Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Pietje_Bel
Posts: 1947
Joined: 06/06/2008 23:07
Location: Bobovac

#1 Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Pietje_Bel »

Mozte ovdje raspravljati o Zvijezdanu Misimovicu. Meni je on licno naj simpaticniji igrac Bosanske reprezentacije:


http://www.misimovic.de/?201A0


Image

Name: Misimovic
Vorname: Zvjezdan
Geburtsdatum: 05.06.1982
Sternzeichen: Zwilling
Geburtsort: München
Nationalität: bosnisch


caniggia
Posts: 108
Joined: 24/07/2008 13:51

#2 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by caniggia »

Miske je legenda! Odlican igrac, a ima karizmu finog momka...:) :bih:
User avatar
Pietje_Bel
Posts: 1947
Joined: 06/06/2008 23:07
Location: Bobovac

#3 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Pietje_Bel »

caniggia wrote:Miske je legenda! Odlican igrac, a ima karizmu finog momka...:) :bih:
Da ima karizmu. To i ja kazem. Ima pismenu i kulturnu facu a uz to je jos i vrhunski igrac. Igra u najboljem klubu Bundeslige! :thumbup:
Ima jedan intervju sa njim, nekada sam ga nasao na you-tube ako neko ima neka postavi. ;)
User avatar
Luke Perry
Posts: 1862
Joined: 07/04/2008 17:59

#4 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Luke Perry »

Nas najbolji igrac. Steta sto je kapiten onaj zivac Spahic.
caniggia
Posts: 108
Joined: 24/07/2008 13:51

#5 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by caniggia »

Pietje_Bel wrote:
caniggia wrote:Miske je legenda! Odlican igrac, a ima karizmu finog momka...:) :bih:
Da ima karizmu. To i ja kazem. Ima pismenu i kulturnu facu a uz to je jos i vrhunski igrac. Igra u najboljem klubu Bundeslige! :thumbup:
Ima jedan intervju sa njim, nekada sam ga nasao na you-tube ako neko ima neka postavi. ;)
Ima pravi potencijal da zamijeni Barbareza u onom nekom autoritativnom smislu u odnosu na druge igrace...
Vrijedan svakog respekta...
User avatar
Pietje_Bel
Posts: 1947
Joined: 06/06/2008 23:07
Location: Bobovac

#6 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Pietje_Bel »

Bez Zvjezdana ne vjerujem da bi Dzeko bio toliko uspjesan. :thumbup:
caniggia
Posts: 108
Joined: 24/07/2008 13:51

#7 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by caniggia »

Pietje_Bel wrote:Bez Zvjezdana ne vjerujem da bi Dzeko bio toliko uspjesan. :thumbup:
:thumbup:
User avatar
Mendoza
Posts: 310
Joined: 24/03/2009 10:43
Location: Sarajevo

#8 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Mendoza »

da je malo brzi bio bi k'o Pape... :-) :-) :bih: :bih:
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#9 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by klixober »

U istoriji Bundeslige,rekord da je jedan igrac imao asistencija u jednoj sezoni je 17...Misimovic ima trenutno 16 asistencija.Siguran sam da ce do kraja sezone imati bar jos jednu,dvije asistencije i tako postati najbolji asistent tokom jedne sezone u istoriji Bundeslige.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#10 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by klixober »

komeba wrote:U istoriji Bundeslige,rekord da je jedan igrac imao asistencija u jednoj sezoni je 17...Misimovic ima trenutno 16 asistencija.Siguran sam da ce do kraja sezone imati bar jos jednu,dvije asistencije i tako postati najbolji asistent tokom jedne sezone u istoriji Bundeslige.
p.s. ne mogu ni zamisliti sta bi bilo da je i Ibisevic oborio rekord Gerda Muellera po broju golova u jednoj sezoni :bih:
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#11 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by pOZz »

Najbolji igrač privatne reprezentacije Iljo & co.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#12 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by karanana »

pOZz wrote:Najbolji igrač privatne reprezentacije Iljo & co.
slazem se da je on najbolji igrac iako je u sjeni dzekinih golova, ali je definitivno najkorisniji igrac reprezentacije a i wolfsburga.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#13 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Ripicipi »

Svakog igraca mozemo zamjeniti drugim, ali Misketa nikako...
Bez pretjerivanja nas najkorisniji igrac, mozak ekipe i sjajan co'ek :thumbup:

:bih:
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#14 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Ripicipi »

Majstor


Last edited by Ripicipi on 07/04/2009 17:33, edited 2 times in total.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#15 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by KPNCTNJAH »

Dobar je Miske samo trci ko curica :-D
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#16 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Ripicipi »

KPNCTNJAH wrote:Dobar je Miske samo trci ko curica :-D
Al' igra k'o Pape oc'am :D
:bih:
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#17 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by suncica24 »

I najzogodniji, mora se priznat, hihihiiii :D
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#18 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by burek_in_space »

suncica24 wrote:I najzogodniji, mora se priznat, hihihiiii :D
Ah te zhene,uvijek moraju o zgodnoci. :mrgreen:

Miske je kralj,igrach poteza a nedostatak brzine kompenzuje redovnim slanjem protivnichkih odbrana po cevape,u chemu svaki put neizmjerno uzhivam! :thumbup:
User avatar
Krigla_Sa
Posts: 667
Joined: 15/02/2006 11:48
Location: kuca poso poso kuca

#19 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Krigla_Sa »

Uz Ibisevica najdrazi mi igrac. Kao sto neko rece, ima pravo pismenu facu, lijepo ga vidjeti, na faci mu vidis da nije neki kreten vec da je pravo fin i sigurno skroman momak. Ja ga jos nikad nisam vidio da galami na nekog suigraca, sudiju...Pravo je korektan.
Sto se tice fudbalskih kvaliteta apsolutno nezamjenjiv,mozak reprezentacije i wolfsburga. Svaka cast Spahicu, gotivim i njega ali bi volio da je Miske kapiten.
User avatar
fatality
Posts: 2153
Joined: 24/02/2008 14:11

#20 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by fatality »

joj ovu temu sam cekao , vise mi dopizdilo Dzeko ovo Dzeko ono , Dzeko ovako ,Dzeko onako , svaka njemu cast , al Misketu nije ni do koljena , i fakat pomislim u nekim trenucima da je ovaj fudbal sranje , eto Miske ubjedljivo najjaci igrac, sta je samo radio onim jadnim belgijancima, i onaj kloc da tri gola , svaka mu cast za onaj prvi u belgiji al ona ostala dva bi svaki prosjecni napadac dao , i et on ispadne najbolji i sad ga lafo traze mancester ovo ono

Miske najjaci si :)
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#21 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Ripicipi »

fatality wrote:joj ovu temu sam cekao , vise mi dopizdilo Dzeko ovo Dzeko ono , Dzeko ovako ,Dzeko onako , svaka njemu cast , al Misketu nije ni do koljena , i fakat pomislim u nekim trenucima da je ovaj fudbal sranje , eto Miske ubjedljivo najjaci igrac, sta je samo radio onim jadnim belgijancima, i onaj kloc da tri gola , svaka mu cast za onaj prvi u belgiji al ona ostala dva bi svaki prosjecni napadac dao , i et on ispadne najbolji i sad ga lafo traze mancester ovo ono

Miske najjaci si :)
:shock:
Pises gluposti ;-)
User avatar
fatality
Posts: 2153
Joined: 24/02/2008 14:11

#22 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by fatality »

potres_mozga wrote:
fatality wrote:joj ovu temu sam cekao , vise mi dopizdilo Dzeko ovo Dzeko ono , Dzeko ovako ,Dzeko onako , svaka njemu cast , al Misketu nije ni do koljena , i fakat pomislim u nekim trenucima da je ovaj fudbal sranje , eto Miske ubjedljivo najjaci igrac, sta je samo radio onim jadnim belgijancima, i onaj kloc da tri gola , svaka mu cast za onaj prvi u belgiji al ona ostala dva bi svaki prosjecni napadac dao , i et on ispadne najbolji i sad ga lafo traze mancester ovo ono

Miske najjaci si :)
:shock:
Pises gluposti ;-)
to ti mislis , tebi tvoje meni moje , a to da je kloc sam mislio kao osoba jer mi se ne svidja nikako

a to da je tri gola dao , svakom se moze posrecit , jbg ponese te , al haj ti znas najbolje
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#23 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Ripicipi »

fatality wrote:
potres_mozga wrote:
fatality wrote:joj ovu temu sam cekao , vise mi dopizdilo Dzeko ovo Dzeko ono , Dzeko ovako ,Dzeko onako , svaka njemu cast , al Misketu nije ni do koljena , i fakat pomislim u nekim trenucima da je ovaj fudbal sranje , eto Miske ubjedljivo najjaci igrac, sta je samo radio onim jadnim belgijancima, i onaj kloc da tri gola , svaka mu cast za onaj prvi u belgiji al ona ostala dva bi svaki prosjecni napadac dao , i et on ispadne najbolji i sad ga lafo traze mancester ovo ono

Miske najjaci si :)
:shock:
Pises gluposti ;-)
to ti mislis , tebi tvoje meni moje , a to da je kloc sam mislio kao osoba jer mi se ne svidja nikako

a to da je tri gola dao , svakom se moze posrecit , jbg ponese te , al haj ti znas najbolje
Znas ga licno ili ti se "onako" ne svidja :?
I onih 15 u prvenstvu, ukupno 33 gola ove sezone ne moze biti sreca, a i za manchester grijesis, u engleskoj stampi imas tu informaciju ;-)

Ovo je tema o Misimovicu i ne kontam zasto prozivas Dzeku :?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#24 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by burek_in_space »

@Fatality,taman i da je sreca kod Dzeke u pitanju,a nije,pravo da ti kazhem nije me ni briga.Koliko hocesh igracha se prodavalo u raznorazne klubove na osnovu srece i postignutih golova u raznoraznim utakmicama.Taman i da nije kalibar za Manchestera,neka on uzme lovu,naplati dosadashnji trud i zalaganje kroz karijeru,a nikad nije kasno vratiti se u neki manji klub.

Da li je kloc ili nije,necu ni da ulazim u to,jer je apsolutno irelevantno za ovu temu.
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#25 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by USAblues »

Misimovic Zvjezdan definitivno najbolja desetka u istoriji bosansko-hercegovackog fudbala. A x-yu. fudbala top 5 destetki, svih vremena.
Post Reply