Sanska dzamija

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#1 Sanska dzamija

Post by Vodenjak »

Bas me zanima sta mislite o izgradnji dva nova minareta pored sanske dzamije (koji su vec u izgradnji)?
Prica se i o eventualnoj gradnji i treceg.
Time bi ista imala ukupno 4, a mozda i 5 minareta, ili po "naski", munara... :)

Image
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#2

Post by ziggy »

Mislim da bi to bilo jako lijepo,ja jos nisam vidjela u BiH dzamiju sa toliko munara.
Kad spominjes sansku dzamiju,ima jedna dzamija u sanskoj opcini a koja je po meni najljepsa dzamija koju sam vidjela kod nas,posebno nocu.To je ona u Capljama :) Nesto prelijepo,kako sva svjetluca.
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#3

Post by manki »

GLUPOST :-?

ovo je stvarno NEPOTREBNO,ako je dotična familija koja donira novac za izgradnju htjela da uradi nešto dobro (jest da te dvije munare simbolizuju dva ubijena brata koja su nedavno ekshumirana),ali ako su već htjeli da urade nešto dobro i da prikupe sevapa,bolje je da su nekim beskućnicima napravili dvije kuće,ili jednu nije bitno,ili bilo kako drugo pomogli nekome kome je ova pomoć zaista potrebna (kojih nažalost ne manjka u današnjoj BiH) ....

po meni je ovo čista glupost ... :(
_stoKA_
Posts: 174
Joined: 30/04/2007 12:54

#4

Post by _stoKA_ »

manki nemoj tako :D pa nisu to drzavne pare, moze covjek da ih baci ako hoce :D inace cemu sluze ovi extra minareti, jel na svakoj bude po mujezin il sta :lol: ili ce na svaku po zvucnik, moglo bi doci do distorzije :D ma neam ja pojma, ja sam samo prolazio...
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#5

Post by StLouis »

kao prvo ova dzamija niti po stilu, niti po velicini ne spada u bilo koji bih grad, a osobito manje gradove...siguran sam da bi svjetlucala ljepse u istambulu ili kuala lumpur. bezvezno tracenje novca. mogli su komotno izgraditi bolnicu s tim parama(barem konstrukciju) ali eto, neka, neka se vidi kako i mi konja za trku imamo. nemam nista protiv dzamija niti bilo koje bogomolje ali ovakvo nesto je bespotrebno. srbi su porusili one nase divne bosanske bisere koje bi trebalo rekonstruirati, a ne dokazivati se ko ce sagraditi sto okrugliju kupolu i siljatiju, neboparajucu munaru.

eto, neka narod klanja i neka se lijeci u bl.
Dog_Father
Posts: 154
Joined: 16/07/2005 20:24

#6

Post by Dog_Father »

Koliko sam ja upoznat, od pocetka je planirano da dzamija ima cetiri minareta. Problem je bio novac. Sada ga eto ima i biti ce kako ce biti. Kako god, slazem se da bi bolje, pametnije, sevapnije ili kako god, bilo da su pare dali za bolnicu. Ali svatko sa svojim novcem radi sta hoce, pa ako im je ceif, meni ne smeta.
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#7

Post by Ahmmed »

Dog_Father wrote:Koliko sam ja upoznat, od pocetka je planirano da dzamija ima cetiri minareta. Problem je bio novac. Sada ga eto ima i biti ce kako ce biti. Kako god, slazem se da bi bolje, pametnije, sevapnije ili kako god, bilo da su pare dali za bolnicu. Ali svatko sa svojim novcem radi sta hoce, pa ako im je ceif, meni ne smeta.
Bolnica je lijep hajrat, slažem se....Nego, šta će država raditi? :D

Ništa nam nije po volji...Kad Arapi, Malezijci, Iranci, Turci...daju pare za džamiju, smeta nam. Kad IZ BiH svojim sredstvima pravi džamiju, rado ćemo ih kritizirati da ima prečih stvari....Kad ljudi iz svog džepa odluče da grade džamiju, mi bi da taj novac preusmjere u nešto drugo :D

Oko stila pomenute džamije, dalo bi se raspravljati...Oko veličine...Pa, morat ćemo se naviknuti da se i u Bosni grade džamije, ipak nešto veće od onih skromnih, mahalskih ili seoskih, meni osobno, veoma dragih :)
_stoKA_
Posts: 174
Joined: 30/04/2007 12:54

#8

Post by _stoKA_ »

jesss jesss, u caziMu, uz dobru potporu, insistiracu na velikom kipu BudHe... ili bi bio bolji bruce lee... ne ne to vec imamo, a da probam s indijanskim totemom, svaka ce mi pilana izaci u susuret...

ljudi halooooooo cujetel se vi, pa to su dzamije, nase, nemos pobjeci od sebe halooo ooo debilizma nigdje na svijetu nema ko kod nas, vela havle vela kuvvete illa billah...
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#9

Post by Vodenjak »

Ja samo znam da mi svaki put kad podjem prema gradu od svoje kuce nedostaje ona stara, lijepa, prelijepa dzamija pored koje sam rastao i stasavao i u kojoj su se Bogu molili oni koji su me covjekom napravili! Zlikovci, zlocinci, barbari su je srusili, a oni koji su mogli, nisu htjeli da je vrate onakvom kakva je bila... :(

I zato, na neki nacin i zbog jednih i zbog drugih danas prolazim pored zidina gradjevine koja ni u jednom svom dijelu ne podsjeca na ono sto osjecam svojim, bliskim, dragim...

A sto se tice minareta...
Ne zanima me u sta ko trosi pare, ali kada je izgradnja bilo kojih objekata, pa tako i bogomolja u pitanju, onda zadnju rijec treba da ima urbanizam. Objekat koji se pravi treba i mora da se uklapa u sredinu u kojoj se gradi.
To vec sadasnja dzamija ne cini a sa dva nova minareta ce to raditi jos manje!

A u stvari, najzalije bi mi bilo ako bi se na racun ta nova dva minareta sprdnja pravila. A sudeci prema reakcijama koje sam cuo ljetos, nije nemoguce da se tako nesto desi...
Bilo bi mi to zao, krivo, cinilo bi me bijesnim jer grade se u ime mog rahmetli prijatelja Harisa i njegovog mladjeg brata! Ta dva covjeka sasvim sigurno nisu zasluzila da ih iko pominje kroz viceve! Ne samo zbog nacina na koji su pobijeni vec zbog svega onoga sto su cinili i radili u svojim kratkim zivotima!

A mozda su, s obzirom da znaju u kakvoj sredini zivimo, o tome morali da povedu racuna oni koji su odlucili kako da prave, tako i da odobre pravljenje minareta u njihovo ime.... :(

Sanjani znaju pricu o Samki i Ziski pa ce znati i zasto ovo sve pominjem! :roll:
blackflag
Posts: 12
Joined: 27/08/2007 07:48
Location: dolina dabrova

#10

Post by blackflag »

ma dajte ljudi neka prave munare...nije mi jasno kako se vazda petljamo kada ljudi pohrle uciniti dobro dijelo...kada ljeti sanske ulice vriju,kada su lokali puni,trose se ogromene kolicine novca (za ljetni period samo Bog zna koliko novca ode u ispijanje alkohola),tada niko ne dize nos i kaze zasto te pare nasi ljudi ne dadose sirotinji za osnovne potrebe...medjutim kada se neko odluci pomoci i to dzamiju odmah nekakvi protivnicki komentari,javljaju se svi i ocjenjuju gdje bi bilo bolje dati....pa sta ce onda drzava nama ako ce pojedinci iz svoga dzepa praviti puteve,bolnice,skole itd...umjesto da kazemo hvala Bogu kada im a ljudi spremnih izdvojitio iz svoga dzepa za dogradnju munara mi opet dozvolimo da ispliva ono iskrivljeno iz nas...nema insana u sani da se nece sloziti kako bi to bilo lijepo a ko pak zeli da pravi bolnice neka pocne odvajatii shopdno svojim mogucnostima svaki mjjesec i u suradnji sa opstinom otvore nekakav fond i eto ga...
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#11

Post by Vodenjak »

blackflag wrote:ma dajte ljudi neka prave munare...nije mi jasno kako se vazda petljamo kada ljudi pohrle uciniti dobro dijelo...kada ljeti sanske ulice vriju,kada su lokali puni,trose se ogromene kolicine novca (za ljetni period samo Bog zna koliko novca ode u ispijanje alkohola),tada niko ne dize nos i kaze zasto te pare nasi ljudi ne dadose sirotinji za osnovne potrebe...medjutim kada se neko odluci pomoci i to dzamiju odmah nekakvi protivnicki komentari,javljaju se svi i ocjenjuju gdje bi bilo bolje dati....pa sta ce onda drzava nama ako ce pojedinci iz svoga dzepa praviti puteve,bolnice,skole itd...umjesto da kazemo hvala Bogu kada im a ljudi spremnih izdvojitio iz svoga dzepa za dogradnju munara mi opet dozvolimo da ispliva ono iskrivljeno iz nas...nema insana u sani da se nece sloziti kako bi to bilo lijepo a ko pak zeli da pravi bolnice neka pocne odvajatii shopdno svojim mogucnostima svaki mjjesec i u suradnji sa opstinom otvore nekakav fond i eto ga...
Vidis kako ti nas lijepo upozoris da se ne trebamo petljati u dzamijske (ili crkvene, svejedno) poslove kad se radi o ovakvim stvarima... ccc... :-) :oops:

A to sto se crkve i dzamije petljaju u sve moguce pore drustvenog i drzavnog zivota u zemlji koja je izjedena carcinomom kriminala, javasluka, nerada, nacionalizma, sovinizma i cega sve ne je po tebi vjerovatno normalno i za pohvaliti cak.

I zivota ti, kako to ti znas sta svaki inasan u Sani misli? :-) :-)
blackflag
Posts: 12
Joined: 27/08/2007 07:48
Location: dolina dabrova

#12

Post by blackflag »

dobro majstore gdje se tebi dzamija petlja u zivot,nemoj ljude da zbunjujes,kazi konkretno sta tebe dzamija baca u ocaj....kada su chetnici rusili i palili mnogi su bili manji od makovog zrna,danas kada imas sansu i mogucnost da vratis i popravis ono gdje si decenijama grijesio dodju takvi kao ti sa komentarima tipa sve su ovo muslimanio dzamije krivi...ja sam starac u sani 10 poslijeratnih godina proveo i znam kako razmislja vecina muslimana...onih koji ne zaboravljaju 92 a sta ja da kazem za one koji se vesele vodenim parkovima,koncertima ceca i dragana,osim cekajte....svakih 50 godina se desavaju iste stvari,pa pripremite svoju djecu za reprizu...i nemoj molim te da mi sada pucas te price jer sam ih sit...naslusao sam ih se za sav zivot....kamo srece da ima jos dzamija u sani a na kraju krajeva nije meni dzamija kriva sto nije bilo posla,besparica,kriminal..al o tom po tom...nije ni mjesto ni vrijeme...

p.s. mozda se ne slazemo ali nemoj mi sada slagati te price jer ce ispasti da su oni koji grade dzamije krivi za hal u Bosni,da su oni rusili bih....tebi ako se dopada daj glas za postavljanje luna parka,cirkusa,stadiona a ako nista drugo onda imaj razumjevanja za one koji zele te iste munare....
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#13

Post by Vodenjak »

blackflag wrote:dobro majstore gdje se tebi dzamija petlja u zivot,nemoj ljude da zbunjujes,kazi konkretno sta tebe dzamija baca u ocaj....kada su chetnici rusili i palili mnogi su bili manji od makovog zrna,danas kada imas sansu i mogucnost da vratis i popravis ono gdje si decenijama grijesio dodju takvi kao ti sa komentarima tipa sve su ovo muslimanio dzamije krivi...ja sam starac u sani 10 poslijeratnih godina proveo i znam kako razmislja vecina muslimana...onih koji ne zaboravljaju 92 a sta ja da kazem za one koji se vesele vodenim parkovima,koncertima ceca i dragana,osim cekajte....svakih 50 godina se desavaju iste stvari,pa pripremite svoju djecu za reprizu...i nemoj molim te da mi sada pucas te price jer sam ih sit...naslusao sam ih se za sav zivot....kamo srece da ima jos dzamija u sani a na kraju krajeva nije meni dzamija kriva sto nije bilo posla,besparica,kriminal..al o tom po tom...nije ni mjesto ni vrijeme...

p.s. mozda se ne slazemo ali nemoj mi sada slagati te price jer ce ispasti da su oni koji grade dzamije krivi za hal u Bosni,da su oni rusili bih....tebi ako se dopada daj glas za postavljanje luna parka,cirkusa,stadiona a ako nista drugo onda imaj razumjevanja za one koji zele te iste munare....
Dzamije kao dzamije sasvim sigurno nisu krive za gore navedeno ali oni koji se kriju iza Boga radeci sve gore pobrojano sasvim sigurno jesu!
Kao sto sam negdje vec rekao, u BiH nikad vise Boga nije bilo u svim sferama naseg zivota a da je u isto vrijeme bilo toliko lopovluka i kriminala!
Onog dana kada dzamija i crkva izadju iz skola, sa radnih mjesta, iz vojske, onog dana kada drzavni funkcioneri prestanu posjecivati sve moguce vjerske svecanosti, kada vjerski poglavari prestanu dijeliti pamet ljudima izvan bogomolja koje su napravljene i ostanu unutar svojih dvorista gdje im i jeste mjesto, tada i samo tada mozes da kazes da se vjera ne petlja u zivot svakdasnji!
I da bude jos jasnije, nemam nista protiv vjere jer svi smo mi na ovaj ili onaj nacin vjernici ali imam protiv onih koji u svojim propovijedima pogrdno pricaju o bazenima, koncertima, razgolisenim pjevacicama i da ne nabrajam...
Ti koji to pricaju samo su obicni sluzbenici koji rade svoj posao i nimalo nisu blizi Bogu od tebe ili mene ili bilo koga drugog!
Iako se oni upinju svim snagama da dokazu suprotno!

Nemam nista protiv onih koji ulazu svoja sredstva u dzamije ili crkve ali ako si pravi vjernik, prihvatices da se svi, i vjernici i nevjernici trebaju brinuti malo vise o tome kako da naprave bolje uslove za zivot na ovom svijetu, da grade fabrike i kuce obicnom smrtniku jer, znas to, i sam je Bog rekao, cuvaj se robe pa cu te i ja cuvati!
Pomoliti se Bogu mozemo i ti i ja na cistom peskiru u nekom cosku svoje kuce (ako je imamo) a onda nas obojicu ceka da zasucemo rukave i pobrinemo o svom svakidasnjem zivotu i zivotu nase djece!
Bog nam sasvim sigurno nece pomoci ako sami sebi ne pomognemo!
Pa makar se molili 25 sati na dan!

I da... Ne optuzuj ljude da se ne sjecaju ´92 samo zato sto hoce da gledaju naprijed!
Od novog cetnickog (ili bilo cijeg drugog!) pohoda me nece spasiti veci broj dzamija, ali bolje obrazovanje, ekonomska snaga, vise, puno vise rada, a onda i bogatiji duhovni zivot sasvim sigurno ce nam svima dati daleko vise snage i odlucnosti da se suprotstavimo nekom drugom eventualnom pokolju!

Ziv mi bio i mene sto se tice, napravi dzamiju i u vlastitom dvoristu.
Ja niti mogu niti hocu da imam sta protiv! Svoje sam misljenje vezano za sansku dzamiju vec iznio gore negdje i sa ovim zavrsavam!
blackflag
Posts: 12
Joined: 27/08/2007 07:48
Location: dolina dabrova

#14

Post by blackflag »

bas si lijepo ovo srocio i objasnio...sto se tice nekakvih "alija sirotanovic" horuk lopata i izgradnje sam sebe demantujes (osim ako se radi o tome da si jos dijete ili mladic,onda ti oprastam jer ne znas),jer od 45-92 bosnajci su bili horuk,gradili,pravili,razvijali,ulagali odvojili dzamiju skroz od zivota,jeli i pili i mjesali se sa hrvatima i srbima...i dobili momacki po usima...znaci to smo probali,pa ne ide ziv bio,200 000 zrtava nije mala cijena....znaci majstore te paljevine koje neki polticari proturaju savjetujem tebe da ne nasjednes,jer ako je iko bio radan narod u onoj yugi i konstruktivan,to smo bili mi...sad neki ljudi ponavljaju te horuk price,treba izgraditi,treba auto puteve,fabrike,ovo ono....po tom pitanju tito je presisao davno....za svog vakta je napravio puno toga,necemo sada gledati kojim metopdama ali je izgradio...ovi nisu nista....:)

mislim da grijesis ali to je moje skromno misljenje jer si u nekom od predhodnih postova pomenuo zavod za urbanistiku,nesto tipa ako se ne uklapa vozdra...pogledaj ziv bio oko sebe malo...u centru banjaluke (sanse nema da se uklapa u okolinu) ogromna crkva nikla...srbi se bune...ne..traze jos...u mostaru katedrala najvisi objekat u gradu...grade je hrvati pored svih tih starina,blizu je stari most i svi prateci objekti...uklapa li se? nikada i nikako...sta kazu hrvati...neka je...tako treba....sta rade bosnjaci?...sute...krst od 100 metara na vrhu brda iznad grada .dominira i upada u oci sa koje god strane pogledas....uklapa li se? nikada...sta kazu hrvati..neka ga...toliko o njima...e sada u gradicu,vecinsko muslinamsko zivlje,neki dobri ljudi odluce da doniraju za izgrdanju 2 munare....i pojedinci kazu...e nemoj...daj rudnik,daj bolnicu,daj fabriku...daj disko,daj plazu,,,,,jel sada vidis kolika je razlika izmedju nas?...osim ako ti mozda nisi hrvat ili srbin,ttada bih apsolutno razumio tvoje pisanje....)
i jos nesto propovjedi kao sto ti rece, a nisu propovjedi vec su hutbe,kod basnjaka muslimana o islamskim temama prica imam...a koliko se sjecam imam je bio borac,dobar musliman,ucesnuik rata,teme koje on i ostali imami odabiru neka budu njihova briga a slazem se skroz i sa njim i sa svakim ko misli kao on....jer napraviti vodeni park 10 godina nakon krvavog rata,par km zracne linije od masovnih grobnica (mnoge zrtve jos nisu ni izvadjene i pitanje hoce li se ikada naci njihocvi ostatci)..gdje je respekt,gdje je ponos?....mnogi i dan danas placu a nasi smjestili objekat da raja gologuza hoda..a kazem ti pokraj toga je grobnica bila...jos krvava zemlja...ceca ,dragana?,,,,,pjesma...udri....da je dosao halid shvatio bih...ali zvati zenu ciji je muz bio ratni zlocinac,zvati draganu koja se izjasnila i objasnila i pojasnila ko je sta je i sta misli o "susjedima" je krajnje ljigav i podao potez a ko god zeli neka misli sta god hoce....eto to je to,shvatio sam sta si zelio kazati,ovo je odprilike sta ja mislim i drago mi je da ztvoprimo ovo vodenjak jer se ne zelim prepucabvati a tako ce ispasti ako se ja i ti oklo ove teme ponovo upisemo...neka malo drugi kazu sta misle...inace,svako dobro ti zelim !
domi
Posts: 544
Joined: 04/10/2003 00:00

#15

Post by domi »

Stvarno si njeki 8-) Vodenjak, ovdje ces do sutra vaziti o dzamijama, a o onim pravoslavnim kapelicama, koje su nikle diljem nase nam one mrske - ni rijeci. Stvarno si zaista.... :D

A sto se Sanske dzamije tice, sto je previse, previse je...
Hajd' da je to nasa dzamija, pa i nekako :-) , al' mi se cini da je ono jedno obicno okupljaliste nasih, bosanskih, novopecenih bradonja. Ispra'vte me ako grijesim.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#16

Post by Vodenjak »

domi wrote:Stvarno si njeki 8-) Vodenjak, ovdje ces do sutra vaziti o dzamijama, a o onim pravoslavnim kapelicama, koje su nikle diljem nase nam one mrske - ni rijeci. Stvarno si zaista.... :D

A sto se Sanske dzamije tice, sto je previse, previse je...
Hajd' da je to nasa dzamija, pa i nekako :-) , al' mi se cini da je ono jedno obicno okupljaliste nasih, bosanskih, novopecenih bradonja. Ispra'vte me ako grijesim.
E samo mi je jos tvoj komentar trebao! :P :D

;-) 8-)
domi
Posts: 544
Joined: 04/10/2003 00:00

#17

Post by domi »

Vodenjak wrote:
domi wrote:Stvarno si njeki 8-) Vodenjak, ovdje ces do sutra vaziti o dzamijama, a o onim pravoslavnim kapelicama, koje su nikle diljem nase nam one mrske - ni rijeci. Stvarno si zaista.... :D

A sto se Sanske dzamije tice, sto je previse, previse je...
Hajd' da je to nasa dzamija, pa i nekako :-) , al' mi se cini da je ono jedno obicno okupljaliste nasih, bosanskih, novopecenih bradonja. Ispra'vte me ako grijesim.
E samo mi je jos tvoj komentar trebao! :P :D

;-) 8-)


Znam, znam... :D 8)
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#18

Post by Fair Life »

Vodenjak wrote:...
A sto se tice minareta...
Ne zanima me u sta ko trosi pare, ali kada je izgradnja bilo kojih objekata, pa tako i bogomolja u pitanju, onda zadnju rijec treba da ima urbanizam. Objekat koji se pravi treba i mora da se uklapa u sredinu u kojoj se gradi.
To vec sadasnja dzamija ne cini a sa dva nova minareta ce to raditi jos manje!
...
Image
zlata
Posts: 2679
Joined: 06/09/2002 00:00

#19

Post by zlata »

Ljudi dragi....bilo je i meni blesavo kad sam cula da ce graditi jos munara...al kad vidim ovu sliku....ovako dzamija izlgeda puno bolje....sa cetiri munare! :-)

Jos kad bi srusili onu pijacu....i napravili u Mahali jedan fini park....po uzoru na onaj Al Azhar Park.... :D u Kairu....onda bi Sana bila prava.... Mala Caba! :P i IVZ bi se konacno....pravo oSEVAPila!
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#20

Post by Fair Life »

zlata wrote:...
Jos kad bi srusili onu pijacu....i napravili u Mahali jedan fini park....po uzoru na onaj Al Azhar Park.... :D u Kairu....onda bi Sana bila prava.... Mala Caba! :P i IVZ bi se konacno....pravo oSEVAPila!
Srusiti pilanu... ionako zvrlji bez veze.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#21

Post by Vodenjak »

Fair Life wrote:
zlata wrote:...
Jos kad bi srusili onu pijacu....i napravili u Mahali jedan fini park....po uzoru na onaj Al Azhar Park.... :D u Kairu....onda bi Sana bila prava.... Mala Caba! :P i IVZ bi se konacno....pravo oSEVAPila!
Srusiti pilanu... ionako zvrlji bez veze.
A u pijacu ne diraj!
Samo 1998 je donijela 600 000 maraka prihoda...
Naravno, ne komunalnom... :oops:
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#22

Post by xon_sa »

Prosto je nevjerovatno koliko je na ovom forumu antiislamski raspolozenih ljudi. Al ne smijes im nista rec, odmah si nacionalista, odmah si fasista, a oni svoju pricu umotaju u toboznju brigu za siromasne, bolesne itd.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#23

Post by Fair Life »

xon_sa wrote:Prosto je nevjerovatno koliko je na ovom forumu antiislamski raspolozenih ljudi.
Al ne smijes im nista rec, odmah si nacionalista, odmah si fasista, a oni svoju pricu umotaju
u toboznju brigu za siromasne, bolesne itd.
Javi se ovoj dvojici...
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#24

Post by xon_sa »

Fair Life wrote:
xon_sa wrote:Prosto je nevjerovatno koliko je na ovom forumu antiislamski raspolozenih ljudi.
Al ne smijes im nista rec, odmah si nacionalista, odmah si fasista, a oni svoju pricu umotaju
u toboznju brigu za siromasne, bolesne itd.
Javi se ovoj dvojici...
Na zalost za tebe nema lijeka...
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#25

Post by Prozor »

Fair Life wrote:
xon_sa wrote:Prosto je nevjerovatno koliko je na ovom forumu antiislamski raspolozenih ljudi.
Al ne smijes im nista rec, odmah si nacionalista, odmah si fasista, a oni svoju pricu umotaju
u toboznju brigu za siromasne, bolesne itd.
Javi se ovoj dvojici...
Sta je ovo? :?: Sto ova dvojica reklamiraju stranicu na bosanskom? :?:
Post Reply