Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Tahta
Posts: 896
Joined: 22/01/2008 18:28

#2176 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Tahta »

Da li će moći gledati na TV utakmicu ? ako je u Kini onda neće, možda i bolje bilo bi mu sigurno teško. Ipak je on bio glavni reprezentativac dugo godina
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2177 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by simonese »

Miske haj pogodi nekog u glavu
User avatar
Trti do smrti
Posts: 146
Joined: 09/07/2014 10:00

#2178 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Trti do smrti »

Ne moze se, nema ko stvoriti visak, nije dovoljno nekome dati desetku pa da napravi caroliju. Prcic me podsjeca na Misketa izgledom i trcanjem al treba dosta pure jesti da dodje na 40% Misketa od prije neki dan :)

Mislim da ce izvuci remi ako nista :cry:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2179 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by simonese »

moj Pjanke,nisi ti ni d od desetke,drugi Totti ovo,ono
User avatar
splend
Posts: 1057
Joined: 30/01/2011 23:34

#2180 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by splend »

kako sam i ocekivao, nema misketa - nema fudbala :sad:

koliko je samo on znacio ovoj ekipi, to nikada nadoknaditi necemo. prva ozbiljnija utakmica, i osjeti se nevjerovatan doprinos koji je on davao 'stajanjem' na terenu. mi gubimo veceras od ovih budala, al' nema ko da uzme loptu pa da smisli.
''daj misketu loptu'' - povik koji je veceras falio sa tribina bilinog, kad se gubi i ganja rezultat. jednostavno, nema se kome dati da smisli, da gurne tu zadnju loptu. pod hitno treba letit u kinu i zamolit co'eka da pomogne, dok sve niz brdo nije otislo.


kad se sanjin prcic mogao vratiti nakon sto se oprostio, valjda moze i miske :mrgreen:
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#2181 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by internazionale »

splend wrote:kako sam i ocekivao, nema misketa - nema fudbala :sad:

koliko je samo on znacio ovoj ekipi, to nikada nadoknaditi necemo. prva ozbiljnija utakmica, i osjeti se nevjerovatan doprinos koji je on davao 'stajanjem' na terenu. mi gubimo veceras od ovih budala, al' nema ko da uzme loptu pa da smisli.
''daj misketu loptu'' - povik koji je veceras falio sa tribina bilinog, kad se gubi i ganja rezultat. jednostavno, nema se kome dati da smisli, da gurne tu zadnju loptu. pod hitno treba letit u kinu i zamolit co'eka da pomogne, dok sve niz brdo nije otislo.


kad se sanjin prcic mogao vratiti nakon sto se oprostio, valjda moze i miske :mrgreen:
I ja isto mislim
Misimovic, Dzeko i Vedo su ubijali ove manje ekipe
Odbranu cemo mozda malo i popeglati ali naprijed smo mrtvi
User avatar
Logovan
Posts: 94390
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2182 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Logovan »

Vrati se. Nema veze što si spor i trom. :skoljka:
User avatar
Obuca9
Posts: 9629
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2183 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Obuca9 »

Doktore vrati se, sve ti je oprošteno. Ti si ovakve reprezentacije sam pobjeđivao, sa 20 kila viška.

Kakav Pjanić, Prcić, Tino, Medunjanin, kopačke ti oni vezati ne mogu.
Emilija Kovačev
Posts: 258
Joined: 29/03/2011 23:48
Location: Tamo gdje vječno Sunce sja.

#2184 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Emilija Kovačev »

Obuca9 wrote:Doktore vrati se, sve ti je oprošteno. Ti si ovakve reprezentacije sam pobjeđivao, sa 20 kila viška.
Eh, znaš kako je ranije bilo?
"Lako je tako te male ekipe, moj Miske... To može svako, te LLL ekipe..."

Može li, ljudi? Imali smo Pjanića, Medunjanina, Sušića, Prcića sinoć. Mogu li?

Ja te nikad prežaliti neću, profesore! :(
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3027
Joined: 25/06/2014 14:16

#2185 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by kakotakonikako »

miske vrati se i izmitraljezaj sve.
User avatar
Trti do smrti
Posts: 146
Joined: 09/07/2014 10:00

#2186 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Trti do smrti »

Kad sam ja govorio da je on tata fudbala, pa me kritikovali da je pjanic jedini majstor da mu miske smeta, aha jest smeta mu sad teret desetke treba igrat sa tim na ledjima, ta desetka je trebala u penziju dok ne dodje neko ko ce napraviti karijeru i sebi a i nekom od napadaca kao sto je on napravio Dzeku.
Fali nam igrac kojem se daje lopta kad ostali misle da je samo kod begovica sigurna, fali nam vodja navale, fali nam mozak, a ne sirova snaga i trka, treba znati napraviti visak okrenuti igru sa jedne na drugu stranu. Sinoc su igrali ko prvacici svi po jednoj strani jadno i suplje. Miske sa tobom bi ih poderali da nemamo nikakvog selektora. Nemoj se vracat nek vide gdje je desetka trebala biti, i sa koliko postovanja treba da se nosi mamu im hebem kretensku. Ni oprostajne tekme nisi imao ko ih jebe. Sad nek igraju kako znaju pisaj ih, za kapitena se stavlja autoritet a ne neki balavac koji misli da je igrac, begivic za kapitena...
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2187 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by hrasno38 »

Trti do smrti wrote:Kad sam ja govorio da je on tata fudbala, pa me kritikovali da je pjanic jedini majstor da mu miske smeta, aha jest smeta mu sad teret desetke treba igrat sa tim na ledjima, ta desetka je trebala u penziju dok ne dodje neko ko ce napraviti karijeru i sebi a i nekom od napadaca kao sto je on napravio Dzeku.
Fali nam igrac kojem se daje lopta kad ostali misle da je samo kod begovica sigurna, fali nam vodja navale, fali nam mozak, a ne sirova snaga i trka, treba znati napraviti visak okrenuti igru sa jedne na drugu stranu. Sinoc su igrali ko prvacici svi po jednoj strani jadno i suplje. Miske sa tobom bi ih poderali da nemamo nikakvog selektora. Nemoj se vracat nek vide gdje je desetka trebala biti, i sa koliko postovanja treba da se nosi mamu im hebem kretensku. Ni oprostajne tekme nisi imao ko ih jebe. Sad nek igraju kako znaju pisaj ih, za kapitena se stavlja autoritet a ne neki balavac koji misli da je igrac, begivic za kapitena...
Sve napises kako treba pa na kraju zaseres. Mislim ne zato sto i ja ne mislim da bi i Bega bio odlican kapiten nego "neki balavac koji misli da je igrac". Nema on sta da misli nego misle oni koji su mu istresli 40 miliona eura i oni kojima je donio naslove u vitrine.
User avatar
Trti do smrti
Posts: 146
Joined: 09/07/2014 10:00

#2188 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Trti do smrti »

Nisam zasrao jer mislim da je jedan prosjecan igrac, od nacina ophodjenja sujete a narocito igre za reprezentaciju. Gledati jednog igraca samo kroz MC je nerealno, iskreno kad igra za MC ja tad i navijam za njega i za MC, kad ne igra jebem treneru majku al to ne znaci da je dobar koliko misli, niti da ja mislim da je bogom dan ;) ... Mi u reprezentaciji trenutno nemamo boljeg s tim da bih u dosta slucajeva izostavio kloca i stavio borbenog Muslimovica (ovo mislim kad je Muslimovic aktivno igrao :) al i sad je borbeniji i pametniji nego ovaj) koji bi napravio nesto od npr zadnjih pet sansi sto je ovaj imao... Kako kazu utrpao bi jedan pa makar cunom radi svoje borbenosti :wink:
Ali... To bi povrijedilo kloca i on bi otisao iz reprezentacije radi svoje sujete a takve stvari ni jedan selektor ne smije dopustiti jer bi ga "strucnjaci" sa tribina i medija pregazili ;) toliko o velikom muskarcu i igracu od mene ;)
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2189 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by hrasno38 »

Trti do smrti wrote:Nisam zasrao jer mislim da je jedan prosjecan igrac, od nacina ophodjenja sujete a narocito igre za reprezentaciju. Gledati jednog igraca samo kroz MC je nerealno, iskreno kad igra za MC ja tad i navijam za njega i za MC, kad ne igra jebem treneru majku al to ne znaci da je dobar koliko misli, niti da ja mislim da je bogom dan ;) ... Mi u reprezentaciji trenutno nemamo boljeg s tim da bih u dosta slucajeva izostavio kloca i stavio borbenog Muslimovica (ovo mislim kad je Muslimovic aktivno igrao :) al i sad je borbeniji i pametniji nego ovaj) koji bi napravio nesto od npr zadnjih pet sansi sto je ovaj imao... Kako kazu utrpao bi jedan pa makar cunom radi svoje borbenosti :wink:
Ali... To bi povrijedilo kloca i on bi otisao iz reprezentacije radi svoje sujete a takve stvari ni jedan selektor ne smije dopustiti jer bi ga "strucnjaci" sa tribina i medija pregazili ;) toliko o velikom muskarcu i igracu od mene ;)
a na zalost svako ima pravo na misljneje
User avatar
Trti do smrti
Posts: 146
Joined: 09/07/2014 10:00

#2190 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Trti do smrti »

Prenese me sorry :grin:
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#2191 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Better Man »

Tek će se vidjeti koliko će nam nedostajati naš najbolji fudbaler ove generacije i pokretački mozak repeke Zvjezdan Misimović.
User avatar
Obuca9
Posts: 9629
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2192 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Obuca9 »

hrasno38 wrote:
Trti do smrti wrote:Kad sam ja govorio da je on tata fudbala, pa me kritikovali da je pjanic jedini majstor da mu miske smeta, aha jest smeta mu sad teret desetke treba igrat sa tim na ledjima, ta desetka je trebala u penziju dok ne dodje neko ko ce napraviti karijeru i sebi a i nekom od napadaca kao sto je on napravio Dzeku.
Fali nam igrac kojem se daje lopta kad ostali misle da je samo kod begovica sigurna, fali nam vodja navale, fali nam mozak, a ne sirova snaga i trka, treba znati napraviti visak okrenuti igru sa jedne na drugu stranu. Sinoc su igrali ko prvacici svi po jednoj strani jadno i suplje. Miske sa tobom bi ih poderali da nemamo nikakvog selektora. Nemoj se vracat nek vide gdje je desetka trebala biti, i sa koliko postovanja treba da se nosi mamu im hebem kretensku. Ni oprostajne tekme nisi imao ko ih jebe. Sad nek igraju kako znaju pisaj ih, za kapitena se stavlja autoritet a ne neki balavac koji misli da je igrac, begivic za kapitena...
Sve napises kako treba pa na kraju zaseres. Mislim ne zato sto i ja ne mislim da bi i Bega bio odlican kapiten nego "neki balavac koji misli da je igrac". Nema on sta da misli nego misle oni koji su mu istresli 40 miliona eura i oni kojima je donio naslove u vitrine.
Ma jok bolan, zna internet bošnjo ko je igrač, a ko nije. Na primjeru Edina Džeke najlakše je ilustrovati sav onaj primitivizam bosanske čaršije, koja će ti oprostiti sve osim uspjeha.
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#2193 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by 1941. »

Starinski primjerak fantaziste balkanskog tipa, kakav se javlja jednom u 15 godina a kod nas i u mnogo duzem vremenskom intervalu. Stoga ne cudi sto nemamo, niti cemo u dogledno vrijeme imati igraca slicnog profila.... steta, slazem se da je itekako hladno mogao odraditi jos jedan ciklus.
User avatar
Trti do smrti
Posts: 146
Joined: 09/07/2014 10:00

#2194 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Trti do smrti »

Obuca9 wrote:
hrasno38 wrote:
Trti do smrti wrote:Kad sam ja govorio da je on tata fudbala, pa me kritikovali da je pjanic jedini majstor da mu miske smeta, aha jest smeta mu sad teret desetke treba igrat sa tim na ledjima, ta desetka je trebala u penziju dok ne dodje neko ko ce napraviti karijeru i sebi a i nekom od napadaca kao sto je on napravio Dzeku.
Fali nam igrac kojem se daje lopta kad ostali misle da je samo kod begovica sigurna, fali nam vodja navale, fali nam mozak, a ne sirova snaga i trka, treba znati napraviti visak okrenuti igru sa jedne na drugu stranu. Sinoc su igrali ko prvacici svi po jednoj strani jadno i suplje. Miske sa tobom bi ih poderali da nemamo nikakvog selektora. Nemoj se vracat nek vide gdje je desetka trebala biti, i sa koliko postovanja treba da se nosi mamu im hebem kretensku. Ni oprostajne tekme nisi imao ko ih jebe. Sad nek igraju kako znaju pisaj ih, za kapitena se stavlja autoritet a ne neki balavac koji misli da je igrac, begivic za kapitena...
Sve napises kako treba pa na kraju zaseres. Mislim ne zato sto i ja ne mislim da bi i Bega bio odlican kapiten nego "neki balavac koji misli da je igrac". Nema on sta da misli nego misle oni koji su mu istresli 40 miliona eura i oni kojima je donio naslove u vitrine.
Ma jok bolan, zna internet bošnjo ko je igrač, a ko nije. Na primjeru Edina Džeke najlakše je ilustrovati sav onaj primitivizam bosanske čaršije, koja će ti oprostiti sve osim uspjeha.
A ti kao znas da sam npr. ja bosno :mrgreen: popisam ti se na nick jer je i on bio kvalitetan napadac :mrgreen:

Hebem ti sunce kakve tarabe imaju internet

Send from my RUP-2A using 37MHz
User avatar
Obuca9
Posts: 9629
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2195 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Obuca9 »

Znaš ti dobro na šta sam ja mislio pod ovim "bošnjo", nemoj biti bukvalac.
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2196 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Edin H. »

splend wrote:kako sam i ocekivao, nema misketa - nema fudbala :sad:

koliko je samo on znacio ovoj ekipi, to nikada nadoknaditi necemo. prva ozbiljnija utakmica, i osjeti se nevjerovatan doprinos koji je on davao 'stajanjem' na terenu. mi gubimo veceras od ovih budala, al' nema ko da uzme loptu pa da smisli.
''daj misketu loptu'' - povik koji je veceras falio sa tribina bilinog, kad se gubi i ganja rezultat. jednostavno, nema se kome dati da smisli, da gurne tu zadnju loptu. pod hitno treba letit u kinu i zamolit co'eka da pomogne, dok sve niz brdo nije otislo.


kad se sanjin prcic mogao vratiti nakon sto se oprostio, valjda moze i miske :mrgreen:
:D
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#2197 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Bosanski_kralj »

Edin H. wrote:
splend wrote:kako sam i ocekivao, nema misketa - nema fudbala :sad:

koliko je samo on znacio ovoj ekipi, to nikada nadoknaditi necemo. prva ozbiljnija utakmica, i osjeti se nevjerovatan doprinos koji je on davao 'stajanjem' na terenu. mi gubimo veceras od ovih budala, al' nema ko da uzme loptu pa da smisli.
''daj misketu loptu'' - povik koji je veceras falio sa tribina bilinog, kad se gubi i ganja rezultat. jednostavno, nema se kome dati da smisli, da gurne tu zadnju loptu. pod hitno treba letit u kinu i zamolit co'eka da pomogne, dok sve niz brdo nije otislo.


kad se sanjin prcic mogao vratiti nakon sto se oprostio, valjda moze i miske :mrgreen:
:D
Najzad, i sam Misimović se dosad dosta puta opraštao pa se vraćao, tako da mu i sad ne bi bio prvi put. :oops:
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#2198 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Dead Man Walking »

E garant smo izgubili zato sto Misketa nije bilo, u onoj vezi i postavci se ni Pirlo ne bi vidio a ne Miske. U svakom slucaju Miske je mogao jos pomoci i steta sto nije tu, ali ispade da je on tu sve bi bilo super. Aha.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55673
Joined: 15/12/2008 16:53

#2199 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by ultima_palabra »

Dead Man Walking wrote:E garant smo izgubili zato sto Misketa nije bilo, u onoj vezi i postavci se ni Pirlo ne bi vidio a ne Miske. U svakom slucaju Miske je mogao jos pomoci i steta sto nije tu, ali ispade da je on tu sve bi bilo super. Aha.
Možda bi napravio neku majstoriju, da se zamaskira realnost. Opet s druge strane, možda bi bilo još gore, ovi veznjaci koji su igrali su mobilniji od njega, ako ništa.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2200 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by hrasno38 »

Da malo probudimo temu o Misketu.....

http://radiosarajevo.ba/novost/172049/f ... nosti-rada

http://radiosarajevo.ba/novost/172027/n ... -na-kosevo

http://radiosarajevo.ba/novost/172043/z ... bundesligi

ja se iskreno nadam i zelim ponovo Misketa u BH dresu za ovih predstojecih 6 utakmica. Pogotovo ako zaista potpise za nekog bundesligasa sa kojim ce proci sasvim sigurno odlicne pripreme.
Post Reply