Zvjerstvo Izraela, kukavičluk Hezbollaha i lopovluk zapada

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
fyshek

Zvjerstvo Izraela, kukavičluk Hezbollaha i lopovluk zapada

Post by fyshek » 20/07/2006 15:22

Sve više neobjektivnih postova i odgovora na temu izraelske agresije navele su me da ukratko napišem svoje viđenje. Netko je jednom ovdje citirao Valerya: "rat je kada se masakriraju i ubijaju oni koji se ne poznaju, za one koji se poznaju, ali ostaju na životu". Ovdje mnogi brane radikalizam Hezbollaha i ujednačavaju ga sa obranom nedužnih Libanonaca. Treba napomenuti da agencije javljaju da militanti Hezbollaha ne dopuštaju ženama i djeci da se sklone zajedno s njima, pa su osuđeni na lutanje i dočekivanje izraelskih raketa. Treba osuditi i njih, jednako kao što treba osuditi i Izrael koji apsolutno ne želi razlikovati civilne ciljeve od vojnih, bez obzira na zvjersku utemeljenost motiva njihovog napada. Sam njihov neki ministar je danas na CNN-u rekao da su im svi isti, djeca, žene, starci i radikalni Hezbollah.

Ono što me najviše boli jeste da se povijest ponavlja. Jednako kao što su šutili kad smo mi bili u ratu i dopuštali zvjerstva, sada to isto dopuštaju Izraelu. Vijesti govore o pola milijuna Libanonaca koji su izbjegli pod izraelskim raketama, te nemaju kuda, dok zapad evakuira svoje državljane. Licemjerstvo na djelu. Dok UN samo objavljuje rezolucije, ti ljudi skapavaju.

Jedino što bih želio jeste povezati se s nekim tko ima mogućnosti pomoći nekako tim ljudima (možda neki eksponenti islamske zajednice u BiH). U vidu hrane ili novaca. Pa, tkogod ima neke informacije, neka objavi na forumu.

Efekt

Re: Zvjerstvo Izraela, kukavičluk Hezbollaha i lopovluk zapa

Post by Efekt » 21/07/2006 06:00

fyshek wrote:Sve više neobjektivnih postova i odgovora na temu izraelske agresije navele su me da ukratko napišem svoje viđenje. Netko je jednom ovdje citirao Valerya: "rat je kada se masakriraju i ubijaju oni koji se ne poznaju, za one koji se poznaju, ali ostaju na životu". Ovdje mnogi brane radikalizam Hezbollaha i ujednačavaju ga sa obranom nedužnih Libanonaca. Treba napomenuti da agencije javljaju da militanti Hezbollaha ne dopuštaju ženama i djeci da se sklone zajedno s njima, pa su osuđeni na lutanje i dočekivanje izraelskih raketa. Treba osuditi i njih, jednako kao što treba osuditi i Izrael koji apsolutno ne želi razlikovati civilne ciljeve od vojnih, bez obzira na zvjersku utemeljenost motiva njihovog napada. Sam njihov neki ministar je danas na CNN-u rekao da su im svi isti, djeca, žene, starci i radikalni Hezbollah.

Ono što me najviše boli jeste da se povijest ponavlja. Jednako kao što su šutili kad smo mi bili u ratu i dopuštali zvjerstva, sada to isto dopuštaju Izraelu. Vijesti govore o pola milijuna Libanonaca koji su izbjegli pod izraelskim raketama, te nemaju kuda, dok zapad evakuira svoje državljane. Licemjerstvo na djelu. Dok UN samo objavljuje rezolucije, ti ljudi skapavaju.

Jedino što bih želio jeste povezati se s nekim tko ima mogućnosti pomoći nekako tim ljudima (možda neki eksponenti islamske zajednice u BiH). U vidu hrane ili novaca. Pa, tkogod ima neke informacije, neka objavi na forumu.

Ova tema postoji na nekoliko mjesta samo pod drugim naslovom.A ti nisi nista napisao spektakularno i senzacionalno i nista novo i nista pamteno i nista ....za razliku od ostalih " neobjektivnih postova " nego ti zamandali ovo svoje.

Post Reply