Otvoreno hrt1

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#1 Otvoreno hrt1

Post by nostalgicar »

Jel neko slucajno gleda Stimca i Mamica..... :lol: :lol: :lol:

Mamic je kralj sviju mi !!!!
User avatar
karanana
Posts: 47469
Joined: 26/02/2004 00:00

#2

Post by karanana »

Mamic je kita. Misli da je Dinamo glavno i da ostali klubovi ne postoje.
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#3

Post by nostalgicar »

karanana wrote:Mamic je kita. Misli da je Dinamo glavno i da ostali klubovi ne postoje.
Ima covjek pare !!! I to je to .
User avatar
karanana
Posts: 47469
Joined: 26/02/2004 00:00

#4

Post by karanana »

nostalgicar wrote:
karanana wrote:Mamic je kita. Misli da je Dinamo glavno i da ostali klubovi ne postoje.
Ima covjek pare !!! I to je to .
Ima Zagreb pare a ne covjek.
pofalicki
Posts: 66
Joined: 03/03/2007 04:46

#5

Post by pofalicki »

karanana wrote:
nostalgicar wrote:
karanana wrote:Mamic je kita. Misli da je Dinamo glavno i da ostali klubovi ne postoje.
Ima covjek pare !!! I to je to .
Ima Zagreb pare a ne covjek.
Upravo tako, lopina je i Stimac...
pofalicki
Posts: 66
Joined: 03/03/2007 04:46

#6

Post by pofalicki »

Ja sam Mamica vidio kao gubitnika veceras...Stimac mu je dao do znanja da ako Dinamo odbije da ucestvuje u radu udruzenja prvoligasa, postoji mogucnost izbacivanja iz prve lige...
User avatar
karanana
Posts: 47469
Joined: 26/02/2004 00:00

#7

Post by karanana »

pofalicki wrote:Ja sam Mamica vidio kao gubitnika veceras...Stimac mu je dao do znanja da ako Dinamo odbije da ucestvuje u radu udruzenja prvoligasa, postoji mogucnost izbacivanja iz prve lige...
Iako stajem na Stimcevu stranu i protiv despotizma i monopolizma velikog kluba kao sto je Dinamo, ipak mislim da bi izbacivanje Dinama iz prve HNL bio nemoguc potez.
quantum
Posts: 227
Joined: 12/10/2005 19:17

#8

Post by quantum »

Ma nije ni Stimac rekao da ce Dinamo izbaciti iz Lige, izvrdao je to pitanje i rekao da ce biti najvece moguce sankcije.....a izbacivanje Dinama iz Lige nije moguce tako da....
pofalicki
Posts: 66
Joined: 03/03/2007 04:46

#9

Post by pofalicki »

karanana wrote:
pofalicki wrote:Ja sam Mamica vidio kao gubitnika veceras...Stimac mu je dao do znanja da ako Dinamo odbije da ucestvuje u radu udruzenja prvoligasa, postoji mogucnost izbacivanja iz prve lige...
Iako stajem na Stimcevu stranu i protiv despotizma i monopolizma velikog kluba kao sto je Dinamo, ipak mislim da bi izbacivanje Dinama iz prve HNL bio nemoguc potez.
Nije Stimac rekao da ce Dinamo biti izbacen, vec je jasno dao do znanja Mamicu da ako se ne ukljuce u rad udruzenja prvoligasa i ako je to moguce pravnim putem...pa nije Mamic sam koji odlucuje o sudbini Dinama, morao bi popustiti na kraju...zasto bi bilo nemoguce izbaciti Dinamo, pogledaj Italiju...
User avatar
karanana
Posts: 47469
Joined: 26/02/2004 00:00

#10

Post by karanana »

Ja garantujem da ako iko moradne popustiti, to ce biti Stimac. Ipak je Italija drugacija. Imas 3-4 giganta tima koji ostaju da nose teret ispadanja jednog. A i razlog za nogiranje Juventusa je bio apsolutno opravdan.
horoz
Posts: 358
Joined: 19/05/2003 00:00

#11

Post by horoz »

meni je diskusija licila na mahalanje ...

stimac glumi postenjacinu a da mu je da bude ko mamic

mamic, stara purgerska varalica... simpatican je - skoro ko da je sarajevska sana. tako mi je izgledao na momente.

od njih dvojice najveci je kralj Bago :D

Bago the King!
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#12

Post by in33sa »

Mamic mozda izgleda kao budala, ali taj lik vec sad u svojoj "ergeli" drzi kapitalce.

Kada dodje trenutak za prodaju Eduarda, Corluke i Modrica, njemu ce se u djep sliti milioni dolara, a nicim ih nije zaradio. Ne vjerujem da mu Ahmetov za Modrica i Corluku nudi 35.000.000 eura, kako on tvrdi, ali ce 20-ak izvuci za njih dvojicu sigurno. Plus Eduardo, 5 ili vise miliona.

Pa i ja bi se glupirao, boli ga ona stvar, on je na konju.
User avatar
karanana
Posts: 47469
Joined: 26/02/2004 00:00

#13 Re: Otvoreno hrt1

Post by karanana »

vau dizem temu nakon 15 godina i nu ja sam dosta pisao na njoj.

ko je ovaj razgoliseni djeneral prkachin u emisiji veceras. koji odron i govno.
User avatar
karanana
Posts: 47469
Joined: 26/02/2004 00:00

#14 Re: Otvoreno hrt1

Post by karanana »

auuu sta ovaj govori, ovo je shkandal.

muslimani polunarod. da su imali oruzje bili bi gori zlocinci od srba.

vjerujte mi ne nerviram se previse oko medijskih stvari ali sad se nekako tresem
zenit dozic
Posts: 2426
Joined: 07/09/2014 11:48

#15 Re: Otvoreno hrt1

Post by zenit dozic »

karanana wrote: 23/06/2022 22:19 auuu sta ovaj govori, ovo je shkandal.

muslimani polunarod. da su imali oruzje bili bi gori zlocinci od srba.

vjerujte mi ne nerviram se previse oko medijskih stvari ali sad se nekako tresem
Ako mislis na tog prkacina, taj ti je lik preuzeo HOS nakon likvidacije Kraljevica i predao isti UZP-u.
Klasicni kokosar koji misli da je bitan.
User avatar
karanana
Posts: 47469
Joined: 26/02/2004 00:00

#16 Re: Otvoreno hrt1

Post by karanana »

zenit dozic wrote: 23/06/2022 23:59
karanana wrote: 23/06/2022 22:19 auuu sta ovaj govori, ovo je shkandal.

muslimani polunarod. da su imali oruzje bili bi gori zlocinci od srba.

vjerujte mi ne nerviram se previse oko medijskih stvari ali sad se nekako tresem
Ako mislis na tog prkacina, taj ti je lik preuzeo HOS nakon likvidacije Kraljevica i predao isti UZP-u.
Klasicni kokosar koji misli da je bitan.
da, on. kloshar je ocigledno dovoljno bitan da dodje na jednu od najgledanijih hrt-ovih emisija i polemise sa ministrom vanjsih poslova koji je prica sam za sebe ali je u ovoj emisiji izgledao kao andjeo u poredjenju sa druga dva gosta, radikala koji su u ovoj emisiji gle cuda i ludosti, podrzavali zorana milanovica. sve poludilo. postavicu snimak emisije kad izadje i minute koje su za hapsenje za rasizam i fasizam.
Sociolog
Posts: 4378
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#17 Re: Otvoreno hrt1

Post by Sociolog »

karanana wrote: 23/06/2022 22:15 vau dizem temu nakon 15 godina i nu ja sam dosta pisao na njoj.

ko je ovaj razgoliseni djeneral prkachin u emisiji veceras. koji odron i govno.
Kad sam bio maturant,zadnji upis.

Prkacin HOSov general.
Moze se naci na youtube njegova gostovanja na Bujici..Velebitu, desnicarskim kanalima.
Ultra sovinista..cudi me kako ga raja nije ranije komentarisala
User avatar
mirota
Posts: 2389
Joined: 11/01/2018 11:42

#18 Re: Otvoreno hrt1

Post by mirota »

karanana wrote: 24/06/2022 00:05
zenit dozic wrote: 23/06/2022 23:59

Ako mislis na tog prkacina, taj ti je lik preuzeo HOS nakon likvidacije Kraljevica i predao isti UZP-u.
Klasicni kokosar koji misli da je bitan.
da, on. kloshar je ocigledno dovoljno bitan da dodje na jednu od najgledanijih hrt-ovih emisija i polemise sa ministrom vanjsih poslova koji je prica sam za sebe ali je u ovoj emisiji izgledao kao andjeo u poredjenju sa druga dva gosta, radikala koji su u ovoj emisiji gle cuda i ludosti, podrzavali zorana milanovica. sve poludilo. postavicu snimak emisije kad izadje i minute koje su za hapsenje za rasizam i fasizam.
unaprijed se radujem emisiji :kiss:
User avatar
karanana
Posts: 47469
Joined: 26/02/2004 00:00

#19 Re: Otvoreno hrt1

Post by karanana »

mirota wrote: 24/06/2022 19:08
karanana wrote: 24/06/2022 00:05

da, on. kloshar je ocigledno dovoljno bitan da dodje na jednu od najgledanijih hrt-ovih emisija i polemise sa ministrom vanjsih poslova koji je prica sam za sebe ali je u ovoj emisiji izgledao kao andjeo u poredjenju sa druga dva gosta, radikala koji su u ovoj emisiji gle cuda i ludosti, podrzavali zorana milanovica. sve poludilo. postavicu snimak emisije kad izadje i minute koje su za hapsenje za rasizam i fasizam.
unaprijed se radujem emisiji :kiss:
nema jos citava emisija, evo klip ovog razbarusenog 7 minuta i njegovo izlaganje. ali vrijedi citavu emisiju pogledat i zbog druga dva govneta.
Post Reply