Iftar u Gorazdu

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
Post Reply
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#1 Iftar u Gorazdu

Post by Liberalism »

Sinoc je u Gorazdu organizovan iftar od strane firme Bekto Internacional

Iftar se organizovao u gradskoj dvorani.

Oko dvorane bilo na desetine skupocjenih automobila, od audi a6 a8, q7, najnoviji mercedesi i bmw, cudno zar ne za iftar?

Kao da se odrzava godisnji samit mafije, oko dvorane policija na svakom koraku

U velikoj sali dvorane oko 200-300 postaca a na glavnom stolu Reis Glavom i bradom, a izmedju ostalih bio je (nisam ga licno vidio) Haris, premijer Bicakcic (neznam odkud njemu audi q7?), i brojni drugi

ne moze covjek da ne udje i ne cuje sta se prica na tako vaznom skupu, udjem malo reis govori bla bla bla i kad rece: 'ja nisam osnivao takvu stranku...' i kad se zacu gromoglasan aplauz, nisam mogao vise izdrzati odem da mi ne kvare noc.

istovremeno je na 60 minuta govorio Tihic, on veze nije imao sta mu se desava tu noc iza ledja.

Usput cuo sam da je jedan od razloga za sinocnji skup taj sto su iz Stranke za BiH iz Gorazda jasno rekli da nece u koaliciju sa SDA u Gorazdu pa ni po cjenu izlaska iz stranke. Pa dosli ljudi da rjese situaciju.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#2

Post by shin »

Sta bi za iftar? Sve si napisao samo glavno nisi.
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#3

Post by zmijaIzmaj »

bilo supe, pudinga :D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#4

Post by MRAVOJED »

zaboravila si salamu :D
ndzlatar
Posts: 82
Joined: 09/11/2004 14:16

#5

Post by ndzlatar »

izgleda tamo se ulazilo i izlazilo kako je ko htio :-)
User avatar
Robot
Posts: 28
Joined: 04/08/2003 00:00

#6 Re: Iftar u Gorazdu

Post by Robot »

Liberalism wrote:Usput cuo sam da je jedan od razloga za sinocnji skup taj sto su iz Stranke za BiH iz Gorazda jasno rekli da nece u koaliciju sa SDA u Gorazdu pa ni po cjenu izlaska iz stranke. Pa dosli ljudi da rjese situaciju.
Ako mozes malo podrobnije pojasniti ovaj sukob SBiH SDA u Goorazdu, stvarno me interesuje. Malo sam ispao iz fola u gorazdanskoj politici, pa se sada vracam starim korjenima :-D
Odisej
Posts: 327
Joined: 10/08/2006 16:05
Location: Gorazde

#7

Post by Odisej »

Ma ja , malo se jelo , malo se pilo..!
Malo se vozili automobili od oko 100.000 KM i tako to...

I onako , kroz zalogaje slavile izborne pobjede i prisjećalo se ( doduše prilično teško . jer , kada se čovjek najade , teško se razmišlja , a možete misliti kako je kada se najede političar...)
Policija je za to vrijeme budno pazila da se neko od glasača , gluho bilo ne zaleti da šta pita..
A onda , varenje - u automobile i hajmo u Sarajevo.
Zbogom goražde do narednih izbora.!

ps. Sa cijelom ovom pričom nikakve veze nema dobronamjerni i vrijedni biznismen R.B.
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#8

Post by sharwoodforest »

Cijeli me taj publicitet uznemirava kao ljudsko bice koje u miru zivi i sa sobom i sa ostalim svijetom.
Samo me interesuje jesu li zadovoljili gladne zeluce i svoja bolesna srca napunili radoscu koja je i cilj iftara i blagodet posta?

Jesu li osjetili u dusi ista od ramazanske poruke, jesu li smjeli uz Sveti mjesec biti toliko bezgranicno munafici?!

Nisu trebali ni dolaziti, nije im se primilo.
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#9

Post by Liberalism »

Ipak jos uvijek nisu uspjeli dogovoriti koaliciju SDA - SZBIH

Navaljuju sa svih strana samo ne bi li Obhodjas bio opet premijer

:x :x
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#10

Post by sharwoodforest »

Dodji Sale Oplodnjinski da se obracunamo! :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Post Reply