Da li ste gledali lud zbunjen normalan

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
samurai_jack
Posts: 26
Joined: 12/03/2006 12:41

#1 Da li ste gledali lud zbunjen normalan

Post by samurai_jack »

misljenje?
Edoxxx
Posts: 289
Joined: 25/06/2007 22:25

#2

Post by Edoxxx »

nisam niti namjeravam ... samo cu se nanervirati bezveze ...
samurai_jack
Posts: 26
Joined: 12/03/2006 12:41

#3

Post by samurai_jack »

meni je super
sanjo18
Posts: 138
Joined: 03/07/2006 19:43

#4

Post by sanjo18 »

na kojem??
samurai_jack
Posts: 26
Joined: 12/03/2006 12:41

#5

Post by samurai_jack »

a bice i na novoj mislim u srijedu
Dendrlix
Posts: 1109
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#6

Post by Dendrlix »

Nako vala.

Nasmijao se samo jednom, nasmjesio se par puta. Uzasno me nervira onaj ubaceni smijeh "publike" Sad ko mi debili i mora nam se naglasiti smijesni detalj u seriji. Od 1 do 5, od mene im jedva 2,4

Ko zna, mozda bude i boljih epizoda.
samurai_jack
Posts: 26
Joined: 12/03/2006 12:41

#7

Post by samurai_jack »

Dendrlix wrote:Nako vala.

Nasmijao se samo jednom, nasmjesio se par puta. Uzasno me nervira onaj ubaceni smijeh "publike" Sad ko mi debili i mora nam se naglasiti smijesni detalj u seriji. Od 1 do 5, od mene im jedva 2,4

Ko zna, mozda bude i boljih epizoda.
bas da te pitam jel ti taj smijeh smeta u americkim serijama?
Dendrlix
Posts: 1109
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#8

Post by Dendrlix »

Smeta al se to nekako kompenzira dobrim humorom. Na primjer u prijateljima me uopste ne smeta jer fakat kad ide smijeh, scena bude i meni smijesna. Will&Grace isto tako. Cosby show mi je mrsko gledat zbog "live audience" smijeha. Ko da ih na decibele placaju da se smiju. Ono u Lud, zbunjen, normalan mi zvuci ko jeftini efekat sa nekog dzabnog editora zvuka. Ko da su smijeh snimali sa mobitelom pa nevjesto ubacivali.

Uglavnom, meni bi bila puno bolja da nema smijanja "publike".
samurai_jack
Posts: 26
Joined: 12/03/2006 12:41

#9

Post by samurai_jack »

tu se slazemo...
Fibra
Posts: 27
Joined: 10/06/2007 01:53
Location: Citta del Sale

#10

Post by Fibra »

Dendrlix wrote:Smeta al se to nekako kompenzira dobrim humorom. Na primjer u prijateljima me uopste ne smeta jer fakat kad ide smijeh, scena bude i meni smijesna. Will&Grace isto tako. Cosby show mi je mrsko gledat zbog "live audience" smijeha. Ko da ih na decibele placaju da se smiju. Ono u Lud, zbunjen, normalan mi zvuci ko jeftini efekat sa nekog dzabnog editora zvuka. Ko da su smijeh snimali sa mobitelom pa nevjesto ubacivali.

Uglavnom, meni bi bila puno bolja da nema smijanja "publike".
Svakako! Inace, fazoni su im....recimo OK... "u njegovim godinama, ja sam im'o vise treba, nego sto je on cevapa poj'o...." Moze proci :)
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#11

Post by Bea_Trix »

da, kao, dovoljno je, u kontekstu bosanaca, spomenuti zderanje cevapa a u kontekstu hercegovaca, nekog janjeta i eto mi se kidamo od smijeha :roll: i otkad je nesto smijesno kad "moze proci" :roll:

a uzeli su obrazac sitcoma sa taped laugh. :shock: istina, u slucajevima kad je snimljen, u americkim serijama, snimljeni smijeh u izvjesnom smislu, mada se to rijetko priznaje, podrzava, podstice i signalizira smijeh, pa se ljudi smiju jace ili duze nego sto bi bez njega... probajte i prijatelje, i will&grace zamisliti bez tog smijeha... mislim da bi jedino opstao seinfeld.

nije da kazem da se ljudi smiju samo zbog snimljenog smijeha :roll: ali, dosta bi tih "erupcija" zapravo bili osmijesi, da nije podsticaja :wink:
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#12

Post by Hakala »

Dendrlix wrote:Nako vala.

Nasmijao se samo jednom, nasmjesio se par puta. Uzasno me nervira onaj ubaceni smijeh "publike" Sad ko mi debili i mora nam se naglasiti smijesni detalj u seriji. Od 1 do 5, od mene im jedva 2,4

Ko zna, mozda bude i boljih epizoda.
nisam gledao,al ovo mi je sasvim dovoljno da zamislim o kakvoj se debilani radi


mi ne znamo snimati serije i tacka.drzimo se filmova.
Hera
Posts: 159
Joined: 31/05/2002 00:00
Location: Sarajevo, BiH

#13

Post by Hera »

Serija je vise nego losa, ja sam se bas iznervirala sinoc gledajuci je na Novoj. Prvo najava - 'Najbolje sto iz Bosne dolazi su.... Mustafa Nadarevic, cevapi i bosanski humor..... Onda serija pocinje i oslikava bosance kao zaostale, primitivne, soviniste, homofobe, ovaj puskom ganja unuka jer misli da je peder, djuturum lupa zenu koja radi po kuci po guzici, niko nista kao ne radi, Milan ima ulogu u kojoj zdere 20 puta na dan i kao to je smjesno, jer je on debeo, onakav glumac glumi samo debelindzu... Mislim uzas, cemer i jad, crnjak.

Kad cemo mi shvatiti da i ako nam mozda jeste sjebana zemlja, da ne damo da se sa tim jos i zajebava, da nasi glumci glume samo neke portire, konobarice, jadnike po hrvatskim serijama i da im je jedini adut sto pricaju bosanski a to je takooo smijesno da se upisas.. ba bona sefe....

BLJAK!!!
RPM
Posts: 1048
Joined: 11/01/2004 00:00

#14

Post by RPM »

Hera wrote:Serija je vise nego losa, ja sam se bas iznervirala sinoc gledajuci je na Novoj. Prvo najava - 'Najbolje sto iz Bosne dolazi su.... Mustafa Nadarevic, cevapi i bosanski humor..... Onda serija pocinje i oslikava bosance kao zaostale, primitivne, soviniste, homofobe, ovaj puskom ganja unuka jer misli da je peder, djuturum lupa zenu koja radi po kuci po guzici, niko nista kao ne radi, Milan ima ulogu u kojoj zdere 20 puta na dan i kao to je smjesno, jer je on debeo, onakav glumac glumi samo debelindzu... Mislim uzas, cemer i jad, crnjak.

Kad cemo mi shvatiti da i ako nam mozda jeste sjebana zemlja, da ne damo da se sa tim jos i zajebava, da nasi glumci glume samo neke portire, konobarice, jadnike po hrvatskim serijama i da im je jedini adut sto pricaju bosanski a to je takooo smijesno da se upisas.. ba bona sefe....

BLJAK!!!
na zalost mi jesmo takvi, ... :D ... nemoj suditi o nama na osnovu svoje porodice ili kruga prijatelja, udji u neku vecu fabriku, pogledaj utakmicu i slicno, ... biliv mi ... :D
User avatar
faye
Posts: 512
Joined: 24/04/2007 00:17

#15

Post by faye »

Hakala wrote:
Dendrlix wrote:Nako vala.

Nasmijao se samo jednom, nasmjesio se par puta. Uzasno me nervira onaj ubaceni smijeh "publike" Sad ko mi debili i mora nam se naglasiti smijesni detalj u seriji. Od 1 do 5, od mene im jedva 2,4

Ko zna, mozda bude i boljih epizoda.
nisam gledao,al ovo mi je sasvim dovoljno da zamislim o kakvoj se debilani radi


mi ne znamo snimati serije i tacka.drzimo se filmova.
jaooo :roll: a i taj smijeh je tako jadan i cudan :-) (ovo sam slucajno cula iz svoje sobe :mrgreen: )
volvoxII
Posts: 228
Joined: 26/02/2007 19:27

#16

Post by volvoxII »

imal na youtube??????????????????
Maja_XXX
Posts: 255
Joined: 09/03/2005 21:04
Location: Sarajevo

#17

Post by Maja_XXX »

RPM wrote:
Hera wrote:Serija je vise nego losa, ja sam se bas iznervirala sinoc gledajuci je na Novoj. Prvo najava - 'Najbolje sto iz Bosne dolazi su.... Mustafa Nadarevic, cevapi i bosanski humor..... Onda serija pocinje i oslikava bosance kao zaostale, primitivne, soviniste, homofobe, ovaj puskom ganja unuka jer misli da je peder, djuturum lupa zenu koja radi po kuci po guzici, niko nista kao ne radi, Milan ima ulogu u kojoj zdere 20 puta na dan i kao to je smjesno, jer je on debeo, onakav glumac glumi samo debelindzu... Mislim uzas, cemer i jad, crnjak.

Kad cemo mi shvatiti da i ako nam mozda jeste sjebana zemlja, da ne damo da se sa tim jos i zajebava, da nasi glumci glume samo neke portire, konobarice, jadnike po hrvatskim serijama i da im je jedini adut sto pricaju bosanski a to je takooo smijesno da se upisas.. ba bona sefe....

BLJAK!!!
na zalost mi jesmo takvi, ... :D ... nemoj suditi o nama na osnovu svoje porodice ili kruga prijatelja, udji u neku vecu fabriku, pogledaj utakmicu i slicno, ... biliv mi ... :D
Upravo tqako...I mene to nervira...Pogotovo nacin na koji hrvati do predstavljaju...
RPM
Posts: 1048
Joined: 11/01/2004 00:00

#18

Post by RPM »

Maja_XXX wrote: Upravo tqako...I mene to nervira...Pogotovo nacin na koji hrvati do predstavljaju...
Majo, ne predstavljaju to Hrvati, ne mozemo generalizovati stvari vec oni koji misle da to mogu prodati, na zalost to jesmo mi ... pa necemo bit' ko Chesi i zalit se okolo za Coto Mas .... :D ...
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#19

Post by cyprus »

Meni je serija sasvim solidna. Nadam se da je neće usrat ko "Vizu za budućnost", jer je ono stvarno bio odron.
hammerhead
Posts: 153
Joined: 20/05/2005 11:20

#20

Post by hammerhead »

Ne valja onaj smijeh :roll:
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#21

Post by BSn »

Do sada sigurno najbolja bh. serija!

Daleko ispred "Vize" i "Tate i zetova"!
sumiko
Posts: 137
Joined: 20/03/2007 12:50
Location: sarajevo

#22

Post by sumiko »

I mene je smijeh iziritirao, ali sam ga izignorisala, i par puta se grohotom nasmijala, a što mi je najčudnije odgledala epizodu do kraja, inače ne mogu ni minute ovih naših sranja.

Najjača mi je bila kad debeli Milan pita 'Šefe, kad će plata?' a u tom ulazi Mustafa 'Čuj njega, ti bi i da radiš i još platu da primaš!?'

:lol: :lol: :lol:

A gornji komentar - kako nas Bosance ovakva priča degradira - je krajnje licemjeran.

Ako smo i u čemu dobri, dobri smo u šalama na vlastiti račun.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#23

Post by amrino »

sumiko wrote:I mene je smijeh iziritirao, ali sam ga izignorisala, i par puta se grohotom nasmijala, a što mi je najčudnije odgledala epizodu do kraja, inače ne mogu ni minute ovih naših sranja.

Najjača mi je bila kad debeli Milan pita 'Šefe, kad će plata?' a u tom ulazi Mustafa 'Čuj njega, ti bi i da radiš i još platu da primaš!?'

:lol: :lol: :lol:

A gornji komentar - kako nas Bosance ovakva priča degradira - je krajnje licemjeran.

Ako smo i u čemu dobri, dobri smo u šalama na vlastiti račun.
I ja sam se ovome smijala ko luda.
Meni je seruja super- al fakat. :D
Mustafa je tito
User avatar
Altsa
Posts: 7401
Joined: 19/03/2004 18:31

#24

Post by Altsa »

BSn wrote:Do sada sigurno najbolja bh. serija!

Daleko ispred "Vize" i "Tate i zetova"!
i ako nije to savrsena serija ipak se slazem da je najbolja od svih dosad. prva epizoda je bila bolja od druge.
rewritable
Posts: 117
Joined: 01/09/2003 00:00

#25

Post by rewritable »

Ocekivao sam vise s obzirom na najave. Te fenomenalan scenario, te fantasticna ekipa, te ton, te rezija, te glumci.
Inace je kod nas obicaj da ovi "umjetnici" jedni druge hvale i da niko nista ne pita one koji konzumiraju taj proizvod. Smijeh je uzasan. Izbaciti ga. Potpuno.
"Scrubs" funkcionise i bez smijeha i primjer je kako dobrim humorom zanemaris ostale popratne faktore (citaj SMIJEH) klasicnog sitcom-a.

Licno meni su bolje Bitange i princeze...
Post Reply