DEVICA UPS,,,,

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#51

Post by micika »

Hano,sreco,zasto dopustas da svi zaviruju u tvoju intimu i stvaraju predrasude?
Moja intima je samo moja i glupo mi je pricati ljudima o tome dali sam djevica ili ne,koliko sam ih dosad imala,jeli boljelo,jesam li krvarila i slicne gluposti.Nekad ima stvari koje ni najbolje prijateljice nebi trebale znati.
Uostalom voljela bih upoznati neke ljude sa ovog foruma i bilo bi me pravo sramota da znaju detalje moje intime.

Sto se tice spolnih odnosa,mislim da svi mi malo pretjerujemo glede toga.
Nisam od onih koja misli da treba uci u brak nevina po svaku cijenu ali isto tako svi mi,neovisno musko-zensko,treba da imamo neke granice.

Sto se tice stupanja u spolni odnos prvi put,po meni,djevojka bi trebala da bude punoljetna i da ta veza traje najmanje godinu dana.

To treba da bude nesto njezno i cisto sa puno ljubavi.A ne ko neke djevojke pocnu stim samo zato sto im:

-sve prijateljice to rade
-Zato sto je to cool
-ili zato da udovolje svom partneru.

Isto tako sto se tice mijenjanja partnera treba prvo postovati sebe i svoje tijelo a ne dopustiti da zbog strasti bilo ko "slini' nadamnom

I na kraju jeli to danas cool ne biti djevica?
Hvala bogu da jos ima takvih i da jos ima muskaraca koji to postuju.
I reci cu ti hano da jos ima djevica koje nisu sa sela,koje imaju posao,stan itd


I ne mogu a da ne prokomentarisem djevojke koje iz dana u dan mijenjaju partnere,spavaju sa ljudima koje vide prvi put,neznaju nista o njima.
Dali one po vama mogu biti dobre i vjerne supruge ili majke :?
faaka
Posts: 94
Joined: 26/03/2004 16:22

#52

Post by faaka »

***ne vrijedjaj
Engram
Posts: 528
Joined: 16/03/2004 22:18
Location: Šeher Sarajevo
Contact:

#53

Post by Engram »

--Vjekovni sindrom Hasanaginice, smjerne majke i domaćice, definitivno je nagrižen.

"sindrom" vjerne majke, moralne zene i cestite supruge nije i nikadanece biti...individualne mahane ne preslikavajte na stanje drustva...


--Žene pričaju o seksu isto kao i muškarci, žene žele poboljšanja u seksu isto kao muškarci. Žene su po prirodi otvorenije od muškaraca, samo što ih tupi tradicionalizam ubija u pojam.


tradicija je vrijednost...dio kulture i dio svakodnevnog zivota..normalni ljudi crpe i iz tradicije dio zivotnih nacela


-- Ali, jednom kada se otvore vrata ženskog duha, vidi se ko su pravi nositelji progresa. Zato, dajmo vlast ženama, pa ćemo živjeti kao u Švedskoj!

a progres je...?
seksualna revolucija u formi slobodnog seksa bez skrupula, kontrole, smisla?

strast ala sirova?

da se vratim na "argument", tekst u startu..:
Podaci dobijeni anonimnom anketom provedenom u sex-shopu Soft Pack u Sarajevu možda nisu egzaktan pokazatelj seksualnog života glavnog grada.
pufff..plah argument...egzaktan do bola[/b]
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#54

Post by hananah »

Ma micikice niko ne zaviruje u moju intimu, samo rekoh da naravno nisam nevina, kao sto nije skoro ni jedna cura. A iskreno, fakat bi me bilo sramota da jesam. Zamisli ono, imam posao, stan, prijatelje, proputovala sam puno, vidjela sam puno, i sad jos sam trebala da cuvam nevinost za nekog. Kao da ce me taj neko manje ili vise cijeniti zato sto sam nevina ili nisam. Ako taj "neko" ne moze vidjeti i prepoznati moju vrijednost u nekim drugim stvarima onda ocigledno i nije vrijedan mene. Suvise ja sebe cijenim da bih smatrala da je moja vrijednost u himenu, ma sega mi samo ime himen, najbolje je to djevojcicama odstraniti cim se rode da nesigurni muskarci ne bi imali cime lijeciti svoje komplekse :lol: :lol:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#55

Post by Fair Life »

Engram wrote:pufff..plah argument...egzaktan do bola
Navedi jednako plah kontraargument.
Haj'e skoci kad si vec rek'o 'hop'.
Engram
Posts: 528
Joined: 16/03/2004 22:18
Location: Šeher Sarajevo
Contact:

#56

Post by Engram »

tumaciti stav drustva po pitanju apstinencije na uzorku vjernika u dzamiji


...sad skont`o? :?
Glumica
Posts: 590
Joined: 15/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#57

Post by Glumica »

cel, ti si nevin?
faaka
Posts: 94
Joined: 26/03/2004 16:22

#58

Post by faaka »

samo zelim da kazem da u proslom svom postu nisam imao namjeru nikog uvrijedit niti sam ikog spomenuo poimenice... objasnio sam samo izvor rijeci "kera" i zasto se u nasem jeziku koristi za prostitutke... to je to... uprkos toga neko ga je skino'... mislim da je bilo bez razloga al' eto...
:-?
DiGri
Posts: 28
Joined: 28/12/2003 00:00

#59 .......

Post by DiGri »

Hahahaha,,,ma sta uradiste ovom Celu pa se vise ne javi :D
Al kontam jel ovo njegovo CEL, zapravo znaci CIJEL???? :lol:
Post Reply