Kosarka!

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#351

Post by Stitch__ »

evo da ne userem stranu, postavicu URL

http://www.prozor.net/Predavanje1.jpg

prepoznaj jednog kosarkasa na ovoj slici :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#352

Post by edu »

eeeeeeeee..kad taj nije uspio nece niko..nema ko ga nije gur'o..od saveza..do sudijske organizacije..ama svi..al' jok..bolje litikapo.. :D
El-Baklawa
Posts: 250
Joined: 14/01/2006 02:55

#353

Post by El-Baklawa »

edu wrote:ok..ali JA.. :D mislim da nije.. :-) :-) :-)

iako..mislim da nismo pricali o tome ko je bolji..nego ko je imao bolje/losije saigrace...

hvala na informaciji..onaj mali exel je bio lud..a jones mi je uvijek bio dobar igrac...
da...prica je ko je imao bolje suigrace u godinama nizanja prstenova

i ti sad izvali jonesa i nicka-quicka... :zzzz: ...stitch ti je fino objasnio tadasnje migracije
uciti,uciti i samo uciti...jal gledati ... :D...mada... nema se dje.. :( ...kupi podzahkad onaj magcin "Kosarka"...da se naci svasta i iz historijata a i danasnjice-da skup je,sve skuplji :roll:
El-Baklawa
Posts: 250
Joined: 14/01/2006 02:55

#354

Post by El-Baklawa »

edu wrote:ova "jordan je osvajao, i zato je bolji" nikad nije ni postojala..jer je i kobe osvajao..ali ja kazem da kobe za svoje prstenje treba zahvali o 'nealu..(i to njemu prije svega...)..a jordan za svoje prstenje treba zahvaliti necemu visem.. :-) :-) :-)

glen je imao ruku k'o malo ko...
da ali u Charlotteu...tad je redovno haro po all-starovima...i takmicenju u tricama...cini mi se i da drzi rekord u br.poena na jednoj all-atar utakmici :?

kad je doso kod "nas" :D ..bahh...vec se ofuco... :zzzz:
El-Baklawa
Posts: 250
Joined: 14/01/2006 02:55

#355

Post by El-Baklawa »

edu wrote:
Stitch__ wrote:tvoj jedini argument da je jordan bolji je to sto je vodio bulse do titule "sam", a kobe je imao o'neala, i pitas se sto kobe sad, bez shaqa, ne vodi lakerse do titule kad je vec bolji.

jel tako?

e pa, ja ti govorim da se jordan u svoje doba imao na koga osloniti, a kobe nema. eto ti i dokaz par postova gore, u usporedbi
ne kazem da je kobe imao samo o'neala..vec jos nekoliko drugi igraca koji su..po mom misljenju..u vecini slucajeva bolji od svojih "kolega po pozicijama" u bullsima u vrijeme osvajanja tih 6 titula..(posebno zadnje 3)..znaci govorimo o o periodu kad su obje ekipe osvajale titule..ovo sad me ni ne intersuje..jebo njegov 81 poen kad oni na kraju nece osvojiti prvenstvo..mislim da bi i on vise volio da zabija po 15 ali da na kraju prvenstva dobije prsten...
:roll: :roll: :D ...

jebo bi i Jordan kazu... :oops:

@stitch...mislim da je kobe odvazdan bio bolji od jordana.. :D mislim da se ipak i ti slazes,ne moras mu zbog sadaka-solidarisanja podilazit :D ,treba reci jasno i glasno,ta nismo nista slagali :D
ne znam samo kad ostari ...dodje u neke srednje tridesete.:roll: .gdje je bio jordan u kobeovim godinama,kad je kobe nizo prstenove :roll: :D ?..a odmah iza njega ...sljedece godine dobio pipena sa drafta...dakle glavni oslonac,kao šaćko kobeu,mada je nemoguce poredit,jer nisu na istim pozicijama ,a ostatak ekipe(dakle prve titule,a vec sam reko sta mislim o poslijeratnim usporedbama)ako nije bolji onda nije ni losiji od kobeovih saigraca iz vakta trilogije gospodara prsenova :D ...ali quratz nije jos bio dorasto magicu i birdu...tek kad se malo okalio...a i ovi se penzionisali...onda ga krenulo :zzzz:...a imo je i sredinom devedesetih jaku konkurenciju...postar,i bledoliki stockton &hornacek(respect za ovu dvojicu, anyway)...i opet na guzove... u 7-u se zalazilo...:zzzz:
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#356

Post by Stitch__ »

eh, baklawa, ne slazemo se tu jebiga. realno - sam shaq je vrijedio ko citav jordanov supporting cast. kobe je u to vrijeme bio mlad, i nije imao dovoljno iskustva u vodjenju tima.

sad je, pak, druga situacija. :-) i nema ga ko bryant na planeti, niti ga je bilo kad! :-D

P.S.

@edu

kupio sam dane mahsuz radi naslova :D mocan je skroz :D
El-Baklawa
Posts: 250
Joined: 14/01/2006 02:55

#357

Post by El-Baklawa »

Stitch__ wrote:eh, baklawa, ne slazemo se tu jebiga. r

i nema ga ko bryant na planeti, niti ga je bilo kad! :-D
vidis da se slazemo :-D :D ...nego ...nema nam edua..zblanuse ga. :D .argumenti :oops:




:wink:
User avatar
Altsa
Posts: 7401
Joined: 19/03/2004 18:31

#358

Post by Altsa »

Stitch__ wrote:a sta mislis o

Image

:D
papak koji se htio tuci sa nama (BH navijacima) na EP u Francuskoj kada smo ga izvizdali i skandirali da izadje vani nakon "fantasticne" igre
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#359

Post by edu »

a on je bio kriv sto ga je sabe drz'o na terenu?!
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#360

Post by Stitch__ »

We caught a little NBA-TV on Wednesday night and Mad Dog Carter called Baron Davis and Jason Richardson the best backcourt in the Western Conference.

Peter Vecsey, who was also on the show, said he could think of a better duo: Kobe and Bryant
8-)
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#361

Post by edu »

prokocka cibona dobru sansu.. :-) :-) ..samo je penn zvijer..uvijek sam mrzio cuvati igrace kao sto je on..ima tehniku..a munja.. :-) :-) :-)
Post Reply