Petar Luković: Srbija! Srbija!

hi-de-hi
Posts: 6
Joined: 28/07/2004 14:59

#26

Post by hi-de-hi »

Dragi sugradjani, onaj tko tako jasno legitimira svoje nazadnjastvo, cetnistvo, primitivizam i zlo s kojim se identificira kao Grbavica70 u svojim postovima, ne zasluzuje potrosenu struju, piksele, vase zivce, zivce onih koji citaju, prostor na forumu, izgubljeno vrijeme, nervozu koju vam stvara a istrest cete je negdje na poslu ili kod kuce. Ne zasluzuju ni srbi da ih ljudi zamrze zbog takvih jebivjetara nezaposlenih luzera sa viskom vremena i muda a manjkom informiranosti, postenja, obrazovanja i inteligencije.

Tkogod odgovora na njegove postove radi veliku pogresku.

Nek mu se zlo dinsta u tintari, ne dajte mu da se olaksava na ovom forumu.

Hvala Bogu, Svetom Savi, Georgiju i caru Lazaru ima dovoljno sajtova za takve u nebeskom srpskom web carstvu.

Zivjeli Lukovic, Pancic, Nikolaidis i takva sorta!
Zivjeli Danilo Bata Stojkovic i Zoran Radmilovic!
I nek zivi nas delija, Topalovic Pantelija!
kijametdedo
Posts: 284
Joined: 25/10/2003 00:00
Location: Sarajevo

#27

Post by kijametdedo »

grbavice, djecace, tvojih istomisljenika sam permanentno penzionisao desetak, moze biti i vise... :D

ne letim ja JAT-om na tim seljackim linijama podgorica-beograd-pristina i sl, lufthansa je moj izbor. i da, letim prvom klasom... 8-)

ja sam davno rekao, s chetnicima se komunicira samo preko musice. tvoj jedini problem je to sto nisi ni POchetnik, tako da bi bilo jazuk trositi municiju na tebe. ma grehota je i bajoneta. za tebe je samo tvrdi djon jos tvrdje kundure... :D

pozelio si tramvaj, zar ne smradu? sjecas li se kad ste redali po grbavici armaturne ploce da ne gledate na tramvaj, kad je proradio krajem '94? :lol:

jadan si...
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#28

Post by margareta »

hi-de-hi wrote:Dragi sugradjani, onaj tko tako jasno legitimira svoje nazadnjastvo, cetnistvo, primitivizam i zlo s kojim se identificira kao Grbavica70 u svojim postovima, ne zasluzuje potrosenu struju, piksele, vase zivce, zivce onih koji citaju, prostor na forumu, izgubljeno vrijeme, nervozu koju vam stvara a istrest cete je negdje na poslu ili kod kuce. Ne zasluzuju ni srbi da ih ljudi zamrze zbog takvih jebivjetara nezaposlenih luzera sa viskom vremena i muda a manjkom informiranosti, postenja, obrazovanja i inteligencije.

Tkogod odgovora na njegove postove radi veliku pogresku.

Nek mu se zlo dinsta u tintari, ne dajte mu da se olaksava na ovom forumu.

Hvala Bogu, Svetom Savi, Georgiju i caru Lazaru ima dovoljno sajtova za takve u nebeskom srpskom web carstvu.

Zivjeli Lukovic, Pancic, Nikolaidis i takva sorta!
Zivjeli Danilo Bata Stojkovic i Zoran Radmilovic!
I nek zivi nas delija, Topalovic Pantelija!


Na ISTO sam DAAAAVNO upozoravala SVE , da IGNORIŠU , obiđu
"grbavicu70" ne zbog njegovoga ličnoga prava na političko il' dr. oprjedeljenje, nego zbog POVLAĐIVANJA kroz razgovore sa njim.
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#29

Post by grbavica70 »

Pile moje, Magi...pa nije valjda da mi se jos svetis jer sam te odbio...pa znas i sama da imam djevojku...Jebiga, dosla je prije tebe...Aj, sada se smiri inace to necu vratiti sliku...ozbiljno.

Sve zastite koje su ikad postavljene na Grbavici, bilo se u cilju zastite od snajpera sa zgrada Izvrsnog Vijeca, nebodera u ulici Darovalaca krvi, Bristola, Debelog brda, Mojmila i zgrade Fakulteta, a ne zato da se ne gleda tvoj usrani tramvaj...Zadnji put sam u njega usao jos davne 1986-e i od tada vise ne, jer sam kupio kola...A i sada kod dodjem, dodjem kolima a tramvaj i ne primjecujem, osim kada cekam na semaforu. Tada vidim neke cigane zakacene za njega...da ti nisu rodjaci ?

jadan ne bio...
cowboy
Posts: 358
Joined: 07/12/2003 00:00

#30

Post by cowboy »

grbavica70 wrote:Pile moje, Magi...pa nije valjda da mi se jos svetis jer sam te odbio...pa znas i sama da imam djevojku...Jebiga, dosla je prije tebe...Aj, sada se smiri inace to necu vratiti sliku...ozbiljno.

Sve zastite koje su ikad postavljene na Grbavici, bilo se u cilju zastite od snajpera sa zgrada Izvrsnog Vijeca, nebodera u ulici Darovalaca krvi, Bristola, Debelog brda, Mojmila i zgrade Fakulteta, a ne zato da se ne gleda tvoj usrani tramvaj...Zadnji put sam u njega usao jos davne 1986-e i od tada vise ne, jer sam kupio kola...A i sada kod dodjem, dodjem kolima a tramvaj i ne primjecujem, osim kada cekam na semaforu. Tada vidim neke cigane zakacene za njega...da ti nisu rodjaci ?

jadan ne bio...
Grbavice, ili kako se vec zoves, meni zaista nije jasno sta ti pokusavas da dokazes dolaskom na ovaj forum? Da je tvoj rat bio opravdan? Ako ti to vjerujes, ostani u tom uvjerenju, ali zar mislis da ces nekome ovdje promijeniti misljenje? Ako ovo nije razlog, onda prosto volis da provociras, jer nas mrzis, mrzis i ovu zemlju, a rodio si se u njoj. To te ocito duboko muci, pa trazis lijeka tako sto dolazis ovdje i pises zlobne postove (za koje znas da nemaju smisla, ali ne zelis priznati, jer ako priznas, shvatices da si izgubio jedinu stvar kojom opravdavas zlocine vojske ciji si pripadnik bio). Ovdje neces rijesiti ni jedan od svojih problema, samo ces naci jos hrane za svoje frustracije. Shvati da nam ne trebas, ni ovom forumu, ni gradu, nikome. Onima za koje si se borio takodjer ne trebas, jer oni spasavaju sopstvenu kozu vec godinama skrivajuci se bosanskim gudurama. li leze u Hagu. Zato odjebi...
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#31

Post by margareta »

margareta wrote:
hi-de-hi wrote:Dragi sugradjani, onaj tko tako jasno legitimira svoje nazadnjastvo, cetnistvo, primitivizam i zlo s kojim se identificira kao Grbavica70 u svojim postovima, ne zasluzuje potrosenu struju, piksele, vase zivce, zivce onih koji citaju, prostor na forumu, izgubljeno vrijeme, nervozu koju vam stvara a istrest cete je negdje na poslu ili kod kuce. Ne zasluzuju ni srbi da ih ljudi zamrze zbog takvih jebivjetara nezaposlenih luzera sa viskom vremena i muda a manjkom informiranosti, postenja, obrazovanja i inteligencije.

Tkogod odgovora na njegove postove radi veliku pogresku.

Nek mu se zlo dinsta u tintari, ne dajte mu da se olaksava na ovom forumu.

Hvala Bogu, Svetom Savi, Georgiju i caru Lazaru ima dovoljno sajtova za takve u nebeskom srpskom web carstvu.

Zivjeli Lukovic, Pancic, Nikolaidis i takva sorta!
Zivjeli Danilo Bata Stojkovic i Zoran Radmilovic!
I nek zivi nas delija, Topalovic Pantelija!


Na ISTO sam DAAAAVNO upozoravala SVE , da IGNORIŠU , obiđu
"grbavicu70" ne zbog njegovoga ličnoga prava na političko il' dr. oprjedeljenje, nego zbog POVLAĐIVANJA kroz razgovore sa njim.
kijametdedo
Posts: 284
Joined: 25/10/2003 00:00
Location: Sarajevo

#32

Post by kijametdedo »

a grbavice, jesil ti letio "kikashem" '92-e? il si se hrabro borio za srpski ideal svercajuci ljude preko miljacke?

"moj usrani tramvaj" - sto je nekome krivo, ko malom djetetu... :lol: :lol: :lol:

nije tramvaj moj, tramvaj je sarajevski. ali sarajevo nije tvoje... :D

p.s.
glupko, kako smo vas mogli gadjati sa mojmila? prvo: nemas ugla gadjanja za grbavicu, mozes samo dobrinju pogoditi (to je nesto sto se zove geografija, o kojoj pojma nemas, jebo te onaj ko te ucio topografiji)drugo: orali ste mojmilo 155icama iz rajlovca, pa smo ostavili samo signalni vod kraj vodovodne stanice.

POchetnik :lol:
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#33

Post by grbavica70 »

Hehhe, ja glupsona...A gdje sam ja napisao da se gadjala Grbavica sa Mojmila...? Vraca jesu, i ima dometa koliko zelis, a narocito Ozrenska ulica i one poprijeko...E sada, sa druge strane, Lukavicka cesta svom svojom duzinom skoro do Mladog janjeta, prilazi kasarnama, ukljucujuci i dobar dio Dobrinje, zajedno sa Nedzaricima....E, cime sve nije odozgo gadjano...

Cuj, orali 155-icama...? 205....
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#34

Post by JBT »

"A i sada kod dodjem, dodjem kolima a tramvaj i ne primjecujem, osim kada cekam na semaforu. "


-Sta su ti kola? Je li to ono u stilu vijakl?
User avatar
Altsa
Posts: 7403
Joined: 19/03/2004 18:31

#35

Post by Altsa »

Lukovicu Car si ove hefte,a ti fukaro grbavicka znam da istina boli pogotovo ako to napise pripadnik tvog naroda.
Lukovic hrvat :lol:
Maverick_
Posts: 172
Joined: 13/03/2004 00:00

#36

Post by Maverick_ »

Tekst je pravi,pravo sam se sladio dok sam ga citao :D :lol:

A grbavicar i dalje laje ovuda...grbavice,frustracije su ti ogromne,znamo mi da bi ti volio da mozes sad fino s tvojim chetama po Sarajevu da se zajebavas,da je Bas Carsija(ili kako bi se vec zvala) bez Begove Dzamije i da ti mozes da se penducis po Sarajevu,al nema,ne mere :lol: .Zato imas tvoje Sumarevo...grad velicine Los Angelesa,povrsinski,sa 50 000 stanovnika i najvecim nacionalistickim parkom na svijetu :lol: :lol: :lol: :lol:

Ajd sad fino mrs u Sumarevo i na neke sumarevske sajtove :D
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#37

Post by margareta »

grbavica70 wrote:Pile moje, Magi...pa nije valjda da mi se jos svetis jer sam te odbio...pa znas i sama da imam djevojku...Jebiga, dosla je prije tebe...Aj, sada se smiri inace to necu vratiti sliku...ozbiljno.

Sve zastite koje su ikad postavljene na Grbavici, bilo se u cilju zastite od snajpera sa zgrada Izvrsnog Vijeca, nebodera u ulici Darovalaca krvi, Bristola, Debelog brda, Mojmila i zgrade Fakulteta, a ne zato da se ne gleda tvoj usrani tramvaj...Zadnji put sam u njega usao jos davne 1986-e i od tada vise ne, jer sam kupio kola...A i sada kod dodjem, dodjem kolima a tramvaj i ne primjecujem, osim kada cekam na semaforu. Tada vidim neke cigane zakacene za njega...da ti nisu rodjaci ?

jadan ne bio...
Da sam barem ciganka i da ti se barem "uvaljujem"
Javljam ti se iz inata odrteđenim "autoritetima" koji
ne zaslužuju još uvijek moj gnjev , još ne toliki
ali ako se nastavi ovaj usrani trend kriminala i
lopovluka ti si mala maca na šta sam ja sve spremna.

zdravo
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#38

Post by Fair Life »

JBT wrote:
grbavica 70 wrote:A i sada kod dodjem, dodjem kolima a tramvaj i ne primjecujem, osim kada cekam na semaforu.
Sta su ti kola? Je li to ono u stilu vijakl?
Gumenjak ..._____Image
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#39

Post by margareta »

Fair Life wrote:
JBT wrote:
Grbavica 70 wrote:A i sada kod dodjem, dodjem kolima a tramvaj i ne primjecujem, osim kada cekam na semaforu.
Sta su ti kola? Je li to ono u stilu vijakl?
Gumenjak ..._____Image

Ko li tebe pametnjakoviču voza i kuda i zašto i čim s' kim'...........

............sve sama mustra do mustre

gdje su vam modeli i šnitovi..........

..................lažovi........probisvjeti
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#40

Post by Sarajevska Princeza »

U Lukavici prije rata nije bilo nijedne kuce bez svinja, pa mi nije zacudo zasto su cetnici privuceni tom selendrom. Image
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#41

Post by margareta »

jesu li ovo tvoja raja princezice......

pardon, ovo nije tvoj tor
tvoji mekeču, mrnjauču, kokodaču
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#42

Post by Sarajevska Princeza »

Margareta, mora da si iz Lukavice, Bijelog Polja, Kasindola, Vojkovica, Pala i tome slicno jer te pogadja jednostavna cinjenica da je u ovim selenedrama glavno zanimanje svinjarstvo :D Inace posto se ti stidis onoga ko si i sta si :D ne bih da dalje ulazimo u rasprave.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#43

Post by margareta »

Sarajevska Princeza wrote:Margareta, mora da si iz Lukavice, Bijelog Polja, Kasindola, Vojkovica, Pala i tome slicno jer te pogadja jednostavna cinjenica da je u ovim selenedrama glavno zanimanje svinjarstvo :D Inace posto se ti stidis onoga ko si i sta si :D ne bih da dalje ulazimo u rasprave.

To su samo moje svakonočne maršute , kad' idem u lov na jelene.......

nisam iz Bijelog nego iz Crnog Polja , odmah iza Kasindola ono pored Pala
tik uz Vojkoviće , preko puta onog brda
Post Reply