Novi Svjetski Poredak

Da li ste za Novi Svjetsku Poredak??

Poll ended at 26/09/2005 21:28

Svakako, to je spas za sve ljude
3
43%
Nikako, to su "djavolja posla"
4
57%
 
Total votes: 7

User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#51

Post by stella_k »

Mislite li zaista da se maleni, crni Hitler sa smjesnim brcicima sam uzdigao na pijedastal na kojem je bio??
On je bio clan okultnog drustva Tula, sotonskog i crnomagijskog..
Sjecate li se logora u kojim su pustali plin na ljude??
Meni to tukne na krvne zrtve starih rituala..SS, elitne jedinice su bile obucene jedino i uvijek u crno...hm..
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#52

Post by danas »

najbogatija zena na svijetu je J.K. Rawlings koja je napisala harry potter-a. da li treba da se zabrinem?
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#53

Post by stella_k »

danas wrote:najbogatija zena na svijetu je J.K. Rawlings koja je napisala harry potter-a. da li treba da se zabrinem?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ne moras, oni nemaju zena u svojim redovima.
Ali ako ona odluci da napravi veliku korporaciju, e tu vec....
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#54

Post by danas »

stella_k wrote:
danas wrote:najbogatija zena na svijetu je J.K. Rawlings koja je napisala harry potter-a. da li treba da se zabrinem?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ne moras, oni nemaju zena u svojim redovima.
Ali ako ona odluci da napravi veliku korporaciju, e tu vec....
znaci, i britanska kraljica je OK?
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#55

Post by stella_k »

danas wrote:
stella_k wrote:
danas wrote:najbogatija zena na svijetu je J.K. Rawlings koja je napisala harry potter-a. da li treba da se zabrinem?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ne moras, oni nemaju zena u svojim redovima.
Ali ako ona odluci da napravi veliku korporaciju, e tu vec....
znaci, i britanska kraljica je OK?
Auu, e ona vec nije.
Zeza je pedigre.
Medjutim, ona ti i nema nekog prevelikog uticaja :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#56

Post by danas »

stella_k wrote:Mislite li zaista da se maleni, crni Hitler sa smjesnim brcicima sam uzdigao na pijedastal na kojem je bio??
On je bio clan okultnog drustva Tula, sotonskog i crnomagijskog..
Sjecate li se logora u kojim su pustali plin na ljude??
Meni to tukne na krvne zrtve starih rituala..SS, elitne jedinice su bile obucene jedino i uvijek u crno...hm..
tacno je da se hitler palio na okultno, ali opet, ne mora da znaci da je to to... ima dosta objasnjenja...
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#57

Post by stella_k »

Npr??
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#58

Post by danas »

stella_k wrote:Npr??
pa zasto to moraju biti sotonisticke zrtve? hitler je bio poremecena osoba, sa poremecenim vjerovanjima. ubio je masu neduznih ljudi, sto ne znaci da su ta ubistva bila sotonisticke zrtve. zasto je to jedino objasnjenje? ubijao je i pol pot, i staljin, i pavelic, i pinochet, i japanski car, i ko jos sve ne...
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#59

Post by stella_k »

danas wrote:
stella_k wrote:Npr??
pa zasto to moraju biti sotonisticke zrtve? hitler je bio poremecena osoba, sa poremecenim vjerovanjima. ubio je masu neduznih ljudi, sto ne znaci da su ta ubistva bila sotonisticke zrtve. zasto je to jedino objasnjenje? ubijao je i pol pot, i staljin, i pavelic, i pinochet, i japanski car, i ko jos sve ne...
A oni su bili pozitivci???
Razlika je u tome sto je fashizam bio experiment..za, neces mi vjerovati, NWO. Oni vec jako dugo traze idealno drzavno uredjenje. Komunizam-njihov izum. Karl Marx? Nigdje veze. On se samo potpisao na gotov "udzbenik". A i pripadao im je.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#60

Post by danas »

stella_k wrote:
danas wrote:
stella_k wrote:Npr??
pa zasto to moraju biti sotonisticke zrtve? hitler je bio poremecena osoba, sa poremecenim vjerovanjima. ubio je masu neduznih ljudi, sto ne znaci da su ta ubistva bila sotonisticke zrtve. zasto je to jedino objasnjenje? ubijao je i pol pot, i staljin, i pavelic, i pinochet, i japanski car, i ko jos sve ne...
A oni su bili pozitivci???
pa naravno da nisu bili pozitivci, odakle ti to? samo govorim da ima budala svuda, da ima ludaka koji ubijaju i da to nema automatske veze sa satanizmom i okultnim...
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#61

Post by stella_k »

Ljudi koji vode narode, svakako mogu biti poremeceni, ali budale-to nikako ne. Pa cak ni sadasnji babo USA nije budala. Samo je poremecen od rituala i onog cime se bavi "u slobodno vrijeme". Mada je zanimljivo ovo sa njim...bas me zanima kako ce Bush zavrsiti.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#62

Post by danas »

stella_k wrote:Ljudi koji vode narode, svakako mogu biti poremeceni, ali budale-to nikako ne. Pa cak ni sadasnji babo USA nije budala. Samo je poremecen od rituala i onog cime se bavi "u slobodno vrijeme". Mada je zanimljivo ovo sa njim...bas me zanima kako ce Bush zavrsiti.
draga stella,
vjeruj mi da je bush w. teska dalabu, da vece ne moze biti. kao teska budaletina, on je savrsen paravan za cheney and co. jer oni su ti koji rade sta hoce. cheney, rove, rice i kompanija... ako ima zavjera i slicnih stvari, oni su ti koji je sprovode a ne mongoloid bush, koji je toliko glup da misli da se on zaoprave za nesto pita... :-)
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#63

Post by stella_k »

danas wrote:
stella_k wrote:Ljudi koji vode narode, svakako mogu biti poremeceni, ali budale-to nikako ne. Pa cak ni sadasnji babo USA nije budala. Samo je poremecen od rituala i onog cime se bavi "u slobodno vrijeme". Mada je zanimljivo ovo sa njim...bas me zanima kako ce Bush zavrsiti.
draga stella,

vjeruj mi da je bush w. teska dalabu, da vece ne moze biti. kao teska budaletina, on je savrsen paravan za cheney and co. jer oni su ti koji rade sta hoce. cheney, rove, rice i kompanija... ako ima zavjera i slicnih stvari, oni su ti koji je sprovode a ne mongoloid bush, koji je toliko glup da misli da se on zaoprave za nesto pita... :-)
.
Samo me zanima do kad ce da ih slusa.....
I sta onda kad skonta da i on moze da skonta...
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#64

Post by danas »

stella_k wrote: Samo me zanima do kad ce da ih slusa.....
I sta onda kad skonta da i on moze da skonta...
nece on nikada skontati, zato je i tu na toj funkciji... dok cheney trlja ruke...
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#65

Post by gavrilo »

ej vas dvije ... ako vidite da vas neki muskarci prate u crnim odjelima sa crnim naocarima (... i slucajno nose spricu u rukama) vi lijepo put pod noge i bjezite :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#66

Post by danas »

gavrilo wrote:ej vas dvije ... ako vidite da vas neki muskarci prate u crnim odjelima sa crnim naocarima (... i slucajno nose spricu u rukama) vi lijepo put pod noge i bjezite :lol:
ma kakvi gavrilo.. ja, ja sam ta koja ce da sprovede NWO, gdje ce svaka zena (a ne samo ja) imati haremic sa cetvoricom dobrih haremlija... :D :D :D
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#67

Post by stella_k »

gavrilo wrote:ej vas dvije ... ako vidite da vas neki muskarci prate u crnim odjelima sa crnim naocarima (... i slucajno nose spricu u rukama) vi lijepo put pod noge i bjezite :lol:
Pa zar i TI crni Gavrilo, brate Brute :?
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#68

Post by gavrilo »

stella_k wrote:
gavrilo wrote:ej vas dvije ... ako vidite da vas neki muskarci prate u crnim odjelima sa crnim naocarima (... i slucajno nose spricu u rukama) vi lijepo put pod noge i bjezite :lol:
Pa zar i TI crni Gavrilo, brate Brute :?
joj stella... nemoj da budes uvrijedjena, ali sam uvjek mrzio kada mi neko pocne o teorijama zavjere. i da postoji stvarno neka zavjera, mi necemo znati istinu ... zato sto je zavjera tajnih organizacija. a cim mi pricamo o tome, znaci da nisu vise tajne, dakle i da ne postoji zavjera :D
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#69

Post by stella_k »

@Gavrilo
Jesu, tajne su, iz mnogih razloga:
Nikako ne mozemo sa sigurnoscu nabrojati SVE zive i mrtve clanove
Ovo o cemu mi govorimo su samo malecki djelici velikog mozaika
Ne znamo tacno gdje se odrzavaju ceremonije i ko ih SIGURNO predvodi

Ono sto znamo je da NWO ce biti poredak na zemlji u kojoj ce se rijec Bog izbrisati
Nova religija je ovo nesto sad sto zovu New Age, u kojoj nema ni B od Boga (teozofi, recimo)itd...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#70

Post by pitt »

kako ba se ne zna?
Ovo je Masonic Temple (sada se zove alumni hall) na mom faxu. Svaka loza ba ima adresu i moze se naci.

Image
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#71

Post by stella_k »

Ali, gdje se skupljaju SEFOVI?? :-D
Smrt fasizmu
Posts: 126
Joined: 05/09/2004 18:51

#72 Novi Svjetski Poredak

Post by Smrt fasizmu »

Novi Svjetski Poredak vise nije buducnost, on je sadasnjost i vec odavno funkcionise. Gotovo svi vladari drzava su postavljeni od strane stvarnih Vladara Svijeta i to u zadnjih dvadeset godina putem "demokratizacije" svijeta. Poslusni politicari i poslusni narodi u kulturnim zemljama su se mirnim putem ukljucili u Novi Svjetski Poredak, a drzave i politicari koji su zeljeli da zadrze samostalnost i dominaciju u vladavini nad svojim drzavama i narodima platili su ceh ulaska u Novi Svjetski Poredak krvavim ratovima, kao sto se desilo u bivsoj Jugoslaviji, gdje se ludjak Slobodan Milosevic pokusao da odupre dolasku onoga sto je neminovno...
NOVI SVJETSKI POREDAK JE BUDUCNOST I REALNOST KOJU TREBAJU SVI PRIHVATITI. KO NE PRIHVATI ZASLUZUJE ONO STO CE MU SE DESITI..
Post Reply