Netko da dolazi iz EU ?

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#1 Netko da dolazi iz EU ?

Post by klixo »

Pozdrav ,

Da ne petljam dugo...

Imam psa dijabeticara i potreban mu je caninsulin(inuslin za zivotinje).Posto je meni nestalo tog insulina ,a u njemacku idem tek za nekih 20ak dana molim vas ako dolazite ili imate nekog da dolazi iz EU da gore kupi pakovanje caninsulina koji u veterinarskoj apoteci kosta 28 eura.Platit cu prijevoz (50 km) samo da se donese taj insulin.Trenutno mu dajem humani insulin koji mu nazalost ne odgovara.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2 Re: Netko da dolazi iz EU ?

Post by KatarinaKosaca »

Baš mi je žao, imala sam prije par sedmica ekipu, stalno dolazili.. mogli su ponijeti. Ako ti se ne javi ovdje nitko, da pitaš u pet shopovima, njima obično netko donosi robu iz vana?
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#3 Re: Netko da dolazi iz EU ?

Post by Pasiflora »

Jesi provjerio ima li ga u Hrvatskoj? Mozda da probas nazvati neki najblizi prekogranicni grad ili odmah da pokusas u Zg... Mozda imaju.
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#4 Re: Netko da dolazi iz EU ?

Post by Friesian »

dodatna terapija na pp
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#5 Re: Netko da dolazi iz EU ?

Post by klixo »

Pasiflora wrote:Jesi provjerio ima li ga u Hrvatskoj? Mozda da probas nazvati neki najblizi prekogranicni grad ili odmah da pokusas u Zg... Mozda imaju.
Jednom sam je donio iz slovenije , tamo te bukvalno gule...Ja mislim da sam 70 eura platio kod njih taj insulin ,a u njemackoj 28 ojrica ... Zvao sam po Zagreb ,ali tamo ili nemaju insulina ili traze da dodjes tamo sa psom da te "ogule" pa da ti privatno nabave insulin :mrgreen:
Post Reply