Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#26 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by seln »

Skijaš wrote:
convict wrote:Ako Helez bar pola lažnih boraca i invalida počisti, halal mu bila arogancija i tersluk.
Da sam ja na Budimirovom mjestu, ovo Helezovo kočoperenje ne bi prošlo bez političke krvi. Valjda ima još neko mimo Heleza ko će raditi na reviziji a da ne bruka sve nas koji smo stali iza Platforme ?
Polahko, Skijas.
Znas da sam uvijek na tvojoj strani, ali, na pse moras odgovoriti psima. Ja se odavno spremam da preslisam platformiste, ono, gdje ste bili, sta ste radili. Cijenim Budimira, no mi ovo lici na huskanje dva branioca jednog na drugog.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#27 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by prljavi Hare »

seln wrote:
Skijaš wrote:
convict wrote:Ako Helez bar pola lažnih boraca i invalida počisti, halal mu bila arogancija i tersluk.
Da sam ja na Budimirovom mjestu, ovo Helezovo kočoperenje ne bi prošlo bez političke krvi. Valjda ima još neko mimo Heleza ko će raditi na reviziji a da ne bruka sve nas koji smo stali iza Platforme ?
Polahko, Skijas.
Znas da sam uvijek na tvojoj strani, ali, na pse moras odgovoriti psima. Ja se odavno spremam da preslisam platformiste, ono, gdje ste bili, sta ste radili. Cijenim Budimira, no mi ovo lici na huskanje dva branioca jednog na drugog.

Da!Tu pothitno treba smiriti bilo kakve strasti!Budimira gotivim pravo,a ako je ovaj Elez odlučio da iskreno
prodrma kojekakve podrumaše,neka bude!Pa jebem mu,valjda ima neko uticajniji da to sve smiri,šta se zajebaju!
Ja nikada nisam lično naplatio od države BiH niti jedne marke zbog mog učešća u ratu!Kada se djelilo onih 150KM
mjesečno za demobilisane borce,imao sam posao dobro plaćen,i smatrao sam nemoralnim da uzmem taj novac,
iako sam zakonski više nego zaslužio,a opet znam da ljudi koji nisu prisrmdili ARBiH,njenim borbenim jedinicama,
maltene vladaju većinom tih boračkih organizacija,treba to razjebati pothitno! :x
Treba tu naći dobru mjeru,kompromis,i to je to! :thumbup:
Ali Živka mi ne treba dirati,što se mene tiče,koliko ujutro da pozove na oružje,ja sam tu,istog momenta.....
i čekam zapovjed! 8-)
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#28 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by prljavi Hare »

race-ul-ulema wrote:
seln wrote: Cijenim Budimira, no mi ovo lici na huskanje dva branioca jednog na drugog.
Pa zar Budimir i Helez nisu bili na suprotnim stranama citav rat?
To je sada nebitno,svi smo se jasno oprijedlili gdje je ko,imaš takve poput tebe koji bi da razvale ovu državu,
i ovakvih,poput mnogo ljudi na forumu koji bi je branili,i ne sumnjaj niti jednog momenta,odbranili! ;-)

Neko je gadno prespavao zadnjih 16 godina,zato manje vutre, ako baš moraš,puši lišće od muških stabljika,
ne izazivaju tako nestvarne vizije! 8-)
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#29 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by Ricken »

Istina je uvijek negdje između. Samo ću reći da niko nije kriv dok se njegova krivica ne dokaže, pa tako i za Hodžića. Ministar sebi bira tim i ljude sa kojima će raditi, i tako je svugdje u svijetu. Čak mi se Helezov stav o Hodžiću čini normalnim, nema ništa protiv da ga otpusti iz službe čim se njegova krivnja dokaže. S druge strane u posljednje vrijeme Helez je pokrenuo neke stvari, koje nisu najbolje prihvaćene kod HVO branitelja, pa tako i u tom kontekstu treba gledati na napade koji dolaze od strane Večernjaka. Mislim treba biti pošten Helez je 8 godina prije ministrovanja postao parlamentarac, i pri tome je ponajviše ostao u sjećanju što je izmlatio portira, meni se nekad činilo u školi, a evo sad kažu u bolnici. Svakako bahatost, koju je SDP trebao davno sankcionisati, ali nije. Incident po principu znaš ti ko sam ja, nemožeš meni reći da se ne parkiram tu. Pravna država je odradila svoje, vansudska nagodba, ali SDP nije odradio svoje nego je političara sa takvim backgroundom postavio za ministra. Eh sad sve to što Večernjak piše o Helezu nema nikakve veze sa revizijom boračke populacije i njihovih statusa, Budumir je davno mogao i trebao reagovati na članove vlade koju je sastavio Nikšić, a čiji je član i njegova HSP stranka. A ne tek sad kad su se neke stvari zakotraljale. ne mislim da je ovo neki udar za platformu i da nije nešto što se ne može i neće kompromisno riješiti. Stvar je u tome da kod nas kompromisi uvijek završe kao teret na leđima onih najugroženijih.

P.s. Sve u svemu nadam se da oko zgrade Vlade ima dovoljno parking mjesta, vidi se da nam je ministar sa kratkim fitiljom. Nije on slučajno portfelj za boračka pitanja.
Last edited by Ricken on 18/07/2011 10:22, edited 1 time in total.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#30 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by Ricken »

quote]

Ama, po pitanju HSPa ja sam ti krajnje skeptican jer ima ona narodna "ko je izdao jednom, izdace opet". Potpisujem ti da ce HSP prvi napustiti koaliciju a u to bih se smio opkladiti po par dobrih dzointa!

Sto se poljoprivrednika tice, u njega ne morate sumnjati, taj nece htjeti izaci iz vlasti ni kada mu mandat zavrsi, morace ga VP licno istjerati.[/quote]

Izvini neznam kad je HSP izdao?
Koliko znam njihova vojna formacija HOS je dala jako značajan doprinos u odbrani BiH, pogotovo ne treba zaboraviti Blaža Kraljevića.
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#31 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by amrica »

Ricken wrote:I. Ministar sebi bira tim i ljude sa kojima će raditi, i tako je svugdje u svijetu. .

Mozda svugdje u svijetu, ali u Bosni ne.
Sve je politicka trgovina. Talovi, ministar jedna stranka i jedan narod, pomocnici druge stranke i drugi narodi, konstitutivni, naravno. Itd. Pogledaj malo Ustav.
Plus politicke igrice, kolaicije, ja tebi glas za ministra, ti meni mjesto pomocnika itd...
srednjabosna
Posts: 1
Joined: 27/03/2011 23:53

#32 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by srednjabosna »

Ricken wrote:Istina je uvijek negdje između. Samo ću reći da niko nije kriv dok se njegova krivica ne dokaže, pa tako i za Hodžića. Ministar sebi bira tim i ljude sa kojima će raditi, i tako je svugdje u svijetu. Čak mi se Helezov stav o Hodžiću čini normalnim, nema ništa protiv da ga otpusti iz službe čim se njegova krivnja dokaže. S druge strane u posljednje vrijeme Helez je pokrenuo neke stvari, koje nisu najbolje prihvaćene kod HVO branitelja, pa tako i u tom kontekstu treba gledati na napade koji dolaze od strane Večernjaka. Mislim treba biti pošten Helez je 8 godina prije ministrovanja postao parlamentarac, i pri tome je ponajviše ostao u sjećanju što je izmlatio portira, meni se nekad činilo u školi, a evo sad kažu u bolnici. Svakako bahatost, koju je SDP trebao davno sankcionisati, ali nije. Incident po principu znaš ti ko sam ja, nemožeš meni reći da se ne parkiram tu. Pravna država je odradila svoje, vansudska nagodba, ali SDP nije odradio svoje nego je političara sa takvim backgroundom postavio za ministra. Eh sad sve to što Večernjak piše o Helezu nema nikakve veze sa revizijom boračke populacije i njihovih statusa, Budumir je davno mogao i trebao reagovati na članove vlade koju je sastavio Nikšić, a čiji je član i njegova HSP stranka. A ne tek sad kad su se neke stvari zakotraljale. ne mislim da je ovo neki udar za platformu i da nije nešto što se ne može i neće kompromisno riješiti. Stvar je u tome da kod nas kompromisi uvijek završe kao teret na leđima onih najugroženijih.

P.s. Sve u svemu nadam se da oko zgrade Vlade ima dovoljno parking mjesta, vidi se da nam je ministar sa kratkim fitiljom. Nije on slučajno portfelj za boračka pitanja.
Po tvom onda i Ratko Mladić nije kriv dok mu se ne dokaže,niko od hrvatske šestorke onda nije kriv pa zašto ih ljudi zovu zločincima.Ako ima sumnje da je bio zapovjednik logora, ili samo čuvar taj čovjek nema šta da traži u timu za reviziju. To je isto kada bi Hrvati sada poslali nekog lika koji je bio zapovjednik nekog logora da provjerava Bošnjake koji su bili zatočeni u istom. Just my 2 Cents . :?
User avatar
madner
Posts: 56781
Joined: 09/08/2004 16:35

#33 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by madner »

Ima razlika, za ove postoje optuznice koje su potvrdjene.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#34 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by Ricken »

srednjabosna wrote:
Ricken wrote:Istina je uvijek negdje između. Samo ću reći da niko nije kriv dok se njegova krivica ne dokaže, pa tako i za Hodžića. Ministar sebi bira tim i ljude sa kojima će raditi, i tako je svugdje u svijetu. Čak mi se Helezov stav o Hodžiću čini normalnim, nema ništa protiv da ga otpusti iz službe čim se njegova krivnja dokaže. S druge strane u posljednje vrijeme Helez je pokrenuo neke stvari, koje nisu najbolje prihvaćene kod HVO branitelja, pa tako i u tom kontekstu treba gledati na napade koji dolaze od strane Večernjaka. Mislim treba biti pošten Helez je 8 godina prije ministrovanja postao parlamentarac, i pri tome je ponajviše ostao u sjećanju što je izmlatio portira, meni se nekad činilo u školi, a evo sad kažu u bolnici. Svakako bahatost, koju je SDP trebao davno sankcionisati, ali nije. Incident po principu znaš ti ko sam ja, nemožeš meni reći da se ne parkiram tu. Pravna država je odradila svoje, vansudska nagodba, ali SDP nije odradio svoje nego je političara sa takvim backgroundom postavio za ministra. Eh sad sve to što Večernjak piše o Helezu nema nikakve veze sa revizijom boračke populacije i njihovih statusa, Budumir je davno mogao i trebao reagovati na članove vlade koju je sastavio Nikšić, a čiji je član i njegova HSP stranka. A ne tek sad kad su se neke stvari zakotraljale. ne mislim da je ovo neki udar za platformu i da nije nešto što se ne može i neće kompromisno riješiti. Stvar je u tome da kod nas kompromisi uvijek završe kao teret na leđima onih najugroženijih.



P.s. Sve u svemu nadam se da oko zgrade Vlade ima dovoljno parking mjesta, vidi se da nam je ministar sa kratkim fitiljom. Nije on slučajno portfelj za boračka pitanja.
Po tvom onda i Ratko Mladić nije kriv dok mu se ne dokaže,niko od hrvatske šestorke onda nije kriv pa zašto ih ljudi zovu zločincima.Ako ima sumnje da je bio zapovjednik logora, ili samo čuvar taj čovjek nema šta da traži u timu za reviziju. To je isto kada bi Hrvati sada poslali nekog lika koji je bio zapovjednik nekog logora da provjerava Bošnjake koji su bili zatočeni u istom. Just my 2 Cents . :?
Nemoj mi mahale molim te. Postoje institucije koje treba da se bave određenim stvarima. To šta ti i ja privatno o nekome mislili je i naša privatna stvar, ali institucije daju pečat stvarima. Ono ključno je da hrvatska šestorka čeka na svoju presudu, a da je Ratko Mladić u Hagu. Zajednička stvar im je da su lišeni slobode. Ja neznam je li protiv Hodžića pokrenuta istraga ili ozvaničena optužnica, ali do tog trenutka sve su to priče i insinuacije ili ti mahalanje. Onog trenutka kada se protiv čovjeka podigne optužnica za zločine koji mu se stavljaju na teret slažem se da mu nije mjesto u državnim ili federalnim organima. No ono što je svakako zabrinjavajuće su nervozne prijetnje ministra na račun g-dina Budimira. Nevjerovatno je kako vlast udari u glavu primitivcima.
Last edited by Ricken on 18/07/2011 12:07, edited 1 time in total.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#35 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by Ricken »

amrica wrote:
Ricken wrote:I. Ministar sebi bira tim i ljude sa kojima će raditi, i tako je svugdje u svijetu. .

Mozda svugdje u svijetu, ali u Bosni ne.
Sve je politicka trgovina. Talovi, ministar jedna stranka i jedan narod, pomocnici druge stranke i drugi narodi, konstitutivni, naravno. Itd. Pogledaj malo Ustav.
Plus politicke igrice, kolaicije, ja tebi glas za ministra, ti meni mjesto pomocnika itd...

Nisam znao da se ustav bavi procedurom i načinom biranja savjetnika ministara u vladi FBiH.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#36 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by prljavi Hare »

Budimira Živka ne dirati,pravi je državnik,voli svoju zemlju,grudu,za razliku od drugih,a ovaj Zukan neka vrši
reviziju,ako je zaista namjerio da nas riješi 434 Štutgartske i 565 brigade iz Malmea! :thumbup:
Ali nemoj se sa Živkom zajebavati! :dance:
Onaj Živkov govor u centru četniteta pred Ashton.....mene je zadivio,odmjeren a dovoljno oštar,na braniku
interesa BiH,nisam dugo bolji čuo! :thumbup:
Živko,ustreba li.....samo zovi! :thumbup:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#37 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by seln »

madner wrote:Ima razlika, za ove postoje optuznice koje su potvrdjene.
Ali se mozemo sloziti da bi premijer FBiH trebao razgovarati sa njim i opomenuti ga da pripazi na ponasanje jer je u centru paznje?
User avatar
madner
Posts: 56781
Joined: 09/08/2004 16:35

#38 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by madner »

seln wrote:
madner wrote:Ima razlika, za ove postoje optuznice koje su potvrdjene.
Ali se mozemo sloziti da bi premijer FBiH trebao razgovarati sa njim i opomenuti ga da pripazi na ponasanje jer je u centru paznje?
Ne preko medija :wink: , nije ni fer nekoga gurnuti na najtezu poziciju i onda siljit k... na njemu.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#39 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by seln »

madner wrote:
seln wrote:
madner wrote:Ima razlika, za ove postoje optuznice koje su potvrdjene.
Ali se mozemo sloziti da bi premijer FBiH trebao razgovarati sa njim i opomenuti ga da pripazi na ponasanje jer je u centru paznje?
Ne preko medija :wink: , nije ni fer nekoga gurnuti na najtezu poziciju i onda siljit k... na njemu.
Naravno, javno kamenovanje nisam imao na umu. Neka ga malo pozove na red.
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#40 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by homar »

prljavi Hare wrote:Budimira Živka ne dirati,pravi je državnik,voli svoju zemlju,grudu,za razliku od drugih,a ovaj Zukan neka vrši
reviziju,ako je zaista namjerio da nas riješi 434 Štutgartske i 565 brigade iz Malmea! :thumbup:
Ali nemoj se sa Živkom zajebavati! :dance:
Onaj Živkov govor u centru četniteta pred Ashton.....mene je zadivio,odmjeren a dovoljno oštar,na braniku
interesa BiH,nisam dugo bolji čuo! :thumbup:
Živko,ustreba li.....samo zovi! :thumbup:
Ne mogu da vjerujem da su ovoliko ljudi naivni. Iznijet ći samo jedan primjer, gdje ću okaraterisati Živka Budimira, Predsjednika F BiH. Vlada F BiH na sjednici usvaja Prijedlog zakona o potvrđivanju prava na prijevremenu starosnu penziju ostvarenu pod povoljnim uslovima (Objedinjavanje tzv.Uredbi Vlade), isti prijedlog šalje 16.06.2011.g na usvajanje Parlamentu. Živko Budimir, nezadovoljan takvom prijedlogom zahtjeva na slijedećoj sjednici Vlade (mislim da je bila 21.06.) da se povuče poslati prijedlog i da se usvoji slijedeće:

1. Da se privileguje tzv.grupa samoupravljača (750 lica), koji su iznudili penziju 2004.g. blokadom graničnog prijelaza u Doljanima, kojima nije bio dovoljan prosjek penzije oko 500, 00 KM, nego je tražio i dobio da se uzme prosjek iz 2004.g za pripadnike VF BIH, pa će penzija biti sada u prosjeku 1000,00 KM. Ostale kategorije pripadnika VF ostale su diskriminirane i sa manjim penzijama od ove grupe samoupravljača.

2. Tražio je i dobio da se ukine član u Zakonu koji predviđa da se izvrši revizija svih onih koji su stekli penziju kao komandanti sa dva svjedoka, a trebali su u roku 30 dana dostaviti valjanu dokumentaciju da su bili komandanti. Ako bi ovaj član bio usvojen sa spiska penzionera komandanata bi bilo skinuto više od 1500 lažnih komandanata HVO i oko 100 komandanata A R BiH.

Gospodin Budimir je na Vladi F BiH ultimativno zatražio ukoliko se ne usvoji njegov zahtjev da će podnijeti ostavku i da će pasti Vlada. Njegov ultimatum je prihvaćen, povučen je Prijedlog zakona iz Parlamenta od 16.06. a Parlamentu poslat drugi zakon od 22.06 po Budimirovim ultimatumima.

Za sve ovo postoji uredna dokumentacija.

Za koga se to Budimir bori, za sve borce se ne bori , ali za za rušitelje BiH zasigurno da, za kriminalce koji su zgrabili na nelegalan način penzije.
Zukanu samo zamjeram zašto nije istrajniji u svojim namjerama, nego dopušta i dalje urušavanje države BiH.
User avatar
Skijaš
Posts: 12652
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#41 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by Skijaš »

homar wrote:Za sve ovo postoji uredna dokumentacija.
1. tema je Helez, odnosno njegovi dodikovski istupi u medijima. Može on biti i pošten i sa radnom navikom, ali ako se ne zna izražavati neka ga drže dalje od mikrofona i diktafona

2. To za Budimira su vrlo interesantne stvari, evo i tema

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =3&t=89522
User avatar
mayab
Posts: 27224
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#42 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by mayab »

Image

Mislio sam da Zukan nema temu, onda nađoh ovu od prije 12 godina, pa da nastavimo.
OSOBNE INFORMACIJE:

Datum i mjesto rođenja: 01.01.1964. godine, Kupres

Bračni status: oženjen, otac troje djece



NAOBRAZBA

Prirodno-matematički fakultet, Sarajevo (1984-1988)

Gimnazija, Bugojno (1979-1983)

Osnovna škola, Kupres



PROFESIONALNA KARIJERA:

Ministar obrane BiH (2023 - )

Zastupnik u Zastupničkom domu Parlamentarne skupštine BiH (2018 - 2022)

Zastupnik u Zastupničkom domu Parlamenta Federacije BiH (2014 - 2018)

Član Upravnog odbora Memorijalnog centra Potočari (2014 - 2015)

Član Ekonomsko-socijalnog vijeća FBiH (2011 - 2015)

Ministar za pitanja boraca i invalida obrambeno-osobodilačkog rata Federacije BiH u Vladi Federacije BiH (2011 - 2015)

Zastupnik u Zastupničkom domu Parlamenta Federacije BiH (2000 - 2010)

Profesor u Gimnaziji, Bugojno (1993 - 2000)

Pripadnik Armije RBiH (1991 - 1993)



ZNANJE STRANIH JEZIKA: ruski i engleski



POLITIČKA KARIJERA:

Potpredsjednik SDP BiH (2015)

Član Predsjedništva SDP BiH (2015)

Član Glavnog odbora SDP BiH (2002)

Predsjednik Županijskog odbora SDP Srednjebosanske županije (2002 - 2014)
Dotični je sada Ministar odbrane BiH, i ima vrlo energičan nastup, pa da ga analiziramo !
Za početak sinoćnje gostovanje na FACE TV-u

PM72
Posts: 17828
Joined: 30/04/2012 16:54

#43 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by PM72 »

E čuj "pripadnik Armije BiH" od 1991...a ista formirana u junu 1992
User avatar
nota1969
Posts: 925
Joined: 27/02/2022 09:05

#44 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by nota1969 »

Pripadnik Armije RBiH (1991 - 1993)

rano krenuo pa rano i završio
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15660
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#45 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by problemnatravunu »

vala se baš bio izlajao o Nešiću i Dodiku ovo kod Senada :lol:
evo nastavka , ali sa druge strane

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... udu-894341
Nije Helez u ovom razgovoru "udario" samo po dodiku. Spomenuo je i "kolegu" iz Vijeća ministara, Nenada Nešića, ministra sigurnosti.

- Nešić koliko potegne bijelog, tako i reaguje! Treba mi logoped kad pričam s njim, izjavio je Helez.

Ove izjave su izazvale reakcije Nenada Nešića, koji je najavio tužbu protiv Heleza.

- Svakakvih sam ljudi u životu sreo, ali nesoj poput Zukana Heleza nikada. Sve svoje navode imaće priliku da dokaže na sudu.

U napadu bijesa koji je sinoć imao, sem gnusnih laži, priznao je da je za strane obavještajne službe plasirao priču o Dodikovom bijegu, pa pozivam nadležne institucije
HelaS
Posts: 5678
Joined: 22/09/2018 13:21

#46 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by HelaS »

Helez je ratni huškaš, bošnjački nacionalist koji to otvoreno i javno pokazuje, provincijalac i primitivac, koji je velika greška "Trojke" u odabiru i postavljaju ministara na državnom nivou. Možda sebi i svojim istomišljenicima čini korist svojom retorikom ponižavajući "Dodikovce", nisu mu nepoznati ni "Čovievci", ali generalno, najveću štetu čini svima u BiH. Treba ga zamoliti da izađe iz VM, ili ga smijeniti. Ne može ovakav ostati do kraja mandata, još 3 godine :-)
User avatar
Isner
Posts: 811
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#47 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by Isner »

Bošnjački Dodik u pokušaju... Sirovina....
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#48 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by TheMule »

HelaS wrote: 24/09/2023 12:13 Helez je ratni huškaš, bošnjački nacionalist koji to otvoreno i javno pokazuje, provincijalac i primitivac, koji je velika greška "Trojke" u odabiru i postavljaju ministara na državnom nivou. Možda sebi i svojim istomišljenicima čini korist svojom retorikom ponižavajući "Dodikovce", nisu mu nepoznati ni "Čovievci", ali generalno, najveću štetu čini svima u BiH. Treba ga zamoliti da izađe iz VM, ili ga smijeniti. Ne može ovakav ostati do kraja mandata, još 3 godine :-)
Nisam vidio nikakve stete koju je nacinio svima u BiH :?


Isner wrote: 24/09/2023 12:37 Bošnjački Dodik u pokušaju... Sirovina....
Fali mu jedno 20 karakteristika koje ima dodik, da bi bio ko dodik. Nigdje veze

PM72 wrote: 23/09/2023 18:15 E čuj "pripadnik Armije BiH" od 1991...a ista formirana u junu 1992
vjerovatno, kao i kod vecine patriota, izgleda ovako:

1991 pokretac otpora PLBIH
1992 TO BiH
1992-1993 ArBIH

Jel' ti dusa na mjestu?
User avatar
Point.
Posts: 27833
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#49 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by Point. »

HelaS wrote: 24/09/2023 12:13 Helez je ratni huškaš, bošnjački nacionalist koji to otvoreno i javno pokazuje, provincijalac i primitivac, koji je velika greška "Trojke" u odabiru i postavljaju ministara na državnom nivou. Možda sebi i svojim istomišljenicima čini korist svojom retorikom ponižavajući "Dodikovce", nisu mu nepoznati ni "Čovievci", ali generalno, najveću štetu čini svima u BiH. Treba ga zamoliti da izađe iz VM, ili ga smijeniti. Ne može ovakav ostati do kraja mandata, još 3 godine :-)
Šta je štetno za BiH uradio? Čim ima neko cojones da stvari postavi onakve kakve jesu ti i slični bi ga smjenjivali.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5659
Joined: 04/08/2020 19:22

#50 Re: Zukan Helez, kamen o vratu Platforme

Post by -Chesterfield- »

HelaS wrote: 24/09/2023 12:13 Helez je ratni huškaš, bošnjački nacionalist koji to otvoreno i javno pokazuje, provincijalac i primitivac, koji je velika greška "Trojke" u odabiru i postavljaju ministara na državnom nivou. Možda sebi i svojim istomišljenicima čini korist svojom retorikom ponižavajući "Dodikovce", nisu mu nepoznati ni "Čovievci", ali generalno, najveću štetu čini svima u BiH. Treba ga zamoliti da izađe iz VM, ili ga smijeniti. Ne može ovakav ostati do kraja mandata, još 3 godine :-)
[email protected]

Eto, pa ga zamoli. :skoljka:
Post Reply