Pocket Bike

Podforum za motocikliste...
Post Reply
Larci
Posts: 231
Joined: 15/09/2004 16:24

#1 Pocket Bike

Post by Larci »

Pozdrav svima....

Kupio sam sebi Pocket Bike pa da se malo pohvalim :D :D
Odlicna stvarcica... tezine ca.25 kg... Visine 40-ak cm... koja juri do 75 km/h....
Tako nisko...sa koljenima u visini glave ta se brzina osjeti kao duplo visha... stvarcica/igracka je pravi zvrk... :D :D
Da li je iko od vas ovo probao voziti??? Voznja je ludnica!!!!!

Image
Image

Image
adidas
Posts: 74
Joined: 27/01/2006 11:48

#2

Post by adidas »

Simpa je :-D A na postu o xt 660 r kad si mi odgovorio ja nisam skontao da je ovo pocket bike...koliko kosta ova igracka?
Larci
Posts: 231
Joined: 15/09/2004 16:24

#3

Post by Larci »

adidas wrote:Simpa je :-D A na postu o xt 660 r kad si mi odgovorio ja nisam skontao da je ovo pocket bike...koliko kosta ova igracka?

Ma ova igrackica je prava malena zvijer!!! Nisam ga jos puno vozio zbog zime.. jedva cekam kad ce proljece i malo sunca pa da ga da valja isprobam!

MAKINJA :D :D me je izasla oko 400 maraka ( nova novcata) ... preko firme u kojoj radim smo imali neku ponudu pa sam ga uzeo!
Inace se krecu oko 700-1000 maraka!
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#4

Post by davis.ba »

Haha, moćno izgleda, zanimljivo bi bilo trkati se sa ovim igračkama. Ovo ispada ko ostvarenje dječačkih snova. :-D
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#5 a

Post by kiki the devil »

dobra stvar sta vise odlicna.
ja sam poceo da pravim sopstveni pocket bike i nazalost kad sam dosao u fazu krivljenja cijevi morao sam stati.nemam pravi alat.tako da je taj projekat trenutno zaledjen a radim na vecem projektu koji moram spremiti za iducu sezonu.
gdje gume da nabavim za pocketa
Post Reply