MILOŠEVIĆ NEGIRA ODGOVORNOST ZA ZLOČINE

Post Reply
kame
Posts: 965
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#1 MILOŠEVIĆ NEGIRA ODGOVORNOST ZA ZLOČINE

Post by kame »

Bivši jugoslavenski predsjednik Slobodan Milošević negirao je danas pred Međunarodnim kaznenim sudom u Haagu odgovornost za zločine za koje ga sud optužuje, završivši tako iznošenje svoje odbrane.

"Vi govorite o zločinima koje mi (Srbi) nismo počinili, o planovima koje nismo imali", izjavio je Milolšević završavajući uvodno iznošenje svoje odbrane.

Govoreći bez zabilješki i direktno se obraćajući sudu, on je ocijenio da je optužba "mehanički spojila niz radnji, od kojih su neke, naravno, kriminalne, bez i najmanjeg dokaza".

"Ta tobožnja optužba je izmislila jedinstven koncept -zajednički kriminalni poduhvat - jer nije uspjela da dokaže krivicu. To je nebulozna konstrukcija", kazao je Milošević.

"Gospodo, vi ne možete zamisliti prednost koju imam, čak i u uslovima koje mi vi namećete, da su istina i pravda na mojoj strani", kazao je on sucima.

Milošević će sada imati 150 dana za predstavljanje svojih svjedoka.
ziga
Posts: 34
Joined: 21/08/2004 12:24
Location: zg

#2

Post by ziga »

[size=24][/size] MILOSEVIC JE VEC ODAVNO MRTAV.
wandy
Posts: 144
Joined: 19/05/2004 00:29

#3

Post by wandy »

Pa on je optuzio NJemacku,Vatikan,EU i USA da su oni podjelili Jugoslavio i snose svu odgovornost za ono sto se desavalo.
:-D
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#4

Post by grbavica70 »

I u pravu je...zna se ko nas rasturio. Onaj koji sada sjedi sa onim invizitatorskim perikama na glavama i udara cekicem od sto a sve po principu " kadija te tuzi, kadija ti sudi"...

Dok vi pilad moja progledate i stanete na te nejake nogice, jos ce mnogo vode proteci Dunavom...
User avatar
morti
Posts: 1594
Joined: 23/03/2004 18:08
Location: Republika Peyton

#5 Re: MILOŠEVIĆ NEGIRA ODGOVORNOST ZA ZLOČINE

Post by morti »

kame wrote:Bivši jugoslavenski predsjednik Slobodan Milošević negirao je danas pred Međunarodnim kaznenim sudom u Haagu odgovornost za zločine za koje ga sud optužuje, završivši tako iznošenje svoje odbrane.

"Vi govorite o zločinima koje mi (Srbi) nismo počinili, o planovima koje nismo imali", izjavio je Milolšević završavajući uvodno iznošenje svoje odbrane.

Govoreći bez zabilješki i direktno se obraćajući sudu, on je ocijenio da je optužba "mehanički spojila niz radnji, od kojih su neke, naravno, kriminalne, bez i najmanjeg dokaza".

"Ta tobožnja optužba je izmislila jedinstven koncept -zajednički kriminalni poduhvat - jer nije uspjela da dokaže krivicu. To je nebulozna konstrukcija", kazao je Milošević.

"Gospodo, vi ne možete zamisliti prednost koju imam, čak i u uslovima koje mi vi namećete, da su istina i pravda na mojoj strani", kazao je on sucima.

Milošević će sada imati 150 dana za predstavljanje svojih svjedoka.
šta su mislili...da će priznat... :lol:

:roll:
ziga
Posts: 34
Joined: 21/08/2004 12:24
Location: zg

#6

Post by ziga »

[size=24][/size] BAS BI VOLIO DA SAZNAM TKO JE RASTURIO YUGOSLAVIJU. [ mozda Vatikan mozda Franjo a mozda neki deda mraz ] sto se bre pravite slepci. ONAJ KRMAK SA DEDINJE BRE.
brcko92
Posts: 14
Joined: 08/08/2004 03:13

#7

Post by brcko92 »

grbavica70 wrote:I u pravu je...zna se ko nas rasturio. Onaj koji sada sjedi sa onim invizitatorskim perikama na glavama i udara cekicem od sto a sve po principu " kadija te tuzi, kadija ti sudi"...

Dok vi pilad moja progledate i stanete na te nejake nogice, jos ce mnogo vode proteci Dunavom...
I dat ce dragi alah,isus,djevica marija.....i ostali.....da ga isti kadija i dokrajci
Pravda30
Posts: 519
Joined: 15/02/2004 00:00
Contact:

#8

Post by Pravda30 »

Poslusajte

[url]rtsp://realaudio.rferl.org/ss/2004/Haag/09/CAMO%2003.rm?start=00:00&end=08:06[/url]
User avatar
kicky
Posts: 991
Joined: 08/08/2004 23:14
Location: mostar

#9

Post by kicky »

Može li mi neko objasniti KO JE slobodan milošević. Nije mi poznata ta :-) ''ličnost''. :-)
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#10

Post by margareta »

kicky wrote:Može li mi neko objasniti KO JE slobodan milošević. Nije mi poznata ta :-) ''ličnost''. :-)

????????? :-) ?????????????? :-) ????????????? :-) ????????? :-) ???????????? :-) ??????????? :-) ?????? :? ????? :-) ????????? :- :-) ) ?????????????????????????????????????????????????????XXXXXXXXXX :-) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :-) XXXXXX :-) XXX :-) XXXXXXX :-) XXXXXXX :-) XXXXXXXXXXXXXX :-) XXXXX :-) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :-) :evil: YYYYYYYYYY :-) YYYYYYYYYY :lol: YYYYYYYYYY :roll: YY :-) YYYYYYYYY :-) YYYYY :razz: YYYYYYY :-) YYYYYYYYYYY :-) YYYYYYYYYYYYYYY
Satriani
Posts: 285
Joined: 27/06/2004 00:48
Location: Dolina Cupova

#11

Post by Satriani »

kicky wrote:Može li mi neko objasniti KO JE slobodan milošević. Nije mi poznata ta :-) ''ličnost''. :-)

To je jedan fini ciko sto dila vutru,ne samo da je pojeftina neg i fata iz prve,a tek sto je upokavana,doktorski! Imas na razna nafuravanja, recimo Srbija do Tokija ti je njegov hit proizvod, a bilo je i raznoraznih o separatistima , nacionalistima ......Extra cikica.Bitno je samo da dobro povuces i napusen si u sekundi!Cuo sam da drzi od 4-20 godina!Zavisno od gena.
Post Reply