Zvijezde plesu na OBN-u- kriza??

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#26

Post by Comrad »

hrasno38 wrote:
Comrad wrote:hrasno griješiš, kao prvo gdje su pobjednici tih svih tolikih emisija i svi razvikani talenti, obećavani su im albumi, automobili, pare i jesu li išta od toga dobili od OBN-a - NISU. Morali su sami skupljati pare i snimati pjesme. Dakle, OBN fino izrabljuje omladinu koja želi svojih pet minuta slave, daju im pokoju dorinu i hej karticu i svi sretni. Na kraju shoua dobiju posao debilnog voditelja iks oks ili šta ja znam i provaljuju se, zašto? Zato jer su se prijavili za pjevača, a završili kao voditelj :roll:
Ja ne znam o cemu stvarno pricas. Je li iko prije ovoga cuo za onog malog Djulovica narodnjaka, pa za onu dvojicu sto su prvi pobjedili Kice i ne znam kako se zove drugi, pa ovaj zadnji decko sto je pobjedio na muzic talentima te za masu voditelja na OBN-u. E nije vidis nikad niko cuo niti za jednu od nabrojanish osoba a sada taj mali Djulovic ima snimljen album. ova dvojica se ne skidaju sa TV-a na svim stanicama, i ovaj zadnji je snimio album a svi ovi do nedavno nepoznati voditelji sada imaju posao i primaju platu. Dakle iz raznih budzaka su dosli do naslovnih strana i TV ekrana i naravno sada imaju puno vecu sansu da zarade koju marku. Problem naseg drustva se zove "hronicna ljubomora i prepametnost na pogresnim mjestima". Sve se posmatra ocima vrhunskih profesionalaca koji nemaju minute posla u raznim oblastima. U danasnje ljude pametni ljudi kopiraju ono sto valja i daj boze da je masa ovih majmuna na vlasti uzela i samo prekopirala sve one dobre stvari i iz bivseg sistema i iz naprednog svijeta gdje bi nam bio kraj. Ali ne mi smo prvi da kazemo kako nesto ne valja kao veliki strucnjaci a a niko ne mrda dupetom da pruzi nesto bolje ali ne slovima nego u stvarnosti i primjerima. I svi se ponasamo kao da smo rodjeni pametni pa tako imas ovdje ljude koji voditeljice i voditelje na OBN-u proziva nepismenim itd itd. Pa gdje ste vise svi vi pismeni majku mu. Ja jedva cekam da izadjete iz svojih sklonista i pokazete sta je kvalitet ili i vi necete da se blamirate!!!!!!
Je li OBN platio Amelu da snimi album? NIJE. Je li OBN platio Djuloviću da snimi album? NIJE (iako je na početku showa to obećao kao nagradu). Nego su sami morali ganjati sponzore, ovog Djulovića je Gljiva pogurao jer je namirisao da će i on nešto zaraditi. I zašto da budem ljubomoran na nekoga ko vodi iks oks, i provaljuje se na TV-u. Samo pogledaj te voditelje, da li je iko od njih ostao na OBN duže od 5-6 mjeseci? NIJE, a što li kad su im tako fino dali šansu, i fino im daju platu. :shock: Nego je fino gazda tu skontao, zašto da daje profesionalnim voditeljima lovu, kada ove naivčine može imati za male pare. Odradi show uzme 4-5 voditelja, vuca ih nekoliko mjeseci pa opet show opet drugi voditelji... :roll:
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#27

Post by hrasno38 »

Comrad wrote:
hrasno38 wrote:
Comrad wrote:hrasno griješiš, kao prvo gdje su pobjednici tih svih tolikih emisija i svi razvikani talenti, obećavani su im albumi, automobili, pare i jesu li išta od toga dobili od OBN-a - NISU. Morali su sami skupljati pare i snimati pjesme. Dakle, OBN fino izrabljuje omladinu koja želi svojih pet minuta slave, daju im pokoju dorinu i hej karticu i svi sretni. Na kraju shoua dobiju posao debilnog voditelja iks oks ili šta ja znam i provaljuju se, zašto? Zato jer su se prijavili za pjevača, a završili kao voditelj :roll:
Ja ne znam o cemu stvarno pricas. Je li iko prije ovoga cuo za onog malog Djulovica narodnjaka, pa za onu dvojicu sto su prvi pobjedili Kice i ne znam kako se zove drugi, pa ovaj zadnji decko sto je pobjedio na muzic talentima te za masu voditelja na OBN-u. E nije vidis nikad niko cuo niti za jednu od nabrojanish osoba a sada taj mali Djulovic ima snimljen album. ova dvojica se ne skidaju sa TV-a na svim stanicama, i ovaj zadnji je snimio album a svi ovi do nedavno nepoznati voditelji sada imaju posao i primaju platu. Dakle iz raznih budzaka su dosli do naslovnih strana i TV ekrana i naravno sada imaju puno vecu sansu da zarade koju marku. Problem naseg drustva se zove "hronicna ljubomora i prepametnost na pogresnim mjestima". Sve se posmatra ocima vrhunskih profesionalaca koji nemaju minute posla u raznim oblastima. U danasnje ljude pametni ljudi kopiraju ono sto valja i daj boze da je masa ovih majmuna na vlasti uzela i samo prekopirala sve one dobre stvari i iz bivseg sistema i iz naprednog svijeta gdje bi nam bio kraj. Ali ne mi smo prvi da kazemo kako nesto ne valja kao veliki strucnjaci a a niko ne mrda dupetom da pruzi nesto bolje ali ne slovima nego u stvarnosti i primjerima. I svi se ponasamo kao da smo rodjeni pametni pa tako imas ovdje ljude koji voditeljice i voditelje na OBN-u proziva nepismenim itd itd. Pa gdje ste vise svi vi pismeni majku mu. Ja jedva cekam da izadjete iz svojih sklonista i pokazete sta je kvalitet ili i vi necete da se blamirate!!!!!!
Je li OBN platio Amelu da snimi album? NIJE. Je li OBN platio Djuloviću da snimi album? NIJE (iako je na početku showa to obećao kao nagradu). Nego su sami morali ganjati sponzore, ovog Djulovića je Gljiva pogurao jer je namirisao da će i on nešto zaraditi. I zašto da budem ljubomoran na nekoga ko vodi iks oks, i provaljuje se na TV-u. Samo pogledaj te voditelje, da li je iko od njih ostao na OBN duže od 5-6 mjeseci? NIJE, a što li kad su im tako fino dali šansu, i fino im daju platu. :shock: Nego je fino gazda tu skontao, zašto da daje profesionalnim voditeljima lovu, kada ove naivčine može imati za male pare. Odradi show uzme 4-5 voditelja, vuca ih nekoliko mjeseci pa opet show opet drugi voditelji... :roll:
Jos kad ti ne bi tako povrsno posmatrao stvari nesto bi od tebe i bilo. A kada bi i Amel i Djulovic i ostali snimili uopste albume da nisu dosli na OBN???? A ko si recimo ti pa da mozes da ocjenjujes neciji (ne)kvalitet??? TV je lova prijatelju i svaki vlasnik bilo koje tv kuce na svijetu mijenja novinare kako mu cejf. Eno ti primjer recimo one djevojke sto je vodila prve OBN Music Talente, mislim da se zove Neda. Danas radi na BHT1 ali joj je odskocna daska bio OBN. Naravno svako ima pravo da se bori za svoju poziciju u zivotu pa tako i novinari pa samim tim i da mijenjaju TV kuce. Vjeruj mi da se puno vise provaljujes ti sa svojim oprecnim ocjenjivanjem nekoga sa OBN-a nego sto se provaljuju oni koje nije sramota stati pred TV ekrane i boriti se za svoj polozaj u drustvu.
dia81
Posts: 445
Joined: 31/03/2007 20:51
Location: sarajevo

#28

Post by dia81 »

a sjecate se Nade ....ona sto je pricala na ekavskom...eh ona danas hoda s Celom hahahahahhaha...joj odskocne daske
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#29

Post by Comrad »

Ma možemo mi ovako raspravljati sto godina. Jel ja sad trebam dizat OBN što je napravio 2-3 ispodprosječna pjevača, gdje pjevaju ti talenti, gdje gostuju :roll: I naravno, kod nas ovdje čim imaš nešto protiv nekoga, to znači da si ljubomoran, da mu zavidiš. Što se tiče televizije OBN ja na toj televiziji gledam samo 3 sata programa sedmično - NBA nedjeljom.
p.s. i dalje mislim da su im voditelji smiješni, valjda sam ljubomoran, šta li :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#30

Post by hrasno38 »

Comrad wrote:Ma možemo mi ovako raspravljati sto godina. Jel ja sad trebam dizat OBN što je napravio 2-3 ispodprosječna pjevača, gdje pjevaju ti talenti, gdje gostuju :roll: I naravno, kod nas ovdje čim imaš nešto protiv nekoga, to znači da si ljubomoran, da mu zavidiš. Što se tiče televizije OBN ja na toj televiziji gledam samo 3 sata programa sedmično - NBA nedjeljom.
p.s. i dalje mislim da su im voditelji smiješni, valjda sam ljubomoran, šta li :D
Ako mislis da moze bolje OBN je mislim na Pofalicima pa izvoli.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#31

Post by Neelix »

zeljo angazovao novog 42godisnjeg golmana. ovaj je zajebo pagliucu :D
Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#32

Post by Klikerica »

Comrad wrote:Ma možemo mi ovako raspravljati sto godina. Jel ja sad trebam dizat OBN što je napravio 2-3 ispodprosječna pjevača, gdje pjevaju ti talenti, gdje gostuju :roll: I naravno, kod nas ovdje čim imaš nešto protiv nekoga, to znači da si ljubomoran, da mu zavidiš. Što se tiče televizije OBN ja na toj televiziji gledam samo 3 sata programa sedmično - NBA nedjeljom.
p.s. i dalje mislim da su im voditelji smiješni, valjda sam ljubomoran, šta li :D
Apsolutno se slazem! Ova tema nije otvorena da bismo raspravljali o svim OBN.ovim projektima i nekim kvazi pjevacima (daj narodu hljeba i igara, a ti opeljesi sve zivo), vec o ovom katastrofalnom projektu! Dejana, Fedja, Adrijana i na kraju sami slag- Emerik!!! :shock: NISU ZA VODITELJA! Sto se tice zirija mislim da je sve receno- student veterine ocjenjuje parove :lol:
Na kraju, imati istio ime kao i nasi dragi susjedi, a potpuno se azlikovati u konceptu emisije je smijesno i jadno!
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#33

Post by Comrad »

Ma jednom rječju - TRUBA :D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#34

Post by Comrad »

Nego, gledate li ovaj profesionalni prenos iz Glazgova :lol:
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#35

Post by AfromMann »

Comrad wrote:Nego, gledate li ovaj profesionalni prenos iz Glazgova :lol:
Srecom ima na SAT 1 pa uzivam na njemackom kojeg ne znam.
Ovo je katastrofa majko moja kojih postavi da vode bolje da sute bili bi interesantniji :x :x :x :? :-) :(
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#36

Post by Neelix »

ima tema o tome na fudbal/nogomet :D
Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#37

Post by Klikerica »

Prati li neko ovaj cirkus od show-a? Jutros saltam kanale i naletih na "voditeljice" Dajanu i Adrijanu :roll: zadrzala sam se namjerno na tom kanalu i njihovom dijalogu samo da vidim kolicinu gluposti koja isijava iz svake njihove recenice. Svaka cast onim mladim plesacima, super je sto im se ukazala sansa, ali ove dvije su stvarno tolike amaterke da je nemoguce ni odgledati tu talentovanu djecu sto plesu.
white_rabbit
Posts: 10
Joined: 15/07/2007 14:56

#38

Post by white_rabbit »

Pozdrav svim forumasima,
nadam se da cete biti raspolozeni da mi pomognete :), naime u jednoj od prvih emisija, u revijalnom dijelu, mogli smo gledati nastup dvojice momaka o kojima znam samo toliko da se zovu Armin i Arman, ako je i ta informacija uopste tacna :)
Elem, izveli su neku koreografiju u slowmotion folu i jako mi se dopalo, a ovih dana snimam jedan muzicki spot te bi ih voljela angazovati.
Ukoliko slucajno neko zna nesto vise o ovim telentovanim "djecacima", npr br. tel :) molim da mi se javi na private.
Hvala!
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#39

Post by Comrad »

white_rabbit wrote:Pozdrav svim forumasima,
nadam se da cete biti raspolozeni da mi pomognete :), naime u jednoj od prvih emisija, u revijalnom dijelu, mogli smo gledati nastup dvojice momaka o kojima znam samo toliko da se zovu Armin i Arman, ako je i ta informacija uopste tacna :)
Elem, izveli su neku koreografiju u slowmotion folu i jako mi se dopalo, a ovih dana snimam jedan muzicki spot te bi ih voljela angazovati.
Ukoliko slucajno neko zna nesto vise o ovim telentovanim "djecacima", npr br. tel :) molim da mi se javi na private.
Hvala!
obn.ba, fino ih nazoveš i et :)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#40

Post by StupskaBitanga »

ko je u BiH pri napravio reality show? OBN
Ko je prvi e,itirao sportske event-e tipa formule NBA WRC? OBN
Ljudi OBN je komercijalna TV kuća i tako se ponašaju!!!!!!
a svi voditelji sa FTV-a Alfe BHT1 PinkBiH su počeli na old OBN-u.
A možete vi kritikovati OBN do sutra ali podatci MIB-a pokazuju da OBn najviše zarađuje od reklama oko 6 miliona maraka mjesečno!!! idite na http://www.mib.ba i u download i vidjeti ćete!!!!
a OBN i Pink su najgledanije komercijalne TV kuće u BiH!!!!!!
Last edited by StupskaBitanga on 16/07/2007 21:27, edited 1 time in total.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#41

Post by StupskaBitanga »

User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#42

Post by Neelix »

jel ti to onaj zvaljo vilic sta u familiji :D :D

btw formula se prenosila puno prije obn-a.... :-)

to sa reality show ako uzimas kao pozitivnu stvar.... :lol:

imaju dobrih voditeljica, to cu priznat :D
Nabildana_Baba
Posts: 215
Joined: 28/07/2004 21:35

#43

Post by Nabildana_Baba »

Neelix wrote::lol: jel neko pokusao slusat onog fedju kad prica :lol: pa taj ne zna smislenu recenicu sastavit, podje s jednim, nastavi s drugim, zavrsi s trecim :lol: samo da odrzi kontinuitet govora, a to sto mu izgovorene rijeci nemaju nikakvog smisla, kao nije vazno :lol:
:lol: :lol:

A tek Fadil i Dario!! Od Fedje covjek ni ne ocekuje nista (mada sam mislila da barem dobro govori engleski, kad - ni to! :D ), ali njih dvojica - ma strasno. Izgubili su barem jednog fana KZU, a nagovoricu i buraza da ne ide na koncert :D
white_rabbit
Posts: 10
Joined: 15/07/2007 14:56

#44

Post by white_rabbit »

Pa podrazumijeva se da sam to prvo uradila, nazvala obn, oni su mi rekli samo kako se momci zovu, valjda su negdje izgubili njihov broj telefona, zato sam i pokusala sa ovom varijantom :)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#45

Post by Neelix »

zeko, a kakav spot snimas, sta pjevas :D
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#46

Post by lampard »

evo ja sam pravo talentiran za svasta nesta pa ako neko hoce da me unajmi nek se obrati mom menađeru :D
cancel
Posts: 474
Joined: 11/07/2006 22:56

#47 Re: Zvijezde plesu na OBN-u- kriza??

Post by cancel »

DaysleepeR wrote:
Mrzim ples, mrzim plesne emisije ali slucajno znam, da je vaj boldirani inace ukrajinac, svjetski sampion u latino americkim plesovima sa stalnim boravkom u Sarajevu - BiH, inace bio finalista Zvjezde plesu u Hrvatskoj.
O čemu ti pričaš? On uopće nije bio finalista "Zvijezde plešu" u Hrvatskoj .. ti si nešto totalno pomiješala jer taj lik uopće nije niti sudjelovao u toj emisiji na HRT-u ...

Finalisti "Plesa sa zvijezdama" u Hrvatskoj bili su:
1. Zrinka Cvitešić i Nicolas Quesnoit - ujedno i pobjednici ... (Nicolas je Francuz koji živi u Zagrebu)
Image

2. Rene Bitorajac & Mirjana Žutić (drugi)

Image

U predzadnjoj emisiji su ispali Maja Šuput i Ištvan Varga, moji favoriti ... Ištvan je inače svjetski šampion u nekim plesovima, ne znam točno u kojim ...

Image
white_rabbit
Posts: 10
Joined: 15/07/2007 14:56

#48

Post by white_rabbit »

Neelix wrote:zeko, a kakav spot snimas, sta pjevas :D
Nista posebno, nije za mene, radim sa ljudima koji inace snimaju spotove, pa bi nam se ovi momci lijepo uklopili u pricu, al izgleda da bas nemam srece ni traga ni glasa o njima, a kazu Sarajevo mahala, svijet je mali i slicno ... :-?
Post Reply