Otvoren ROBOT COMERCE

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Im4U
Posts: 55
Joined: 16/08/2005 22:40

#1 Otvoren ROBOT COMERCE

Post by Im4U »

Otvoren ROBOT COMERCE u Bihaću :lol:

kazu da izgleda lijepo, ali tek sto su ga otvorili počeli ga nadogradjivati :x

haj nek i mi imamo nesto pored vf,ilme,opal comerca,ado comerca itd itd :)
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#2 Re: Otvoren ROBOT COMERCE

Post by Bumbar »

Im4U wrote:Otvoren ROBOT COMERCE u Bihaću :lol:

kazu da izgleda lijepo, ali tek sto su ga otvorili počeli ga nadogradjivati :x

haj nek i mi imamo nesto pored vf,ilme,opal comerca,ado comerca itd itd :)
i ona merkatora...interexa...ajjjmeee :shock:
to_the_roots
Posts: 159
Joined: 27/05/2005 16:47

#3

Post by to_the_roots »

ma sve je to fino sto se otvorio novi trzni centar, samo... cudi me kao NIKO ne spominje onaj seljakluk na otvoru. ja, fala bogu, licno nisam bila, ali je ono sto sam cula bilo dovoljno... serif konjevic i donna ares... urlanje, zavijanje i sise u prvom kadru... ne znam vala, ocekivala sam nesto serioznije od ROBOTa... BLJAK! ovo je fakat sramota...
Nesferatu
Posts: 744
Joined: 22/03/2004 06:09

#4

Post by Nesferatu »

Otkud Serifu sise?

Mora da mu se hormonalni balans pogorsh'o...
100-ti
Posts: 9
Joined: 25/11/2002 00:00

#5

Post by 100-ti »

ma neka je otvorio se i nije to bio seljakluk!!!
to smo mi:-))))))
ne mozes protiv toga hahahah
pozdrav
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#6

Post by eHost »

ma dajte.. oni su taj ROBOT nahvalili kao da je sav od zlata.. zato je prvi dan sva bagra sa brda i okolnih sela dosla da to vidi. Obicna robna kuca koja se prije rata mogla naci i u samom centru grada ( prekoputa Bondena ) osim sto tada nije bilo racunara i izlozenih "motora"....

to sto su investitori doveli zvijezde da uvelicaju dogadjaj otvaranja - to nam je nasa narav. To sto Donna Ares sve sama radi ( pisanje pjesama, komponovanje, snimanje itd itd ) to nema veze.. svi joj zamjeraju sto ima sise.. pih..

najgora stvar je zapravo to sto su stvarno doveli ljude iz sarajeva da rade na "visim" polozajima - i samim time nam signaliziraju da nam ne vjeruju i da nam samo zele uzeti lovu, a ne otvoriti nova radna mjesta...

Pozdrav

E.S.
eHost
zlata
Posts: 2679
Joined: 06/09/2002 00:00

#7

Post by zlata »

Jesu'l' njezine? Il'pire od ripe?
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#8

Post by eHost »

ima sajt, pa joj ostavi pitanje u guestbooku ili joj posalji mail... ako ga kulturno napises, siguran sam da ce ti odgovoriti.. mene one nisu previse interesovale, niti sam je ikad pitao o tome :D

Pozdrav

E.S
eHost

PS: w w w . d o n n a - a r e s . c o m
Nesferatu
Posts: 744
Joined: 22/03/2004 06:09

#9

Post by Nesferatu »

najgora stvar je zapravo to sto su stvarno doveli ljude iz sarajeva da rade na "visim" polozajima - i samim time nam signaliziraju da nam ne vjeruju i da nam samo zele uzeti lovu, a ne otvoriti nova radna mjesta...
Bogami su oni Donnu zaposlili.

A ti kad nabavis sise, javi se da pises samostalne aranzmane za muziku....
kike
Posts: 381
Joined: 17/09/2004 14:05

#10 Re: Otvoren ROBOT COMERCE

Post by kike »

Im4U wrote:Otvoren ROBOT COMERCE u Bihaću :lol:

kazu da izgleda lijepo, ali tek sto su ga otvorili počeli ga nadogradjivati :x

haj nek i mi imamo nesto pored vf,ilme,opal comerca,ado comerca itd itd :)
Novopečeni je bogataš iz Buloga, čovjek koji ne prijavljuje radnu snagu i ne plaća poreze kupio Biru uz pomoć smrtnog mu havera Tihića i premijera Hadžipašića, čiji je "stričević" direktor te tvornice. Pri privatizavijskom postupku potpisan je dogovor o proširenju proizvodnog kapaciteta uvodjena ciklopetana u smislu izlaska na tržišta EU, što se do dan danas nije desilo. Desilo se je otvaranje ovog distributivnog centra koji je valjanje robe iz Kine, dok nam je Tihić mrtav hladan priopćio da je izvršena privatizacija stoljeća. :x
"
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#11

Post by eHost »

cija ja bira i ko je kako dosao do tog preduzeca u to ne zelim ulaziti. Ne znam da li si bio i razgledao malo robot, ali da jesi - primjetio bi da se iza samog robota nalazi hala koja ja malo veca od samog prodajnog centra. radi se o proizvodnoj hali za biru. o ciklopetanu bi mogli naglabati, koliko ja znam radilo se na uvodjenju ( imao sam upute za rad na engleskom jeziku u rukama, a iste su mi dosle iz Bire ), a sada koliko traje da se promjeni proizvodni proces - to ne znam. znam da je ciklopentan jako zeznuta stvar ( o zapaljivosti itd da ne pricam ), barem sam toliko skontao iz uputa :D

bira u sustini i nije lose situirano preduzece. covjek kad bolje razmisli - DVD player iz Bihaca :P hehehe.. sprdacina ili istina.. da mi je znati gdje se proizvode isti ;) iako je vjerovatnoca veca da je to tudji proizvod koji je bira licenirala. nazalost i sam web sajt im je los i ne daje bas najbolju sliku preduzeca....

Pozdrav

E.S.
eHost
Nesferatu
Posts: 744
Joined: 22/03/2004 06:09

#12

Post by Nesferatu »

Image

Sta bi sa onom djevojkom koja je pjevala u Kamino Verde?

Joj, sta radi moderni sevdah u nepoznatom smjeru s ljudima....
zlata
Posts: 2679
Joined: 06/09/2002 00:00

#13

Post by zlata »

Nesferatu wrote:
najgora stvar je zapravo to sto su stvarno doveli ljude iz sarajeva da rade na "visim" polozajima - i samim time nam signaliziraju da nam ne vjeruju i da nam samo zele uzeti lovu, a ne otvoriti nova radna mjesta...
Bogami su oni Donnu zaposlili.

A ti kad nabavis sise, javi se da pises samostalne aranzmane za muziku....
Ma ja bi sise smanjila. Tesko za jogging. Pjevam k'o slavuj..al'ne pisem aranzmane. Promas'la sam izgleda karijeru....al'nije mi did dozvolio. Veli: "Mrs...ma nama Cigani sviraju i pivaju". Staaaaara generacija.
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#14

Post by eHost »

ma zlato samo ih dobro ucvrsti prije jogginga i sve ce biti cool :lol:

Pozdrav

E.S.
eHost
User avatar
Qler
Posts: 23721
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#15

Post by Qler »

ma donna ima sisu do jaja, i dobro tijelo, al sto je znaru u faci, to je za poezije :roll: :-?
kike
Posts: 381
Joined: 17/09/2004 14:05

#16

Post by kike »

eHost wrote:cija ja bira i ko je kako dosao do tog preduzeca u to ne zelim ulaziti. Ne znam da li si bio i razgledao malo robot, ali da jesi - primjetio bi da se iza samog robota nalazi hala koja ja malo veca od samog prodajnog centra. radi se o proizvodnoj hali za biru. o ciklopetanu bi mogli naglabati, koliko ja znam radilo se na uvodjenju ( imao sam upute za rad na engleskom jeziku u rukama, a iste su mi dosle iz Bire ), a sada koliko traje da se promjeni proizvodni proces - to ne znam. znam da je ciklopentan jako zeznuta stvar ( o zapaljivosti itd da ne pricam ), barem sam toliko skontao iz uputa :D

bira u sustini i nije lose situirano preduzece. covjek kad bolje razmisli - DVD player iz Bihaca :P hehehe.. sprdacina ili istina.. da mi je znati gdje se proizvode isti ;) iako je vjerovatnoca veca da je to tudji proizvod koji je bira licenirala. nazalost i sam web sajt im je los i ne daje bas najbolju sliku preduzeca....

Pozdrav

E.S.
eHost
Bira ne posluje loše, ali ništa bolje poslije privatizacije. Ima nekoliko strateških partnera koje valja, a može uno više i puno boje.
Moje se je osvrt odnosio na ugovor o privatizaciji koji postoji u vladi kantona i koji nije ispoštovan.
Ciklopetan je zapaljiv, ali je uvjet za EU, gdje bi birin hladnjak imao prodju po cijeni, a ni kvalitet nije loš.
Dakle, cilj mog posta je bio da se nije uložilo u proizvodnju sa perspektvom, nego u šverc iz Kine
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#17

Post by eHost »

tu se slazemo.. ovo prvo zahtjeva visoke dugorocne investicije, dok je pak ovo drugo - brz nacin zarade jer nasi ce povjerovati da je DVD player bas bira proizvela :D

Pozdrav

E.S.
eHost
100-ti
Posts: 9
Joined: 25/11/2002 00:00

#18

Post by 100-ti »

i idete li u Robot???
meni je najsladji radnik na ulazu koji pazi da se ne krade:-)
hihiih
KrademPoItaliji
Posts: 124
Joined: 03/11/2005 21:15

#19

Post by KrademPoItaliji »

hehe, a najjaca je reklama onog kralja vlasnika Robota.
Nesto u fazonu, evo mi pokrecemo privredu i zaposljavamo.
A Baja otvorio trgovinu, uvozi iz Kine i zaradjuje po 4 puta.
Moja keva u Robotu kupila dasku za wc solju. Platila 20 maraka.
Dosla kuci sva srecna i hvali se kakva daska, kakav dizajn ko u Italiji, vidi puno drvo, kvalitet.
Kad prc, ne lezi vraze, daska je trajala neverovatna 2 dana. Treci dan se izvitoperila jer je od iverice.
Trajala je nekih mesec dana, a posle pravac pijaca i kupuj plasticnu.
E moj gazda...
P.S. - Kod gazde Robota sam bio na razgovoru za posao. To je bio show kakvi su se likovi javljali.
Najbolji je bio decko koji je prodavao kineske satove od stana do stana.
Pita njega gazda, i sta ste radili u komercijali, objasnite...
A on krene prodavao, komercijala, door to door,
A ovaj insistira, opisite metodologiju rada, kome, kako, kad, koliko...
A decku neprijatno pa se izvlaci, ne zna sta da prica, a gazda, pa ko su bili klijenti, kakvi su nacini placanja, bla, bla....
Svi kandidati su skapirali da je decko prodavao od vrata do vrata, samo gazda Robota i njegova zena nisu.
I onda sledi biser u vidu pitanja, kako su vam placali?
Ziralno, mozda platnom karticom?
hahaha a kralj pored mene sapne, E jest ba zena glupa, frajer nos'o kineske satove u torbi.....
Robot zakon.
Naravno mene nisu primili. :-)
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#20

Post by eHost »

a sto te nisu zaposlili :P mogli su ti dati posao vanjskog saradnika i zaposliti te u italiji :D vidim da imas dobro zvanje :P za kvalitetu proizvoda u robotu se odgovara kao i na pijaci :)

ma bezze sve.. o privatizaciji i vlasnicima BIRE bi se mogao napisati diplomski rad ili neka dizertacija na temu politike i crne ekonomije...ajd barem je nekoliko ljudi zaposleno tamo... a i jedna zgodna djevojka radi u kaficu ;)

Pozdrav

E.S.
eHost
KrademPoItaliji
Posts: 124
Joined: 03/11/2005 21:15

#21

Post by KrademPoItaliji »

Ja sam vec zaposlen i obavljam visokointelektualni posao.
:D
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#22

Post by eHost »

a taj bi bio? daj barem se pohvali da drugi zaplacu malo :D

Pozdrav

E.S.
eHost
KrademPoItaliji
Posts: 124
Joined: 03/11/2005 21:15

#23

Post by KrademPoItaliji »

Vidi se po nicku koji je to visokointelektualni posao. Dobro, ruke su zauzete, ali je zato duh slobodan i nesputan.
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#24

Post by eHost »

KrademPoItaliji wrote: ali je zato duh slobodan i nesputan.
krades sta stignes :-D :-D

ma kewl 8)

Pozdrav

E.S.
eHost
BISCANIN2
Posts: 1144
Joined: 22/09/2004 12:30
Location: Bihać

#25

Post by BISCANIN2 »

Ako nista lijep je , ljepsi je od svih ostalih šoping centara i u bl i u bihaću .
A bogami i 50 radnika ili vise se uhljebilo kako tako .
A i prosuruje proizvodne kapacitete sto je veliki plus , pored ilme kod telekoma i centra moze se popit soldian nes što je veliki +.
A najveći je što lagano odeš na nes i pustiš ženu da sama provodi sate u kupovini svega i svačeg , a ti fino viziraš kokice kojih je robot pun 8)
Post Reply