Primam stene labradora na poklon

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#51 Re: Primam stene labradora na poklon

Post by pakica_ »

Lounge Act wrote:jelashan, sretno ti u potrazi za labradorom i nadam se da ce ti se zelja ostvariti :)
Mi smo slucajno pronasli jednog preko oglasa iz hr, osim sto je prelijep toliko je umiljat i pametan da nema te rase koja se moze porediti sa njim

Ja licno ne bih nikad udomila psa iz azila ili nekog mjesanca, zapravo me i inace strasno nerviraju jer se ljubimci ne mogu izvesti u setnju od tih napasnika, plus sto je to lutrija samo takva, moze biti super, a mozes ispusit pravo, i nije tu samo odgoj u pitanju nego i sklonost prema bolestima, a pored toga ti psi nikada ne mogu imati narav jednog, po naravi savrsenog psa, kakav je labrador
evo @bizet je to tebi kulturno objasnila sta i kako, a ja cu ti rec: ne seri kvake, ociju ti! pizdim od takvih kao sto si ti! zadrzi svoje jadno misljenje o mjesancima za sebe, ok?! mogu se kladit da je moja mjesanka i pametnija i umiljatija, a Boga mi i zdravija od tog tvog labradora, koji je im'o nesrecu da zavrsi kod tebe! jadno pasce!
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#52 Re: Primam stene labradora na poklon

Post by Lounge Act »

jao pakice, strasno puno mi je stalo do tvog jadnog misljenja, evo ne znam sta cu sad od muke :P


bizet, u pravu si nije svaki mjesanac takav - zato sam i napisala da je to lutrija, isto misljenje zapravo imam i o pekinezerima iako sam imala jednog divnog, ali ono bas blesavog :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#53 Re: Primam stene labradora na poklon

Post by KatarinaKosaca »

O "savršenstvu" psa se može jako dugo ... Vrhunska kinologija je napravila spuštene NJO i male dobermane i mnogo rasa upropastila. Mješanci su u principu pametniji (kao netko ko se rodio sa psom u kući i uvijek živio, mogu reći, jer mi je mješanac kojeg sam imala bio najpametniji pas), ali je lakše imati rasnog psa radi parenja, potomstva itd.
Svatko ima pravo da želi neku određenu vrstu psa, niti ga treba spopadati da ima da usvoji, niti treba mješancima spočitavati divne osobine koje imaju. Nema potrebe za spočitavanjem tuđeg ukusa niti želja. Sve su to Božija stvorenja, i puno bolji od nas ljudi, bili rasni ili mješani.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#54 Re: Primam stene labradora na poklon

Post by pakica_ »

@katarina- doberi i treba da su mali, sve iznad 45 kg je malo puno, jer njihove none ne mogu nositi veliku tezinu.. ovo sto sad rade, pa dobiju neke haman dogaste dobermane... :-) a to sa spustenim ovcarima stoji- uzas sta uradise!
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#55 Re: Primam stene labradora na poklon

Post by zengi »

pakica_ wrote:
Lounge Act wrote:jelashan, sretno ti u potrazi za labradorom i nadam se da ce ti se zelja ostvariti :)
Mi smo slucajno pronasli jednog preko oglasa iz hr, osim sto je prelijep toliko je umiljat i pametan da nema te rase koja se moze porediti sa njim

Ja licno ne bih nikad udomila psa iz azila ili nekog mjesanca, zapravo me i inace strasno nerviraju jer se ljubimci ne mogu izvesti u setnju od tih napasnika, plus sto je to lutrija samo takva, moze biti super, a mozes ispusit pravo, i nije tu samo odgoj u pitanju nego i sklonost prema bolestima, a pored toga ti psi nikada ne mogu imati narav jednog, po naravi savrsenog psa, kakav je labrador
evo @bizet je to tebi kulturno objasnila sta i kako, a ja cu ti rec: ne seri kvake, ociju ti! pizdim od takvih kao sto si ti! zadrzi svoje jadno misljenje o mjesancima za sebe, ok?! mogu se kladit da je moja mjesanka i pametnija i umiljatija, a Boga mi i zdravija od tog tvog labradora, koji je im'o nesrecu da zavrsi kod tebe! jadno pasce!
Sta ima STRUCNJAK???!!!!

Izgleda da imas puno iskustva sa psima dok ovako pises. Hajd reci, koliko si pasa u zivotu vidjela osim ovog tvog labradora? Jelde, jedno 3-4 komada ali im nisi prilazila jer te nerviraju sto ne mozes da setas svog ljubimca. Da mi je samo vidjeti te vase rasne pse pa da se cudom nacudim kako su perfektni jer ja u svojoj dugogodisnjoj karijeri jos nisam naisao na perfektnog psa, ni rasnog, ni mjesanca.
vivace
Posts: 2909
Joined: 27/12/2012 08:58
Location: internet
Contact:

#56 Re: Primam stene labradora na poklon

Post by vivace »

jao sto su slatki... :D :-D
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#57 Re: Primam stene labradora na poklon

Post by zengi »

vivace wrote:jao sto su slatki... :D :-D
A ko to?
vivace
Posts: 2909
Joined: 27/12/2012 08:58
Location: internet
Contact:

#58 Re: Primam stene labradora na poklon

Post by vivace »

zengi wrote:
vivace wrote:jao sto su slatki... :D :-D
A ko to?
da trebala sam da kvotujem...na prethodnoj strani neko je postovao video sa svojim kucicima ...na njih se odnosi. :D
Post Reply