedila te iste Litvance, na tom istom takmicenju u grupi i to ubjedljivije nego u finalu. :D

Bar si priznao mladost i talenat i da su pokradeni. Od koga je dosta je! :thumbup:
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#441 Re: SP Turska 2010

Post by Murat Sabanovic »

sofist wrote:Najjače je ovo da je Litvanija pokradena 1995. i to govori lik koji tad nije ni znao šta je košarka. :-) :D Srbija je od 1995. dva puta bila prvak svijeta, tri puta šampion Evrope, jednom vicešampion kontinenta i Olimpijskih igara, i jednom treća na EP. Pokradoše Srbi sve, gdje god šta stigoše. :D
pogledaj opet utakmicu i vidjecas da je zaista litvanija ostecena . isto vazi i za argentinu. no nije u tome problem. problem je SAMO sto su srbi izgubili od turske(jesu osteceni ,ali daleko manje nego sto oni to tvrde).
osjetili su ukus nepravde i to sada ne mogu da podnesu.
User avatar
bokakotorska
Posts: 1688
Joined: 23/10/2009 20:17
Location: Smederevski Sandzak

#442 Re: SP Turska 2010

Post by bokakotorska »

Dakle stvarno dojadiste sa Srbima i Turcima, igrala se kosarka hebo vas deka.

Turska je tu bitna u kontekstu gledanja kroz prste domacinu svetskog prvenstva, a ne nekom drugom - aman (cest uzvik u sevdalinkama).

Ionako je turska reprezentacija u DNK pogledu mahom nasa, sta se palite opet bzvz ?

A nasi nisu turci bili niti ce biti so razgovarjmao o miru.

Sto rece Zukorlic steta da svi ti momci nisu igrali za reprezanticiju Srbije. I to je verovatno i razlog sto se bzvz glodjete ovde po forumu. Al onda ajte na politiku pa udrite.

Treba li pomenuti, srpska reprezentacija je igrala mnogo bolje :D
Nuclear Winter
Posts: 660
Joined: 09/06/2010 23:48

#443 Re: SP Turska 2010

Post by Nuclear Winter »

sofist wrote:
Nuclear Winter wrote:
sofist wrote:Najjače je ovo da je Litvanija pokradena 1995. i to govori lik koji tad nije ni znao šta je košarka. :-) :D Srbija je od 1995. dva puta bila prvak svijeta, tri puta šampion Evrope, jednom vicešampion kontinenta i Olimpijskih igara, i jednom treća na EP. Pokradoše Srbi sve, gdje god šta stigoše. :D
Sine dragi 20.000 grka je tada 1995 u atini ZVIŽDALO vama na ceremoniji dodjele medalje i deralo se:LITVA JE ŠAMPION.Ta dva puta ste vi srbi UKRALI titule litvi,i argentini 2005,ali OTETO-PROKLETO,nema više borketa,džaba vam i mladost i talenat,sada pare vrte gdje bora više NEMOŽE :lol:

A najjače je da ti meni govoriš da pojma nemam šta je košarka,a ja gledao:dražena,mirzu,primorca,slavnića,dalipagića,gledao bosna-šibenka 1983 kad su tvoji roditelji sinko još uvijek u srednju školu išli.Bilo je košarke na ovim prostorima i prije 1995,ali za vas šumljake ne postoji ono prije,zato i jeste komšije vukovima i međedima u šumi.
Jeste, i bilo je ono "Litva je šampion ooo-ooo-o", a licno Kimun vodio navijanje, glavom i usnom. :D Grci su zviždali zato što nisu mogli da podnesu poraz u polufinalu od te iste Jugoslavije. :D A ta ista Jugoslavija je pobijedila te iste Litvance, na tom istom takmicenju u grupi i to ubjedljivije nego u finalu. :D

Bar si priznao mladost i talenat i da su pokradeni. Od koga je dosta je! :thumbup:
Nisam priznao niti ću,ima jedna stara narodna:kako siješ,tako ćeš i žnjeti,rezultati se vide od kosova,do stambola,pa do šume u tvom slučaju :dance:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#444 Re: SP Turska 2010

Post by burek_in_space »

Auuu, ovdje se otishlo predaleko, pa je najbolje zatvoriti temu.
Sp je ionako zavrsheno.

Do narednog takmichenja, ostajte zdravo i veselo! :D
Locked