Zvezde Granda

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#51 Re: Zvezde Granda

Post by strucnjakdemagog »

Za koga ovakva mama nije mjera?
Inače odgledao sam sa ženom par puta po nekoliko minuta ZG, ali čim se Karleuša pojavi napustim sijelo.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7755
Joined: 03/06/2016 16:31

#52 Re: Zvezde Granda

Post by Dope_Man »

Ja ne mogu da vjerujem da je ovo jos toliko raji zanimljivo. I ova Dzejla, budimo realni, ce biti ista kao i Amel Curic. Ima treba glas za pjevanje, kao sto Amel ima za roka, ali eto snimala je vec svoje originalne pjesme i.. zaborave se za manje vremena nego sto pjesma traje.

Za pobjedu na ovom treba imati glas, za pravu karijeru treba imati mnogo vise, a prije svega prave autore oko sebe. Ne bi ni Zdravko Colic bio to sto jeste da mu nisu pravi ljudi napravili prave pjesme u razlicitim dijelovima karijere. Amel je vec predugo na sceni bez postene pjesme, nebitan. I Dzejla ce, realno gledano, ici istim stopama. Vrhunac ce biti pobjeda na sou programu.. a ko je ikad ostao neka muzicka zvijezda nakon ijedne od ovih emisija? U najboljem slucaju mozda onaj Gile, znam da su ga folkeri dosta vremena furali, i pjevali par i njegovih originalnih pjesama. Eto, od sve kvalitete pop i rok vokala, folker napravio karijeru.
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#53 Re: Zvezde Granda

Post by karanana »

Dobri pichichi sve cetiri iz famelije. Mama odlicna, sestre, sve super.....
Karijera? Sve zavisi koliko ce se podanut prekodrinskim a i nekim ovodrinskim menadzerima, skladateljima i influencerima koji je mogu gurati. Mislim da ako odluci da ide tim putem, da ce biti mnogo zrtve u pogledu kreiranja seksipila koji je vazan kao i sam talent pjevanja. A mozda ce zahtijevat i neke nemoralne poteze.
Ako odluci da ne ide tim putem seksa i kokaina, nego da proba gurati na talen, onda sumnjam da ce biti nesto ozbiljnije od nje. Mozda pokoje lokalno pojavljivanje i nastup ali nista regionalno (kako mrzim rijec regija za jugoslavja). Vidi se to na prethodnim pobjednicima, nekih ima nekih nema.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#54 Re: Zvezde Granda

Post by high_volume »

karanana wrote:Dobri pichichi sve cetiri iz famelije. Mama odlicna, sestre, sve super.....
Karijera? Sve zavisi koliko ce se podanut prekodrinskim a i nekim ovodrinskim menadzerima, skladateljima i influencerima koji je mogu gurati. Mislim da ako odluci da ide tim putem, da ce biti mnogo zrtve u pogledu kreiranja seksipila koji je vazan kao i sam talent pjevanja. A mozda ce zahtijevat i neke nemoralne poteze.
Ako odluci da ne ide tim putem seksa i kokaina, nego da proba gurati na talen, onda sumnjam da ce biti nesto ozbiljnije od nje. Mozda pokoje lokalno pojavljivanje i nastup ali nista regionalno (kako mrzim rijec regija za jugoslavja). Vidi se to na prethodnim pobjednicima, nekih ima nekih nema.
A s kim se sexaju muškarci nakon osvajanja trofeja i želje da uspiju na estradi :-)

Pretjeruješ karanana sa tim svojim sexualnim preseravanjima, nekad je smiješno ali sve češće postaje neukusno :-) :(
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#55 Re: Zvezde Granda

Post by insomnia78 »

Pa sta ce cojk. Svako se cese dje ga svrbi
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#56 Re: Zvezde Granda

Post by insomnia78 »

Mada ni ne grijesi puno. To je nerazdvojivo od tog biznisa. Vidis sta po ‘olivudu rade i to ovim top glumicama mozes misliti kolko taru buraniju
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#57 Re: Zvezde Granda

Post by karanana »

Moze biti neukusno ali tako ti je to jarane.
Nisam se ni trudio da bude smijesno. Ja ljubomoran.
Last edited by karanana on 23/06/2019 23:08, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72572
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#58 Re: Zvezde Granda

Post by Velkoski »

metoo brt
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#59 Re: Zvezde Granda

Post by high_volume »

insomnia78 wrote:Mada ni ne grijesi puno. To je nerazdvojivo od tog biznisa. Vidis sta po ‘olivudu rade i to ovim top glumicama mozes misliti kolko taru buraniju
Da, znam o čemu pišeš, ali nije pravilo. Uspjeh se može postići i bez tlačenja i sexualnih iživljavanja.

Nisam joj držao svijeće, ali ne vjerujem da se, npr. Merima Njegomir pojebala sa pola menadžera da bi ostvarila uspjeh. Ona je vrhunska pjevaica i kao takva mora uspjeti
User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#60 Re: Zvezde Granda

Post by plain vanilla »

Neki budući doktor je pobijedio na RTL zvijezdama, valjda se i on nece morat 'ebat.
User avatar
Ludzak
Posts: 5373
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#61 Re: Zvezde Granda

Post by Ludzak »

Dobro je za nju pa nije krenula folkerskim i tezgaroškim pjesmama. Da svoju karijeru gradi po tezgama.
Vi biste da se u 16 god gradi karijera po tezgama kao što ih ima pun ku. ac u tim godinama? Treba ostati svoj, i graditi svoj stil muzike.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#62 Re: Zvezde Granda

Post by julisiz es grant »

high_volume wrote:
insomnia78 wrote:Mada ni ne grijesi puno. To je nerazdvojivo od tog biznisa. Vidis sta po ‘olivudu rade i to ovim top glumicama mozes misliti kolko taru buraniju
Da, znam o čemu pišeš, ali nije pravilo. Uspjeh se može postići i bez tlačenja i sexualnih iživljavanja.

Nisam joj držao svijeće, ali ne vjerujem da se, npr. Merima Njegomir pojebala sa pola menadžera da bi ostvarila uspjeh. Ona je vrhunska pjevaica i kao takva mora uspjeti
Jer je startala u sasvim drugom vremenu, koje se ni po čemu ne može mjeriti sa današnjim.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#63 Re: Zvezde Granda

Post by Sanjarko »

Ja kako sam upratio samo im po jedno uspije iz svake sezone.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#64 Re: Zvezde Granda

Post by high_volume »

Post Reply