SDA 'UKINULA' www.gorazde-x.com

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#126

Post by nebi »

Kick off wrote:
Propast1 wrote:Ovo će se morati riješiti. Zao mi je sto nema nikoga sa goražde-x da nam javno posvjedoci sta se sve desavalo. Vjerujem da bi mnogi od nas ostali zgrozeni. Mislim da je sad bitno da mi pokusamo uraditi nesta da ovakvo ponasanje sprijecimo, a ne da se paznju posvecujemo jel ili nije nesta drugo u pitanju.,,,,, Kao sto bi rekli pametni ljudi: Ako smo dovoljno glasni sigurno će nas morati slusati.... Zna li ko kakvog novinara?

Sad mi pade na pamet sto smo mi diskutovali prije par dana. Mi u Bosni i Hercegovini nemamo nikakva prava. Ama bas nikakva. Sve sto imamo je prica dok neko nesta ne pocne da uradi i vidi da je to samo prica i da prava nikakvih nemas. A ovaj primjer s goražde-x jasno pokazuje kolika mi prava imamo uopste. Na dnevniku cete 100 puta cuti kako drzava nesta radi ali te osobe kojima je drzava pomogla nikad u zivotu niste sreli (izuzev onih koji su u drzavnom aparatu uključijući podanike političkih partija). Kakva prava kakva demokratija.... ovi nas svi brutalno zloupotrebljavaju ali sve je to fino uglađeno pa niko nista i nevidi. Znate li nekog koga je drzava pomogla? Ikog? Ono programi pare daju, stranci demokratija zakoni... Ma kome je od vas neki zakon pomogao???? Ili program? Nikome..... jer ovi sto vladaju nas samo zloupotrebljavaju, a ko hoce nesta da promjeni (ko gorazde-x) kad tad nestane s scene.... Poznato??
Jedan prijateljski savjet... Radi ovih stvari se ide na SUD. Obrati se advokatu.. I kao sto si sam napisao, obavijesti novinare... Ovako se to radi u svim demokratskim drzavama. Naravno, samo ako imas dokaze.
Salko,prepoznali smo te.
Odjebi odavde...idi malo kod moldavki pa njima prosipaj kako si jebac.
User avatar
Truba
Posts: 82329
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#127

Post by Truba »

evo majl koji sam dobio greškom ili namjerno od Salke
ne kontam ništa ali vidim da se neko nekome ulizuje :roll:


> Subject: RAMAZAN SERIF MUBAREK OLSUN
From: "DOK.DZEVAD. GORAZDE" <[email protected]>
Date: Tue, October 18, 2005 12:24 pm
To: [email protected]
Priority: Normal
Options: View Full Header | View Printable Version




Postovani Gosp. OBHODJAS,

ZELIM na samom pocetku da kazem da sam ogorcen ovim svim sto vam se
desava, ali
nadam se da vi to sve ne uzimate k srcu. Ogorcen sam i samim tim sto
nisam
bolje
upucen o svemu ovome sto vam se desava jer sada trenutno zivim i
studiram u
inostranstvu i nisam u mogucnosti da bi pratio cjelokupnu situaciju i
desavanja u
gradu koji IZUMIRE.
Za vrijeme mog Kraceg boravka u gorazdu tokom Ljeta mogao sam da
primjetim
da ste
sve doveli u perfektan red u gradu, s obzirom na protekle godine jer
sam
se raspitao
u saznao da situacija ( privredna- ekonomska, sigurnosna,socijala itd.)
nikada nije
bila bolja od zavrsetka rata.
Gosp.
ZBOG NEKOPETENTNIH aktera koji su spavali tako reci na stranici
gorazde-x
i zao mi
je daste zbog takvih dosli u tu situaciju da ste odstupili sa duznosti
Premijera.
Ja znam da je sve ovo montaza stranke SDP-a koja je za vrijem svog
mandata
unazadila kanton za 100 godina ali sada ova komunisticka omladina iza
koje
stoji SDP
pokusava nesto ali ni oni sami nemaju pojma sta hoce.
Izgleda NIJE NAS PROTEKLI RAT opametio ili bolje receno nije pojedince
opametio.
Trenutno sada sam ISFRUSTRIRAN i nezelim da kvarim svoj post ali nadam
se
da i vi
postite i zelim da vam ovaj mjesec mada znam da je tesko u zdravlju ,
veselju i
bericetu prodje.U potpunosti se slazem i darago mi je daje stranica
ukinuta mada mi
je zao jer sam se tu mogao informisati o svom gradu.
S VISOKIM POSTOVANJEM
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#128

Post by Prenj »

komi wrote:evo majl koji sam dobio greškom ili namjerno od Salke
ne kontam ništa ali vidim da se neko nekome ulizuje :roll:
komi - cyberspy
Bice da mu machina ima neki mailing virus, tako da mozes ocekivati jos ugodne poste :D

...
U potpunosti se slazem i darago mi je daje stranica
ukinuta mada mi
je zao
jer sam se tu mogao informisati o svom gradu.

...
Ovaj dio pisma mi je najbolji :lol:
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#129

Post by Propast1 »

greska
Last edited by Propast1 on 19/10/2005 09:39, edited 1 time in total.
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#130

Post by Propast1 »

nebi wrote:
Kick off wrote:
Propast1 wrote:Ovo će se morati riješiti. Zao mi je sto nema nikoga sa goražde-x da nam javno posvjedoci sta se sve desavalo. Vjerujem da bi mnogi od nas ostali zgrozeni. Mislim da je sad bitno da mi pokusamo uraditi nesta da ovakvo ponasanje sprijecimo, a ne da se paznju posvecujemo jel ili nije nesta drugo u pitanju.,,,,, Kao sto bi rekli pametni ljudi: Ako smo dovoljno glasni sigurno će nas morati slusati.... Zna li ko kakvog novinara?

Sad mi pade na pamet sto smo mi diskutovali prije par dana. Mi u Bosni i Hercegovini nemamo nikakva prava. Ama bas nikakva. Sve sto imamo je prica dok neko nesta ne pocne da uradi i vidi da je to samo prica i da prava nikakvih nemas. A ovaj primjer s goražde-x jasno pokazuje kolika mi prava imamo uopste. Na dnevniku cete 100 puta cuti kako drzava nesta radi ali te osobe kojima je drzava pomogla nikad u zivotu niste sreli (izuzev onih koji su u drzavnom aparatu uključijući podanike političkih partija). Kakva prava kakva demokratija.... ovi nas svi brutalno zloupotrebljavaju ali sve je to fino uglađeno pa niko nista i nevidi. Znate li nekog koga je drzava pomogla? Ikog? Ono programi pare daju, stranci demokratija zakoni... Ma kome je od vas neki zakon pomogao???? Ili program? Nikome..... jer ovi sto vladaju nas samo zloupotrebljavaju, a ko hoce nesta da promjeni (ko gorazde-x) kad tad nestane s scene.... Poznato??
Jedan prijateljski savjet... Radi ovih stvari se ide na SUD. Obrati se advokatu.. I kao sto si sam napisao, obavijesti novinare... Ovako se to radi u svim demokratskim drzavama. Naravno, samo ako imas dokaze.
Salko,prepoznali smo te.
Odjebi odavde...idi malo kod moldavki pa njima prosipaj kako si jebac.
hej ja mislim da je ovo greska.... Kick off nije napisao to u tom smislu vec u smislu da ako administratori na gorazde-x imaju problema nek se obrate advokatima... nemojte vrijeđati covjeka bezveze.... Izvinjavam se Kick off u ime nebi
Lady_Incognitoo
Posts: 82
Joined: 25/08/2004 11:49

#131

Post by Lady_Incognitoo »

komi wrote:evo majl koji sam dobio greškom ili namjerno od Salke
ne kontam ništa ali vidim da se neko nekome ulizuje :roll:


> Subject: RAMAZAN SERIF MUBAREK OLSUN
From: "DOK.DZEVAD. GORAZDE" <[email protected]>
Date: Tue, October 18, 2005 12:24 pm
To: [email protected]
Priority: Normal
Options: View Full Header | View Printable Version




Postovani Gosp. OBHODJAS,

ZELIM na samom pocetku da kazem da sam ogorcen ovim svim sto vam se
desava, ali
nadam se da vi to sve ne uzimate k srcu. Ogorcen sam i samim tim sto
nisam
bolje
upucen o svemu ovome sto vam se desava jer sada trenutno zivim i
studiram u
inostranstvu i nisam u mogucnosti da bi pratio cjelokupnu situaciju i
desavanja u
gradu koji IZUMIRE.
Za vrijeme mog Kraceg boravka u gorazdu tokom Ljeta mogao sam da
primjetim
da ste
sve doveli u perfektan red u gradu, s obzirom na protekle godine jer
sam
se raspitao
u saznao da situacija ( privredna- ekonomska, sigurnosna,socijala itd.)
nikada nije
bila bolja od zavrsetka rata.
Gosp.
ZBOG NEKOPETENTNIH aktera koji su spavali tako reci na stranici
gorazde-x
i zao mi
je daste zbog takvih dosli u tu situaciju da ste odstupili sa duznosti
Premijera.
Ja znam da je sve ovo montaza stranke SDP-a koja je za vrijem svog
mandata
unazadila kanton za 100 godina ali sada ova komunisticka omladina iza
koje
stoji SDP
pokusava nesto ali ni oni sami nemaju pojma sta hoce.
Izgleda NIJE NAS PROTEKLI RAT opametio ili bolje receno nije pojedince
opametio.
Trenutno sada sam ISFRUSTRIRAN i nezelim da kvarim svoj post ali nadam
se
da i vi
postite i zelim da vam ovaj mjesec mada znam da je tesko u zdravlju ,
veselju i
bericetu prodje.U potpunosti se slazem i darago mi je daje stranica
ukinuta mada mi
je zao jer sam se tu mogao informisati o svom gradu.
S VISOKIM POSTOVANJEM
Ne vjerujem ja da je ovo slucajno poslano, ovo je 'slucajno namjerno' poslano tebi, jer se unaprijed znalo da ces ti ovo postirati ovdje na SA-x, pa da se ovim pokaze kako su oni divni, krasni i kako su doveli grad u perfektno stanje :lol:
I bas se nasao ko ce to reci, tip koji zivi vani, a on je to kao mogao ocjeniti za nekoliko dana provedenih ljetos u GZ. Nevjerovatno :x
User avatar
Truba
Posts: 82329
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#132

Post by Truba »

mene samo zanima jesam li se umješao u nešto što je veće od mene :D:D:D

izgleda da sam upao u mejling listu

:D:D:D zanima me hoću li dobiti ponekad neki broj bankovnog računa :D:D:D
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#133

Post by nebi »

Propast1 wrote:
nebi wrote:
Kick off wrote: Jedan prijateljski savjet... Radi ovih stvari se ide na SUD. Obrati se advokatu.. I kao sto si sam napisao, obavijesti novinare... Ovako se to radi u svim demokratskim drzavama. Naravno, samo ako imas dokaze.
Salko,prepoznali smo te.
Odjebi odavde...idi malo kod moldavki pa njima prosipaj kako si jebac.
hej ja mislim da je ovo greska.... Kick off nije napisao to u tom smislu vec u smislu da ako administratori na gorazde-x imaju problema nek se obrate advokatima... nemojte vrijeđati covjeka bezveze.... Izvinjavam se Kick off u ime nebi
Idi ba beri jabuke...ti da se izvinjavas u moje ime??
Pogledaj ostale postove od kickoff ohodjasa...pa onda pricaj.
Kick off
Posts: 245
Joined: 25/09/2005 14:40

#134

Post by Kick off »

nebi smiri dozivljaj.propast1 hvala na razumijevanju.ne zivim u bosni tako da ne poznajem situaciju bas najbolje.da se nesto slicno desilo meni ovdje u danskoj ja bih se obratio advokatima.samo toliko pozdrav i nadam se da cete uspjeti!
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#135

Post by nebi »

Kick off wrote:nebi smiri dozivljaj.propast1 hvala na razumijevanju.ne zivim u bosni tako da ne poznajem situaciju bas najbolje.da se nesto slicno desilo meni ovdje u danskoj ja bih se obratio advokatima.samo toliko pozdrav i nadam se da cete uspjeti!

..... Autor: Kick off Poslano: 18/10/2005 13:41


Zar ne bi bilo fino cuti i drugu stranu ? Znaci raloge zasto je ukinuo site i na koji nacin jer fakat mi nije jasno da neko moze ukinuti jedan website Confused .. Pa nije Gorazde u Kini Very Happy Nego daj malo pisite zasto i na koji nacino je ukinuo stranicu... Najlakse je kenjati, nazivati covjeka pogrdnim imenima, izrugivati se njegovoj slici ... srati o SDA itd.... jos nam fali par tipova da postiraju Alijinu sliku ili evt. sliku mudzahedina i proglasiti Gorazde kao leglo Al Queda-e Very Happy Very Happy....

.......Tipicna sa-x logika Very Happy
Ako nesto tvrdis iznesi argumente pa da cujemo jer ja osobno prvi put cujem za covjeka.. a zaista mi je cudno da je ukinuo jedan website.. Jedino sto mogu procitati od vas je standarno supljiranje.. nista konkretno. Mislim ako si upoznat .. izvoli napisi.......

......
Jebiga ti gledas sve kroz crno/bijelo.. jer cim se neko sranje napravi.. odmah ona standardna.. SDA-ovci su krivi .. mudzahedini .. ratni profiteri itd itd.. a argumenti se vrlo cesto zaobilaze..

.....Ne znam dal da se smijem ili da placem Very Happy ima li zakona dole kod vas? Mislim u Bosni Very Happy....
Za nekoga ko ne poznaje situaciju previse kenjas.....kod nas u Bosni.
Ida_gz
Posts: 25
Joined: 24/10/2005 01:03

#136

Post by Ida_gz »

ja sam clan,odnosno bila clan,gz-x stranice i vjerujte mi da mi nista nije jasno...sjecam se kada je postavljno to kako se zale na neke komentare al niko to nije svatio zaozbiljno da ce nam stranicu ukinuti radi neki komentara od studenata...mislim da ima pravo svak da iznese svoje misljenje...sve mi to nekako dijecije ispalo al eto vlast je kod nas divna :x ...stranica je nazalost trenutno zatvorena :sad: sta ciniti :?
Post Reply