Bajram Serif Mubarek Olsun

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
walter_sarajevo
Posts: 12
Joined: 25/03/2016 00:31

#1 Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by walter_sarajevo »

Svima koji slave
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by MarlboroGold »

Bajram Serif Mubarek Olsun svim muslimanima, a narocito postacima. Nemojte pretjerati sa slatkom...
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#3 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by sekerbay »

Neka je sretan praznik svim postačima uz molbu Allahu subhane da im primi sva dobra djela koja su radili uz ramazan i nagradi ih najboljim nagradama.
User avatar
JVC
Posts: 921
Joined: 12/05/2017 11:30

#4 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by JVC »

Pridruzujem se cestitkama! Ko nudi baklave?
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#5 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by BHCluster »

Svim onima koji slave neka vam je plemeniti praznik blagoslovljen.
John Cleese
Posts: 37928
Joined: 25/05/2010 18:30

#6 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by John Cleese »

Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#7 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by manijak1 »

Bajram barećula :oops:


John Cleese wrote:Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave :)
Allah razi olsun :!: :D
.....:D i kod ostalih konfesija kada se čestitaju značajni praznici ne znam čemu ovo koji slave :D valjda zaostaci iz prošlih vremena kada se , kako bi trebalo biti i danas , dočekivalo u svoja četiri zida sa najbližima , rodbinom i prijateljima :oops: jer kako se dolazilo na čestitanje bez obzira jel ga slaviš ili ne ,da li si član Partije ili nisi još i uz to može biti Guzonjčić neki bio :D Praznik ti je :oops:. Moro si imat pite i pitice , dolme , bamijice :D japrake .....pečenja i slastice.
Eto :D ovo svima koji slave kao da se stide oni koji ga ne slave :D .fakat svašta na dunjaluku .
User avatar
TAFKAP
Posts: 10413
Joined: 30/09/2011 07:49

#8 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by TAFKAP »

Bajram Šerif Mubark Olsun, Da nam Uzvišeni ukabuli post, dovu i dobra dijela, podari zdravlja i berićeta i oprosti grijehe, amin.
John Cleese
Posts: 37928
Joined: 25/05/2010 18:30

#9 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by John Cleese »

manijak1 wrote:Bajram barećula :oops:

https://www.youtube.com/watch?v=AJV0ZeH48e8
John Cleese wrote:Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave :)
Allah razi olsun :!: :D
.....:D i kod ostalih konfesija kada se čestitaju značajni praznici ne znam čemu ovo koji slave :D valjda zaostaci iz prošlih vremena kada se , kako bi trebalo biti i danas , dočekivalo u svoja četiri zida sa najbližima , rodbinom i prijateljima :oops: jer kako se dolazilo na čestitanje bez obzira jel ga slaviš ili ne ,da li si član Partije ili nisi još i uz to može biti Guzonjčić neki bio :D Praznik ti je :oops:. Moro si imat pite i pitice , dolme , bamijice :D japrake .....pečenja i slastice.
Eto :D ovo svima koji slave kao da se stide oni koji ga ne slave :D .fakat svašta na dunjaluku .
Praznik slave i vjernici i oni koji to nisu, a ja sam cestitao svima koji slave i to bi bilo sve.

Uvjeren sam da nisam uradio nista pogresno ni lose i zaista ne bih nikad pomislio da bi to moglo nekome smetati ili da ce nekoga ponukati da napise takav galimatijas :)
Da, fakat svasta na dunjaluku.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#10 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by manijak1 »

:oops: Siguran sam da sam bio potpuno jasan , nikako nerazumljiv .Akcenat je bio upravo na nepotrebnom dodatku , onima koji ga slave , ti sad ponovio da se podrazumijeva da ga svi slave .
Baš je moj galimatijas :D živ i zdrav ti nama bio :oops: .
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#11 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by zijancer »

Allah razula, bajram barecula :-D
John Cleese
Posts: 37928
Joined: 25/05/2010 18:30

#12 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by John Cleese »

manijak1 wrote::oops: Siguran sam da sam bio potpuno jasan , nikako nerazumljiv .Akcenat je bio upravo na nepotrebnom dodatku , onima koji ga slave , ti sad ponovio da se podrazumijeva da ga svi slave .
Baš je moj galimatijas :D živ i zdrav ti nama bio :oops: .
Budi siguran da si bio dosadan, a sad si vec i izrazito dosadan :)

Ovu temu sam posjetio da bih cestitao ljudima praznik, a ne da bih se prepirao ili da bih poucavao ili proucavao nekoga ili da bih nekome objasnjavao kako da cita, razmislja i zakljucuje - niti me to sad zanima niti za to imam strpljenja niti je ovo mjesto i vrijeme za takvo sto.

Evo, sretan praznik svima osim tebi i kraj price.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#13 Re: Bajram Serif Mubarek Olsun

Post by manijak1 »

John Cleese wrote:
manijak1 wrote::oops: Siguran sam da sam bio potpuno jasan , nikako nerazumljiv .Akcenat je bio upravo na nepotrebnom dodatku , onima koji ga slave , ti sad ponovio da se podrazumijeva da ga svi slave .
Baš je moj galimatijas :D živ i zdrav ti nama bio :oops: .
Budi siguran da si bio dosadan, a sad si vec i izrazito dosadan :)

Ovu temu sam posjetio da bih cestitao ljudima praznik, a ne da bih se prepirao ili da bih poucavao ili proucavao nekoga ili da bih nekome objasnjavao kako da cita, razmislja i zakljucuje - niti me to sad zanima niti za to imam strpljenja niti je ovo mjesto i vrijeme za takvo sto.

Evo, sretan praznik svima osim tebi i kraj price.
Kraj moje priče s tobom bilo gdje o bilo čemu .
Post Reply