Gdje kupiti diznu za skuter u Sarajevu ?

Podforum za motocikliste...
Post Reply
User avatar
Mr.Smog
Posts: 45
Joined: 05/05/2009 20:53
Location: Sarajevo

#1 Gdje kupiti diznu za skuter u Sarajevu ?

Post by Mr.Smog »

Pozdrav , evo neki dan sam na skuter nabacio tuning kit na 72 ccm , auspuh leovince , 4,3 gr rolnice i zute federe kvacila .. i sad posto nemam para da kupujem veci karburator trebao bih vecu diznu sada mi je dizna 72 odgovarala bi 88 ili 90 .. Zna li neko gdje mogu kupiti jednu od navedenih dizni .. ili kao zadnja opcija dolazi prosirivanje stare dizne burgijom 0.8 (koju takodje nezz gdje bih mogao kupiti xD)
User avatar
EdoSP
Posts: 319
Joined: 06/03/2013 00:42

#2 Re: Gdje kupiti diznu za skuter u Sarajevu ?

Post by EdoSP »

U Sarajevu nema,trazio,nije bilo.Probusi sa 0.9,to ti je 90 dizna. Pogledaj po piku radnje iz Zenice(Beganovicdoo i Strongauto) i naruci za sebe set dizni od 70-90 i podesi to kako treba. Ali ja nikad na 70 kubika ne bih stavljao 12 karburator a ti kako hoces.
User avatar
Mr.Smog
Posts: 45
Joined: 05/05/2009 20:53
Location: Sarajevo

#3 Re: Gdje kupiti diznu za skuter u Sarajevu ?

Post by Mr.Smog »

nisam sada pri parama da stavljam veci karb ,nekad kasnije cu staviti del 17,5 a diznu sad kao prva pomoc :D
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#4 Re: Gdje kupiti diznu za skuter u Sarajevu ?

Post by TouringBiker »

Mr.Smog wrote:Pozdrav , evo neki dan sam na skuter nabacio tuning kit na 72 ccm , auspuh leovince , 4,3 gr rolnice i zute federe kvacila .. i sad posto nemam para da kupujem veci karburator trebao bih vecu diznu sada mi je dizna 72 odgovarala bi 88 ili 90 .. Zna li neko gdje mogu kupiti jednu od navedenih dizni .. ili kao zadnja opcija dolazi prosirivanje stare dizne burgijom 0.8 (koju takodje nezz gdje bih mogao kupiti xD)
Tanke burgije, pošto se koriste i u elektronici (bušenje tiskanih ploča), pogledaj u Conrad Electronic u Interexu, i Electronic Centar u zgradi Marindvora. Oni prodaju i one modelarske bušilice sa velikim brojem obrtaja, koje su podesne za tako što.
Post Reply