IKEA.com ili gdje danas u BiH kupovati namještaj

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#26

Post by Soul_Sista »

Meni se u IKEI naj vise svidzaju kutije raznorazne, razllictih velicina, formi, boja... :-) Isto volim hodati i gledati kako su "sobe" uredili..znas ono inspiracije radi. :) Ni lampe im nisu lose... :-)
User avatar
CiCiban
Posts: 2078
Joined: 17/02/2002 00:00

#27

Post by CiCiban »

susu wrote:Imaju hrpu jeftinih superizgledajucih sitnica! Mozda jesu ne kvalitetne, ali meni to i odgovara! Mozes cesce mijenjati izgled prostora u kojem zivis, a i ne moras robovati namjestaju (kad ti se osteti nesto jeftino nece te to tangirati)!
Kod nas ima par stvarcica koje su ok u kalei, ali samo par (daleko od toga da su ikea)! Inace slazem se s Bojanom, ako vec ne mozes do Graca onda je najbolji izbor stolar!
amen :):) + podni jastuci .. sam nacrtas oblik i izrezu ti spuzvu prema zelji..na m2 mislim :) sklopis rasklopis :) zivis u lego kutiji :D njamnjam :skoljka:
mrmot
Posts: 746
Joined: 26/05/2003 00:00
Contact:

#28

Post by mrmot »

Stolar je odlična solucija, namještaj po vašoj ideji i po mjeri, san snova, iako to i nije baš jeftino. Druga dobra ideja su stari komadi namještaja, kojih porodica ili prijatelji žele da se riješe, a mogu se nekad naći i preko oglasa. I onda stolar koji restaurirati komad, pa tapetar koji će ga opremiti, (materijal mu možete vi donijeti, odrediti oblik, štepove etc.). Jednostavnije komade namještaja možete sami obraditi. Ja sam tako uradio dosta komada koji su secesija, a imam i par iz bell epoqua. Takav namještaj ima svoju vrijednost, jako dugo traje, i napravljen je od najkvalitetnijih materijala . kesten, orah, hrast...
Obratite pažnju na važnost ispunjavanja svog životnog prostora kvalitetnim materijalima, jer su oni puno zdraviji i potentniji.
Post Reply