Hamza Raznatovic napada policajce...

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
b_stulic
Posts: 103
Joined: 31/07/2008 15:05

#1 Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by b_stulic »

Lola napao policijsku patrolu i poslije toga se pozvao na poslanicki imunitet... Ispred pošte na čaršiji... Sramota
http://www.sarajevo-x.com/clanak/081230099
Mak2001
Posts: 11
Joined: 22/09/2008 23:02

#2 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Mak2001 »

Pošto sam bila u koloni i gužvi koju je isti prouzrokovao nemam riječi, samo se bojim da će opet policajci nadrapati za ugroženo ne znam šta...a što je oko 16 sati kod pošte zaglavio saobraćaj to može poslanik!!!..Da više udaraju bolje bi nam bilo na ne bi se bar u Starom Gradu skoro svaki dan dešavala pucnjava. Evo i danas usred danan na Sagrdžijama, u subotu S.B.Bašagića i sl. Nije mi poznato da je poslanik! Sramota!!!
User avatar
alica.k
Posts: 8784
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by alica.k »

Mak2001 wrote:Pošto sam bila u koloni i gužvi koju je isti prouzrokovao nemam riječi, samo se bojim da će opet policajci nadrapati za ugroženo ne znam šta...a što je oko 16 sati kod pošte zaglavio saobraćaj to može poslanik!!!..Da više udaraju bolje bi nam bilo na ne bi se bar u Starom Gradu skoro svaki dan dešavala pucnjava. Evo i danas usred danan na Sagrdžijama, u subotu S.B.Bašagića i sl. Nije mi poznato da je poslanik! Sramota!!!
A TO JE ON BIO?! UHHHHHHHHHH
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#4 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by amrica »

lada niva :shock:
User avatar
cartman
Posts: 1106
Joined: 02/12/2004 13:31

#5 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by cartman »

Ko je Hamza Rznatovic ? :?
User avatar
Jazz_Junkie
Posts: 3052
Joined: 16/03/2008 22:35
Location: Wien

#6 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Jazz_Junkie »

cartman wrote:Ko je Hamza Rznatovic ? :?
Tarkan.
User avatar
cartman
Posts: 1106
Joined: 02/12/2004 13:31

#7 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by cartman »

Jazz_Junkie wrote:
cartman wrote:Ko je Hamza Rznatovic ? :?
Tarkan.

Nije valjda machbetlija
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#8 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Topla voda »

kaze hamza nije ga tako...
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#9 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Asana »

cartman wrote: Nije valjda machbetlija
E jeste, bas taj


Tako nasi "poslanici" raznoraznih saziva rjesavaju probleme

Problem parkiranja u gradu rjesava tako da parkira gdje hoce i pozove se na svoj poslanicki imunitet...

da ga j... poslanicki imunitet :x :x :x
zimomor
Posts: 555
Joined: 17/07/2007 14:58

#10 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by zimomor »

Kakav narod, takvi i poslanici.
Birali ste, gledajte.
Službenici policije prišli su navedenom vozilu i pokušali identificirati i kontrolirati vozača koji je odbio policajcima dati na uvid identifikacioni dokument.

Vozač se odmah potom pokušao udaljiti s lica mjesta vožnjom unazad. Pri tom je otvorenim lijevim vratima gurnuo jednog od policajaca jasno mu zaprijetivši da će ga zgaziti.

Vozač je prema policajcima uputio više psovki i prednjom lijevom stranom vozila udario policijskog službenika koji je od jačine udarca pao na kolovoz.

Drugi policajac je rukom uhvatio vozača za lijevu ruku s namjerom da spriječi dalje kretanje vozila. Na to ga je vozač pesnicom desne ruke udario u glavu.

http://www.sarajevo-x.com/clanak/081230099
Last edited by zimomor on 31/12/2008 09:21, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#11 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by spreca »

Svi mi znamo ko su ljudi bar iz svojih opstina koji nas predstavljaju u vladi i kantonu pa zasto se onda cudimo sto nam je drzava ovakva .
Nasa federalna i BiH vlade su najmafioznije vlade na tlu evrope drugi nam nisu ni do koljena.

Treba raditi na tome da polako policiju dobijemo na stranu raje tek onda mozemo rusiti vlast mafijoznu.
User avatar
weed
Posts: 363
Joined: 11/08/2008 07:38
Location: BGW, IQ

#12 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by weed »

Nek' je Igor alias Hamza vijernik, jebao drotovima sve po spisku... onako bas vjernicki i odmjereno! :thumbup:
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#13 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by in33sa »

Sta drugo ocekivati od bivseg narkomana a novopecenog vehabije, nego agresivnost i bezobrazluk.
User avatar
otherside
Posts: 4919
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#14 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by otherside »

in33sa wrote:Sta drugo ocekivati od bivseg narkomana a novopecenog vehabije, nego agresivnost i bezobrazluk.
uvijek sam se pitala šta povuče insana da ide iz jedne krajnosti u drugu... neki mi rekoše da ne čačkam puno jer bitno je samo doći tobe :? evo ja sada opet nešto kontam... mogu li se nagoni, impulsi, ovisnički karakter, antisocijalno ponašanje tek tako, preko noći zamjeniti saburom, velikodušnošću, duševnim mirom?
malo sutra.
User avatar
to sam ja
Posts: 605
Joined: 04/09/2008 10:29

#15 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by to sam ja »

Kako kaze stara kineska poslovica

"JEDNOM INDIJANAC UVIJEK INDIJANAC"
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#16 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by homar »

Kako vlast kvari ljude!
LSD
Posts: 27429
Joined: 24/07/2007 08:26

#17 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by LSD »

hah jedva cekaju pacenici ovakve vijesti pa da popljuju nekoga :mrgreen: :lol:
Hajmo sad svi na noge i u glas SVI SMO MI HAMZA RAZNATOVIC!!!
User avatar
weed
Posts: 363
Joined: 11/08/2008 07:38
Location: BGW, IQ

#18 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by weed »

to sam ja wrote:Kako kaze stara kineska poslovica

"JEDNOM INDIJANAC UVIJEK INDIJANAC"
zar je u Kini bilo indijanaca!? :lol:
User avatar
otherside
Posts: 4919
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#19 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by otherside »

LSD wrote:hah jedva cekaju pacenici ovakve vijesti pa da popljuju nekoga :mrgreen: :lol:
Hajmo sad svi na noge i u glas SVI SMO MI HAMZA RAZNATOVIC!!!
opet si se napušio :D haj' nek' si za praznike malo :D
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#20 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by chuchumbamayumbe »

Laki je malo nervozan...
8-)

LSD
Posts: 27429
Joined: 24/07/2007 08:26

#21 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by LSD »

otherside wrote:
LSD wrote:hah jedva cekaju pacenici ovakve vijesti pa da popljuju nekoga :mrgreen: :lol:
Hajmo sad svi na noge i u glas SVI SMO MI HAMZA RAZNATOVIC!!!
opet si se napušio :D haj' nek' si za praznike malo :D
e jesi otkacena :-)
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#22 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by strong69 »

chuchumbamayumbe wrote:Laki je malo nervozan...
X: Umro je Pantelija
Y: ´Ajde :lol: :lol: :lol:
Ma danas svi napadaju policajce. I ovi "opasniji" i ovi "obicni". Nikakvo cudo osim sto je koliko toliko medijski poznata licnost.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#23 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by MUNAFIK »

in33sa wrote:Sta drugo ocekivati od bivseg narkomana a novopecenog vehabije, nego agresivnost i bezobrazluk.
Ne bih da nikoga opravdavam, ali svi smo mi nekada BILI agresivni i bezobrazni prema nekome, bar jednom ko kaze da NIJE LAZE ko pas!!!, a mozes misliti NISMO bili NARKOMANI!!!

Covjek je za ispoljavanje te VELIKE agresivnosti imao evo 15 godina pa eto ovo je prvi put da se desilo ovako nesto, ali je u tih 15 godina uradio PUNO dobrih stvari, koje mozes MISLITI nemaju veze sa AGRESIJOM!!!

Jednostavno ja znam sta ocekivati od nekog primitivnog POLICAJCA, a primitivnih, nekulturnih policajaca kod nas je PUNO, i zato ne vjerujem ovom IZVJESTAJU u potpunosti. Policajci cesto znaju biti i BEZOBRAZNI I PROVOCIRATI i puno toga jos sto nikada NE SMIJU, naravno to nije razlog za NASILJE ali treba pricekati pravu istinu. Ovaj izvjestaj je kao da ih je Hamza mlatio 10 minuta u nekom kavezu dok su oni bili ZAVEZANI!!!
+od 13 godina
Posts: 188
Joined: 06/10/2004 21:50
Location: sarajevo

#24 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by +od 13 godina »

Eh jeste i vi svi isto konji, nema nista sa strana...
Pa covjece ovdje samo pise ono sto je policija rekla. Ne znamo cijelu pricu o ovome. Haj znaj koji mu je motiv bio. Eto ja bi bas volio da cujem njega zbog cega je se desilo. Ne kazem da ovo sto je ovdje napisano nije istinito, ali tu je samo jedan dijelic onoga sto je se zbilo!!!
Osudujete a ne znate sta je se stvarno desilo.
Sve u svemu slazem se da nije trebao udarati policajce.
User avatar
black
Posts: 17254
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#25 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by black »

MUNAFIK wrote:
in33sa wrote:Sta drugo ocekivati od bivseg narkomana a novopecenog vehabije, nego agresivnost i bezobrazluk.
Ne bih da nikoga opravdavam, ali svi smo mi nekada BILI agresivni i bezobrazni prema nekome, bar jednom ko kaze da NIJE LAZE ko pas!!!, a mozes misliti NISMO bili NARKOMANI!!!

Covjek je za ispoljavanje te VELIKE agresivnosti imao evo 15 godina pa eto ovo je prvi put da se desilo ovako nesto, ali je u tih 15 godina uradio PUNO dobrih stvari, koje mozes MISLITI nemaju veze sa AGRESIJOM!!!

Jednostavno ja znam sta ocekivati od nekog primitivnog POLICAJCA, a primitivnih, nekulturnih policajaca kod nas je PUNO, i zato ne vjerujem ovom IZVJESTAJU u potpunosti. Policajci cesto znaju biti i BEZOBRAZNI I PROVOCIRATI i puno toga jos sto nikada NE SMIJU, naravno to nije razlog za NASILJE ali treba pricekati pravu istinu. Ovaj izvjestaj je kao da ih je Hamza mlatio 10 minuta u nekom kavezu dok su oni bili ZAVEZANI!!!
ma i meni ovo malo prenapuhano zvuci..
hamza sa hafizom bugarijem vodi rehabilitacioni centar za ovisnike u smoluci kod lukavca...
Post Reply