Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94848
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9676 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

UDHZSA wrote: 14/05/2024 23:23 Kakav ba momenat kad hoce trener da ide ne mozes ga natjerati da ostane.
O tome se trebalo davno misliti...
A sve ukupno smo cirkus i sve je to jos amaterski nivo.
Ne govorim za Rožmana, nego općenito, a eto i da hoće da ostane, mi bi htjeli da ga otjeramo. :-)
kakaljin
Posts: 11721
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#9677 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:28
kakaljin wrote: 15/05/2024 15:26
UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:25

E zbog takvih ce jos i gore biti.
Zakonom zabraniti ko ima veze ikakve sa zeljom pristup kluba, kod nas deklarisani navijaci zelje postaju predsjednici, sportski direktor ne da ga vrijedjam nego mu yebem rod i porod i onu ciglu na grbavicu.
Jeli isto to govoris Musemicu?
Kakve on veze ima sa senijadom plavom seljackom droljom koji je na hinjski nacin unistio sve sto se godinu, dana gradilo i guralo na dugorocne staze.
Znam ja da ima vas papaka koji ne mozete najtrofejnijeg trenera kluba u istoriji i legendu kluba sa zelenog terena.
PA i Musemic ti je isto dao pare za Grbavicu cak i vise nego trenutni sportski direktor. Tako da kada psujes sve koje su dali pare za grbavicu isto ih tretiraj.
UDHZSA
Posts: 51
Joined: 18/02/2015 22:28

#9678 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by UDHZSA »

Logovan wrote: 15/05/2024 15:31
UDHZSA wrote: 14/05/2024 23:23 Kakav ba momenat kad hoce trener da ide ne mozes ga natjerati da ostane.
O tome se trebalo davno misliti...
A sve ukupno smo cirkus i sve je to jos amaterski nivo.
Ne govorim za Rožmana, nego općenito, a eto i da hoće da ostane, mi bi htjeli da ga otjeramo. :-)
Pa sve je naopako kod nas pa i to.
Kada cujes one povike sa istoka niko ko drzi do sebe ne bi ostao.
Istok sam kao tribina je najzasluznija za pad morala igraca za inat igraca i sve ostalo.
Do porodilista su se znale cuti psovke majki sestara i ostale familije sa te pogane tribine.
I onda se cudimo ostalim losim navikama nasih navijaca, mi bi sve a ustvari nikad nista necemo docekati.
UDHZSA
Posts: 51
Joined: 18/02/2015 22:28

#9679 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by UDHZSA »

kakaljin wrote: 15/05/2024 15:31
UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:28
kakaljin wrote: 15/05/2024 15:26

Jeli isto to govoris Musemicu?
Kakve on veze ima sa senijadom plavom seljackom droljom koji je na hinjski nacin unistio sve sto se godinu, dana gradilo i guralo na dugorocne staze.
Znam ja da ima vas papaka koji ne mozete najtrofejnijeg trenera kluba u istoriji i legendu kluba sa zelenog terena.
PA i Musemic ti je isto dao pare za Grbavicu cak i vise nego trenutni sportski direktor. Tako da kada psujes sve koje su dali pare za grbavicu isto ih tretiraj.
Mjesas zabe i babe ali dobro.
Ne znam ko je pominjao pare za stadion al hajd dobro trudis se da izravnas covjeka koji zivi Sarajevo i deklarisanog navijaca zelje koji je spletke velike u klubu napravio sve ce izac na vidjelo nidje veze.
Najvise ce se pokazati koliko nas je unistio tvoj idol kada se budu radili raskidi ugovora sa njim i autobusom slovenaca u pratnji za koji dan.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18614
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#9680 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:38
kakaljin wrote: 15/05/2024 15:31
UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:28

Kakve on veze ima sa senijadom plavom seljackom droljom koji je na hinjski nacin unistio sve sto se godinu, dana gradilo i guralo na dugorocne staze.
Znam ja da ima vas papaka koji ne mozete najtrofejnijeg trenera kluba u istoriji i legendu kluba sa zelenog terena.
PA i Musemic ti je isto dao pare za Grbavicu cak i vise nego trenutni sportski direktor. Tako da kada psujes sve koje su dali pare za grbavicu isto ih tretiraj.
Mjesas zabe i babe ali dobro.
Ne znam ko je pominjao pare za stadion al hajd dobro trudis se da izravnas covjeka koji zivi Sarajevo i deklarisanog navijaca zelje koji je spletke velike u klubu napravio sve ce izac na vidjelo nidje veze.
Najvise ce se pokazati koliko nas je unistio tvoj idol kada se budu radili raskidi ugovora sa njim i autobusom slovenaca u pratnji za koji dan.
Cemu ce se raditi raskidi ugovora ako ljudi hoce da idu? Daju otkaz i nema naknada…

A koga god dovedes u nasoj ligi za SD-a, to ti ide sa “spletkama” oli ti guranju odredjenih igraca…
kakaljin
Posts: 11721
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#9681 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:38
kakaljin wrote: 15/05/2024 15:31
UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:28

Kakve on veze ima sa senijadom plavom seljackom droljom koji je na hinjski nacin unistio sve sto se godinu, dana gradilo i guralo na dugorocne staze.
Znam ja da ima vas papaka koji ne mozete najtrofejnijeg trenera kluba u istoriji i legendu kluba sa zelenog terena.
PA i Musemic ti je isto dao pare za Grbavicu cak i vise nego trenutni sportski direktor. Tako da kada psujes sve koje su dali pare za grbavicu isto ih tretiraj.
Mjesas zabe i babe ali dobro.
Ne znam ko je pominjao pare za stadion al hajd dobro trudis se da izravnas covjeka koji zivi Sarajevo i deklarisanog navijaca zelje koji je spletke velike u klubu napravio sve ce izac na vidjelo nidje veze.
Najvise ce se pokazati koliko nas je unistio tvoj idol kada se budu radili raskidi ugovora sa njim i autobusom slovenaca u pratnji za koji dan.
Moji idoli nisu unistili nista u FK Sarajevo, moji idoli su Safet Susic i Asim Ferhatovic.

Ti si spominjao pare da je Ibrici dao pare za stadion grbavicu.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8609
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#9682 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

De ba @UDHZSA poradi na komunikaciji! Nije ti ovo GG.ba forum!
UDHZSA
Posts: 51
Joined: 18/02/2015 22:28

#9683 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by UDHZSA »

kakaljin wrote: 15/05/2024 15:41
UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:38
kakaljin wrote: 15/05/2024 15:31

PA i Musemic ti je isto dao pare za Grbavicu cak i vise nego trenutni sportski direktor. Tako da kada psujes sve koje su dali pare za grbavicu isto ih tretiraj.
Mjesas zabe i babe ali dobro.
Ne znam ko je pominjao pare za stadion al hajd dobro trudis se da izravnas covjeka koji zivi Sarajevo i deklarisanog navijaca zelje koji je spletke velike u klubu napravio sve ce izac na vidjelo nidje veze.
Najvise ce se pokazati koliko nas je unistio tvoj idol kada se budu radili raskidi ugovora sa njim i autobusom slovenaca u pratnji za koji dan.
Moji idoli nisu unistili nista u FK Sarajevo, moji idoli su Safet Susic i Asim Ferhatovic.

Ti si spominjao pare da je Ibrici dao pare za stadion grbavicu.
Gdje sam pominjao pare za stadion, lazete kao oni lobotomci sa gg. Ba
Pominjao sam mu ciglu ma grbavici gdje je uklesano njegovo ime kao navijaca velikog.
User avatar
Logovan
Posts: 94848
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9684 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:38 Mjesas zabe i babe ali dobro.
Ne znam ko je pominjao pare za stadion al hajd dobro trudis se da izravnas covjeka koji zivi Sarajevo i deklarisanog navijaca zelje koji je spletke velike u klubu napravio sve ce izac na vidjelo nidje veze.
Najvise ce se pokazati koliko nas je unistio tvoj idol kada se budu radili raskidi ugovora sa njim i autobusom slovenaca u pratnji za koji dan.
Hajde da vidimo za spletke, za raskide, neka izađe na vidjelo.
UDHZSA
Posts: 51
Joined: 18/02/2015 22:28

#9685 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by UDHZSA »

Logovan wrote: 15/05/2024 15:50
UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:38 Mjesas zabe i babe ali dobro.
Ne znam ko je pominjao pare za stadion al hajd dobro trudis se da izravnas covjeka koji zivi Sarajevo i deklarisanog navijaca zelje koji je spletke velike u klubu napravio sve ce izac na vidjelo nidje veze.
Najvise ce se pokazati koliko nas je unistio tvoj idol kada se budu radili raskidi ugovora sa njim i autobusom slovenaca u pratnji za koji dan.
Hajde da vidimo za spletke, za raskide, neka izađe na vidjelo.
Pa izaslo je cjeli grad zna da su se posvadjali mirvic i rumeni sportski direktor i na zadnjoj utakmici mu je zabranjen bio ulaz na stadion, mirvic ga izbrisao i iz prijatelja i sve slike sa njim...
User avatar
Logovan
Posts: 94848
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9686 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:55 Pa izaslo je cjeli grad zna da su se posvadjali mirvic i rumeni sportski direktor i na zadnjoj utakmici mu je zabranjen bio ulaz na stadion, mirvic ga izbrisao i iz prijatelja i sve slike sa njim...
Šta znamo za spletke i raskide? Sad si rekao da će izaći na vidjelo. :D Ne zna se ni za taj zabranjen ulazak. Jedino je poznato brisanje sa društvenih mreža-
UDHZSA
Posts: 51
Joined: 18/02/2015 22:28

#9687 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by UDHZSA »

Logovan wrote: 15/05/2024 15:59
UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:55 Pa izaslo je cjeli grad zna da su se posvadjali mirvic i rumeni sportski direktor i na zadnjoj utakmici mu je zabranjen bio ulaz na stadion, mirvic ga izbrisao i iz prijatelja i sve slike sa njim...
Šta znamo za spletke i raskide? Sad si rekao da će izaći na vidjelo. :D Ne zna se ni za taj zabranjen ulazak. Jedino je poznato brisanje sa društvenih mreža-
Pa eto dosadno im bilo pa posvadjali se. Jednostavno nije mirvic zadovoljan sa njim sa pojacanjima koje je dovodio sa njegovim ispadima i seljackim ponasanjem.
I tu je puklo, i ovaj je nagovorio i ostalu svitu iz domzala da dignu ruke jer ih je eto kao on doveo.
Ima tu preko 10 ljudi sa kojima se treba naci nacin za sporazuman raskid. Veca steta od jesica i njegove ekipe menadzera bulica i ostalih onda sto je bilo.
Ne dolazi za koji dan Tan bezveze mora se podnijet izvjestaj pravom gazdi i naci nacin da se to rijesi..
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18614
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#9689 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Sad ga docekati kao Poslanika, nahvaliti ga pred sultanom kako (on kao Kinez iz Malezije) pomaze napacenu bracu muslimane u Bosni, uzeti cifru kvalitetnu :)
Anquilla
Posts: 2424
Joined: 25/04/2016 19:31

#9690 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

UDHZSA wrote: 15/05/2024 16:20
Logovan wrote: 15/05/2024 15:59
UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:55 Pa izaslo je cjeli grad zna da su se posvadjali mirvic i rumeni sportski direktor i na zadnjoj utakmici mu je zabranjen bio ulaz na stadion, mirvic ga izbrisao i iz prijatelja i sve slike sa njim...
Šta znamo za spletke i raskide? Sad si rekao da će izaći na vidjelo. :D Ne zna se ni za taj zabranjen ulazak. Jedino je poznato brisanje sa društvenih mreža-
Pa eto dosadno im bilo pa posvadjali se. Jednostavno nije mirvic zadovoljan sa njim sa pojacanjima koje je dovodio sa njegovim ispadima i seljackim ponasanjem.
I tu je puklo, i ovaj je nagovorio i ostalu svitu iz domzala da dignu ruke jer ih je eto kao on doveo.
Ima tu preko 10 ljudi sa kojima se treba naci nacin za sporazuman raskid. Veca steta od jesica i njegove ekipe menadzera bulica i ostalih onda sto je bilo.
Ne dolazi za koji dan Tan bezveze mora se podnijet izvjestaj pravom gazdi i naci nacin da se to rijesi..
Ako oni zele da idu, onda daju otkaz, te ne dobijaju nikakve naknade, odnosno pare.

Inace, meni je Ibrricic vazda izgledao kao “navijac” komsija samo zbog prijateljatva s Dzekom.
Ne vjerujem da je ikad bio navijac/simpatizer nekog bh kluba, samo Hajduka.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1498
Joined: 25/07/2015 14:13

#9691 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

GandalfSivi wrote: 15/05/2024 17:51
Sad ga docekati kao Poslanika, nahvaliti ga pred sultanom kako (on kao Kinez iz Malezije) pomaze napacenu bracu muslimane u Bosni, uzeti cifru kvalitetnu :)
Mislim da će se u narednom periodu rješavati vlasnička struktura. Na koju stranu, vidjećemo.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18614
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#9692 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

rocco_siffredi wrote: 15/05/2024 21:49
GandalfSivi wrote: 15/05/2024 17:51
Sad ga docekati kao Poslanika, nahvaliti ga pred sultanom kako (on kao Kinez iz Malezije) pomaze napacenu bracu muslimane u Bosni, uzeti cifru kvalitetnu :)
Mislim da će se u narednom periodu rješavati vlasnička struktura. Na koju stranu, vidjećemo.
Na glavu da se nasadim ne mogu vidjeti u kom pravcu ce otici. Ja jos uvijek mislim da nas je Tan originalno podrzao, jer mu je bilo bitno da se kao Kinez u Maleziji proda kao neko ko podrzava bracu muslimane, jer je drzao njihovu lutriju (nije smio drzati musliman, haram para), sjecam se i njegove prve posjete i poruka Mahathiru, koji jeste tamo bio sila.

E sada, cijelo vrijeme kontam da ceka trenutak da se povuce, ali ne dovodi sultana sa sobom ako to misli, to se u tisini radi.

Tako da fakat nemam pojma…
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24312
Joined: 26/08/2007 17:10

#9693 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Charuga »

UDHZSA wrote: 15/05/2024 15:28Znam ja da ima vas papaka koji ne mozete najtrofejnijeg trenera kluba u istoriji i legendu kluba sa zelenog terena.
Nema potrebe za ovim!
User avatar
omega369
Posts: 9579
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#9694 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

U sta se ovaj pdf pretvori u dva dana?!

Bude li vlasnik od sjevera trazio misljenje ili odobrenje, pisaj klub, ugasi ga odmah. Isto vazi i za druge tribine

E cuj oni se slozili :-) :-)

slaze li se 120 hiljada navijaca koji se ove sezone dolazili na utaknice? Da i njih pitamo?

Ili bolje da se svi zapitamo, odakle u sezoni gdje vec "3x kasnimo po 20 bodova za prvakom", najveca posjeta na tribinama? Mozda bas zato sto su konacno docekali da ne gladaju jedne te iste face evo trideset godina?! I opet se to ne zavrsava. Opet ide prica da samo "nasi znaju ligu", znaju "kako se osvajaju trofeji", a oni koji dodju "sa strane" dovode "svoje", uzimaju "lopatom"... 11 godina ista prica

Kakvu vi medvjedju uslugu pravite decenijama ovom klubu pa niste ni svjesni. Ko ce normalan uopste doci u klub u kojem ih prije ili kasnije neminovno ceka taj narativ?! Gdje ce sigurno biti proglaseni lopovom i gdje ce biti otjerani zajedno sa svima sa kojima su ikada stupili u kontakt?!
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 1086
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#9695 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

omega369 wrote: 16/05/2024 00:37 U sta se ovaj pdf pretvori u dva dana?!

Bude li vlasnik od sjevera trazio misljenje ili odobrenje, pisaj klub, ugasi ga odmah. Isto vazi i za druge tribine

E cuj oni se slozili :-) :-)

slaze li se 120 hiljada navijaca koji se ove sezone dolazili na utaknice? Da i njih pitamo?

Ili bolje da se svi zapitamo, odakle u sezoni gdje vec "3x kasnimo po 20 bodova za prvakom", najveca posjeta na tribinama? Mozda bas zato sto su konacno docekali da ne gladaju jedne te iste face evo trideset godina?! I opet se to ne zavrsava. Opet ide prica da samo "nasi znaju ligu", znaju "kako se osvajaju trofeji", a oni koji dodju "sa strane" dovode "svoje", uzimaju "lopatom"... 11 godina ista prica

Kakvu vi medvjedju uslugu pravite decenijama ovom klubu pa niste ni svjesni. Ko ce normalan uopste doci u klub u kojem ih prije ili kasnije neminovno ceka taj narativ?! Gdje ce sigurno biti proglaseni lopovom i gdje ce biti otjerani zajedno sa svima sa kojima su ikada stupili u kontakt?!
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8609
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#9696 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Treba jasno i glasno reci da Rozman treba da ostane. Iako ne mislim da je neki aman stručnjak ali ovo moje mišljenje i nije relevantno svakako.Čini mi se da ima profesionalnu etiku u radu i da je liga regularnija bolje bi prosli.
Ne bih ni iz igrackog kadra nikoga tjerao (osim Penje, ali prvo utvrditi moze li se sa njim suradjivati).
Dva tri ciljana pojacanja bi digla FKS na daleko veći nivo od ovoga. Naravno uz kontinuitet ekipe.
Ovo nekakvo tjeranje Ismira izaziva samo salve smijeha kod sviju.
F&N
Posts: 4051
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#9697 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

Po mom nekom skromnom sudu, nisam neki vrli strucnjak, ali nacin na koji Rozman vodi ekipu mi se ne svidja. Mislim na igru.
Ja vise volim igru kroz posjed ovo na traznziciju nesto nisam fan toga ali OK Murinjo je uzeo LS i EPL na takvu taktiku i jos masu drugih trenera...

Cinjenica je da se 3. godinu haman trener mijenja u prosjeku na pola godine. Mislim da je Rozman najduze ostao od svih trenera u Ismirovoj eri.
Iako mi se ne svidja Rozmanova igra, mislim da covjeku treba dati barem jos jednu godinu.
Ni Guardiola, ni Klop, nisu uzimali titule u prvoj godini mandata, nije ni Husref, nikad. Uvijek je to bila druga godina. Jednostavno to je tako, u fudbalu mora postojati kontinuitet ako zelis rezultat.

Ovo sto Ismir radi, hajde da je prvi trener, pa drugi, ili treci, Rozman je 4. trener u nizu (Sablic, Vasoski, Varesanovic, Obuca, Dogan, pa sad evo Rozman) Eto da ne brojimo Obucu i Dogana tu su bili prinudno)
Pa majstore ako nije upalilo 4 puta do sada, da na pauzi odmah promjenis trenera, pa nece garant ni sad. Posebno uzimajuci u obzir da dok je Vice mi prvaci ne mozemo biti. I sta sad, dovedi Husrefa bice opet nakon 6. mjeseci otjeraj Husrefa. Ili bilo kojeg drugog trenera.

Da ne pricamo o "ljudima od povjerenja" Ismiru. Evo zadnji u nizu je bio Ibricic. Bilo je za sve se pita on, Ismir mu dao odrjesene ruke i sad i njemu noga kao sto je bilo sa Kepcijom, sa Hadzicem, sa Kurticem, sa vise ne znam ni sam ko tu nije bio neki lik od povjerenja...

Na hajr na dobro...
mond
Posts: 1359
Joined: 24/10/2010 20:45

#9698 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

Nisam za to da ga se tjera. Mišljenja sam da ekipa nema neki pretjerani kvalitet i da je izvukao što je mogao uz sve pizdarije iznutra i vana.
Čovjek neće da ostane i to je to. Mahalci sretni jer je okončana "Domžalizacija".
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1498
Joined: 25/07/2015 14:13

#9699 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

F&N wrote: 16/05/2024 12:02 Po mom nekom skromnom sudu, nisam neki vrli strucnjak, ali nacin na koji Rozman vodi ekipu mi se ne svidja. Mislim na igru.
Ja vise volim igru kroz posjed ovo na traznziciju nesto nisam fan toga ali OK Murinjo je uzeo LS i EPL na takvu taktiku i jos masu drugih trenera...

Cinjenica je da se 3. godinu haman trener mijenja u prosjeku na pola godine. Mislim da je Rozman najduze ostao od svih trenera u Ismirovoj eri.
Iako mi se ne svidja Rozmanova igra, mislim da covjeku treba dati barem jos jednu godinu.
Ni Guardiola, ni Klop, nisu uzimali titule u prvoj godini mandata, nije ni Husref, nikad. Uvijek je to bila druga godina. Jednostavno to je tako, u fudbalu mora postojati kontinuitet ako zelis rezultat.

Ovo sto Ismir radi, hajde da je prvi trener, pa drugi, ili treci, Rozman je 4. trener u nizu (Sablic, Vasoski, Varesanovic, Obuca, Dogan, pa sad evo Rozman) Eto da ne brojimo Obucu i Dogana tu su bili prinudno)
Pa majstore ako nije upalilo 4 puta do sada, da na pauzi odmah promjenis trenera, pa nece garant ni sad. Posebno uzimajuci u obzir da dok je Vice mi prvaci ne mozemo biti. I sta sad, dovedi Husrefa bice opet nakon 6. mjeseci otjeraj Husrefa. Ili bilo kojeg drugog trenera.

Da ne pricamo o "ljudima od povjerenja" Ismiru. Evo zadnji u nizu je bio Ibricic. Bilo je za sve se pita on, Ismir mu dao odrjesene ruke i sad i njemu noga kao sto je bilo sa Kepcijom, sa Hadzicem, sa Kurticem, sa vise ne znam ni sam ko tu nije bio neki lik od povjerenja...

Na hajr na dobro...
Zaboravio si Dudića.
Post Reply