Potrebna pomoc za transplantaciju bubrega!

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
barimba
Posts: 2
Joined: 07/01/2007 22:58

#1 Potrebna pomoc za transplantaciju bubrega!

Post by barimba »

:( Krajem 2005g Mato Barisic(44g) iz Kreseva je naglo obolio i poslje tromjesecnog ljecenja bubrezi su mu potpuno otkazali i on je zavrsio na kronicnoj hemodijalizi.
Nazalost,ispostavilo se da je on od onih pacijenata kod kojih dijaliza i nije bas ucinkovita,pa su mu se nalazi nastavili pogorsavati.Doktori su mu preporucili da razmisli o sto skorijoj transplantaciji.
Jedna takva operacija u inostranstvu kosta(od bolnice do bolnice)od 80 000-150 000&.
Mato ima dvoje male djece-8 i 11 g. pa su dobri ljudi iz Kreseva pokrenuli akciju za sakupljanje sredstava.Clanak je izasao i u "Svjetlo rijeci"-www.svjetlorijeci.ba/Kap dobrote/Akcije koje traju

Ovim se obracam s apelom za pomoc svim dobrim ljudima,koji bi htjeli da pomognu!

Ako nista,pomozite time sto cete prosljediti ovaj apel drugim ljudima,koji mogu pomoci...

Matin broj tekuceg racuna kod Hypo-Alpe-Adria Bank je:

1537911454

Hvala unaprijed svim ljudima dobre volje!
**************************************************************************************************************************
Kad sam prije nekoliko dana ubacila ovu poruku nisam se puno necemu nadala.Dobro,ocekivala sam mozda malo podrske,nesto nepovjerenja ili cak koji napad...Nije se dogodilo nista od tog,iznenedila me potpuna tisina...
Jesmo li stvarno postali tako ravnodusni?[/img]
Post Reply